Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) atlitasz válasza Dominó85 (#4899) üzenetére


atlitasz
tag

Válasz ahh elrontottam!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4902) atlitasz válasza laco2 (#4898) üzenetére


atlitasz
tag

Ide akartam

Bocsi hogy reagálok de a főzött rom néha mérföldekkel lehagyja a gyárit .
Amióta meg van a k3 note én csak azt használok rajta .
Volt egy samsung S2 esem ,annál például a főzött rommal jobban ment több volt a szabad ram
így jobban pörgött .

A gyárival 280 mb a főzöttel 620mb

De nem kell sajnálni ha 7 sem lessz rá a 6 verzió is tud annyit !

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4903) Dominó85 válasza laco2 (#4900) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem ültetett senki senkit sem hintába. A Lenovo Nougat tervezetében továbbra is szerepel a Lenovo K3 Note. Nem hiába, hisz a hardver elbírja, a kernel nyitott és az egyik legjobban fogyó/ott modelljük. Nyilván nem fogja megkapni majd csak egy fél év múlva/belül. Először megcsinálják/ták a Moto széria egyes típusaira, majd jön a Lenovo ZUK fiókja, aztán csak a "sima" Lenovo.

Egyetértek atlitasz kollégával nagy részt. A főzött romoknél például a MIUI 7-es romok alatt ugyan minimálisan lassabb lett a fókuszálás, de cserébe 2-3 fokkal még jobb képek születtek vele. A CM, AOSP, Nexus, AICP romok pedig hihetetlen gördülékenyek és szinte nincs bennük bug. Ugyan ezek nagyon kevés gyári romra igazak. Talán a 427-es és a 433-as verziók voltak betonstabilak. A főzött romoknál pedig nagyon neves arcok csatlakoztak a közösséghez és munkáik bizony örömöt csalnak arcunkra.

Az újabb android jobb dolgot pedig el kellene felejteni végre. Persze az újabb androidok magasabb, újabb biztonsági verziót kapnak. Ugyanakkor a korábban beharangozott 5.x.x-ről 6.0-ra frissítésekkel hozott üzemidőjavulás a készülékek 80%-ánál a kamu kategóriát erősítette. Ahogyan a 7.0-nál is rengeteg nagy gyártó közölte, hogy bocsi, de csúszik a 7.0, mert bugos, mint az állat. No ehhez képest a főzött 7.x.x romokban alig van bug. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#4904) atlitasz


atlitasz
tag

Nem értem mi baja egyeseknek ezzel a teló val

Tessék egy videó most csináltam

ROM ----- Lenovo K3 Note (6.0 Marshmallow Cucou92 S424 OTA
Laucher ---- Nova
Kernel ---- ultimate_v1.2 kernel ...........dupla kopp müködik!
Fejlesztés ----- spozed 3.1 és softkey_enabler 1

video link: https://www.youtube.com/watch?v=zkz2YXpubkE&t=45s

kezdő kép

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4905) atlitasz


atlitasz
tag

és még 1

link: https://www.youtube.com/watch?v=uwbq2qthx14

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4906) DraXoN válasza atlitasz (#4905) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hát..

én mondjuk bármilyen romot rakok is fel, egy se megy ilyen "finoman". bár írtam memóriasebességeket, lehet akkor az enyém tényleg valami hibás darab.

főképp az alkalmazások váltása között gondolkodik nekem.
de mondasz egy programot, hogy mivel vegyem fel, akkor felveszem és feltöltöm mutatóba.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4907) Dominó85 válasza DraXoN (#4906) üzenetére


Dominó85
veterán

Amiket írtál sebességeket, 100% hogy nem az eMMc lapka sebessége. Szép is lenne, ha egy Class 10-es minőségibb microSD gyorsabb lenne nála. No meg nem tudom ki mennyit cserélgeti a romokat, de jó lenne ha nem úgy tennétek, ahogy a boxereiteket váltjátok. Véges az NVram írása és ha sokat baxtatjátok bizony baromira belassulhat. Ha valaki kifog egy olyan példányt amin már eengeteg rom járt vagy csak éppen az NV ram kevés újraírási ciklust bír... bizony megszívja. No de minek is pofázok itt. :U

* Péter - 06302461862 *

(#4908) kovjoe válasza Dominó85 (#4907) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Én sem értem, egy Zukkal a zsebedben😁! Nem is értesz a készülékünkhöz😁!

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#4909) Dominó85 válasza kovjoe (#4908) üzenetére


Dominó85
veterán

Redmi 4 Prime-om van. Holnap indul a Zuk a szervizbe...

