Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5365) beg válasza vegyszer (#5363) üzenetére


beg
veterán

Összefoglalom: anno az első partícionálás lambda alatt történt meteos apk-val. Ezután létrejött a 2.77 data, de nem látta a külső sd-t a rom. Ezután twrp alól ment a v3-as ad tiltó script, ami után lett külső sd, ömlesztett data, öröm bódottá. Viszont a sokak által említett 14mb maradékot sosem láttam sehol. Majd jött ez a 4.2 orosz, tudtam, hogy kell neki a pici maradék belső sd, ezért lefutott a belső sd engedélyező v2 script, majd egyből az orosz rom. Nem indult, restore vissza, láttam nincs belső. Ezután a stock partíció kiosztásos script lement, lett 2-2gb, amire vígan felment a 4.2. Azon próbaképp megint meteos, de a factory reset után megint nem indult, és a twrp sem látta az emmc-t. A 4.1 lambda persze vígan visszament erre a kiosztásra. Tehát nekem a legnagyobb gondom, hogy sosem volt 14mb belső reszlim. Csak eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Nem tudom, hol szabtam el, de már a legelején sem volt, ahogy írtam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.