Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) osztraksajt válasza Mercutio_ (#5300) üzenetére


osztraksajt
őstag

Psszt... :DDD

(#5302) manom válasza cappa72 (#5281) üzenetére


manom
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ, ezzel a leírással, ezekkel a fájlokkal ismét működik rendesen a telefon!
:DD :C :R

(#5303) zsepii válasza beg (#5298) üzenetére


zsepii
tag

@cappa72 @beg: Köszönöm a válaszokat!

(#5304) cappa72 válasza Mercutio_ (#5300) üzenetére


cappa72
nagyúr

Néha titkosan ide merészkedek mobilról, de nem ér ám beárulni! :DDD

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5305) ekrisztian válasza cappa72 (#5304) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:DD :DDD

(#5306) Mercutio_ válasza cappa72 (#5304) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5307) vegyszer válasza cappa72 (#5304) üzenetére


vegyszer
addikt

Aztán nehogy a mobil legyen a válóok!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5308) vegyszer válasza beg (#5295) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tudom, hogy a gravity box miatt, vagy maga a rom miatt, de nem minden esetben van teljes képernyős hívott személy fotó. De ettől még nekem kerek a világ...

Honnan van ez a rom? Én feltettem ugyan a direkt link alapján, és tetszik, de a feedback lehet jól jönne a fejlesztő csapat számára.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5309) beg válasza vegyszer (#5308) üzenetére


beg
veterán

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=470066&st=4940#entry26193760

Ha tudsz oroszul, örülni fognak :-)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5310) alexw801 válasza vegyszer (#5308) üzenetére


alexw801
senior tag

Ha üzensz valamit, én beírhatom nekik oroszul, csak 14 évet dolgoztam kint. Sőt az A820-at is orosz nyelven kellene használni, ezért nem a magyarított ROM-okat próbálgatom.
Ez a chiptune -féle ROM, ugye, a rádió bug túlélhető (bár cappa magyaráz éppen egy első verziós radió app visszapakolást az A820 témaösszefoglaló tervezetben.
A kamera autofókusz hiánya már zavaró, mert ennek e telónak az egyik értéke a kamera (pl. a V967S-hez képest).

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5311) vegyszer válasza beg (#5309) üzenetére


vegyszer
addikt

THX! :R

Még nézegetem. Ami miatt az infrared féle 4.2.1 romot egy hónapja nyűttem, itt is működik (gyorsbeállítási csempék), amit hiányoltam, az is működik (lockscreen widget, lezárt képernyő mellett a tulajdonos információk). A kamera miatti fehéregyensúly eltolódás egykutya, az FM rádió nem ment május óta 15 percet sem, hát most sem hiszem, hogy fog. ;]

A hívó kép kijelzés megjavult.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5312) beg válasza vegyszer (#5311) üzenetére


beg
veterán

http://forum.china-iphone.ru/post1193157.html#p1193157

Itt ha jól veszem ki a google fordító orosz akcentusából, akkor már van egy rc1-es kiadás is ebből a chiptune -féle 4.2.2 romból. Mintha a fordítóból azt hámoztam volna ki, hogy a korábban említett hibákat javították.
http://files.china-iphone.ru/295Chiptune-Lenovo-A820-Android422-finalrc1.zip
(Bocsi, mobil nézetben lusta vagyok link tagekkel kézzel babrálni)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5313) vegyszer válasza beg (#5312) üzenetére


vegyszer
addikt

Hirtelen azt hittem, hogy már ezt raktam fel, de nem...

Nézem is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5314) Arburgnagyúr


Arburgnagyúr
csendes tag

Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni,h létrehoztátok ezt a topicot, sokat segített, amikor megérkezett a telefon! :) Egy kis segítségért vagy ötletért írok, a telefonom egy ideje szórakozik már, ma pedig már be sem tudom kapcsolni. Először csak a töltésnél akadtak problémák, kikapcsolódott, amikor csatlakoztattam, ezután pedig csak többszöri próbálgatás után tudtam bekapcsolni. Nem minden alkalommal jött elő a hiba, de elég sokszor. Próbaképp újratettem a rendszert, utána egy ideig jó volt, de azóta teljesen elromlott, lekapcsolt és már bekapcsolni sem tudom. Ha csatlakoztatom a géphez, akkor a gép észleli, de néhány másodperc múlva le- és utána visszacsatlakozik, a töltőre nem igazán reagál. Esetleg van vmi ötletetek, h mi lehet? Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv!

(#5315) vegyszer válasza Arburgnagyúr (#5314) üzenetére


vegyszer
addikt

Gyári töltővel csinálja? Vagy másikkal is?
Nem lehet recovery módban sem indítani? Az akku lehet mélykisült állapotban?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5316) Arburgnagyúr válasza vegyszer (#5315) üzenetére


Arburgnagyúr
csendes tag

A töltő nem számít, a hiba első megjelenése után próbáltam több töltővel és a nem hozzávalóval kezdett működni. Előbb sikerült recoveryvel indítani, sőt egyszer a lenovo logóig is eljutott normál indítás során és töltést is vett fel egyszer. A mélykisült állapot mit takar,mert ezt a kifejezést nem hallottam még?

