Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) dkovizoli válasza adomok (#6799) üzenetére


dkovizoli
addikt

Na akkor mindjárt ránézek, mert reggel még semmi nem volt.

(#6802) dkovizoli válasza dkovizoli (#6801) üzenetére


dkovizoli
addikt

Csorog lefele. Szép lassan. Kíváncsi vagyok mi változik.

(#6803) dkovizoli válasza dkovizoli (#6802) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez vicces. Több mint egy óra alatt lecsorog. Majd elindítom a telepítést, erre valami hibával leáll, kidob. Akkor újra a telepítés, erre elkezdi leszedni előlről a file-t. 750 mb. De jó. Még jó, hogy van bőven netem.

(#6804) rdt89 válasza dkovizoli (#6803) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem minden ment elsőre hiba nélkül.
A fotókon vettem észre, hogy teljes belenagyításkor is inkább csak pixelesedik, de már nincs meg az olajfestmény szerűség.

(#6805) Tawaga06 válasza adomok (#6799) üzenetére


Tawaga06
csendes tag

Sőőőőőt van tegnapi......... V20E
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6806) SlyChocolate válasza Tawaga06 (#6805) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bakker nem rég raktam fel a 20D-t tiszta lappal.
Ami amúgy nagyon bejövős.
Most meg itt az E, LG ne vidd túlzásba.
Ennyire még a samu sem naprakész.

[ Szerkesztve ]

(#6807) dkovizoli válasza SlyChocolate (#6806) üzenetére


dkovizoli
addikt

Na na. De az megint valamelyik másik régió vagy szolgáltatóé.
Amúgy nekem most harmadszorra is valami hibával kidobott. Azt mondja próbáljam lg pc tool-lal vagy vegyem fel a kapcsolatot a customer service-vel.

(#6808) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy az LG szoftverénél android 7 alatt lehet-e képernyő skálázást állítani? Szemezgetek a G6-tal, viszont ormótlan nagy a navi sáv a gombokkal együtt és pl. a Nexus 5X-emnél az android 7 tud olyat, hogy lentebb veszem a skálázást és akkor kisebb lesz minden a képernyőn, köztük a navi sáv is. Megkapta ezt a funkciót az UX is? Mivel a G6-nak még ugye nincs saját topikja ezért gondoltam megkérdezem ezt itt tőletek, remélem nem nagy probléma :)

[ Szerkesztve ]

(#6809) mg1992mg válasza tomboy0013 (#6808) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Van benne ilyen funkció :)
Tegnap kipróbáltam, valóban egész jó a legkisebben, de az én szememnek picit picik úgy az ikonok, meg minden :)

(#6810) tomboy0013 válasza mg1992mg (#6809) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nagyon szuper :) Köszi. Én egyébként nova launchert használok és azzal nagyobbra vannak állítva az ikonok, a betűket meg egyel a normál méret fölé emeltem a beállításokban és úgy tökéletes.

(#6811) Tawaga06 válasza dkovizoli (#6807) üzenetére


Tawaga06
csendes tag

Nekem megy rendesen, semmi probléma vele. Független a telcsim és Vodás kártya van benne.

(#6812) dkovizoli válasza Tawaga06 (#6811) üzenetére


dkovizoli
addikt

Majd holnap megpróbálom pc-ről. Egyébként mennyi szabad hely volt a telón? Nálam 5 gb van.
Ez telenoros, de megint jelzi, hogy van ota frissítés. 😀
Ha így haladok, felrakom lg up-al, csak van olyan alkalmazás amit csak a bank tud aktiválni. Az lg up meg töröl mindent.

[ Szerkesztve ]

(#6813) honda23


honda23
aktív tag

Ténél otán van már v20d?

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#6814) mg1992mg válasza Tawaga06 (#6805) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem egyelőre marad a v20d, most laktam be kb.. :D

(#6815) taboros válasza honda23 (#6813) üzenetére


taboros
tag

Nincs

(#6816) dkovizoli válasza dkovizoli (#6812) üzenetére


dkovizoli
addikt

Hiba és újra hiba. Err0x1125000. Mi ez?

