Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Aryon87 válasza lfarkas (#6100) üzenetére


Aryon87
félisten

:P
Nem szabadultok am konyen tolem, hacsak nem keritek a topikgazdai jogom lemondasat :))
Tudom, nagyon utaltok ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6102) dkovizoli válasza Aryon87 (#6098) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mit hozol ki helyette? Most nem tudom mit hoznék cserébe a telenortól. H8 szép is, meg nem is rossz, de ez jobb szerintem. Htc? Samu? Nekem most nem nagyon van alternatíva a választékban.

(#6103) Aryon87 válasza dkovizoli (#6102) üzenetére


Aryon87
félisten

H8 lett.
Htc10-et neztem, gyonyoru full fekete volt, de most az volt szem elott, hogy a G4 torlesztoreszletet is kifizessem mar a fenebe. Huseg az kitart juliusig, jobb is, mert nem kap el a rakfene az uj telok megjelenesekor (G6, amivel semmikepp nem akarok az elsok kozt lenni, majd augusztusban...) :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6104) joekajoeka válasza Aryon87 (#6103) üzenetére


joekajoeka
tag

Huuu hogy neked mekkora mazlid van, en soha nem erem meg, hogy megszabaduljak a G4-tol, elromoljon vagy valami baja meg legyen gari alatt.

(#6105) Aryon87 válasza joekajoeka (#6104) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6106) dkovizoli válasza Aryon87 (#6103) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem volt két napig vadiúj h8 (anyósnak vettük, ennyit nálam volt). Jó, de mégis ez jobb. 😀szerintem. Még csak a várható újak sem hoznak annyira lázba. Lehet, hogy maradnak ezek egy darabig.

(#6107) Aryon87 válasza dkovizoli (#6106) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyilván a g5 erős hardveresen meg sokmindenben, de te is láttad mit összenyüglődtem vele. Most egyelőre nyugi, aztán majd meglátom augusztusban mi lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6108) lfarkas válasza Aryon87 (#6107) üzenetére


lfarkas
aktív tag

És hova mennél ? Vedd át a csere G5-öt oszt elszórakozunk itt egymással a G6 ig ! :C :DD :Y

(#6109) Aryon87 válasza lfarkas (#6108) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6110) dkovizoli válasza Aryon87 (#6107) üzenetére


dkovizoli
addikt

Még a végén meggondolom magam. https://pcworld.hu/mobil/ilyen-az-lg-g6-prototipusa-223987.html
Bár a jelenlegiektől akkor sem áll szándékomban megválni. 😀

(#6111) Aryon87 válasza dkovizoli (#6110) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt lattam. Biztatonak tunik, csak kar hogy a kcsg Samu elhappolta az S835 procikat.. nem mintha a s821-el gondok lennenek..
A kamerakra lennek kivancsi.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6112) csibabu


csibabu
tag

Üdv! Ma beszéltem a telefon szervízzel, nekem is már 3ára menne a szervizbe, és adnak csereutalványt. Fel kell küldjem nekik ők pedig visszaküldik az utalványt.

iPhone 14 Pro

(#6113) Aryon87 válasza csibabu (#6112) üzenetére


Aryon87
félisten

Azigen. Milyen problemabal kuldted fel, es mi lesz azvutod?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6114) csibabu válasza Aryon87 (#6113) üzenetére


csibabu
tag

Kijelző beégés volt most, ezelőtt volt akku, melegedés stb. Nem tudom mi lesz az utód, holnap küldöm el a telefont, mivel messze van pest :) te mivel adtad le? Töltő, doboza, számla? Füles kell?

iPhone 14 Pro

(#6115) Aryon87 válasza csibabu (#6114) üzenetére


Aryon87
félisten

Fules kivetelevel mindenesen + camplus modul.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6116) minikahona válasza Aryon87 (#6115) üzenetére


minikahona
tag

Nekem az ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy ha a modul ajándék volt akkor azt ne küldjem, hanem majd amikor bemegyek az utalvánnyal a Telenorhoz, akkor adjam le. Akkor most küldjem vele vagy ne? :F

