Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4892) keyman


keyman
tag

Sziasztok.

December közepén úgy jártam, hogy a telefon kijelzőének egyharmada érzéketlenné vált.
Még a pin kódot sem tudtam beütni 1, 4, 7, egyáltalán nem reagált. A dolog furcsasága, hogy nem ejtettem le a telefont, sérülés mentes volt, legalább is külsőre. A telefont kikapcsoltam és beléptem a TWRP-be, persze a jelenség megmaradt. Biztos ami biztos Flashtool alól felraktam egy AOSP romot és itt sem volt változás. Ekkor már láttam szomorú sorsomat, hogy kijelző csere előtt állok. Rendeltem az Ali-ról egy ilyet. Figyelembe véve, hogy nem a legolcsóbb kategóriát kell megcéloznom. Jó lesz nekem az arany közép út is.
25 nap és meg is érkezett a csomag. A kijelző gondosan volt bebugyolálva bubis fóliával. A dobozban
mellékeltek szerszámokat is. Odaadtam a gyerekeknek mert sok hasznát nem vettem. mini csavarhúzók és társaik.
Megnéztem egy videót a megosztón, nehogy valami meglepetés érjen. A telefont 5 perc alatt szétszedtem és még 5 perc kellett, hogy összerakjam. Minden rajta volt a kijelző hátulján, csak a mikrofont szereltem át.
A kijelző tökéletes, pontos, szép képe van-. nem kellett kalibrálni.
Összességében meg vagyok elégedve, azt kaptam amit vártam. mindenkinek csak ajánlani tudom, aki hasonló problémával küzd és kijelzőcsere előtt áll.

[ Szerkesztve ]

A jómodor nem szégyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.