Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Gézengúz válasza #19103744 (#4850) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ne idegeskedj próbáld ki a Cuoco 424-et, nekem is csak az megy szépen, de az olyan szépen, hogy na. :)

Más! Nem tudom mitől van de a Lenovo Yoga tabom, olyan hosszú üzemidőket tud produkálni, hogy kész. Oké mondhatnám, hogy 9000es akksi van benne. De nem ettől van 2-3hetes üzemideje, jó ilyenkor keveset nyomkodom. Dehogy a Snapdragon valami őrületesen le tudja altatni az hihetetlen. A teló meg készenlétben 2 óránként veszít 1%-ot. Gyanítom, hogy az MTK/Snapdragon különbség lehet, persze a teló jóval gördülékenyebben tudja kezelni a multimédiás tartalmakat.

(#4852) Dominó85 válasza #19103744 (#4850) üzenetére


Dominó85
veterán

A telefon és az MTK becsmérlése helyett inkább vegyél egy Kirin 960 vagy Snapi 820/21 vagy pár hónap és 835-öt. Érdekes módon a K3 Note-ból eladott a Lenovo minimum 7.000.000 darabot. Már a 3. gyártósort kellett elindítaniuk. Nyilván több darab esetén nagyobb a hibaszázalék is. Bár ha annyira szemét telefon lenne, mint amennyire mondod, kollégám se vett volna bele új kijelzőt. És itt a fórumon még jó pár ember, aki véletlenül betörte. Minden készüléket a helyén kell kezelni. Ez egy középkategóriás, igen jó ár/tudás/minőség arányú telefon volt 1-2 éve. És a mai napig az itthon 40-50.000-es ársávban kapható telefonok többségét bizony sok szempontból veri (úgy hogy jelenlegi ára 30-35.000Ft körül van). Egyetlen hátránya a hazai garancia hiánya. Bár Lenovo A7000 néven itthon is kapható volt (75.000Ft nyitóáron). Míg a kinti hardveresen nem korlátozott akkor volt 55.000 Áfa-val...

* Péter - 06302461862 *

(#4853) #19103744 válasza Gézengúz (#4851) üzenetére


#19103744
törölt tag

Nem idegeskedek, azt raktam vissza de messze van a jótól még ez is. Semmit nem bízok már rá. Már másodlagos telefon amolyan elfekvős.

(#4854) #19103744 válasza Dominó85 (#4852) üzenetére


#19103744
törölt tag

Szerintem nem alaptalan a becsmérlés. Nem csak magyarok tesztelték ezt a telefont és külföldön messze kritikusabban álltak állnak hozzá. Sajnálom, h. itthon az a módi, h. elhallgatjuk az igazságot attól tartva, h. kinevetnek vagy bármilyen erkölcsi hátrány érhet bennünket. Élen járva te különösen idegesítő figura tudsz lenni ha bármiben csak érintőleges kritika is ér, rögtön szembefordulsz az emberrel aki ilyet merészel veled szemben tenni. Eladott 7 millió darabot, kiírod számokkal, h. még feltűnőbb legyen, mintha ez emelne bármit is a rangján. Főleg ha hozzáfűzted volna, h. ezt javarészt az 1,252 milliárd lakosú Indiában és az 1,365 milliárd lakosú Kínában és Oroszországban értékesítette. Ilyen megvilágításban megint sírhatunk. Bocs, h. nem sikerült elhallgatnod :) Lehet, h. sokan vettek bele kijelzőt, de én nem fogok. Sosem törtem össze telefont, és a Lenovo K3 Note kivételével még sosem kellett kijelzőt sem cserélni mert az meghibásodott az elmúlt 23 év alatt. Én 35e-t vettem még fél éves sincs. Ilyen rövid időn belül sem kellett soha új készüléket vennem saját részre. Parttalan vita ez, mivel te korábban már teljes mellszélességgel kiálltál mellette, már csak hiúságból sem tennél pálfordulást. A fenti történethez persze hozzátartozik az is, h. ez az első felső, ill. felső középkategória alatti készülék a tulajdonomban/családban így nem tudtam tapasztalatot szerezni ebben a kategóriában. Vagyis ez az egy elég volt. Kösz többé nem kell.