(#6817) dkovizoli válasza dkovizoli (#6816) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nos a vége az lett, hogy mivel sem a pc tool, sem a bridge nem tudta frissíteni, felraktam lg up-al. Szerencsére az otthoni net is épp most döglött meg, ami miatt több mint 12 órás letöltési időt írt a kdz-re. Kicsit téptem a hajam?! Ezért mobilneten lejött pár perc alatt ( még jó hogy van). Viszont az lg up upgrade-el felrakta és nem csinált fr-t! Így most van öröm és bódottág! 😀 Tehát úgy néz ki az lg up nemcsak refurbish módban hajlandó dolgozni már. Aki ezután szeretné feltenni a 20d-t más 20-as verzióról, az nyugodtan próbálja upgrade-elni. Ha mégsem menne valamiért, akkor sem vesztett semmit, mert utána még mindig mehet a refurbish.

(#6819) firemanus82


firemanus82
senior tag

Nekem tegnap reggelre jott meg a D. Viszont merül mint a Titanic
A telefon keszenlet es az android rendszer 12-12% ot fogyasztott. Most 45%on van az akksim pedig ilyenkor 65% szokott lenni es semmivel sem nyomkodtam tobbet mint máskor, sot meg talan kevesebbet. :(

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6820) rdt89 válasza firemanus82 (#6819) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 28 órás készenlét és 1óra 15 perc kijelző idő (ebből 30 perc 4k videózás vakuval) és még 65%-on az akkumulátor, pedig ez még az első töltés a frissítés óta és olyan helyen volt 12 órát készenlétben ahol nagyon kell keresni a térerőt, mert le van burkolva az épület.

(#6821) firemanus82 válasza rdt89 (#6820) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hat akkor nem tudom... De nalam most nem -oké vmi. Megpróbálok egy gyári visszaállítást.

Mas: a frissítés ota nincs szellemkép a kijelzőmön. Mas is tapasztalja ezt?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6822) rdt89 válasza firemanus82 (#6821) üzenetére


rdt89
addikt

Nem lehet, hogy valami beragadt. Újraindítást próbáltál már?
Nekem fürgébb a frissítés óta és teljesen sötét közegben is a 4k videó stabil 30fps-el rögzít, még felvétel közbeni kamera váltogatásnál is, szóval teljesen elégedett vagyok a készülékkel, amit a frissítés tovább csiszolt.
Viszont amit észrevettem, nekem kicsit jobban melegedik.
Szellemkép nekem a v20a-n se jelentkezett egyszer se még.

(#6823) gleni


gleni
csendes tag

Én is ezt tapasztaltam. Nekem is volt erőteljes merülés. Tegnap viszont egy rakat program frissítés történt azóta mintha ez is helyére került volna.

(#6824) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Innen volt akinek volt / van Galaxy S7-e? Milyen tapasztalatai vannak ? Melyik telefon tetszik/tetszett jobban? G5 elég sok hideget és meleget kapott, ennek ellenére összehasonlító videokban nem értem, mert elég jónak tűnik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6825) rdt89 válasza NandorHUN (#6824) üzenetére


rdt89
addikt

A legnagyobb kritika mindig a moduláris rész feleslegességét érte, meg az akkumulátor méretét emiatt. Én megmondom neked, hogy az egyik legjobb készülék amit a kezembe fogtam, pedig S7, S7E, HTC M9,HTC M10, LeEco Le Max 2, Zuk Z2, Vibe Z2 Pro is megfordult nálam.
Persze ez szubjektív véleményként kell kezelni, mivel a valósággal nem biztos, hogy megegyezik. Kinek mi vált be. A v20d rom frissítés óta javult a kamera is és sokan tapasztalták, hogy a legnagyobb probléma is megszünni látszik, a kijelző beéégés. S820-as processzor és 4gb ram mellett pedig az erőről se nagyon kell beszélni, a kijelzője is szép és napfény alatt is látható, a dupla hátlapi kamera pedig nagyon jó dolog. :)
Remélem tudtam segíteni, ha valamiben bizonytalan vagy írd meg és vagy én vagy más felhasználó biztos vagyok benne, hogy szivesen segít. :)

