Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Mercutio_ válasza cekkk (#5599) üzenetére


Mercutio_
félisten

Telo mac-jét gondolom beallitottad a routerben, akkor próbáld törölni majd újra feltenni a wi-fi kapcsolatoknal a hálót.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5602) gps76 válasza vegyszer (#5600) üzenetére


gps76
őstag

Nincs particionálva,nem is akarom.
Van egy USB Storage nevezetű 2.2 GB-os,meg egy External Memory Card ami a 8 GB-os microSD.
Viszont másolgatni a telefonra wifin keresztül szoktam,de ftp kapcsolatnál csak a 2.2 GB-ost látja a Total Commander,a másikat nem.És sok program ezt használja a "szemétjének" is,de van olyan aminek a dolgaira szükség lenne,de az is ide kerül alapból,kínlódás másolgatni egyenként microSD-re.

[ Szerkesztve ]

(#5603) vegyszer válasza gps76 (#5602) üzenetére


vegyszer
addikt

WiFi kapcsolatban nem látszik a fizika sd kártya? Az a baj?

Vagy mi? Nem értem...
(ok, én az elsők között partíciontam át, és 32GB sd van benne... De nincs ingerem sem WiFi-n elérni.)

Akkor mit érsz el, és mit nem? Data 500mb, internal sd 2GB, fizikai sd, annyi amennyi.

Melyik nem jó?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5604) cekkk válasza Mercutio_ (#5601) üzenetére


cekkk
veterán

Ezek mind voltak sokszor :) Újra indítás is. De semmi sajnos.
Lehet valami cache-t kellene üríteni.

(#5605) gps76 válasza vegyszer (#5603) üzenetére


gps76
őstag

Ahogy írod,a fizikai sd-t nem látom a gépen,és programok is a belsőre mentenek mindent.
Amúgy jó megoldás a wifin másolgatás nem fog kikopni a csatlakozó.

(#5606) vegyszer válasza gps76 (#5605) üzenetére


vegyszer
addikt

És tölteni hogy töltöd? Azt is WiFi-n? ;] :F

Az sd a teloban látszik? Ha igen, akkor fel kéne a pc-nek is ismerni. Persze más kérdés, hogy az app mit kezel. Lehet, hogy egyszerűen nincs felkészítve a belső külső sd kártya kezelésre

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5607) vegyszer válasza alexw801 (#5567) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Asszem te tetted azt a felelőtlen kijelentést, hogy a kérdésem tolmácsolod az oroszok felé.

Tehát az rc1-re épülő rc2 sem tartalmazza a Gtalkot legnagyobb bánatomra. És ugyan a hangout ott a Marketből, de az nem olyan jó (kicsi, praktikus, üzembiztos), mint az elődje volt.

Ha csinálnának hozzá egy recovery telepítő scriptet, nagyon hálás lennék...
(sajnos nem csak az apk kell neki, hanem más függőségek is vannak)

Köszönöm a közbenjárást! :R

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5608) gps76 válasza vegyszer (#5606) üzenetére


gps76
őstag

Szerencsére jól bírja akkuval,de elég azt dugdosni,egyszerűen annyit akarnék,hogy cserélje meg a két tárhelyet,és a microSD-t lássa először,minden program ezt használja.

(#5609) beg válasza gps76 (#5608) üzenetére


beg
veterán

Nem tudom mivel próbálod, de ezzel nekem működött, particionálás után is. A külső sd-t és a belső mem-et is felismerte, kezelte. AirDroid

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5610) gps76 válasza beg (#5609) üzenetére


gps76
őstag

Megnézem,bár én másikkal próbáltam.

(#5611) cappa72 válasza gps76 (#5608) üzenetére


cappa72
nagyúr

A cserére vonatkozó CWM szkript: internal-external-exchanger

szerk.: Egyébként a /storage könyvtárat ha eléred, ott van mindkét SD kártya a belső és a külső is.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5612) gusthy válasza vegyszer (#5607) üzenetére


gusthy
veterán

Gtalkot lehet találni a neten, simán fel kell rakni, egyszerű apk.