(#4855) konzi válasza #19103744 (#4854) üzenetére


konzi
aktív tag

Mit lelkizel ? Nem tetszik, add el es lepj tovabb. Szive joga midenkinek( meg penztarca fuggo). ;)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4856) Dominó85 válasza #19103744 (#4854) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem neked ez a topik nem való. Nem tetszik a telefon? Add el, de a vergődésed kicsit szánalmas. Neked csak csúcsteló való, vannak ilyen emberek. Nincs is ezzel gond. De te tényleg nem tudod helyén kezelni eztbaz eszközt. Számodra létezik azbúgymond tökéletes és minden más xar. Szerintem nem caak én látom itt így. Próbálunk kedvesen mindenben segíteni, te meg mocskolódsz. Menj akkor külföldi K3 Note topikba segítségért. Hidd el ott se fognak ilyen stílussal szeretni. Belekötsz mindenbe amit írok, ugyanakkor tudhatnád, hogy a végletekig kielemeztem a telefont két cikkben is. A másodikat "Őszintén rovat" ajánlom figyelmedbe. Vagy próbálj meg normális stílusban beszélni itt mindenkivel vagy nem kérünk belőled. Egyébként pedig nem akarlak kiábrándítani, nem is tudnálak, de a felső kategóriás több százezres telóknak is legalább annyi baja van, mint a középkategóriásnak. És jöhetsz azzal, hogy abba jobb a kamera, verem egy DSLR-vel. Szebb a kinelzője, én inkább a csajokat bámulom. Aksiban viszont kivétel nélkül egyik sem virít. Ha külön modellekről kérdeznél olyanokat tudnék mondani, hogy egy normális felfogású ember többet nem venne csúcstelót itthon.

* Péter - 06302461862 *

(#4857) #19103744 válasza konzi (#4855) üzenetére


#19103744
törölt tag

Dehogy adom el nem szégyenítem magam egy ilyen kacattal, vagy felvállaljam h. anyám még egy év múlva is csuklani fog. Nem is lelkizek, csupán leírtam egy negatív kritikát. Messze nem mindent! Épphogy csak érintőlegesen! A Lenovo K3 Note története nálam itt véget ért. Bocs ha valakinek megbántottam gyermeteg lelki világát.

(#4858) Dominó85 válasza #19103744 (#4857) üzenetére


Dominó85
veterán

"felvállaljam" - bocs de ez szánalmas. A Xiaomi Mi4i ennél a telónál csak kamerában volt egy hajszállal jobb, mégis felvállatam és eladtam. Nem tudom mi ezen a szégyellnivaló? Mi? Senkit se bántasz meg mert a kritikád nem helyénvaló. Olyan írta, aki nem közénk való, csak szerinte lealacsonyodott ezzel a készülékkel a szintünkre. Bár nekem ez a szint tetszik, mert nagyon jó a társaság és közösségi szellem. ;) Adtam én már el mások szemében vacak dolgokat is. Attól én még nem leszek kevesebb, hogy nem csak menő dolgokat adok el. Kicsit sok az ego, nem?