[ Szerkesztve ]

(#6826) andrys83


andrys83
aktív tag

Na csinaltam egy kamera üveg védő cserét.persze mielőtt feltettem üveg nelkül csinaltam a tesztet ami azt jelenti hogy leteszteltem manual modban 30s zaridővel sötétben.es melle tettem egy g4et ugyan azzal a beállitásokkal.nagyon durva különbség van a két fotó között.sajnos a g4 javára.

[ Szerkesztve ]

(#6827) rdt89 válasza andrys83 (#6826) üzenetére


rdt89
addikt

Képet is linkelsz mellé? :)
Valamint a v20d rom volt a G5-ön?

(#6828) danee992 válasza NandorHUN (#6824) üzenetére


danee992
tag

Most váltottam S7-re de csak a méret végett. Azt kell hogy mondjam h a G5 összeségében nekem sokkal, de sokkal jobban bejött mint az S7. Egyetlen dolog amiben jobb az S7 az a low light fényképezés, semmi több

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#6829) andrys83 válasza rdt89 (#6827) üzenetére


andrys83
aktív tag

Igen az.holnap ha lesz idő rakok fel.

(#6830) rdt89 válasza andrys83 (#6829) üzenetére


rdt89
addikt

Nem kötekedés ként írtam, csak pusztán kiváncsiságból. :)

(#6831) NandorHUN válasza danee992 (#6828) üzenetére


NandorHUN
addikt

G5 milyen szempontból jött be jobban?

Mert formavilágot, telefon "érzését", sokan dícsérték az S7-nek.

Én utoljára S5 idejében vaciláltam LG meg S5 között, de akkor a középső on-screen gombok miatt végül LG mellett döntöttem. Nem igazán jöttek be a fix nyomógombok a Samu-n, itt viszont most LG-t eléggé lehordták G5 esetén, bár én összehasonlító videok esetén nem egészen értem, mert elég jó telónak tűnt, egyedül talán S7 féle kijelző kontraszt meg anyaghasználat amit jó lett volna látni a G5 esetén is.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6832) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Akksi 1

Akksi 2

Eredeti akksit keresek, ebayes dolgokban nem bízok, ezek közül lehet jó választás valamelyik?
Máshol nem nagyon találtam...
Utángyártott meg kell a francnak, volt már, kb a felét bírta.

(#6833) rdt89 válasza mg1992mg (#6832) üzenetére


rdt89
addikt

Speedshop-on is láttam tegnap 5500 ft-ért ha jól emlékszek. :)

(#6834) mg1992mg válasza rdt89 (#6833) üzenetére


mg1992mg
senior tag

S tényleg. Innen szívesebben rendelek, köszi :)

(#6835) rdt89 válasza mg1992mg (#6834) üzenetére


rdt89
addikt

Én is szeretem ezt az oldalt, ezért is mertem ajánlani.
Egyébként igazán nincs mit. :)

