Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) gleni válasza Roland861010 (#6750) üzenetére


gleni
csendes tag

Már nekem is olyan volt, de eltűnt.

(#6752) mg1992mg válasza gleni (#6748) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ez nekem is feltűnt, valamint sokkal kevésbé melegszik a telefon is.
Szellem képesedés jelen van így is, de sokkal kisebb mértékben!
Most nyomkodtam fél órán keresztül, alig melegedett valamit a készülék (gyorstöltés közben is alig melegedik), valamint az a kis szellem képesedés is csak a jobb felső saroknál (óra, akku kijelzés) látszódik, egy nagyon picit. V20a alatt sokkal durvább volt.

(#6753) SlyChocolate válasza mg1992mg (#6747) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi most, hogy lemegy a húsvét este fel is tolom a v20d-t...
Full wipe-al csináltad?
Már csak a kijelző fehéregyensúlya miatt kérdem, nálam most fenn a night mode.
Lehet ezután már nem lesz rá szükség?

[ Szerkesztve ]

(#6754) mg1992mg válasza SlyChocolate (#6753) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Full wipe-ra szükség volt, hiszen amikor elindult a telefon, kiírta, hogy a kód amit beírtam helyes (amivel bekapcsolás között jön a készülék, amit beállítottam), viszont sérült fájlok vannak a telefonon, ezért nyomni kellett egy telefon gyári visszaállítást.

(#6755) mirci18 válasza rdt89 (#6716) üzenetére


mirci18
addikt

A kamerával szabadtéren én is megvagyok elégedve de a videó részével nem.
Az sajnos benti viszonyoknál eléggé gyatra minőséget ad a régebbi Lumiás telefonjaimhoz mérve.
Nektek is nagyon zajos rajzos a videó képe picit gyengébb fényviszonyoknál is?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6756) mirci18 válasza dlaccc (#6720) üzenetére


mirci18
addikt

A hangszóróra a szoftververziója van valamilyen befolyással.
Nekem néha betorzul a hangszóró vagy éppen elkezd recsegni.
A múltkor full hangerőn elkezdett recsegni és csak egy újraindítás után volt képes a hangszóró a normál működésre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6757) rdt89 válasza mirci18 (#6755) üzenetére


rdt89
addikt

Én nekem sötétben is nagyon tetszik a videó minősége és az, hogy nem droppol és esik le az fps, mint láttam ezt sok telefonnál, hogy amint sötétebb lesz a környezet törik megfele a folytonosság. :)
Nálam eddig még mindig 10/10 ez a telefon a sok csúcskategóriához mérve is amik megfordultak nálam. :)

(#6758) gleni


gleni
csendes tag

Az új rendszerrel jobb a kamera. Gyorsabban indul, jobban, gyorsabban fókuszál. A képek minősége is jobbnak tűnik.
Valóban nem melegszik annyira mint a 20a.
Az akkuidő még katasztrófa, de ez legutóbb is négy - öt töltési ciklus után állt be.
Egyenlőre ennyi a tapasztalat.

(#6759) gleni


gleni
csendes tag

És szerintem nagyszerű, hogy egyre több nagyszerű téma van az lg world-ben is.

(#6760) Puculo


Puculo
aktív tag

Sziasztok! Akinek fent van a V20D frissítés, meg tudná nézni hogy a telefon tudja e kezelni a GNSS-t? Jó lenne minnél hamarabb megkapni ezt a frissítést..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#6761) gleni válasza Puculo (#6760) üzenetére


gleni
csendes tag

És azt hol kell megnézni? Mi az egyáltalán 😊

(#6762) Puculo válasza gleni (#6761) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ez az európai műhold navigációs rendszer, GPS tesztelő appokkal lehet megnézni hogy milyen műholdakat lát a telefon. A tavalyi Snapdragon chippek támogatják a Galileo ( GNSS )-t. Elvileg a telefon gyártónak kellene frissítés formájában gondoskodni róla, hogy lehessen használni.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#6763) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

GNSS Status - 3D Fix (v20d-vel)

Szóval elvileg igen, tudja használni.

(#6764) Robbertho válasza Puculo (#6762) üzenetére


Robbertho
aktív tag

A GNSS a Global Navigation Satellite System rövidítése, ami magába foglalja a GPS, GLONASS, Galileo és Beidou rendszereket. Az, hogy van 3D fix GNSS-nél csak annyit jelent, hogy megtalálta a helyzetet, de nem bizonyíték a Galileo használatára.
Egyébként engem is érdekelne, valamelyik GPS-es alkalmazás biztos ki tudja deríteni, pl. GPS test nevű alkalmazásban egy ötszögként jelennek meg a Galileo holdak.