(#5613) alexw801 válasza vegyszer (#5607) üzenetére


alexw801
senior tag

Tehát az rc1-re épülő rc2 sem tartalmazza a Gtalkot legnagyobb bánatomra. És ugyan a hangout ott a Marketből, de az nem olyan jó (kicsi, praktikus, üzembiztos), mint az elődje volt.
Ha csinálnának hozzá egy recovery telepítő scriptet, nagyon hálás lennék...
(sajnos nem csak az apk kell neki, hanem más függőségek is vannak)

Значит, rc2, который построен на основе rc1, не содержит Gtalk, к моему сожалению. И несмотря на то, что есть там hangout от Маркета, тот не так хороший (компактный, подходящий, надежный), как его предшественник был.
Если бы вы готовили к нему скрипт, инсталлирущий из Рековери, я бы был очень благодарным. (К сожаленю не только apk нужен, там есть и другие вопросы, влияющие друг на друга).

Ezt kéne elhelyezni az orosz topikon. Vagy megadni nekem a linket, hova?

Én nem figyelem annyira az orosz A820 topikot, csak ha kell, mert egy A820 a linerty-vel, full átpartícionálva várja, hogy felhasználója megbarátkozzon vele (Puskin nyelvén), tehát most nincs mit tennem. Más telókat nézegetek inkább, pl. A390-t akarok kipróbálni, P780 tetszik, de van 2 db V987 a családban - ezeknek még nem járt le az amortizációs ideje, a beszerzési árat meg úgysem adná meg senki (áprilisban 315 d. volt az első).

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5614) gusthy válasza alexw801 (#5613) üzenetére


gusthy
veterán

Nem kell neki más, száz éve így használom.

(#5615) beg válasza alexw801 (#5613) üzenetére


beg
veterán

5592-ben van a fórum link.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5616) gusthy válasza beg (#5615) üzenetére


gusthy
veterán

De ha ezt írja be oda, akkor az nem lesz igaz :-( inkább azt kéne, hogy jó lenne, ha benne lenne, hogy ne kelljen telepítgetni.

(#5617) alexw801 válasza alexw801 (#5613) üzenetére


alexw801
senior tag

Javított:

Значит, rc2, который построен на основе rc1, не содержит Gtalk, к моему сожалению. И несмотря на то, что есть там hangout от Маркета, тот не так хороший (компактный, подходящий, надежный), как его предшественник был.
Если бы вы готовили к нему патч, что можно инсталлировать из Рековери, я бы был очень благодарным. (К сожаленю не только apk нужен, там есть и другие вопросы, влияющие друг на друга).

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5618) Toth_Jani válasza beg (#5609) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én a régi Sony programmal kezelem a MyPhoneExplorer 1.8.5-el ez is látja mindkét memóriát, plusz szerkeszti a telefonkönyvet az SMS-t, és használhatom beviteli eszköznek a számítógép billentyűzetét.

(#5619) vegyszer válasza gusthy (#5612) üzenetére


vegyszer
addikt

Ami nekem 4.2.1 infrared féle rom alatt tökéletesen működik, az itt apk-ból nem ment fel.

Esetleg működő, bevált linket tudsz?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5620) vegyszer válasza vegyszer (#5619) üzenetére


vegyszer
addikt

@gusthy (#5612)
Lett egy, valóban működő apk. GTalk_4.1.2-509230.apk
Köszönöm a tippet... :R
(én a műkő apk-t akartam átemelni, és az nem ment...)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5621) alexw801 válasza vegyszer (#5620) üzenetére


alexw801
senior tag

Akkor tárgytalan a megbízásod az orosz fórum felé?
Vártam, hogy közlöd: hova adjam fel kérdésedet.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5622) vegyszer válasza alexw801 (#5621) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen, tárgytalan. Bocsánat miatta...

(én balga módon abban a hiszemben voltam, hogy mivel nekem nem ment egy jó apk, biztos különböző függőségei vannak.)