* Péter - 06302461862 *

(#4859) #19103744 válasza Dominó85 (#4856) üzenetére


#19103744
törölt tag

Az őszintén rovatot még nem olvastam egyébként meg nem kell több százezret kiadni egy telefonért, 120-170e között nagyon jó telefonok vannak (szerintem ez a felső középkategória) és kibírhatják akár évekig is gond nélkül. A kedvességről annyit, h. igaz, két ember kivételével mindenki kedves volt, előzékeny és találkoztam messzemenőkig segítőkész emberrel például gegsite személyében aki élő skype kapcsolattal közel 2 órát áldozott szabadidejéből, h. a problémát közösen meg tudjuk oldani. Két dolgot tennék mindehhez hozzá. Az egyik, sosem találkoztam gegsiteal, sem az életben sem itt a PH-n. Az gondolom így ezt nyugodtan nevezhetjük önzetlenségnek is. A másik, az egyik "kivételes" személy te vagy. De nem kívánok személyeskedni se bűnbakot keresni. Nem te, vagy a cikk hatására vettem meg a telefont bár kétségtelen, h. mivel volt már indítva téma róla, néhány százaléknyi támogatást szerzett. Összességében nem tartom hibásnak a vásárlást. Tapasztalatgyűjtésre kiváló volt. Azért írtam le sajátságos stílusban a véleményemet, h. esetleg mások is okulhassanak belőle. Az "ócsó" sem biztos, h. jó mint ahogy fordítva sem feltétlenül igaz.

(#4860) Dominó85 válasza #19103744 (#4859) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem annyi az egész hogy az elvárásaiddal nem találkozott a telefon, mert ugye hibákat generált neked. Egy picivel több szerencsével jobban megkedvelted volna. ;) Én még 120eFT-ig se megyek. Gondolom itt a szolgáltatói árra mutattál. A Zuk Z2 például 75.000Ft két év EU garanciával és bőven az egyik legjobb ajánlat. De van a Meizu, Huawei és még a Samsung esetén is olyan modell, amit a te ársávodban már tényleg tudnék ajánlani. Ugyanakkor be kell látnunk, hogy nagyon sok ember képtelen kiadni ennyi pénzt egy igazán jó készülékért. A gyártók pedig tudatosan "szinte" csak xarral dobálják az embereket az olcsó vagy még annak se mondható telóikkal. A K3 Note varázsa a most már picit ugyan koros, de decens erejű hardverben, 2GB memóriában és a 16+GB hattértárban, a fullHD ips kijelzőben és a jó szoftveres támogatásban rejlik/rejlett. Még az android nougat-ot is meg fogja kapni. 35.000 Ft körül pedig itthon szinte csak bóvlit kapni...

* Péter - 06302461862 *

(#4861) #19103744 válasza Dominó85 (#4858) üzenetére


#19103744
törölt tag

Szerintem ehhez az egonak semmi köze. Szerintem nem nagy elvárás, ha hívnak akkor fel tudjam venni a telefont. Vagy legalább lássam, h. ki hív egyáltalán. Esetleg ha végeztünk le tudja tenni. Vagy a billentyűzet ne ragadjon a képernyőre amit csak egy 3 percig tartó restartal tudok megoldani miközben a másik idegeskedik (okkal), h. miért nem veszem fel miért nem hívom vissza. Vagy pl. az ébresztő ne 7:05-kor (máskor 7:02, 7:01, 7:09, 7:04 stb) szólaljon meg ha már 7:00-ra állítom. Az egész telefonon a legértékesebb dolgok: az előlapi fólia ami még most sem karcos, és az Ipaky tok ami (milyen meglepő) azt a konstrukcióhibát is kiküszöbölte, hogy ha lerakom a telefont egy sima felületre estleg egy ruhára azért ne legyen szükség ezt megelőzően max. hangerőre felrakni, halljam ha megszólal, merthogy a tok ergonómiailag úgy van kialakítva, h. kivezeti a hangot a hátlapról a telefon ill. tok lekerekített sarkára. Ezek nagyon nagyon alap dolgok, egy 3-5e Ft-os telefon is gond nélkül megold, sőt, 15 évvel ezelőtt is megoldott volt.

Olvasd vissza az írásod. Tiszta idegbeteg vagy. Ez a közösség nem a tiéd. Ők is emberek. Csak mert betűk formájában látod őket, még önállóan gondolkodni tudó, érző emberek. Próbálj meg személyes kapcsolatokat is létrehozni, segíteni fog ha kilépsz a matrixból. És ami a legfontosabb! Nyugodjál meg, attól megnyugszol.