(#6765) Puculo válasza Robbertho (#6764) üzenetére


Puculo
aktív tag

A GPS Satellite Viewer nevű app elvileg mutatná a Galileo-t is, de nekem a TIM-es G5-re még nem jött meg a frissítés.. Mondjuk nem hiszem hogy az idén megkapnánk ezt a figyelmességet, valószínűbb hogy majd az Oreo hozza majd el talán. De hátha..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#6766) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Új rekord V20D alatt a tutuban sikerűlt 150000 pontig eljutni.
Vazze!
:Y

(#6767) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Egyszer futtattam antutut, amikor megvettem a telefont, számomra nem mérvadó. Legyen fluid a rendszer, s akkor okés.

Kijelző szellemképesedéssel kapcsolatban viszont továbbra is csak pozitívumokat tudok nyilatkozni, lassan több mint 1 órája megy rajta a YouTube állóképpel (Hadházi Válogatás) 50%-os fényerőn, s nem látszik semmi. V20a-nál ilyenkor már tele volt a képernyő szellemesedéssel.

(#6768) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Nálam ma valami brutális titanic szindróma van.

(#6769) firemanus82


firemanus82
senior tag

Megint az ujjlenyomat olvasóval küzdök. Konkrétan mar a beállításokból is eltűnt meg a menü pont is :W

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6770) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Az android rendszer vezet ma 26%-al! Fene tudja mi történik. Néztem az akkuhasználatban, van olyan, hogy hozzá tartozó csomagok. Abban van gnss test, meg fittyfene egyebek gnss címszó alatt. 20a a verzió.

(#6771) mg1992mg válasza dkovizoli (#6770) üzenetére


mg1992mg
senior tag

V20d-n a rendszer alig eszik (3%), nálam a Képernyő van elől.

(#6772) SlyChocolate válasza dkovizoli (#6768) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Friss telepítés?

(#6773) dkovizoli válasza SlyChocolate (#6772) üzenetére


dkovizoli
addikt

Dehogy friss. Szerintem, így visszanézve a gwatch r miatt lehetett ez az irtózatos merülés. Most lekapcsoltam róla. Majd kiderül. Csak nem ezt várnám így közösben tőlük.

(#6774) lfarkas válasza Puculo (#6765) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Ez nagyon jó app
Köszi. Üdv.

(#6775) asr27


asr27
tag

Telekomos G5-re még mindig csak V20a van. :((

(#6776) rdt89 válasza asr27 (#6775) üzenetére


rdt89
addikt

Függetlenre is. :)

(#6777) dkovizoli válasza asr27 (#6775) üzenetére


dkovizoli
addikt

A másik telére is, nyugi! 😀

(#6778) smobika


smobika
tag

De mi lehet az oka hogy ezek a szolgáltatóktól ilyen lassan lehet megkapni a javított frissitéseket !!! Töbször kéne feléjük ez ügyben panaszt tenni ?Én is telekomos vagyok és már nagyon várom a v20d-t, arra a vodások aszt mondják hogy javult !!!

(#6779) mg1992mg válasza smobika (#6778) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Telenoros mobilra LGUP-pal felraktam a v20d-t, szerintem te is fel tudod...

(#6780) mirci18 válasza mg1992mg (#6779) üzenetére


mirci18
addikt

Fel lehet rakni de akkor legyalulja a telefont.
Sajnos a szolgáltatóknak nem sietős.
Nekem nem sürgős megvárom a hivatalos OTA frissítést hogy ne kelljen újrarakni semmit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6781) dkovizoli válasza mg1992mg (#6779) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem is. Max minden bekapcsolásnál kiírja a szokásos nt hibát. Amitől függetlenül nyugodtan lehet használni. Plusz mivel nem ota frissítés, valószínű fr-t fog csinálni.