Az orosz 4.2.2 rom hol volt említve, az nekem sincs mentve. Nem regeltem még oda be...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5623) gusthy válasza vegyszer (#5622) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor most öröm és bódottá :-)

(#5624) alexw801 válasza vegyszer (#5622) üzenetére


alexw801
senior tag

chiptune 4.2.2 final beta

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=470066&st=4940#entry26193760
#4957

Én csak itt olvastam.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5625) beg válasza vegyszer (#5622) üzenetére


beg
veterán

Meg itt: http://forum.china-iphone.ru/post1193157.html#p1193157

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5626) janakbacsi


janakbacsi
őstag

twrp nem látja az sd kártyát. hogyan kell mountolni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#5627) gps76 válasza cappa72 (#5611) üzenetére


gps76
őstag

Próbáltam,de nem változott,az elsődleges az USB storage nevezetű 2.2 GB-os belső SD,a második a microSD External Memory Card néven.

(#5628) CodenameAZS


CodenameAZS
csendes tag

Hali! Ez az orosz chiptune-féle 4.2.2 amit többen nyúztok mennyire bugos és mennyire stock? Az infrared-félét próbáltam korábban, de a színhőmérséklet változás meg az erősen custom lockscreen nálam kiütötte a biztosítékot anno és ment is vissza a Cappa-féle 4.1...

(#5629) beg válasza CodenameAZS (#5628) üzenetére


beg
veterán

Ha visszaolvasol, leírtuk a tapasztalatokat. Miért nem próbálod ki? Ha nem jön be, pár perc alatt visszateheted a mostani állapotodat mentésből. Csak így tudod meg, hogy neked megfelelő e.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5630) gusthy válasza CodenameAZS (#5628) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban le van irva:
Totál stock android. Két app van bennem az egyik nem az igazi. Amúgy eléggé bugmentes.

(#5631) vegyszer válasza CodenameAZS (#5628) üzenetére


vegyszer
addikt

Az mp3 lejátszó javítása szükséges lehet. Egy fájlt kell kicserélned. Az rc1-re megy egy pecs (szegediesen pöcs), az rc2, és hidd el neked is jó lesz! ;] Egy lehelet Samu beütése van, de teljesen vállalható

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5632) gusthy válasza vegyszer (#5631) üzenetére


gusthy
veterán

Az RC2-ben benne van a libstagefreight javítás, nem?
Mi benne a samus?

(#5633) vegyszer válasza gusthy (#5632) üzenetére


vegyszer
addikt

A zippet kibontva néztem. És nincs benne a libstagefright.so fájl... De az infrared féle 4.2.1 rom mellé adott megoldás ugyanarra az mp3 lejátszási bugra. (lehetséges, hogy ez volt az FM rádió bug oka is, mert mp3 stream, vagy ugyanezen fájllal kezelt cucc jött be neki?)

A fájl csere után "zajjal" bootol a teló. ;]

Szerinted mennyire hallgatok sok zenét, ha két hét alatt nem tűnt fel?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5634) CodenameAZS válasza vegyszer (#5631) üzenetére


CodenameAZS
csendes tag

Köszi szépen! Lehet bepróbálom, már csak egy kérdésem volna: honnan a tarktökből lehet letölteni? :F Böngészgettem ezeket az orosz oldalakat, de nem igazán találtam meg egyértelműen, és az hogy nem beszélek oroszul sem igazán segít.

HA jól értem akkor az RC1-et kell feltenni először TWRP-ből aztán utána rá az RC2-t?

[ Szerkesztve ]

(#5635) gusthy válasza vegyszer (#5633) üzenetére


gusthy
veterán

Ezek szerint annyit, mint én :-) majd akkor helyre rakom, a rend kedvéért...

(#5636) skristof


skristof
tag

sziasztok!

végre van időm foglalkozni a nemrég rendelt telefonnal.

pandáról rendeltem, A820_S139_130422 a build number. 0. lépésként MTKDroidTools-szal csináltam róla backupot, és most szeretnék recoveryt, ROM-ot stb. tenni

A kérdésem az lenne, hogy melyik CWM-et tegyem fel, és hogyan? system recovery van most rajta, factory módban vmi kínai rettenet szöveg jön be.

köszönöm előre is

(#5637) cappa72 válasza skristof (#5636) üzenetére


cappa72
nagyúr

Rootolt relefon eseten a mobileuncletoos-t erdemes hasznalni.
Az s135 vagy az feletti cwm-met tedd fel.
Hasznos infok itt: [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5638) vegyszer válasza vegyszer (#5620) üzenetére


vegyszer
addikt

Tettem egy próbát a hang alapú gtalk csevegéssel. Sajnos kifagy. :O
Más rom esetén volt ilyen tapasztalata valakinek?