(#4862) #19103744 válasza Dominó85 (#4860) üzenetére


#19103744
törölt tag

Az összeg amiket írtam független telefonokra értendő. Nem írok alá semmit mert már egy flotta tagja vagyok.

A lányom alcatelje amit üt vág hát lenyűgöz, h. mit ki nem bír az a telefon. És még HDMI kimenet is van rajta! Árban teljesen elfogadható.

Persze lehet, h. csak nekem jutott egy rejtett hibás telefon. Ez ilyen. Azért volt 35K mert kintről rendeltem, mellé nem éppen tisztességes, becsületes, jogkövető állampolgárként nem fizettem áfát meg vámot.

[ Szerkesztve ]

(#4863) Dominó85 válasza #19103744 (#4862) üzenetére


Dominó85
veterán

35k most kintről EU-ban Áfa-zva. A magyar állam meg kapja be... a sütit amit adok nekik. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#4864) #19103744 válasza Dominó85 (#4863) üzenetére


#19103744
törölt tag

Ki tudja lehet ha majd eleget felejtek megint veszek valami szutykot amit majd újra fikázhatok :D Van egy USB (OTG) kamerám (endoszkóp). Összeomlik a az UI tőle :) Megleptelek? Mindegyik telefonnal müxik amivel próbáltam csak ezzel nem :)

(#4865) kistraki


kistraki
csendes tag

szerintem ez az ember beteg.. minek ír ide.

én ennek az mtk -nak örülök ami a k3 note -ban van. Ha kell felpörög, lehet vele játszani, amúgy nagyon keveset fogyaszt 2/3 nap alap. Wifi mindig megy. Asszonynak van egy asus telefonja qualcommal szerelt, de eszi az akkut rendesen, nem bír egy napot sem.
Nem kell a lenovora mindenféle romot rakni.. van rendes Rom -rá.. keresd meg és kész..

3,6 -os vindoz élmény

(#4866) #19103744 válasza kistraki (#4865) üzenetére


#19103744
törölt tag

Akkor nevezz betegnek ha ismersz, megengedem neked mert baromi jó cimborák vagyunk. Addig is tartózkodj a degradáló megjegyzésektől. Többet nem akarlak figyelmeztetni. Köszönöm!

Örülök, h. a te készülékeddel minden rendben van. Te is örülj neki!

[ Szerkesztve ]

(#4867) kistraki válasza #19103744 (#4866) üzenetére


kistraki
csendes tag

figyelmeztess. :C

3,6 -os vindoz élmény

(#4868) konzi válasza kistraki (#4867) üzenetére


konzi
aktív tag

Temyleg mem kerek ott valami !!
Hagyd inkabb ;)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4869) #19103744 válasza kistraki (#4867) üzenetére


#19103744
törölt tag

Egyszerű vagy mint a faék.

(#4870) kistraki válasza #19103744 (#4869) üzenetére


kistraki
csendes tag

Keress másik fórumot magadnak, úgy látom szeretsz beszélgetni'. Vegyél magadnak galaxy 99 -et vagy iphone 100-ad és akkor nem kell az olcsó szarral bíbelődnöd. És ne égesd magad ilyen telefonnal, nehogy meglássák mert a végén kinevetnek, és leég a pofádról a bőr hogy ilyenolcsó kínai telefonnal jár . Ráadásus lehet hogy sárga a hátlapja. :) JÓ Reggelt.

3,6 -os vindoz élmény

(#4871) Dominó85


Dominó85
veterán

Nyugalom srácok, nem kell itt a feszkó. Ok? Lépjünk túl a témán és inkább segítsünk egymáson, átlépve vélt és valós sérelmeinken. Köszi. Nem vagyok topikgizda, de ennyit remélem még ér a szavam. :R

* Péter - 06302461862 *

(#4872) atlitasz


atlitasz
tag

A partalan vitához annyi tennék hozzá hogy a sony z2 ami nem olcsó gagyi ugye tulmelegedés miatt
álandóan kilép az aktuális játékból,az Lg G2 eseknél nagyon sok tulajnak felvált a kijelző a tulmelegedett
készülék miatt,a samsung S5 egyszeri leejtés után tök sötét képernyő pedig csak a sarkára esett ,A HTC one m7 Kijelzője besárgúl a proci tulmelegedése miatt

most akkor miről is beszélünk ?

