Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) doc válasza cappa72 (#600) üzenetére


doc
nagyúr

nagyon koszi :R
most mar csak az kell hogy megjojjon :D (ma feladtak...)

(#602) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Négymagos Kollégák! Segítsetek szegény felemagosnak! A p770-et szeretném magyarosítani, de a jBart-tal nem boldogultam. Olvastam, hogy a Lenovo-nál másképpen kell. Letöltöttem a repo-t innen, bár nem tudom mi az és hogyan kell használni. Amit próbáltam nem ment. Hungobungo leírását próbáltam az sem ment. Mit csináljak hogy magyar legyen már végre a p770??? Köszi!

(#603) DJGABI válasza Nyiaz (#602) üzenetére


DJGABI
addikt

Olvastam a gondod-bajod a másik topicban is, de én se tudok többet, pedig hasonlóval szenvedtem. Amikor megírtam a problémám azt írták én vagyok a hülye (ami lehetséges) de szintén mindent a leírás szerint csináltam. Zárójelben: nálam hozzábbértőknek is bele tört a bicskájuk. Ami tuti: a repo így nem okés a jbartnak, a mappák végére oda kell biggyeszteni egy ".apk"-t (progi hozzá [link]) + beállításoknál a 2 decompile kell.[link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#604) Dexxter182


Dexxter182
tag

Lement a Lenovo A820 ára a Tmallbox-nál :)

146$ + free China Post :)

Rootolt Lenovo A820_S138_130419(14.05.2013 by linerty)-vel :) kihagyhatatlan :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#605) Gege94 válasza ZSOOLT2 (#598) üzenetére


Gege94
tag

Az enyimé volt betörve és hát a rendelésben benne van az ilyen. tmallboxról volt rendelve és valószínű vmelyik postás nem kimélte. Gyorsan és készségesen válaszoltak Skype-on és írták is hogy mehet vissza, de szerencsére anzo kollega megkaparíntotta spórolva nekem sok időt. :)

Apropó anzo szerintetek merre lehet? PÜ-re nem reagál, pedig már mindent megbeszéltem a kínai sráccal, hogy megy vissza a teló, mert ugye nem rég gajra vágta vmelyik rom a touch screen-jét, ahogy cappának és Aggregátornak. Remélem csak nyaral :)

[ Szerkesztve ]

(#606) Nyiaz válasza DJGABI (#603) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Köszi! Mivel itt készült magyar ROM az A820-hoz, bízom benne idetéved egy profi kolléga.

(#607) megint én válasza Dexxter182 (#604) üzenetére


megint én
őstag

Ja, de mégis +4$ a posta... És azt írja 17-25 nap...

(#608) Dexxter182 válasza megint én (#607) üzenetére


Dexxter182
tag

:)

China Postra nekem free-t írt, a Hongkong volt 4 dollár :) etotolk-on meg 30 lehet választani :D

egyébként 10 nap a legkevesebb amit kiírnak, nekem pont 10 volt gondolom napi egy ezres spórolásáért hajlandó vagy várni +5 napot :) vagy 6000 forint lesz a postaköltséged :) olyan gyorsan küldik ki amilyen gyorsan csak tudják, nekik is az a jó :D

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#609) megint én válasza Dexxter182 (#608) üzenetére


megint én
őstag

Az meg 30 nap...

Én most inkább várok. Még el sem tudtam búcsúzni rendesen az ACEtól...

[ Szerkesztve ]

(#610) Pcm válasza Dexxter182 (#604) üzenetére


Pcm
tag

Az semmi, de a K900 is olcsóbb lett a minidealen....már csak 519 dodó.

(#611) cappa72 válasza Nyiaz (#606) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mint említettem, nem vagyok fordítási projektben jártas (nem úgy, mint osztraksajt), de átnyálaztam a blogomat, és az alábbi hasznos linkeket találtam:
hasznos fordítási hozzászólások:
-[#276], [link]
-[#592], [link]
- [#791] -a lenovo-res a ludas!