* Péter - 06302461862 *

(#4910) kovjoe válasza Dominó85 (#4909) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Akkor megint egy felé gondolkodunk :C .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#4911) Toth_Jani válasza Dominó85 (#4909) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én is vettem a Lenovo mellé tesót, de akkor már nem egy másik Kínait, hanem egy eredeti Oroszt, a Yotaphone 2-t. :D

(#4912) Dominó85 válasza Toth_Jani (#4911) üzenetére


Dominó85
veterán

Hát én az R4Prime-ot kényszerből vettem. A ZUK Z2 mellett fogok remélhetőleg sokáig kitartani. Hisz még 20 hónap garancia van rá. :B

* Péter - 06302461862 *

(#4913) atlitasz válasza DraXoN (#4906) üzenetére


atlitasz
tag

Na én is csináltam egy sd bench mérést az A1 sd Bench appal

ime az eredmény

szerintetek ez jó ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4914) Dominó85 válasza atlitasz (#4913) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem ezek a progik NEM képesek a tényleg eMMC sebességet lemérni. Ettől függetlenül az olvasás korrekt. Az írás pedig szintén, hisz Flashtool progival is ilyen vagy még lassabb az írás.

* Péter - 06302461862 *

(#4915) atlitasz válasza Dominó85 (#4914) üzenetére


atlitasz
tag

Osztom a véleményedet !!! Kössz

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4916) kistraki válasza Dominó85 (#4903) üzenetére


kistraki
csendes tag

Mi baja volt a zuk2 nek? - ha megkérdezhetem?!

3,6 -os vindoz élmény

(#4917) Dominó85 válasza kistraki (#4916) üzenetére


Dominó85
veterán

Pü-ben megírtam. Amúgy akit érdekel, nem gyári hibás lett. Legyen elég ennyi.

* Péter - 06302461862 *

(#4918) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok

Barátomnak van/volt egy ilyen készüléke. Most éppen elhajlott és az kijelző is tropa lett.... Sajnos sem a névjegyzéket sem az egyéb adatokat nem szinkronizálta.

A kérdésem, hogy van e valami PC program amivel lehet menteni az adatait, úgy hogy a telefonon azt nem kell megerősíteni?

A telefon betölt az valamennyire látszik az elmosódás alatt...

Hálás köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#4919) Turcy086 válasza atlitasz (#4895) üzenetére


Turcy086
tag

szia
LCD csere óta nekem se műküdik sajnos, de le lehet tiltani. Nekem xposed alap, azon belül a sensor disabled nevü pluginnal lehet tiltani akármilyen érzékelőt. Nekem tökéletesen bevált.

(#4920) huliganboy válasza Turcy086 (#4919) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Honnan rendeltél LCD-t a telefonhoz?

Köszönöm

(#4921) Coolspot válasza huliganboy (#4920) üzenetére


Coolspot
csendes tag

#4808, #4809 hozzászólásban találsz linket....

A processzorok füsttel mennek, ha kijön belőlük a füst, megállnak....!

(#4922) huliganboy válasza Coolspot (#4921) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönöm :R

Esetleg valaki meg tudná nézni, hogy power+volume down esetén mi jön be? Hálás lennék... :R

(#4923) atlitasz válasza Turcy086 (#4919) üzenetére


atlitasz
tag

szia tudom de xpozed még nincs 7.1 rendszerre.
6 os rendszeren lelehet tiltani a telefon beállitásnál

Samsung Galaxy Note 10 plusz

(#4924) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok... gyári rendszer+gyári recovery esetén, hogy lehet a telefont fastboot módba rakni? :R

(#4925) pulutodurumo válasza huliganboy (#4924) üzenetére


pulutodurumo
őstag

adb-vel működnie kéne:
adb reboot bootloader

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4926) huliganboy válasza pulutodurumo (#4925) üzenetére


huliganboy
addikt

Rendesen a rendszer alóla adod ki a parancsot? Mert nekem "not devices" hibát dob, pedig a drivert is felraktam(aláírás nélküli módszer)

(#4927) pulutodurumo válasza huliganboy (#4926) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Igen, futó rendszer alól. De recoveryben is működnie kéne.
Ellenőrzöd hogy van-e kapcsolat:
adb devices
Aztán még megnézheted hogy milyen állapotban van a teló (csak lehetőség):
adb get-state
Ha a devices kapcsoló használatával nincs eredmény, akkor valami gubanc van a driverekkel.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4928) huliganboy válasza pulutodurumo (#4927) üzenetére


huliganboy
addikt

Win10 64bit rendszeren próbálom.

adb device-re nincs találat, így 99% hogy driver....keresek valami más rendszert :)

Köszönöm a tippeket!