(#6836) danee992 válasza NandorHUN (#6831) üzenetére


danee992
tag

Ami miatt a G5-t jobbnak éreztem:
-sokkal jobb optimalizálás, smoothabb (G5-t megtudtam döccenteni, de az S7-et meg megakasztom ugyanolyan feladatok között. Azért gáznak érzem hogy már a Kii keyboardban, ha hosszabb szavakat írok akkor rendesen belassul az S7)
-kevesebb felesleges előre telepített alkalmazás (több szabad RAM)
-könnyebb kezelhetőség, átláthatóbb/logikusabb menürendszer
-infra!
-kivehető akksi ( nekem volt hozzá BCK-5100 töltőszett, nagyon sokszor jó volt hogy csak kicseréltem az akksit és már újra 100%-ról indultam ahelyett hogy madzagon PowerBankon lógtam volna)
-wide angle kamera (ezt már épp pótolni akarom S7-hez egy Lens Cover szettel)
-erősebb wifi (ahol a G5 2-3 erősséggel fogta a jelet ott az S7 max 1-2)
-szebb hangzású hangszórók
-jobb mikrofonok
-IPS kijelző (számomra élethűbb mint az amoled, és szellemesedés ide vagy oda, ha az amoled beég akkor lehet cserélni 40-50ezer forintokért míg az IPS-ben nekem max fél óra alatt elmúlt)
-nem kell annyira félteni mint egy elöl-hátul csúszós üveg telefont, amin mindent drága cserélni, rádásul a G5 könnyebben szerelhető, szóval ha valami reccsen fele annyiból megúszod mint samunál
-usb type C (nem kell este matatnod a sötétben, hogy hogy dugd rá a töltőre. Illetve gyorsabb adatátvitel)
-jobb akksi idő (bármilyen meglepő is, ugyanolyan használat mellett jobb üzemidőt értem el G5-el mint S7-el jelenleg)
-kevésbé melegszik (pár napja a samu annyira felforrósodott, hogy nem töltődött tovább 61%-nál, csak mikor már 15-20 percet pihentettem a hűvösben, pedig a kocsiban is árnyékban volt és a hideget is pont ráfújtam! /Waze 4G + GPS + bluetooth zenelejátszás + bluetooth smartband/ Ilyen használat mellett a G5 még töltött (igaz nagyonlassan) viszont fele ilyen meleg se volt.

Számomra semmivel sem rosszabb a G5 mint egy S7, sőt!
Úgyhogy tessék szépen feljebb tornászni azokat az eladási árakat, mert már lassan a röhej kategóriában van a G5 ára! :DDD

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#6837) danee992 válasza danee992 (#6836) üzenetére


danee992
tag

ami kimaradt:
-ujjlenyomatolvó alvó módban is felold, illetve sokkal kényelmesebb/parktikusabb a telefon hátulján. de ha pl.: asztalon van akkor is feltudod ébreszteni knock code-al

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#6838) mirci18 válasza rdt89 (#6804) üzenetére


mirci18
addikt

ÁÁ ez nagyon tetszik.
Jobban bejön ez a megoldás mint annó a Lumia telefonoknál.
Mint az a fránya olajfestmény effektus.
Nem hittem volna hogy ennyire fogok egy frissítést várni.
Sajnos telekomra még nem adták ki.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6839) mirci18 válasza andrys83 (#6826) üzenetére


mirci18
addikt

Mennyire nehéz kicserélni az üveget?
Linket tudnál adni hogy hol vettél üveget rá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6840) andrys83 válasza mirci18 (#6839) üzenetére


andrys83
aktív tag

Szia.ebayről rendeltem.de csak az edzett üveg jo mert a müanyag gagyi.szetszedtem a telefont kb 2 perc.es fültisztitoval bentről kifele kinyomtam.lejött es ment fel az uj.ennyi.cserelem vissza a telot g4re csak talajak egy jot.szeretek este fotozni.es nagyon silany a g4hez képest.hiába vettem rá uj üveget.elmosodott a kép fotozaskor ha ra nagyitok kicsit.g4 eseteben meg tü eles marad.probaltam minden verziot.ugyan olyan.

[ Szerkesztve ]

(#6841) mirci18 válasza andrys83 (#6840) üzenetére


mirci18
addikt

Linket dobjál már légyszives.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6842) mg1992mg válasza rdt89 (#6835) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Lassan 1 éves a telefon (ha még nincs annyi, nem emlékszem pontosan mikor vettem, valamikor ilyenkor), meglepem pár finomsággal :B

Rég volt már telefonom, ami ilyen hosszú ideig kibírta nálam ;] Elég hamar túl szoktam adni rajtuk.

