Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) mirci18 válasza mirci18 (#6849) üzenetére


mirci18
addikt

Közben egy két appra már találtam megoldást.
Egy dolog érdekelne a tapasztaltabbaktól.
Van e értelme a gyárin kívül más fotó alkalmazást használni egy sima fotózáshoz.
Találtam egy csomó fajtát.
Camera fv5 dslr kamera stb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6852) rdt89 válasza mirci18 (#6851) üzenetére


rdt89
addikt

A Camera FV5 az egy marha jó kamera program, szerintem az elfér rajta pluszba. Nekem midnegyik telefonomon ott figyelt, bár ezen még nincs rajta, de most, hogy olvastam tőled fel rakom majd rá. :)

(#6853) Louis1


Louis1
tag

Sziasztok!
Esetleg G5 SE frissítésről van valakinek infója? (SE topic behalt)

Üdv.: Louis1

(#6854) kun0203 válasza Louis1 (#6853) üzenetére


kun0203
tag

Most kezdték el kiadni április közepén a nougatot. Próbáld bridge-el megnézni elérhető-e már számodra.

(#6855) Louis1 válasza kun0203 (#6854) üzenetére


Louis1
tag

Köszönöm a választ :R

Üdv.: Louis1

(#6856) gleni válasza mg1992mg (#6809) üzenetére


gleni
csendes tag

Ez a kisebb méret nekem is nagyon tetszik. Sokkal jobban néz ki a képernyő. Jobban kihozza szemre a QHD felbontást 😊

(#6857) hzol


hzol
újonc

Sziasztok,

Ha miden igaz akkor vásárolni fogok egy használt G5-ös készüléket.
Tanácsot kérnék tőletek mit nézzek meg, mik lehetnek a használt telefon gyenge pontjai?
A telefont természetesen kívülről rendesen szemre vételezem, elmondás alapján "karcmentes - mint az új".
Ha így van és bekapcsol akkor minden rendben?
Elvileg 2018 nyaráig garanciális (e-digital, vagy spedshop, vagy voda) - ha valami baj lenne a készülékkel a garancia megvéd. Jól gondolom?

Köszönöm a segítséget.

(#6858) Aryon87 válasza hzol (#6857) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, a gari es szamla legyen meg, erdemes az IMEI-t is csekkolni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6859) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!
A V20E-t használja valaki? Ha igen, mi a vélemény?

(#6860) jazy


jazy
csendes tag

Hello.Valaki tudna dobni egy ebay-es linket ahonnan normalis kijelzo uveget lehet rendelni?-remelem ,nem szabaly ellenes.Ha igen,akkor bocsesz.
Köszi

(#6861) mg1992mg válasza hzol (#6857) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Moduláris cucc csatlakozására figyelj oda, volt pár modell, ahol meglepően nagyon elállt a készülékháztól a cucc. Nálam egy nano hajszál mm-nyi rés van, ez a normális.
Akksit nem tudom kivetetheted-e vele, nézd meg, mennyire lötyög a modulban. Ha alig, akkor eredeti. Ha nagyon, akkor egyértelműen utángyártott. Vastagságán is észrevenni, meg súlyán, hogy eredetihez képest kicsit vékonykásabb, könnyebb.

Meg kérdezz rá hányszor használta a moduláris cuccot, mennyire ép a telefon abból a szempontból (bár nem tudom, hogy hány fel-le helyezést bír a cucc).

Gombok körüli (hangerő, plusz a sim tálcánál) kopást, ha zavar, is jól nézd meg, nálam secc perc alatt lepattant.

A telefon tetején (azt hiszem csak ott) találni fogsz pár nem lefestett részt, ez gyárilag is úgy van (ahol fut körbe a króm csík).

Kamera üvegére is vess egy pillantást, meg nyomkodd meg finoman, láttam már pár képet, ahol igen csúnyán nézett ki.

Remélem segített. :)

[ Szerkesztve ]

(#6862) lfarkas válasza rdt89 (#6852) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Sziasztok! Ez a kamera program kezeli a nagylátószöget is az LG5-ön? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6863) hzol válasza mg1992mg (#6861) üzenetére


hzol
újonc

Nagyon köszönöm a tanácsokat...

Több telefont is nézek, az egyik sok kiegészítővel van (+Akku +Dokkoló +Kameramodul).
Majd jól megnézem...

:R

(#6864) Tottu


Tottu
senior tag

Tudtok ajánlani olyan boltot, ahol még lehet kapni LG G5 Titant normális áron?