(#4929) pulutodurumo válasza huliganboy (#4928) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nekem is win10 64 pro van, de megy. Szerintem elég neki amit a win leszed Universal ADB driver, vagy a google féle univerzális lehet még jó ha nem tévedek.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4930) huliganboy válasza pulutodurumo (#4929) üzenetére


huliganboy
addikt

Eszközkezelőben neked hogy jelenik meg? Illetve nekem nincs bekapcsolt usb dev... Törött kijelző sajnos.. :W

(#4931) pulutodurumo válasza huliganboy (#4930) üzenetére


pulutodurumo
őstag

MTP módban, USB hibakeresés bekapcsolva(!) Lenovo K50a40 néven (ROM függő) van a hordozhatók közt, és ADB Interface az USB-eszközök alatt. Mindkettő mezei Microsoft driverrel.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4932) Dominó85 válasza huliganboy (#4928) üzenetére


Dominó85
veterán

USB Debugging engedélyezve van? És telón le is OK-ézod? Csak mert addig bizony nem fog ADB devices listában látszódni a telefon. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#4933) huliganboy válasza Dominó85 (#4932) üzenetére


huliganboy
addikt

Mivel törött a kijelző és nem volt bekapcsolva az usb debug, így sajnos nem is tudom ezt megoldani... a névjegyeket kellene lementenem... :W

Dual Sim mélyvízben ajánlották, ha fastbootban tudom indítani a telefont akkor TWRP segítségével tudok mókolni:

fastboot boot TWRP_mittudomé..neve.img

Így viszont ha nem tudom a telefont gombok segítségével fastbootba tenni akkor itt a vége fuss el véle!

(#4934) Dominó85 válasza huliganboy (#4933) üzenetére


Dominó85
veterán

A telefon OTG képes. Amennyiben valamennyire látszik a kijlező tartalma, úgy be tudod kapcsolni a Debuggingot, ha otg kábelre egeret dugsz.

Sőt, ha látszik, akkor a kontaktokat microSD kártyára ki tudod menteni a Beállítások alól vagy a Névjegyzék beállításaiból egyszerűbben. :K

Ha pedig veszel kijelzőt, akkor nem kell semmit se csinálnod annak kicserélésén felül. :R

Billentyűzetet is dugtam már rá. Ha találsz videót YT-n akkor mennie kell. :K

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#4935) huliganboy válasza Dominó85 (#4934) üzenetére


huliganboy
addikt

Semennyire nem látszik, max az alja, de teljesen árnyképes. Billentyűzetet vajon hogy kezeli? Menüben vajon el tudok navigálni vele youtube videó alapján? :R

(#4936) jobesz


jobesz
tag

Most ugye dejó is lenne egy mhl -hdmi feature, dehát nincs

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4937) MMakino


MMakino
újonc

Sziasztok!
Tegnap korcsolyázás közben konkrétan ráestem a telefonomra :U , a képernyő felső, műanyag része ugyan nem tört be (volt rajta fólia), de alatta egészen biztos, tropa az egész, mert a képernyő nagy része fekete, a másik fele meg csíkos és vibrál. Vagyis ki kell cserélni a kijelzőt (minimum) - remélem, "csak" ennyi a baja, bekapcsolni bekapcsol, de ennél tovább nem jutottam, mert ugye nem látok rajta semmit.
Próbáltam visszaolvasgatni az előzményeket, és a kérdésem az, jól vettem-e ki, hogy én rendelem meg az LCD-t, és viszem be egy szervizbe, vagy van hely, ahol ezt kompletten megcsinálják nekem? Teljesen analfabéta vagyok a témában, a romoláshoz is Tőletek kértem (és kaptam, köszi! ;) ) segítséget, tehát nem igazán szeretnék otthon nekiállni ennek a cserének, bár olvastam, hogy elég "sima" ügy.
A kérdésem tehát, hogy hová vigyem a telót, tudtok szervizt/embert javasolni konkrétan? +előtte rendeljek egy kijelzőt az általatok belinkelt oldalak valamelyikéről?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#4938) konzi válasza MMakino (#4937) üzenetére


konzi
aktív tag

Vedd meg a kijelzőt kompletten kerettel együtt osszeszerelve és bármelyik GSM üzletben megcsinálják neked kb 15 perc alatt :)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4939) konzi


konzi
aktív tag

A téma központban (coucco rom) hol lehet témákat letölteni ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4940) laci5909


laci5909
újonc

Üdv. mindenkinek!
Van-e ötlete valakinek?
1: Nem tölti le a frissítést, nem található sehol! Bár azt mutatja hogy letöltötte és kéri is az újraindítást...