(#6782) smobika válasza mg1992mg (#6779) üzenetére


smobika
tag

Szia ! A vodásat tetted fel ? Lehet holnap megcsinálom csak hogy valóba meg csináltak e eggy két hibát 7.0-ba ! A v20a fenn van már több mint kéthete de a forrósodás full töltés közben, utánna ha leveszem a merülés valami észbontó ! És ha majd hajlandó lessz a telekom is kiadni akkor felteszem maj aszt ! Köszi

(#6783) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Engem a legyalulás nem zavart, nem pakolom annyira tele a telefont.
Igen, vodásat raktam fel, nálam nt hibát nem jelez (telekomos készülékeknél fordul inkább elő)

(#6784) adomok


adomok
tag

Nekem dobja a bridge is a frissítést, de a letöltésnél lehal. Valaki meg tudja nézni, hogy nála is ilyen, vagy az én készülékemben van a hiba?

(#6785) danee992


danee992
tag

Búcsúzom a fórumtól, S7-re váltottam. Azt kell hogy mondjam h a G5 sokkal jobb volt, csak sajnos a kezemnek túl nagy volt :O Azért szemmel tartom a frissítéseket, az új gazdi miatt

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#6786) Aryon87 válasza danee992 (#6785) üzenetére


Aryon87
félisten

Honor 8-al jobban jartal volna sztem :))
Azert ajd majd nehany tapasztalat megosztast.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6787) danee992 válasza Aryon87 (#6786) üzenetére


danee992
tag

H8 sajnos hardveresen karcsú. Igaz, ezt az exynost is karcsúnak érzem a snapi 820-hoz képest, főleg ez a V20d-s frissítés után. 3 évre terveztem a G5-el is de csak fél évig bírtam a méreteit :/ most S7 lesz 3 évig, majd visszatérek a mobil fotós csoportba is, mert 1-2 hónapon belül rendelek majd egy ilyen tok készletet :DDD

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#6788) Aryon87 válasza danee992 (#6787) üzenetére


Aryon87
félisten

Nehogy azt hidd hogy hardveresen karcsu a H8 :N
Egy rossz szavam nem volt arra, es bizony, az az S7edge-t is fingatja.
Banom hogy eladtam a Mi5-el egyutt..
Mate 9 van jelen pillanatban.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6789) danee992 válasza Aryon87 (#6788) üzenetére


danee992
tag

H8 szoftveresen gyúrt rá mindenre, ami irigylésre méltó. Formailag is ott van, ráadásul olcsó hozzá az alkatrész. De jó áron jutottam az S7-hez ismerőstöl, rengeteg kiegészítővel és emiatt lett ez :D H9-re kíváncsi voltam, de sajnos ahogy látom a P10-et követi formailag ami nekem nem gyerebe. Barátnőm akar H8-at, majd kipróbálom amint megveszi :)

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#6790) Aryon87 válasza danee992 (#6789) üzenetére


Aryon87
félisten

H9-rol semmi info nincs meg :D
Na majd kivancsi vagyok milyen kepeket tolsz a fotosba, de igy naturan is mehetnek a kepek.
Off vege, mert a banda lenyakaz :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6791) rdt89 válasza Aryon87 (#6790) üzenetére


rdt89
addikt

Úgy se nagyon vannak kommentek ( :) ), én kifejezetten örömmel olvasok más készülékeket is a G5-höz hasonlítva. :)

A telefonról szubjektíven:
Én azt tudom mondani az 1 hónapos együtt lét után, hogy ez a telefon maga a tökéletesség (persze egyéni vélemény). Ennyi apró szoftveres apró gesztusokat még egy készüléknél se láttam. Ahogy barátnőm fogalmazott "az összes márka egyediségét gyúrta egy készülékbe". A kamerája remek, üzemideje meglepő akkumulátor méretéhez képest (pozitív irányba), kijelzője nagyon szép és erős a fénye (azért IPS-be még a mai napig a Vibe Z2 pro az egyik legszebb kijelző amit szemem elé sodort az élet). Kinézete tetszik nagyon és legalább egyedi. Sose fogom használni a moduláris részét, max ha akkumulátort cserélek benne (ez azért elég jó dolog a mai unibody házak világában). A hangszórója kellően erőteljes és háromnegyed hangerőn a basszus is kiszűrhető belőle, a fülhallgatóra kitolt zenei hangerő és minőség is átlag feletti (persze a Vibe X3 és a V10 készülékekkel nem száll versenybe, de nincs oka szégyenkezni kellően minőségi a zenei része is). Szóval én megtaláltam a tökéletes készüléket, mely minden téren átlag felett teljesít, még ha nem is a legjobb, de mindenhol, minden téren a top10-be benne van. V20a rom van a készüléken, de nekem így is megfelel, beégést még nem tapasztaltam se ezen se barátnőmén. Videót is nagyon minőségit rögzít, bár a szélzajt nem szűri ki, pedig a v10 kamera programjával ezt is be lehetett kapcsolni, meg volt manuális videó, ami kompatibilis a G5-el és még is kimaradt a készülékből, 7.0 alatt meg már elég sok funkció nem működik. Az előlapi kamerája is nagyon jó és a képernyő vaku is jó funkció, eddig csak Lenovo-nál találkoztam ennyire erőteljessel. Rengeteg készülék fordult meg nálam, de lehet velem van a baj, mert mindenhol csak savazzák ezt a készüléket, meg megbukottnak titulálják én pedig a tökéletes társat találtam meg benne, és még a bejelentésre váró telefonok közül se cserélném el egyikre se, meg a jelenlegik közül se, ilyen már nagyon rég volt velem, bár egy V30-at azért majd megnyomkodnék kíváncsiságból. :DDD
Röviden 1 hónap alatt ennyire jutottam ezzel a remek készülékkel kapcsolatban. Amennyire tartottam az LG telefontól, hirtelen 2 is lett belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#6792) Aryon87 válasza rdt89 (#6791) üzenetére