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#612) ekrisztian válasza cappa72 (#600) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!
újra tettem a romod,a linkelt utolsó gappssal.Eddig jó volt az Opera mini most beáll az inditásnál Telepítés szöveggel:D
van 5leted?fontos lenne mert a többi böngésző viszi az adatod az 50mega,napi limitből.
:R

(#613) Nyiaz válasza cappa72 (#611) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Köszi! Letöltöttem. Hétvégén nekifutok ismét. Ha esetleg addig erre téved Osztráksajt kolléga, áruld el a titkokat, plííz.

(#614) Dexxter182 válasza ekrisztian (#612) üzenetére


Dexxter182
tag

Nekem - elvileg ugyan azzal a cuccal - elindul az opera mini. (s138 zappa cuccai)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#615) ekrisztian válasza Dexxter182 (#614) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Fingom sincs mi mivel függ össze.Másik rommal se ment.Most meg megy..:R

(#616) Minstrel


Minstrel
senior tag

Az üres sim foglalat jelzést el lehet tünteni az állapotsorrol valahogy?

(#617) fape válasza fape (#396) üzenetére


fape
senior tag

Látom rákerült a bug listára. De amióta beírtam a fórumba nem csinálja :D

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#618) cappa72 válasza fape (#617) üzenetére


cappa72
nagyúr

Megérezte, hogy bejelentették, és inkább rendesen viselkedik, nehogy lapátra kerüljön.
;)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#619) ekrisztian válasza ekrisztian (#615) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Tegnap nagyon letérdelt a készülék.Azt vettem észre, ha wifire már fellépett, akkor az opera nem akar települni, akkor sem ha kikapcsolom a wifit.Egyik rommal se.A zavar akkor keletkezett mikor konfigoltam a 3G APN-t.Se a wifin se a 3Gn nem talált netet.Cappa72 romját akartam feltenni,ami még produkálta azt, hogy nem birta a hálozatról frissíteni az időt.És eldobálta az 1s simet.Hogy kiszürjem a hibát, azon a szent helyen vissza raktam a gyárit és lett idő frissítés.Opera install nem.:-)
Ráad a gyári ugat, hogy van ám már hálozatiponti mentve, kapcsolok-e wifit?Értem ezt a módot, de gondolom ez is bezavart.Mert elhagytam a hotspotot és reboot után 3Gn települt az Opera.

Cappa72 ! A 4.2-höz az a820 v3 signed kell, vagy a másik gapss?
Jól gondolom, hogy wipe nélkül is menne az install?mert úgy láttam mind2 ron wipeol meg formáz..
Tudom én balfaxságbóli CWM alatt a particiót formázni úgy, hogy az egybe particionálás elvesszen?
:R

(#620) cappa72 válasza ekrisztian (#619) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az új opera eléggé nyamvadt, ahogy olvasom - én magam nem próbáltam, tehát nem az én véleményem.
Vagy egy régebbi verziót próbálsz feltenni? Mert akkor erős passz.

A 4.2-höz az a820 v3 signed kell, vagy a másik gapss?
Igen, a v3-as gapps.

Jól gondolom, hogy wipe nélkül is menne az install?mert úgy láttam mind2 ron wipeol meg formáz..
Igen, formázza a cache-t, a system-et és a data-t.