[ Szerkesztve ]

We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

(#6117) SlyChocolate válasza Aryon87 (#6093) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Wazze!
Nekem meg nem akar a G5-öm hibakódot produkálni csereutalványért cserébe a G6 vagy variánsaiért cserébe...
Bas..a meg...
:W

[ Szerkesztve ]

(#6118) dnelb válasza SlyChocolate (#6117) üzenetére


dnelb
veterán

amiket aryon mondott te is bemondhatod. melegedés meg fagyás, nem tudják tesztelni. kijelzőt is belehet égetni, illesztési hiba is megvan. nem olyan nehéz ez... én csak azért nem csinálom meg mert lusta vagyok ehhez az egészhez, meg ugyis anyamnak adom a telefont év végén...

(#6119) SlyChocolate válasza dnelb (#6118) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nyilván minden teló pikk-pakk leamortizálható ha arról van szó.
Legyen az egy szifon vagy épp a egy bemarketingolt samú (ami egy szerszám, ami egy baszo.. nagy kotogó)
Illetve ha a egy gyártó korrekt akkor arra hivatkozok amire akarok a javításért vagy épp a csereutalványért...
Csak ezért nem fogom szervizbe hordani ha nincs rá nyomatékos okom.

Csak használom a G5-öt és eddig nincs mire ríni...mert teszi a dolgát...hónapok óta...

Más.
Most olvasom mekkora vicc már.
De legalább van másunk is mint ez vicc kategória.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6120) dnelb válasza SlyChocolate (#6119) üzenetére


dnelb
veterán

jó, ha csinálsz egy videot ahol látszik hogy merre mozog valaki ujja akkor egy 6 éves is "meghackeli" a telefont.... bullshit cikk
sőt, ha zsíros az ujja akkor még a nyomokból is rájössz

[ Szerkesztve ]

(#6121) SlyChocolate válasza dnelb (#6120) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Így van ezt tudjuk.
De nem egy emberrel próbáltam már (pontosan a feloldási minta gyengeségei miatt), hogy lesse már le a knock-ot.
Eddig a hat nyomásos knock-omat egy alkalomra senkinek nem ment memorizálni (nekem sem menne).
Persze egy videó az más...

[ Szerkesztve ]

(#6122) Aryon87 válasza SlyChocolate (#6117) üzenetére


Aryon87
félisten

Minel jobban akarod, annal tutibb hogy semmi baja nem lesz. En nem akartam, megis az osszes letezo hiba kijott, es meg nem is tettem erte semmit.. sajnalom, mert maskepp meglettem volna vele sokaig.

-----------------------------

Kerdes, sot inkabb szavazas: maradjak tovabbra is topikgazda, vagy valaki atvenne a helyemet?
Ha maradjak, akkor a keresem az lenne, hogy informaljatok a telefon allapotat illetoen, valamint az aktualis KDZ frissitesekrol is jelezzetek. Krisz, nalad ez a Fulmics ROM-ra ertendo leginkabb, mert akkor a linkek mennenek befele az osszefoglaloba. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6123) dkovizoli válasza Aryon87 (#6122) üzenetére


dkovizoli
addikt

Tőlem maradhatsz.

(#6124) Wucky


Wucky
senior tag

Szevasztok!

Kérdezném hogy valaki használ a telefonjával billentyűzetet meg egeret? Érdekelne engem is egy ilyen kombó, hogy ti mit használtok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#6125) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok!
Ez a gyorstöltőfej vállalható szerintetek?

(#6126) taboros válasza tibike8 (#6125) üzenetére


taboros
tag

Én azért óvatos lennék...