(#6843) Aryon87 válasza mg1992mg (#6842) üzenetére


Aryon87
félisten

Ehhez mepest nalam azota mar a 2. telo van, es most keszulok cserelni ujabbra :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6844) mg1992mg válasza Aryon87 (#6843) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ezt én is szívesen megtenném, csak uralkodok magamon, teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal.
Max majd jövőre váltok, amikor lejár a hűségidőm a Telenornál. :)
De akkor is csak lehet, hogy ősszel, az akkori aktuális Pixelt gondoltam ki.. De hát hosszú az út odáig, bármi megtörténhet.

(#6845) Aryon87 válasza mg1992mg (#6844) üzenetére


Aryon87
félisten

En meg nem talalom a helyem, H8 es Mi5 elment a Mate9 miatt. Ennek meg a kameraja nem hizza azt amit kell. Most emiatt a valtas..

Pixel nekem nem jon be, idetlen a design.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6846) mg1992mg válasza Aryon87 (#6845) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én is ilyen voltam, folyamatosan váltogattam a telefonokat (i5s, 930, z3c), mert mindig hiányoltam valamit, vagy valami nem tetszett. És végül itt kötöttem ki, a G5-nél, és azóta nem érzem úgy, mintha hiányozna valami. :))

(#6847) rdt89 válasza mirci18 (#6838) üzenetére


rdt89
addikt

Na és akkor a fotóhoz tegyük hozzá, hogy annyira béna mobil fotós vagyok, hogy az átlag felhasználókhoz képest is 1-1 készülékkel 30-50%-al csinálok rosszabb képeket. :)

Teljesen sötét szoba, még beszivárgó minimális fény se volt:
Son Goku 1
Son Goku 2

Szerintem teljesen rendben van a kamera, és ez is automata módban lett készítve, mint az előző kép.

(#6842) mg1992mg:
Ennyire elégedett én is nagyon rég voltam telefonnal, és egyszerűen nincs olyan készülék mióta ez megvan amit meg akarnék taperolni. Még barátnőm is megkérdezte, hogy beteg vagyok-e. Bár annyira bejött a telefon, hogy asszonypajti is beleszeretett és neki is kellett egy, azóta 2db G5 van használatban :)

[ Szerkesztve ]

(#6848) mirci18 válasza rdt89 (#6847) üzenetére


mirci18
addikt

Ne is mondd.
Évek óta ez az első telefonom amire azt mondom ennél jobb nem kell.
Erős jó a kamerája.Mindent tud amit kell és még gyönyörű is.
Ráadásnak ott van benne az infra ami sokszor hasznos. És a wifis megoldással ellentétben elég egyszer betanítani és utána még kikapcsolt tv-nél is működik.
És akkor még az ujjlenyomat olvasót nem is említem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6849) mirci18


mirci18
addikt

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Úgy érzem lassan itt az ideje valahogyan visszahozni egy pár lumiás appot és funkciót ami biztos megjelent már androidra de én még nem tudok róla.
Amiket keresek:

-HDR mód
Imádtam vele fotózni mivel ha múzeumban fotóztam vagy éppen olyan helyen ahol utólag kellett volna a fotón fényt állítani nagy segítség volt.

-Utólagos fókuszállítás
Honor 8-nál alapból benne van a gyári szoftverben ilyet lehet valahogy Lg-nél is?

-Gif fotó készítő
Ezt ritkán használtam de néha jól jönne egy ilyen kép készítő amiben ki lehet választani a fotó egy egy részét csak animálásra.

-Nokia Stroryteller
Tudom vannak képekből videót összerakó appok.
De enynire tökéleteset ahol interaktív tartalmat tudsz összerakni még nem találtam androidra.
Még egy Storyteller videó

-Nokia smart cam
Bár nem ezt használtam pontosan de a videóban benne van a lényeg.
De itt egy kép is hogy jobban el tudjam magyarázni milyen képeket szeretnék csinálni:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6850) SlyChocolate válasza danee992 (#6837) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Csak halkan kérdelek a samúkat (gondolom arról van szó?) aod-ból egy érintésre nem oldhatóak fel?
:U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.