És az is bosszantó, hogy a Skypeon hányszor száll el a kapcsolat, fagy ki a kliens, vagy épp tölt be újra? Ez mindig ilyen volt? Ha negyed órát nem vagyok rajta, kereshet akárki, nem jelez...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5639) skristof válasza cappa72 (#5637) üzenetére


skristof
tag

valamiért nem látja root-oltnak, pedig SuperSU fent van :U

MTKDroidTools csak temporary root-ot rakott volna rá?

(#5640) skristof válasza skristof (#5639) üzenetére


skristof
tag

jólvan... :W akkor kért grant-ot, amikor rányomtam, hogy flash recovery, és leokéztam.

viszont egyből utána, hogy kiválasztom cappa féle 135ös recoveryt, elsötétül, és újraindul recoverybe, de a sima gyáriba.. :O

(#5641) gusthy válasza skristof (#5640) üzenetére


gusthy
veterán

Hát akkor vissza a satupadhoz... Flashtool, root, recovery, stb.

(#5642) dacsa válasza vegyszer (#5631) üzenetére


dacsa
senior tag

Hali! Nekem az FM rádió sem ment sajna! Vagy az is javítva lett?? Üdv

(#5643) gusthy válasza dacsa (#5642) üzenetére


gusthy
veterán

Nem :(

(#5644) dacsa válasza gusthy (#5643) üzenetére


dacsa
senior tag

Köszi, hátha bele húznak a fiúk. Ha jól emlékszem a sorozat felvétel sem működött a fényképező esetében, de lehet az egy másik rom volt :) annyit ki próbáltam az elmúlt időszakban!

(#5645) gusthy válasza dacsa (#5644) üzenetére


gusthy
veterán

Azt sose próbáltam :(

(#5646) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Sziasztok.
Végre megjött a masinám :K Valaki tudna nekem segíteni, hogy magyarrá varázsoljam és legyen playstore?
Köszi előre is.

(#5647) beg válasza stevewonder (#5646) üzenetére


beg
veterán

1. Gratula
2. Ments!!
3. Mentsd el a mentés mentését.
4. Ha lenyitod itt felül a téma összefoglalót, nagyjából tájékozódhatsz a mikéntekről, hogyanokról.
5. Olvasd el még egyszer
6. Kérdezz, és írd le mivel kaptad a telefont (recovery, rom), honnan rendelted.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5648) KisTücsök válasza stevewonder (#5646) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ugyan ezt akartam én is mondani, illetve kérdezni.

Sziasztok!

Nekem is megjött, de nem ezzel a ROM-mal akarom megismerni a telefont, az biztos. :D

Én lehet, hogy sokat fogok kérdezősködni, hogy még véletlenül se rontsak el semmit.

Akkor elolvasom én is itt a dolgokat gyorsan.

(#5649) Isten88


Isten88
senior tag

Sziasztok!
A830...root problémám van. 4.2.2 Jack44 rom. Gyárilag rootolt volt, de a gyári kínai root programját lecseréltem még annó, mikor megkaptam SuperSU-ra. Tegnap vettem észre, hogy nem akar root jogot adni. Letöröltem a SuperSU-t, rootoltam a fenti leírás szerint (CWM szkriptet lefuttattam). Feltettem a SuperSU-t. Ha megnyitom, kiírja, hogy a "SU binárist frissíteni kell", folytatom-e. Ha mégsére nyomok kilép, és rootot kérő programoknál felugrik az ablak, hogy engedélyezem/megtagadom a root jogot a programtól, tehát működik, de ha frissítem, akkor meg mintha nem is lenne rootolva, nem jelenik meg felugró ablak, és tiltva van a root jog.
Tanácsokat szeretnék, ha vannak.
Köszönöm! :)
Az esetleges kérdésekre/tanácsokra lehet, hogy lassan fogok reagálni.

[ Szerkesztve ]

(#5650) KisTücsök válasza KisTücsök (#5648) üzenetére


KisTücsök
addikt

Gyorsan ki is egészíteném azzal, hogy ezeket írja:

4.1.2

A820.V16, 2013/03/04 15:18

Lenovo A820_S130_130220

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.