Eddig szinte minden honnan visszapattantam, mert már nem lehet kapni csak SE-t ebben a színben.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#6865) andrys83


andrys83
aktív tag

Valaki lőne nekem egy képet 30s záridővel 50-es isoval sötétbe egy utcai lámpafényt?kiváncsi vagyok mennyire ég ki vagy csak nekem iylen rossz?előre is köszi.este várom:)

(#6866) Aryon87 válasza andrys83 (#6865) üzenetére


Aryon87
félisten

Folosleges.
Konkretan egy feherseg lesz az egesz kep...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6867) andrys83 válasza Aryon87 (#6866) üzenetére


andrys83
aktív tag

Küzdök vele még minidg:))egyszerüen manuálba 10 mp felett vállalhataltan kiégett elmosodott az egész.Csak vennem kell még egy g4et:)ugy gondoltam az utcai lámpát hogy kb 20 méterre tőle.nekem szétmosódik mintha karcos lenne a lencse és szétmosódna..de uj az is már..nem értem..tesztekben meg azt látom a g 5 milyen jo képeket lő.de hiába ir ide bárki aki nem tudja miről beszélek..automatában nekem is jo a kép minősége.de manuálba rossz

[ Szerkesztve ]

(#6868) rdt89 válasza andrys83 (#6867) üzenetére


rdt89
addikt

Ha nem felejtem el este kimegyek a ház elé és lövök neked egy ilyen képet (vagy párat), de nekem is az a meglátásom, hogy 10 sec felett hófehér az egész, bár ez még v20a-n volt v20d-n még nem próbálkoztam. :)

[ Szerkesztve ]

(#6869) andrys83 válasza rdt89 (#6868) üzenetére


andrys83
aktív tag

megköszönöm.erről beszélek.mint egy plecsnyi..szivárványos.pedig uj a kamera lencse is...szoval nem tudom.a g4 ilyet nem csinált sose

[ Szerkesztve ]

(#6870) rdt89 válasza andrys83 (#6869) üzenetére


rdt89
addikt

Olyan mint ha zsíros/olajos lenne a lencse így ránézésre.

(#6871) andrys83 válasza rdt89 (#6870) üzenetére


andrys83
aktív tag

igen.és nem az...

(#6872) mg1992mg válasza andrys83 (#6871) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Speedshopról megjött az akksi, 2017.01.04.-ei gyártmány, ha valakit esetlet izgat a dolog :)

(sry, nem válasz akart lenni)

[ Szerkesztve ]

(#6873) Robbertho válasza andrys83 (#6869) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Készítettem egyet az előbb, 30s, ISO50, a kamera éppen egy erre világító reflektorra van irányítva (emiatt érthető a beégés), egyébként szerintem a kép korrekt. Fókusz végtelenen volt, ezért lehet elmosódott a korlát.

Ezen a képen nem olyan durva a beégés (megrezzent a telefon, azért vannak elkenve a csillagok):

[ Szerkesztve ]

(#6874) andrys83 válasza Robbertho (#6873) üzenetére


andrys83
aktív tag

Köszönöm szépen!neked is olyan szivárványos kicsit.akkor ilyen a kamera.fene megeszi.mutatok egy képet g4el csináltam.ha már egyszer valami jó miért kell elrontani nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#6875) rdt89 válasza andrys83 (#6869) üzenetére


rdt89
addikt

Félig kézzel tartottam ezért van kicsit bemozdulva, de a lényeg szerintem így is látszik. :)

(#6876) andrys83


andrys83
aktív tag

most nekem zivatart jelez s telefon és zárolt képernyőn mutatja animálva a villámlást.ez eddig is megvolt?ugy tudtam csak az esőt havat mutatja nem?ez a frissitéssel jött??v20d

(#6877) Robbertho válasza rdt89 (#6875) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Azért a második képemen annyira nem szivárványos, de igen, úgy tűnik ilyen a lencse.

(#6878) andrys83 válasza Robbertho (#6877) üzenetére


andrys83
aktív tag

annyira nem gáz mint nekem,,..de nekem sem minidg egyforma..van mikor jo

(#6879) gleni


gleni
csendes tag

Nekem a v20a val 30mp záridő, iso50el, tejfehér képet kaptam mindig beégett városi környezetben. Most rendes éjszakai képeket csinal v20d-vel. Szerintem javitottak rajta.
Van még valakinek tapasztalata ezzel?

(#6880) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok. Panoráma képet nálatok is csak függőleges telefontartással készít? Nem lehet landscape tartásba átállítani? Köszi elöre is. Üdv.

(#6881) lfarkas válasza gleni (#6879) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Nekem is v20d van, de 30mp záridővel 50 iso minden beég. nem 1/30 ra gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#6882) gleni válasza lfarkas (#6881) üzenetére


gleni
csendes tag

Nem, 30mp

(#6883) firemanus82 válasza andrys83 (#6876) üzenetére


firemanus82
senior tag

Zivatar, eso es hó. Ezek mar az elejétől benne vannak nem újdonság.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6884) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Akku időtök most hogy alakul ? Javult valamit ?