Tudom én balfaxságbóli CWM alatt a particiót formázni úgy, hogy az egybe particionálás elvesszen?
Bocs, ezt nem igazán értettem. :B

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#621) ekrisztian válasza cappa72 (#620) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Arra gondoltam, hogy erős izgalmi állapotban, addig wipolgatok meg formázok a CWM segítségével,hogy a partíciót kinyírom.Ami ugye most egybe van formázva.Vagy ezek az ebr-ek CWM alól csak a scrip segítségével módosíthatók?
Használnék én másik böngészőt ami kevés forgalmat csinál,csak hát másikról nem tudok:)

Meg most arra is rájöttem, nekem ez a telefon nagy, 40t-val 85-el gurulva, 1 kézzel írogatva kifejezetten fájdalmas:DDD

[ Szerkesztve ]

(#622) cappa72 válasza ekrisztian (#621) üzenetére


cappa72
nagyúr

A wipe-al Vagy ezek az ebr-ek CWM alól csak a scrip segítségével módosíthatók?
Megfogtad a lényegét :K
A különböző partíciók formázása nem okozhatja partíció átméretezését.

(szép is volna...)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#623) fenergie84 válasza fenergie84 (#546) üzenetére


fenergie84
addikt

Na, azt írja a sing post, h megérkezett magyar honba a teló :D

(#624) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Hogyan lehet Kínából "okosba'" rendelni? Privátba jöhetne 1-2 hasznos információ.

https://www.coreinfinity.tech

(#625) Zeki válasza sh4d0w (#624) üzenetére


Zeki
nagyúr

Simán rendelsz. minideal, tmallbox.
Ennyi.

(#626) cappa72 válasza fape (#617) üzenetére


cappa72
nagyúr

Még egy dolog, hátha téged érdekel:
Nézegettem a factory mode-ot.
A factory mode binárisa a /system/bin-ben van.
Az ehhez tartozó ini pedig a /system/etc-ben.
A blogleírás alsó részébe (egyebek-hez) feltettem a V970 és A820 cuccait (fájlnévvel, jogosultsággal, elérési útvonallal). A V970 angol, az A820 ugye kínai.
Ha van kedved, kipróbálhatod (persze saját felelősségre), hogy az A820 factory binárist lecseréled a V970-esére. Hátha működne, és lehetne tesztelni vele. (Én már kipróbáltam volna, de...)
Persze saját felelősségre ;) , de ezt neked úgysem kell külön kihangsúlyozni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#627) Gege94 válasza sh4d0w (#624) üzenetére


Gege94
tag

külföldi rendelések topicban jól össze van rakva :) Ajánlom a tanulmányozását.

(#628) sh4d0w válasza Gege94 (#627) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Köszi :)

https://www.coreinfinity.tech

(#629) barnam_ válasza cappa72 (#626) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én lefordítottam a factory.ini-t Google Fordítóval, persze tyúklábas lett, de érthető :DDD
Viszont attól még a szöveg maradt kínai.

(#630) cappa72 válasza barnam_ (#629) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez azért van, mert a bináris tartalmazza a tényleges szövegezést :(
(Az almenük is kínaiak maradtak?)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#631) barnam_ válasza cappa72 (#630) üzenetére


barnam_
nagyúr

(Az almenük is kínaiak maradtak?)
Arra már nem is emlékszem, szerintem nem néztem :B

(#632) cappa72 válasza barnam_ (#631) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igazából arra gondoltam, hogy a két dolgot kéne összepárosítani:
V970 factory bináris és A820 factory.ini
De ezt csak megint saját felelősségre... (pl. a mai kísérletem is érdekesre sikeredett...)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#633) fape válasza cappa72 (#626) üzenetére


fape
senior tag

Hétvégénél előbb nem ígérem, hogy lesz rá időm megnézni. De teszek majd egy próbát.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#634) barnam_ válasza cappa72 (#632) üzenetére


barnam_
nagyúr

Gondoltam én is már rá korábban (láttam a bejegyzésed alján a factory.bin-t), de odáig már nem jutottam el.
A V970 IMEI-re: jó dolog az NVRAM backup... :)

(#635) vegyszer válasza Gege94 (#627) üzenetére


vegyszer
addikt

Akkor nem elég, hogy törötten jött, még Andonál el is szállt a tapi? Ez a szívás. :W

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#636) Gege94 válasza vegyszer (#635) üzenetére


Gege94
tag

Jah, de írt ide is :) Nem a repedés miatt ment gajra, hanem a romolás miatt. Csak most valamiért nem elérhető napok óta.