"for LG V20 G5 Nexus 5X ". Nekem G5 van, fiamnak 5X, ezért utánanéztem, miért nem tölti az egyik töltője a másikat gyorstöltéssel (normál töltés megy oda-vissza). A G5 az Qualcomm QuickCharge 3.0 szabványú gyorstöltéssel megy, a Nexus meg a Google által támogatott Fast Charge-dzsal. Nincs olyan töltő, amelyik mindkettőt egyszerre tudja.

Ezért érdemes rákérdezni, de ebből a termékmegnevezésből arra gyanakszom, hogy maga az eladó sincs tisztában azzal, mit is árul.

(#6127) tibike8 válasza taboros (#6126) üzenetére


tibike8
őstag

Azért is lennék óvatos. De akkor te vagy valaki tud ajánlani olyat ami jó a G5-höz és megy a gyorstöltés is? Ne kelljen már 6-7k-ért venni itthon.

(#6128) dnelb válasza tibike8 (#6125) üzenetére


dnelb
veterán

blitzwolfot vegyél, eredetit

(#6129) tibike8 válasza dnelb (#6128) üzenetére


tibike8
őstag

Na majd megnézem, hogy mi a jó ezekből mert ez nem sokat mondott így és van pár a honlapjukon.
Előtte még néztem ezt és ezt ahol nincs megemlítve a nexus.

[ Szerkesztve ]

(#6130) SlyChocolate válasza Aryon87 (#6122) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Részemről oké.
Csak ne állj át az erő sötelét oldalára.
:B :U ;)

(#6131) dnelb válasza tibike8 (#6129) üzenetére


dnelb
veterán

nem linkeltem mert fölösleges, alin rakeresel, qc3.0 blitzwolf és kész, mind jó

[ Szerkesztve ]

(#6132) bala4


bala4
csendes tag

na ma bevittem a szervizbe, most átvették, délután alatt meg is csinálták, elő-hátlap és akksi csere! ;) nekem ez már bőven elég, nincs felpúpozott festék az antennacsíknál, (eddig) nincs kijelzőbeégés, újra van gyári fólia a karcmentes kijelzőn, bódottág van!! :)) :DD remélem marad minden így! ;)

(#6133) Aryon87 válasza bala4 (#6132) üzenetére


Aryon87
félisten

LGD panelt kaptal ujra? Akkor be fog egni ujra.. az akksid gyartasi idejet csekold le kerlek. Tavaly aprilisi tovabbra is?

SlyChocolate: melyik sotet oldalra gondolsz? 😁

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6134) SlyChocolate válasza Aryon87 (#6133) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Tudod a Lukosra, meg az obisra...
:D

(#6135) novinyul


novinyul
veterán

Èn is búcsúzok a topicból, megörököltem asszony Samsung S7-t. Nagy volt neki, így meg a G5 felesleges lett. Nekem nem volt bajom a telefonnal, sőt meglepően jól teljesített a minden napokban. De figyelem a G6 híreket, lehet hogy vissza tèrek újra az LG-hez :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#6136) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Megjött a hifi modul! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tud!?

(#6137) SlyChocolate válasza dkovizoli (#6136) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Mi is....
:B :U :F

(#6138) bala4 válasza Aryon87 (#6133) üzenetére


bala4
csendes tag

Panel LGD, akksi gyártási idő 2016. október! Hézag az viszont továbbra is van a modulnál, sőt nagyobb mint eddig! :/

(#6139) Aryon87 válasza bala4 (#6138) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor a beeges az garantalt, az akkdi az vegre egy ujabb kiadas. Akkor csak vsn ujabb gyartas.
A hezag viszont nem tul biztato, plne ha nagyobb is

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6140) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Kábel

Töltő

Ezek jók lennének? Én ezeket néztem ki, inkább ezeket hurcolásznám nap mint nap magammal mint a gyári töltőt.