A hat telóm közzül a lenovo k3 note az amit szeretek akku 2-3 nap átlagos használatnál ,
romolhatom ahogy akarom ,most példul feltettem rá a Resurrection Remix v5.8 ULTIMATE UI
romot, hát orbitális például a dolbi hangszin aktualizálható rádió alatt amit eddig nem tapasztaltam .
A Resurrection Remix beállitások alatt pedig hihetetlen lehetőségek tárháza van

pl:soft key on /off ,
kibővitett kikapcsoló menü,
gesztus bárhól

de nem is tudom felsorolni inkább egy képet beszurok

majd egy videót is csinálok és felteszem.

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4873) kistraki


kistraki
csendes tag

Köszönöm. Kipróbálom én is. Még mindig bajom van a Google smart lock-al , nem tudok belépni a programokban érvénytelenek a jelszavaim.

3,6 -os vindoz élmény

(#4874) atlitasz válasza kistraki (#4873) üzenetére


atlitasz
tag

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4875) atlitasz válasza kistraki (#4873) üzenetére


atlitasz
tag

https://support.google.com/nexus/answer/6093922?hl=hu&ref_topic=6168852

http://androidportal.hu/2015-01-22/okoska-zaracska-smart-lock/

https://help.blackberry.com/hu/priv/current/help/lym1436542217179.html

én nem használok ilyen védelmi funkciokat se pin kódot se mást csak söprést ebben nem tudok neked segíteni de néz itt utána

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4876) atlitasz


atlitasz
tag

itt 1 újabb Screenshot

A gsm térerő jelzők mellet azért van x jel mert én az
1 es kártyával csak telefonálok
2 es kártyával pedig internet kártyám van ami ugye csak akkor használok amikor interneten akarok valamit .

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4877) atlitasz


atlitasz
tag

de itt 1 másik itt az internet is bekapcsolva!

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4878) DraXoN válasza kistraki (#4870) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sajnos azért tényleg messze van ez a telefon a tökéletestől.

Bár magam is a "felső" házból néztem le. Gondolván teljesítményben hasonló a régihez (Sony Z1Compat).
Én azért vettem egy féléve ezt, hogy megtudnám e szokni a mostanában jellemző nagy méretű készülékeket (ha nem ezen a készüléken akkor is kevesebbet buknék alapon).

Egy fél éve már barátkozom vele .. de tovább nem jutottam.. Nem lettünk barátok.
Időnként előnyös a nagy képernyő, de többnyire inkább bosszant.

Most már kihúzom vele az új generációk megjelenéséig, de ekkora készüléket max akkor veszek legközelebb ha az "keretmentes".

2 nagy bajom van a készülékkel (sok más kisebb mellett):

1. bármilyen rendszert is raktam fel, mind "lagzik", azaz nem érzem simának, mikor váltak 2 alkalmazás között akkor látom ahogy "megakad" a dolog. Bár valószínű ez a 2GB ram és 64bites rendszer együttese miatt lehet. A korábbi készülékemben is 2GB ram volt, de még 32bites rendszer mellett, ami által a ram címzés kevesebb memóriaterületet foglal le (tehát hatékonyabban kihasználható, így lényegében "több", nem tudom már hol olvastam, a nagyobb címzés 10-40% körüli többlet memóriafogyasztást jelent a használt memóriacímzési módszertől függően). Persze lehet ehhez hozzáadódik még némi optimalizációs gyengeség a Sony rendszeréhez képest (akár driverszinten Qualcomm>MTK)

2. bármilyen rendszeren, a stabilitás közel se olyan szintű mint a Sony-n volt. Sok alkalmazás időszakosan össze-össze omlik.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4879) atlitasz válasza DraXoN (#4878) üzenetére


atlitasz
tag

Szia bocsi ,de megjegyzem "nincs tökéletes telefon ,ahogy tökéletes ember sem létezik.."