Köszi ! :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#6885) rdt89 válasza eladogeppc (#6884) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a v20a-hoz képest olyan 20-25%-ot javult.
Aktívan is kijön a 2 nap, viszont a gyorstöltés nekem drasztikusan csökkent.
Az eddigi 1 órás művelet már 2-be is beletelik, de nem bánkódok érte, mivel cserébe nagyon jól tartja a százalékokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#6886) eladogeppc válasza rdt89 (#6885) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez kijelző időt tekintve mit jelent ?
Hány órát ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#6887) rdt89 válasza eladogeppc (#6886) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a 5.5-6 órák se ritkák. (Netezés, játék, youtube, gps használattal)

[ Szerkesztve ]

(#6888) eladogeppc válasza rdt89 (#6887) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én még korán megvettem, akkor még a 2,5 / 3 óra volt a max.
Lehet hogy az új OS-t jobban optimalizálták.
Már csak azért is gondolom ezt, mert a OnePlus3T-ben ugyan nagyobb akku volt, de az könnyen megugrotta az 5-6 órát Snapi 821-el.

A kijelzőre még ahogy emlékszem nem volt valami erős a G4hez képest.
Lehet az, hogy nem fogják annyira vissza a G5 fényerejét az új szoftverben ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#6889) rdt89 válasza eladogeppc (#6888) üzenetére


rdt89
addikt

Már a beégést is sikerült nagyjából szoftveresen orvosolni. Sőt nekem van egy képernyő mentésem 8 óra kijelző időről is. A v20d számomra nagyon sok pluszt hozott a telefonra, plusz a kijelző számomra nagyon szép. Na de, hogy abba belenyúltak-e az jó kérdés.

(#6890) Aryon87 válasza eladogeppc (#6888) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam elso perctol atlagosan 5 ora kijelzoidoim voltak, amik tudtommal azota js megmaradt, bar van aki azt mondja a V20a altal csokkenest tapasztaltak.
Kb 3 honapja nem tudom mi a helyzet, mert mar nincs meg a telo.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6891) dkovizoli válasza rdt89 (#6887) üzenetére


dkovizoli
addikt

Akkor nálatok valami csoda történt. Mert nálam gatya a készenlét is, meg a sot is.

(#6892) firemanus82 válasza dkovizoli (#6891) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem is gyengebb lett az akksi idő ...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6893) Adam.nagy


Adam.nagy
újonc

Üdv mindenkinek!

Került hozzám egy letiltott LG G5 készülék.
Nem is azzal van a gondom, hanem tiltás után minden hálózati kapcsolat tiltódik?
Gondolok itt a Wifi,Bluetooth miegymásra.
Mert azt írja ki a beállításokban a Wifi és a Buetooth alatt is, hogy "Kapcsolat nincs engedélyezve".
Ezek szerint akkor még böngészni sem tudok vele csak fényképezgetni? :R :R

(#6894) dkovizoli válasza Adam.nagy (#6893) üzenetére


dkovizoli
addikt

Kártyát raktál bele? Csak egy ötlet. Értem, hogy tiltva van, de lehet hogy azt sem engedi kártya nélkül amit szeretnél.

(#6895) gleni válasza rdt89 (#6885) üzenetére


gleni
csendes tag

Nekem az idő maradt a megszokott egy nap, normál használattal. Az első egy hétben rossz volt, de aztán beállt erre az állapotra.

(#6896) rdt89 válasza gleni (#6895) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 2-3 napok jönnek össze 5-6 óra kijelző időkkel mostanában, de cserébe tényleg nagyon belassult a töltés.

(#6897) _CsViktor_ válasza eladogeppc (#6884) üzenetére


_CsViktor_
tag

Én rosszabbnak érzem, a GPS-t használni akarja valami, illetve a jól megszokott, egy éjszaka alatt merül 2-3%-ot. az most inkább 10.

(#6898) gleni válasza _CsViktor_ (#6897) üzenetére


gleni
csendes tag

Néha nekem is gyanús hogy ki be kapcsolgat a gps, viszont azt is észrevettem, hogy pillanat alatt talál jelet mindig, gyorsabban mint eddig.

(#6899) firemanus82 válasza rdt89 (#6896) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nem tudom h csinálod de 100%ra töltött telefonnal sem sikerult meg az h maga a telefon 24 óránál többre becsülje a hatra levo időt. (Semmi extra nincs rajta csak a szokásos, face, gmail es viber illetve folyamatos 4g vagy wifi)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6900) rdt89 válasza firemanus82 (#6899) üzenetére


rdt89
addikt

Ez volt a rekord:

Ez pedig az átlag mostanában. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.