[ Szerkesztve ]

(#6141) Aryon87 válasza mg1992mg (#6140) üzenetére


Aryon87
félisten

En olcso toltofejet es kabelt vettem a telohoz, majd kesobb egy kicsit komolyabb arkategoriaban rendeltem egy gyorstoltos fejet is. Nagy teljesitmenyu, de a gyari toltofejnel csak minimalisan marad el, holott kepes 3A leadasara is.

+ Ilyet is kapott (igaz, a Honor 8 csucsul mar benne, sorry emiatt a kepert:

A bolcso a gyari toltofejel kepes leadni a gyorstoltest is, ahogy a Honor eseteben is lathato

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6142) mg1992mg válasza Aryon87 (#6141) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Egy ilyen bölcső is érdekelne, tudnál linkelni egyet? Ebayről ha lehet.
Akkor jó a kábel meg a töltő amit kinéztem?

(#6143) Aryon87 válasza mg1992mg (#6142) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebayrol nem tudok linkelni, en Alirol rendelek.
G5 charging dock neven keress ra.

A Blitzwolfot sokszor emlegetik, jonak kell lennie, nem ismerem a markat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6144) mg1992mg válasza Aryon87 (#6143) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Megrendeltem őket, jónak tűnnek, majd kiderül :) bölcsőre majd rálesek, köszi :)
Annyi hülyeséget össze tudnék vásárolni egy telefonhoz... :D lehet csak én vagyok így vele...

(#6145) Aryon87 válasza mg1992mg (#6144) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem vagy egyedul. En rendszeresen rendelek valami baromsagot, aztan rajovok hogy megse kell, de mar mindegy, mert uton van.
Most is nemreg erkezett meg egy olyan uvegfolia amivel mar nem tudok mit kezdeni, mert a telefon nincs meg :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6146) tibike8 válasza mg1992mg (#6144) üzenetére


tibike8
őstag

Pár kommenttel feljebb én is a témában kérdeztem és ezeket ajánlotta a kolléga. És ugyanattól az eladótól rendeltem meg a fejet én is mint te :)
Más kérdés, hogy a tranzakció sikerült-e mert most migrálnak át az Erstéhez a cititől és most minden kártyás tranzakció kétséges.

(#6147) taboros válasza tibike8 (#6146) üzenetére


taboros
tag

Én is CitiLife-os voltam. Állítólag kapunk SMS-t, amikortól már nem használhatod a Citi-s kártyát és egy másik SMS-t, amikor már használható az Erstés kártya (ha egyébként aktiváltad. Ha nincs átfedés, akkor a kettő között nem megy egyik sem...

(#6148) tibike8 válasza taboros (#6147) üzenetére


tibike8
őstag

Én is ugyanazt a tájékoztatást kaptam szerintem. Az újakat nem kellett aktiválni. Jon majd az sms amikor lelövik a citist és majd jön egy másik sms amikor már az erstés él. De az volt a javaslat, hogy nem árt, ha elég kp-d is van mert lehetnek rendszer hibák a migrálásnál. :D
Engem az zavar inkább, hogy a citi online már nem elérhető, az erste meg még nem aktív így nem tudom csekkolni az utalás megtörténtét, de majd kiderül kedden, ha akkor be lehet esetleg lépni az erste felületére. Mindenesetre az utalás az ebayon megtörtént. Remélem, hogy a pici kínai is megkapja :)

[ Szerkesztve ]

(#6149) Hipnotic


Hipnotic
tag

A Smart Bulletinbe nem lehet más widgeteket ki rakni? Egyébként nagyon jó a teló két hét használat után, aksi idő is jó hozza az 5,5 - 6 óra kijelzőidőt. Gyors, jól fényképez, stabil. Hétfőn jön meg a gyári kinyitható tok.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#6150) tibike8 válasza Hipnotic (#6149) üzenetére


tibike8
őstag

Ezt én is szeretném tudni (mármint a már a telón levőkön felüli widgetet). Korábban már kérdeztem itt kétszer is, de nem jött válasz. És mi is egy gold gyári tokot intéztünk hozzá :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.