Ja külömben az igen erős PC -ék is néha sokat gondolkoznak a kattintásom végrehajtásán ,
de hát a telefon mégsem PC ugyebár .

Szerintem az a probléma hogy sok ember már nem is igazán telefonálásra használja a telóját ,
hanem minden másra szeretné ............???

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4880) Dominó85 válasza atlitasz (#4879) üzenetére


Dominó85
veterán

Ennyi. :K És ezért SSD szintű reakcióidőket, ultrabrutál 3D játékélményt, minimum 7.2-es majdnem IMAX hatást és még sorolhatnám, várunk el egy készüléktől. A hiba többnyire a túlzott igényekben keresendő, nem a készülékekben. Ugyanez igaz a szinglik esetében a párkereséskor... Brutális elvárások, ismerkedés és kompromisszumok helyett. No de mivel már nem vagyok K3 tulaj, így csendben meghúzom magam és csak a nekem feltett kérdésekre reagálok. Minden jót mindenkinek.

* Péter - 06302461862 *

(#4881) Payskin


Payskin
tag

Az ilyen őrjöngéseket látva mindig elgondolkodom, mit csinálhatok rosszul, hogy 2015 ősze óta az akkor belerakott Nexus v2-vel a mai napig semmi gondom nincs a telóval. (Eltekintve attól, hogy még mindig nem rendeltem rá új képernyővédő bindzsit.)

(#4882) konzi


konzi
aktív tag

Csak annyit a leg smootab kifogástalanul jól és porgosen működő telefonom a mai napig a Motorola Motorola g2-m volt..Mind ez 1gb ram mal és gyári Android 6.0-val.
Szóval nem minden az erő,egy jól optimalizált rendszer sokkal fontosabb.
/Szerintem/

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4883) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Kezembe került egy 2002-es Média Markt katalógus a Samsung S300 kagylómobil akciósan 129 900 forint, na abban már színes kijelző volt., és nem szaggatott. :)

(#4884) kistraki válasza atlitasz (#4875) üzenetére


kistraki
csendes tag

köszi, de ennek utánajártam már... az a baj hogy ha kikapcsolom ezt a smart lock -ot akkor sem fogadja el a jelszavaimat. próbáltam wifin,3g-n, más hálózatokon, -- gyorsítókat, adatokat törölve, de nem segített- holnap lesz időm újra rakni az egész rendszert, vagy mást kipróbálni a v66- ot vagy valamelyik 7.1 et

3,6 -os vindoz élmény

(#4885) DraXoN válasza atlitasz (#4879) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Tudom, hogy nincs tökéletes telefon.

Csak egyszerűen "érzem", hogy nem sima a dolog. Látom ahogy a dolgok kirajzolódnak egy-egy teljesítményigényesebb alkalmazásból ... illetve az se kell, elég esetenként "csak" a zenelejátszóból kilépni és már rajzol.

Mondjuk a részemről csináltam az enyémen egy memóriatesztet (ami a belső flash memóriát nézi), és csak olyan 20Mb/s-os olvasás és 4Mb/s-os írást ért el.. Ami szerintem rendkívül alacsony.
Lehetséges, hogy ez összefügg a sebességérzéssel kapcsolatos gondokkal, és még inkább lehet, hogy az enyém egy "hibás" darab lehet.

Bármilyen rendszert is használok, időnként mindig tapasztalok random újraindulásokat és le-le fagyásokat.