(#5317) vegyszer válasza Arburgnagyúr (#5316) üzenetére


vegyszer
addikt

Azt takarja, mikor már nincs annyi áram az akkumulátorban, hogy meginduljon. (teljesen kimerült állapot)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5318) alexw801


alexw801
senior tag

Na, megtértem a józan észhez, CP5.3 v0.02-t tettem fel + rádió csere szkriptet.
Jónak tűnik, kösz, Cappa!
Más kérdés:
A V987 Bruno V3.1 ROM (4.2.1) -re hogyan lehetne visszatenni a legelső ROM (4.1.2) kamera app-ját. Hasonlóan a rádió csere szkripthez, vagy manuálisan.
Ugyanis annak jó a video autófókusz működése. Az azutáni kameráknak nem. Kedves Cappa, mit mondanál erre?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5319) Arburgnagyúr válasza vegyszer (#5317) üzenetére


Arburgnagyúr
csendes tag

Köszi a felvilágosítást! Most sikerült elindítani, 17%-on áll az akksi és jelenleg tölti is. Recoverybe próbáltam belépni, ami el is indult, de nem a twrp jött be, ami elméletben telepítve volt, hanem a kínai, ezek után újraindítottam és elindult a rendszer. Ezt már végképp nem értem :F

(#5320) beg válasza vegyszer (#5313) üzenetére


beg
veterán

Na közben feldobtam én is, ígéretes rom. Az átparticionálást ez sem szereti (vagy csak nekem nem sikerült) Ha végre lesz majd egy particionálható (+tiltható maradék mint lambdán) 4.2.2, akkor váltok

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5321) vegyszer válasza beg (#5320) üzenetére


vegyszer
addikt

A meteos 2,77GB verzióval használom. A zippes átpartícionálást nem szereti. :O

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5322) vegyszer válasza Arburgnagyúr (#5319) üzenetére


vegyszer
addikt

Az nem a factory mód volt véletlenül?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5323) alexw801 válasza vegyszer (#5321) üzenetére


alexw801
senior tag

A meteos 2.77 + a maradék megszüntetése van most, ezzel nem szeret e a ROM?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5324) vegyszer válasza alexw801 (#5323) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem nem! 4.2.1 rom esetén Nem szabad az sd kártyára tiltó scripter futtatni!

Valami csatolás más bennük, mert a Cappa72 féle 2,77GB partíciónálás sem a barátja, ellenben a meteos 2,77GB igen. A miértekre van tipp, de konkrét választ inkább nem mondok.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5325) alexw801 válasza vegyszer (#5324) üzenetére


alexw801
senior tag

Nekem tegnap fent volt az infrared 4.2.1 ROM, és gond nélkül működött, az ismert bug-okkal.
Pedig a meteos 2.77 után a vold.fstab fájlt cseréltem, jogosultságok megadásával, cappa leírása alapján.
A tiltó script nem futott le, azért vacakoltam kézzel.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5326) vegyszer válasza alexw801 (#5325) üzenetére


vegyszer
addikt

És eltűnt a 14MB-os partíciód? Nekem bármit tettem vele, a boot a Lenovo felirat után megállt. :(
Így marad a 14MB-os partíció eddig. Melyik sd tiltó script belét emelted be? A v2, vagy a v3-ét?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5327) gusthy válasza beg (#5320) üzenetére


gusthy
veterán

Hááát, ebben a pillanatban raktam fel, átparticionált telefonom van, és szó nélkül felment, műxik is. (Meteos-sal lett particionálva).
Ja, és olyan plain vanilla AOSP, hogy öröm nézni.

[ Szerkesztve ]

(#5328) alexw801 válasza vegyszer (#5326) üzenetére


alexw801
senior tag

#5271-ben leírtam, én nem értek hozzá, ezért betűre végrehajtottam cappa leírása szerint. Nincs maradék.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5329) beg


beg
veterán

Nem olyan rossz ez az rc1-es chiptune rom. Csengőhangok ti be tudtok ebben állítani mp3-at?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5330) vegyszer válasza beg (#5329) üzenetére


vegyszer
addikt

Mp3->ogg és a fájlt a system/media/audio/ringtones mappába rakom -rw-r--r-- jogokkal (chmode 644), és reboot után már ki lehet választani.

