Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156) adomok


adomok
tag

Jó lenne a G6-ról olvasni ebben a topicban és több hozzászólást olvasni a tényleges G6 tulajoktól!

Imádom, hogy minden topikban megjelennek más márkák elvakult hívei... :Y Azt pedig külön kedvelem, hogy a legtöbben egy Mediamarkt tapogatásból vezetnek le veszettül szakmai tapasztalatokat, összehasonlításokat. Lassan 18 év mobilipari melóval a hátam mögött (nem, nem ügyfélszolgálatos vagyok :) ) azért azt kijelenthetem, hogy egyetlen telefon sem ér negyed millát, de még 200 ezret sem, hacsak nem megy el helyettem melózni és nem vezeti a háztartást. Persze akinek számolatlanul sok pénze van arra költi amire akarja. De azt lássuk már be, hogy jelenleg semmi olyan nem jött a kijelzőarányon kívül, amit ne láttunk volna már korábban. Sorolják itt egyesek az S8 arc, retina, pupilla, vénaszkenner dolgait, ami csak arról próbálja terelni a figyelmet, hogy az ujjlenyomat olvasó idétlen helyen van (hol is voltak a tervezők..??), de olyan apróságokra tesznek, hogy a virtuális gombok nem testre szabhatók és egy állapotsávot nem tudok lehúzni csak ha megnövesztem a legkisebb ujjam,. Az LG ezt évek óta tudja. Ott van a duplakopp, vagy a hátlapi gombok, amit ha valaki egyszer kipróbált már hiányolni fog (sajna a hátlapi gombok már a G5-6-on sincsenek) és ezt is az LG hozta. Arról nem beszélve, hogy leszámítva a S8 szériát, elmondható, hogy ha egy Samut láttál, láttad az összeset. Ettől még nem lesz rossz telefon, de ne legyen már az innováció csúcsa, mert nagyon nem az. A processzorok és memória méregetése pedig számomra akkor releváns, ha tudnak olyan, átlagember által használt appot mutatni, amire ne lenne elég, egy akár 2-3 évvel ezelőtti csúcs hw (a G4 is mai napig megállja a helyét és még stílusa is van!) Csak egy olyat mondjatok, amire nem elég a 821. Persze kell a fejlesztés és annak ára is van és ameddig lesz kereslet ennyi pénzért egy telefonra addig ennyi lesz az ára vagy több. De ezeket a "tudományos" összehasonlításokat hagyjuk már. Mindenki válassza azt amelyik neki a legjobban tetszik és van rá pénze...

Béke :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.