Egyébként nem vagyok az a kifejezetten Pro user, nálam a telefon a nap nagy részében csak hever valahol az asztalon. De amikor használnám, akkor szeretem ha "jó".
Ami nálam kimondottan számít inkább az a kamera. Bár ez a készülék azért nem a legjobb ebben. És az is igaz, hogy sose volt "gyenge" droidos telefonom. Mindig a felső/felső-közép kategóriából vettem amikor vettem (ez előtt 2db-ot). Noha az is igaz, hogy a jelenlegi készülékek árai elszőrnyesztenek.
Az eddigi androidos készülékemet így vettem még:
2012 Június - Sony Xperia P - 98ezerFt
2014 Április - Sony Xperia Z1C - 130ezerFt
2016 Június - Sony K3 Note - 40ezerFt

Tudom, hogy más árkategória, nagyon, és tényleg a méret miatt vettem (na meg mert nem igazán találtam méltó utódot a Z1C-nek). A méret kategóriájában nem igen volt reális utódmodellnek alternatíva (még most sincs). Ezért gondoltam megnézek egy "nagyot".

Mondjuk egy dolog biztos, nem kívánok 200+ezreket kiadni készülékért. Igazából a korábbi árakat se szívesen fizetném ki, ha nem muszáj. Bár sose gondoltam, hogy ez a készülék hosszabb távra megfelelne.

De azért a korábbi "nyugis" telefonokhoz képest, hát ezzel elég sokat kell "törődni" mert épp valami nyűgje van.
A Z1C-m ha a 2 év alatt 1x fagyott ki (azokat az eseteket leszámítva amikor olyat csináltam vele amitől tudtam, hogy kifagyhat.. romolgattam a jobb kameráért :) ... és végeredményben lehetett "tuningolni" a kamerája minőségét)...

Talán nagyon eltértem a tárgytól, bár már az se tudom mi is volt az :)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4886) kovjoe válasza DraXoN (#4878) üzenetére


kovjoe
aktív tag

A méret nagyságából adódó problémával egyet tudok érteni. A többi hibát szerencsére nem tapasztaltam (de én egy több, mint egy éves 😁 miui rendszert használok nagy megelégedéssel, kevés kompromisszummal - nem műkszik az infra😉). Az egyetlen ami néha előjön, az a betűk nem érzékelése, de szerintem ez meg lehet szokni. Amúgy a sony meg a sonyval azért nehéz összehasonlítani, mert ott ugye, egy zárt rendszerről beszélünk, itt meg annyi a rom, mint égen a csillag. Ebből is látszik, hogy minden ismert hibája ellenére is nagy népszerűségnek örvend a telefon, a nem átlagos felhasználók körében is. 42 ezer ft-ért (mindennel együtt) még most sem látok alternatívát, de természetesen ez csak az én preferenciáim alapján alkotott vélemény😉.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#4887) atlitasz válasza DraXoN (#4885) üzenetére


atlitasz
tag

Szerintem is kifogtál egy "hibás" darabot ..
nekem az olvasás 24 mb/s az írás pedig 13 mb/s
Az árához képest szerintem nagyon jó teló ...AKÁRKI AKÁRMIT MOND

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4888) mrbig25 válasza kovjoe (#4886) üzenetére


mrbig25
őstag

"kevés kompromisszummal - nem műkszik az infra😉"
Ez valószínűleg azért van, mert a K3 Note-ban nincs infra.

...

(#4889) fejesg2 válasza atlitasz (#4872) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Itt egy újabb, javított verzió a Resurrection Remix-ből:[link]
Ezt használod?

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#4890) kovjoe válasza mrbig25 (#4888) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Bizony, ezért is volt a kacsintás😁. Azt hittem, egyértelmű az irónia😉.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#4891) atlitasz válasza fejesg2 (#4889) üzenetére


atlitasz
tag

Igen azt próbálgatom ,van egy pár hiba ,kikapcsolt állapotban folyamatos logó van a kijelzőn nincs töltés animáció. egyébként elég jó.

Valaki tud segíteni hogy lehetne letiltani a proximity sensor a telefon alkalmazásnál?

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4892) keyman


keyman
tag

Sziasztok.