Aryon87
félisten

Korabban is volt morgas ha mas telefon volt temaban, pedig az nincs tiltva.
Miota nem vagyok a topikban, megallt az elet :D

Jonreszletes velemenyezest irtal, ez jo ha elegedett vagy vele. Nalam sajnos nem jott ossze. Azota Huawei/Honor agra mentem at, de az LG nincs felejtve, csak ne szaroznanak annyit.. G6 a hivatalos husegbeli utod, ha lejar a G4 husegje :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6793) rdt89 válasza Aryon87 (#6792) üzenetére


rdt89
addikt

Végig olvastam az egész fórumot, és láttam, hogy a végén kaptad az ívet. :)
Kamera téren viszont én mindig ledöbbenek ezen a készüléken, hogy mennyire szép képeket készít és ha a v20d erre is rálicitál, akkor az S8 is aggódhat versenyzés terén. :)
Na majd a kamera fórumba jobb időben és a v20d OTA frissítés után benézek. :)

(#6794) Aryon87 válasza rdt89 (#6793) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, kiidegeltem a bandat, meg is utaltak :B

Nalam a V10c volt a nyero kameraban.
Multkor valakintett fel G5 kepeket a fotosba, asszem te voltal, azok nagyon jok lettek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6795) dkovizoli válasza rdt89 (#6793) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jaja, nagyon jó készülék. Mai napig nem tudom, hogy ez a jobb vagy az elődje!? B &O fülessel és hifi modullal a hangja sem hagy kívánni valót. De ezen 7.0 van és még fog kapni frissítést tovább, mint a G4. Viszont az utód max akkor érdekelne, ha minimum s835 lenne benne. Nekem kb egy éve van meg hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6796) rdt89 válasza Aryon87 (#6794) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen, pedig mocsok ügyetlen fotós vagyok és ezek is automata módban készültek v20a-n. :)
Én jó kedvvel olvastam végig a sztorikat amik történtek veled kicsit se idegesített, max az, hogy ennyire pórul jártál vele. :)

Ez pedig a gyári képjavító programmal csináltam:

Eredeti

Telefonnal szerkesztett

#6795) dkovizoli:
Nekem is bejött, mint még eddig egyik készülék se. :)

[ Szerkesztve ]

(#6797) Aryon87 válasza rdt89 (#6796) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat igen, kalandos egy 8 honap volt vele az biztos. Teljesitmenyileg rendben volt, azt alairom. A kamera is, mig a kovetkezo frissitest meg nem kapta stb. Tudod a sztorit.
Most a Mate 9-el kezdem jatszani ugyanezt, mert itt se stimmel valami a kameraval :))
Eddig a Honor 8 volt az egyetlen telefon, ami valoban hibatlan volt nekem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6798) Roland861010


Roland861010
addikt

Azt mondja meg nekem valaki miért nem lehet tiltani a google play szolgáltatást v20d-n!?

(#6799) adomok


adomok
tag

OTA-n is jön már a V20D, Telenoros telóra!

(#6800) rdt89


rdt89
addikt

Független készülékre most jött meg az OTA frissítés kb. 748-750 mega. :)

Esetleg valahol lehet fellelni valami írást, hogy ez a frissítés mit finomít?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.