A neten online mp3 to ogg konverter találsz eleget...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5331) beg válasza vegyszer (#5330) üzenetére


beg
veterán

Ez eddig ok, de alaphelyzetben nem így kéne működnie. :-)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5332) vegyszer válasza beg (#5331) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem ugyanebben a mappában egyik rom sem játszott le mp3 csengést (a ZTE Blade-del ellentétben)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5333) beg válasza vegyszer (#5332) üzenetére


beg
veterán

Sd-n ringtones mappában lévő mp3 számokat lambda 4.1 simán viszi mindenféle hekk nélkül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5334) KTU válasza vegyszer (#5330) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem kár ennyire túlbonyolítani,
SD- re Alarms, Notifications, Ringtones mappa, bele az MP3,
és eddig még minden telefonon, mindenféle romon megjelentek a "gyári" hangok mellett az MP3-ak.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5335) vegyszer válasza KTU (#5334) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem is így volt, de ha az sd fel van csatolva USB kábellel, akkor ugye nem a beállított szólal meg, és ezáltal zavaró lehet. És nm mindig mountolódik vissza a csengőhang. Ezelőtt a teló előtt én is így tettem, de jobb a datán tartani az ilyesmit.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5336) KTU válasza vegyszer (#5335) üzenetére


KTU
addikt

Ja, hogy ja. :U
:D

Én nem rakom kábelra, így nem jelentkezik a probléma. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5337) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Nem hallottatok még a Lenovo A820e készülékről?

Annyi a különbség a sima A820-hoz képest, hogy nem MTK6589, hanem Qualcomm MSM8625 proci van benne, nameg a hozzá társított GPU sem PowerVR SGX 544, hanem Adreno 203.

Ja és $34-el drágább...

Szerintetek egyáltalán jobb lett így a telefon?

Eddig a Qualcomm pocikról csak annyi jót hallottam (az MTK-hoz képest), hogy jobban megy rajta a GPS, de azt se értem, hogy mit jelent... mármint, hogy ez ténylegesen miben nyilvánulhat meg?

(#5338) vegyszer válasza geza844 (#5337) üzenetére


vegyszer
addikt

Nincs rá közösségi támogatás ekkora. Részemről emiatt felejtős

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5339) joiner007 válasza geza844 (#5337) üzenetére


joiner007
aktív tag

Qualcomm procikban valóban jobb a GPS, ez annyit jelent hogy erősebben tartja a jelet és gyorsabban talál. Azonban az Adreno 203 nagyon gyenge. Nem tudom papíron mennyivel gyengébb mint a PowerVR SGX 544, de használat közben nagyon vérszegény. A jelenlegi hardverek között az egyik leggyengébb. Huawei Y300 ban az van. Szenvedtem is vele rendesen, alapjátékok sem futnak rajta!

Szóval azt a többletpénzt abszolút nem éri meg. Igaz van előlapi kamera meg villanó, de még így sem.

(#5340) beg


beg
veterán

Fura. Meteos appal particionáltam anno 2.77-re lambdán. Ott működött az sd tiltó, ergo az alkalmazásoknak volt kb. 3.6gb hely. Most a chiptune félében van kb. 660mb az appoknak. A tárhely menüben látok telefon tárhelyet, belső memóriát. A kettő együtt kiadná a kívánt méretet, de miért van itt vajon külön? Mit szabhattam el? Meteost is újra lefuttattam, cwm factory után restore, de így sem működik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5341) beg


beg
veterán

Lejárt az időlimit. Szóval ha a lambdás mentést visszateszem, ott megint minden ok, tehát elvileg a partíciók jók.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5342) gusthy válasza beg (#5340) üzenetére


gusthy
veterán

Hátez különös, olyan, mintha visszacsináltad volna a repartot. Nekem ugyanezzel a rommal teljesen normális (a tiltást nem próbáltam, de belső tárhely 2.77, és ott a 13 mega külön, mint telefon memória. Szokatlan módon az SD kártya SD kártyának látszik.)

[ Szerkesztve ]

(#5343) vegyszer válasza beg (#5340) üzenetére


vegyszer
addikt

Tegnap este egy meteos 2,77GB repart után érdekes módon nekem is 600mb teló memória lett. Utána meg a zippel 2,77GB. Ahogy kellett volna lennie.

Az oks ismeretlen

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5344) cappa72 válasza vegyszer (#5343) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet, hogy van abban a szkriptben valami ebr1 ebr2 flash?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5345) vegyszer válasza cappa72 (#5344) üzenetére


vegyszer
addikt

Passzolom.

De erre a Te CP4.2v2 romod ment, és ott módosult a partíció mérete. :F
Abban nincs ilyen. Ugye?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5346) cappa72 válasza vegyszer (#5345) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem, abban nincs a telepítőszkriptben ebr1 ebr2 flashelés.
akkor tényleg :F

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5347) vegyszer válasza cappa72 (#5346) üzenetére


vegyszer
addikt

Ezért voltam én is bamba, hogy mi történt? :W :F

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5348) BaginZe


BaginZe
tag

Az S135-ös romot frissítettem S150-re hétvégén, és azt vettem észre, hogy alig merül az aksim. Valamit sikerült szerintem optimalizálni lenovo-éknál, biztos nem véletlenül volt olyan nagy az update file. Ajánlom másnak is, hogy rakja fel az S150-et, mert nekem nagyon kellemes meglepetés volt.

(#5349) vegyszer válasza BaginZe (#5348) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem volt fent, de nem tapasztaltam ezt a nagy javulást... (másokkal ellentétben)
És a 135->150 csere nekem majd 400mb volt.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5350) gusthy válasza vegyszer (#5349) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is úgy tűnt, hogy eléggé javult az aksi a 150 felrakásával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.