Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69) Rusi


Rusi
senior tag

Nos, annyit fűznék hozzá, hogy az MT6589 chipset már képes a dual 3G-re, tehát bármelyik SIM-en megy a HSDPA, míg a régebbi (pl. a kétmagos 6577) még nem tudta ezt. Én ugyan nem tudtam kipróbálni (csak az egyik kártyámon van 3G, cserélni meg nem akartam, mert az adapter miatt elég körülményes), de egyik kollegám pont ennek a Lenovonak az egyik klónját vette meg (valami Star izé), ami totál ugyanez a hardver volt és neki mind a két kártyán ment a 3G (nem egyszerre persze), az viszont lehet, hogy a Lenovo A820-ban ez nincs engedélyezve. A másik a fotók minősége. Természetesen továbbra sem várok el egy telefontól dSLR minőséget, viszont be kell látni, hogy ezek a képek nem valami izmosak egy 8 megapixeles, autofókuszos egységtől. Nézzétek meg a Galaxy Fame 5 megapixeles kameráját, simán lemossa (kameráról van szó, mert amúgy a Fame ugye olyan, amilyen...) fotózási minőségben (és még LED is van rajta). Mindezzel együtt a 35-40 ezer forintos árért sokat meg tud neki bocsátani az ember. Ajánlottat elsősorban a kínai beszerzés miatt nem kaphatott, illetve a cikkben említett néhány hiányosság is benne van. Viszont ne gondoljátok azt, hogy mert nem kapott Ajánlottat, akkor már szar lenne. Lehet, hogy kicsit szigorúan osztom a pecséteket, viszont a Tetszettet nem véletlenül hívják úgy, ahogy.

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.