(#637) vegyszer válasza Gege94 (#636) üzenetére


vegyszer
addikt

Persze, ezzel tisztában vagyok, csak hogy pont az ment el, amit törötten jött...

Bár lehet, a rom(bo)lást sem szerette a mütyür.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#638) Gege94 válasza vegyszer (#637) üzenetére


Gege94
tag

Jah, szegény nem tudta rendesen kiélvezni a világot :) megy vissza Kínába utazhat megint sok száz kilométert.

(#639) vegyszer válasza Gege94 (#638) üzenetére


vegyszer
addikt

És vajon a kijelzőt cserélni fogják?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#640) Gege94 válasza vegyszer (#639) üzenetére


Gege94
tag

Elvileg javítják igen. :) Justin szerint

(#641) EricTheEel


EricTheEel
csendes tag

Sziasztok!

Lenne valaki aki bevállalná egy a820-as magyarítását (nemrég érkezett Kínaországból a Pandawiltől, semmilyen belenyúlás nem történt még). Sajna nem értek hozzá (azt hittem, hogy az angol tényleg angol lesz benne, azzal elboldogultam volna, de nem).
Hirdetnek az aprón ilyesmit, de a hirdető kolléga nickjét nem találtam a forumozók között, így a szakmai hozzáértéséről nem tudtam meggyőződni. :U

(#642) vegyszer válasza EricTheEel (#641) üzenetére


vegyszer
addikt

Hidd el, telefonos, skájpos, gtaklos segítséggel te is meg tudod oldani.
(ha gondolod, keress priviben)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#643) fenergie84


fenergie84
addikt

Lenne egy kérdésem.
Az asszonynak is defy-je van, mint ahogy nekem volt, de ugye most várom az A820-at :D
Lehet Ő is cserélne, de neki nem kell ilyen "izmos" telefon, szóval szerintetek az A800-as vállalható darab lenne? Olvastam h 4.0 android felett az 512mb karcsú, de ez miben nyilvánul meg?

(#644) ekrisztian válasza fenergie84 (#643) üzenetére


ekrisztian
senior tag

2nap után a fejedhez vágja:D
Ha az én páromból indulok ki.:D
Zero tolerancia van POU lagg ügyében:DDD
sztem várjátok meg a tied utána rendelj neki egy fehéret.
:R

(#645) fenergie84 válasza ekrisztian (#644) üzenetére


fenergie84
addikt

Azt mindenféleképpen megvárom, h az enyém megjöjjön és kipróbálja, aztán meglátjuk...
Hát a lagg miatt most sem problémázik, pedig a defy-n a gyári rom van, és rohadt lassú :DDD

(#646) vegyszer válasza fenergie84 (#645) üzenetére


vegyszer
addikt

jó lehetne az az A800, csak...
(a felbontása szerintem nem az igazi)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#647) fape válasza fenergie84 (#645) üzenetére


fape
senior tag

Addig is felrakhatod neki a defy-re a 4.2.2-t innen.. Valszeg gyorsabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#648) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Azt meg tudná valaki mondani, hogy a gyorsulásmérő mindhárom irányba működik-e? Vannak erre ingyenes tesztprogramok is, a tabletem pl. csak 2 irányban mér, pedig van, amihez kellene a harmadik is.

(#649) fenergie84 válasza fape (#647) üzenetére


fenergie84
addikt

én nem merek hozzányúlni, szóval marad a gyári rajta :DDD

de kösz az infót :R

(#650) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A launchernek van egy frissítése v3.2.3 ezt telepíthetem nyugodtan vagy itt is van szabály/ajánlás a dologra. Semmihez nem nyúltam (lényeges dolgok),minden ahogy érkezett érkezett úgy van.

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.