December közepén úgy jártam, hogy a telefon kijelzőének egyharmada érzéketlenné vált.
Még a pin kódot sem tudtam beütni 1, 4, 7, egyáltalán nem reagált. A dolog furcsasága, hogy nem ejtettem le a telefont, sérülés mentes volt, legalább is külsőre. A telefont kikapcsoltam és beléptem a TWRP-be, persze a jelenség megmaradt. Biztos ami biztos Flashtool alól felraktam egy AOSP romot és itt sem volt változás. Ekkor már láttam szomorú sorsomat, hogy kijelző csere előtt állok. Rendeltem az Ali-ról egy ilyet. Figyelembe véve, hogy nem a legolcsóbb kategóriát kell megcéloznom. Jó lesz nekem az arany közép út is.
25 nap és meg is érkezett a csomag. A kijelző gondosan volt bebugyolálva bubis fóliával. A dobozban
mellékeltek szerszámokat is. Odaadtam a gyerekeknek mert sok hasznát nem vettem. mini csavarhúzók és társaik.
Megnéztem egy videót a megosztón, nehogy valami meglepetés érjen. A telefont 5 perc alatt szétszedtem és még 5 perc kellett, hogy összerakjam. Minden rajta volt a kijelző hátulján, csak a mikrofont szereltem át.
A kijelző tökéletes, pontos, szép képe van-. nem kellett kalibrálni.
Összességében meg vagyok elégedve, azt kaptam amit vártam. mindenkinek csak ajánlani tudom, aki hasonló problémával küzd és kijelzőcsere előtt áll.

[ Szerkesztve ]

A jómodor nem szégyen!

(#4893) #19103744 válasza atlitasz (#4891) üzenetére


#19103744
törölt tag

A sensort úgy tudod kikapcsolni, h. kiírod a ROM-ból.

(#4894) jobesz


jobesz
tag

Ez szép volt, de most needrom nougat rom tapaztalatokat is irhatnatok, mert még reménykedem.. .

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4895) atlitasz


atlitasz
tag

A Resurrection Remix v5.8 ULTIMATE UI rom nagyon jónak tünik de én nekem nem jó ,
mert a proxymiti sensor sajnos nem müködik a telómban.
1 Sajnos... ezért ha hívok valakit ,
vagy engem hívnak teljesen sötét képernyö fogad, és semmit nem tudok csinálni, még csak megszakítani sem tudom a hívást.
2 Kikapcsolt állapotban a ha töltöm, kijelző állandóan az indítási logót mutatja,vagyis a kijelző nem kapcsol ki.Sajnos vissza kellet tennem a Lenovo K3 Note (6.0 Marshmallow Cucou92 S424 OTA) romot.
3. Elégé szívja ez a rom is az akkut.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4896) fejesg2 válasza atlitasz (#4895) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Köszi a tapasztalatokat. Szerintem hallgassunk Dominó kollégára és várjuk meg a hivatalos Nougat romot.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#4897) atlitasz válasza fejesg2 (#4896) üzenetére


atlitasz
tag

Igen szerintem is .

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4898) laco2


laco2
csendes tag

üdv lenovo k3 note sajna nem kap nugat-frissítést aki ellenkezőjét állítja altat félre tájékoztat!!! :((

Alcatel One Touch C7 7041D

(#4899) Dominó85 válasza laco2 (#4898) üzenetére


Dominó85
veterán

És ezt miért kell ilyen mérgesen közölni? A 6.0.1 alapú romok, illetve a főzött 7.x.x alapúak is nagyon jók. Továbbá egyszer ezt, másszor azt ír az internet. Nem szabad semmit sem kézpénznek venni. Nyugalom.

* Péter - 06302461862 *

(#4900) laco2 válasza Dominó85 (#4899) üzenetére


laco2
csendes tag

szia én nem írtam mérgesen,sem indulatból de nem kell az embereket olyan hintába ültetni ami nem létezik
hogy milyen rom-ot föznek vagy nem az soha nem lesz eredeti ;)

Alcatel One Touch C7 7041D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.