Újra indulás után a TWRP-vel indul automatikusan. Át állítható a TWRP nyelve magyarra, de a letöltést nem találja sehol. Így nem tudom frissíteni.....

2: A két kártya hálózati ikonja, átszínezhető-e valahogy. Például az egyik ikon kék, a másik piros. (Program vagy valami.) Fehér színnel jelzi alapból.
Szín módosítási lehetőség nincs. Mivel ez a készülék magyar forgalomban nincs?! A Lenovo Magyarország sem ad értelmes segítséget....
Bármilyen segítségnek örülnék! Előre is köszönöm!

Üdv: laci5909 Lenovo K3 note ( K50-t3s... K50_a40)

(#4941) Dominó85


Dominó85
veterán

Sziasztok,
gondoltam itt is szólok, hogy megválok minden tartozékomtól, ami a K3 Note után maradt. Hardveraprón a Lenovo telefonok hirdetései között megtaláljátok. Hátha valakinek szüksége lenne valamire a pakkból.

Vigyázó szemem persze továbbra is rajtatok lesz. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#4942) jobesz


jobesz
tag

LineageOS 14.1 ben van full magyar nyelv? eléggé felfutott rom lett és nougat alapú, már van vagy 10 kiadása k3 note ra
[cyanogen utódja rom k3 note ra]

valaki feltette már?

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4943) konzi válasza Dominó85 (#4941) üzenetére


konzi
aktív tag

Aksid nem maradt esetleg ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4944) Dominó85 válasza konzi (#4943) üzenetére


Dominó85
veterán

Van egy Konpson elvileg otthon. De már egy ideje nem volt feltöltve. Ha kell priviben egyeztetünk. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#4945) Payskin


Payskin
tag

Ilyen nincs. Félórával azután, hogy írtam Dominónak, beszart a teló. Láttatok már olyat, hogy önjáró üzemmódban megy, mintha valaki folyamatosan nyomogatná a képernyőt? Valahol a tetején van a "beütése", de nem egy ponton, fel-le rángatja a beállításokat, kicsit ijesztő is (ghost in the shell?). Ha kijövök belőle, elindítja a felső ikonsorban levő appokat, vagy addig nyomja az ikont, míg a rendszer törölni akarja, vagy átrakni másik képernyőre.

Nem tudom, mi legyen. Tudom, lehet hozzá képernyőt rendelni, sokat beszélgettetek róla, majd visszaolvasok, de megnéztem egy youtube videót a cseréről, hát nekem ahhoz sincsenek eszközeim, hogy a pici csavarokat kitekerjem a hátából, nemhogy ahhoz a tortúrához, ami utána következik.

Azt hiszem, eljött az idő búcsút mondani a "kicsi" sárgának. Ez volt az első okostelefon, amit szerettem használni. :O

Csak a... "minden adatot"... kéne még valahogy leszedni róla.

(#4946) konzi válasza Dominó85 (#4944) üzenetére


konzi
aktív tag

Kozben megoldottam ! Koszomom !!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4947) kovjoe válasza Payskin (#4945) üzenetére


kovjoe
aktív tag

No para😉! Ismerős eset én is tapasztaltam a sajátomon. Teljes pánik, mivel három újra indítás sem oldotta meg a problémát, aztán lőtt az agyam és alaposan megtakarítottam a kijelzőt, és csodát láttam😀. Az elmúlt 1 év alatt 3szor jött elő a szellem, és mind a három alkalommal elűzte az alapos tisztítás😂. A kijelző azóta is jól muzsikál, és marad is családon belül😉.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#4948) Zeki


Zeki
nagyúr

Üdv!

Nem note, csak K3w a munkatársam telója.
Kínából rendelte, és igen hamar összefosta magát, mert a rohadék kínai telebaszta férgekkel. Már nem is tud normálisan működni, reklámok, játékletöltések, de semmi egyéb bármire használhatóság.
Tudna valaki segíteni, hogy lehet erre új baba romot feltenni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4949) Payskin válasza kovjoe (#4947) üzenetére


Payskin
tag

Köszi, kovjoe, mindjárt kipróbálom. De ha kiderül, hogy ekkora láma vagyok, a Facebookon nyilvánosan fogom bevállalni, legalább másoknak jó napot csináljak.
---
Nem nyert, sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

(#4950) kovjoe válasza Payskin (#4949) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ezt sajnálattal hallom :(( . Akkor nekem nagy szerencsém volt a készülékkel. Amúgy még annak idején doogee dg350-nél láttam hasonlót, ott akkor jött elő a szellem, amikor a belső tárhely kezdett betelni, azt egy master resettel lehetett visszalőni.

J.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.