Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) hesszan


hesszan
aktív tag

nah ma egész nap a kínai s150-es ROM-mal ment. Sikerült felrakni a Capa4.2-v1. ezzel is úgyan az van mint a másikkal. Azaz ha elsötétül a kijelző utána bekapcsoláskor nem érzékel semmit. Huhh ne morci vagyok. :(((
u.i.: tetszik a feelingje a Capa romnak.

Sungdurung

(#5752) beg válasza hesszan (#5751) üzenetére


beg
veterán

Akkor lehet, hogy nálad valamiért csak a 150-es kernellel megy jól. Pár hozzászólással lejjebb linkeltem 150- es romot. Vagy van ott még más linkelt rom, próbáld végig.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5753) cappa72 válasza hesszan (#5751) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha van cwm akkor fel tudid rakni a kernelfrissitot.
Megkeresem a linket mindjart.

Megvan.
[link]

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5754) hesszan válasza cappa72 (#5753) üzenetére


hesszan
aktív tag

:C köszi
úgy néz ki megy

Feleségem: de ez nem ilyen volt. hol vannak a kavicsok? (háttérkép) meg ez nem ilyen volt.
- tök más lett?
- igen
- óóó de nekem az tetszett
[én meg majd kiugrok a bőrömből]

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#5755) Pcm válasza beg (#5744) üzenetére


Pcm
tag

jorte +2

(#5756) Pcm


Pcm
tag

Szerintem lehet néhány kisebb hardverváltozás a telefonokban.
Azért van az, hogy a régebbi készülékeken minden rom megy, az újabbakon meg csak az S150 megy hibátlanul.

A Lenovo Power meg kötelező. Nekem az Ultimate Power Saving funkcióval hétfő óta 48%-on van az akku.

[ Szerkesztve ]

(#5757) AuditorNO1


AuditorNO1
újonc

Sziasztok!!!

tegnap vettem egy Lenovo A760-at és vesztemre megfrissítettem!
Hogyan tudnék újra magyar felületet csinálni?
üdv.
Peti

(#5758) Pcm válasza AuditorNO1 (#5757) üzenetére


Pcm
tag

(#5759) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

Barátomnak rendeltem egy a820-at.
Az a baj vele, hogy miután egyszer lezárolom a kijelzőt onnantól nem működik a touch, csak az aksi ki segit... Persze utána hibátlan, az első képernyőzárig.

Szerintetek mi lehet a gond, gondolom softwares hiba, de nem tudom mit kellene csinálni.
Ha romot kellene cserélni melyiket ajánlantok?

Előre is köszi!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5760) cappa72 válasza Czimby (#5759) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lasd hesszan fotumtars sztorijat.
Olvass vissza, hatha ugyanaz a gond mert akkor lehet u.a. a megoldas.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5761) Czimby válasza cappa72 (#5760) üzenetére


Czimby
addikt

Igen közben elkezdtem visszaolvasni és megtalálta, nálam is ugyanez a probléma mint neki!
Remélem sikerül majd megcsinálnom és nem teszem tönkre a telcsit :-D

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5762) beg


beg
veterán

Úgy látszik, hogy a 150-es kernel a touchscreen módosítások miatt kellett. Jó tudni. Esetleg a nap 25. órájában belekerülhet az összefoglaló tervezetbe :)

(#5761) Czimby: ebből a szempontból strapabíró kis masina ez, nem nagyon lehet összedönteni a lelkivilágát helyrehozhatatlanul. Utoljára talán a még SonyEricsson nevet viselő kütyüm volt olyan, hogy bármit megtehettem vele, féltégla üzemmódból bármikor üzemképessé varázsoltam 20 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5763) Czimby válasza hesszan (#5754) üzenetére


Czimby
addikt

Szia!

Ugyanabba a hibába ütköztem mint te...

Tudnál kicsit segíteni, a használt programok és romok linkjeit el tudnád küldeni ha megkérlek.
Így elsőre nagyon bonyolultnak tűnik a dolog! :))

És ha lenne rá némi időd egy pár szóban, hogy mit miután stb...

Én Ebayről kínából vettem a telót fura, hogy ugyanaz vele a bibi.
35e volt postával, de megfogta a vám így 45 lett a vége...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5764) Lampard19


Lampard19
tag

Sziasztok!

Wifi problémára mi a megoldás??
Csatlakozik bármelyik Wifi hálózathoz de ennek ellenére a jel szürke és nincs internet kapcsolatom. Érdekes..
Router reset nem segített, de pl munkában se megy úgyhogy az kevés is lenne.
Erre tipp?? :F

(#5765) Czimby


Czimby
addikt

Ha ez alapján csinálom akkor jó lesz minden?

http://www.youtube.com/watch?v=7ukUsX8ex04

És akkor melyik romot/kernelt tegyem fel, gondolom a 150-es lenne jó.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5766) cappa72 válasza beg (#5762) üzenetére


cappa72
nagyúr

Úgy látszik, hogy a 150-es kernel a touchscreen módosítások miatt kellett. Jó tudni. Esetleg a nap 25. órájában belekerülhet az összefoglaló tervezetbe
Asszem ezt nekem címezted :D
Meg fogom tenni. :K

Úgy lesz.
Hétvégén akkor elkészítem a tényleges kernelfrissítőt, ami majd átírja korrekt módon a build.prop-ot is.
Illetve akkor ez lesz majd a második pöcs patch a CP4.2-höz.

@(#5763) Czimby
kernelcserélő CWM szkript S150-re - de ez még nem teljesen korrekt, csak "vész esezén" javasolt, mert nem írja át a build.prop-ot.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5767) ekrisztian válasza hesszan (#5754) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Soha, mondom még egyszer, soha nem mutatunk meg technikai eszközöket a végleges használatba vétel előtt nőknek! Kiváltképp feleségnek nem! :)
A legkisebb módosítás is pánikba majd, majd kétségbe esésbe fajúlhat, ha pedig vissza csinálod akkor hisztibe megy át, hogy miért nyúltál hozzá :D
A Pou ikonját ne is tedd ki az asztalra mert frissítéskor eltűnik...és a sikitás fog kizökkenteni a hétköznapjaidból :D
Ui: nekem is cappa72 romja a best!

(#5768) Czimby válasza cappa72 (#5766) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi!

Akkor megvárom inkább a módosított verzsönt! :-D
Nem sürgős a dolog :-D

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5769) alexw801 válasza cappa72 (#5766) üzenetére


alexw801
senior tag

A CP4.2 és a CP5.3 között főként kernel különbség van? Melyiket célszerőbb használni?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#5770) cappa72 válasza alexw801 (#5769) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az aromainstaller is különbség. Az 5.x széria aromainstallerrel tehető fel.
Szeretném úgy csinálni, hogy a
4.x és az 5.x ugyanazt a kernelt tartalmazza, hogy ne keveredjek én sem össze.
Így a 4.3 és az 5.3 ugyanúgy az S150-es kernelt kapja.

(Őszintén, nem számítottam arra, hogy lesz "kereslet" erre a próbálkozásomra... Eredetileg csak egy fordítási igényből indult ki)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5771) gusthy válasza beg (#5762) üzenetére


gusthy
veterán

Ez ügyben emlékezzünk meg a ZTE Blade-ről is, minden idők legtöbbet hackelt telefonjáról.

(#5772) vegyszer válasza gusthy (#5771) üzenetére


vegyszer
addikt

Jó is volt szegény.
Valahol bánom, hogy eladtam...

Majd a fiam, ha megtanult olvadni, kap valami hasonlót. (bár most a ZTE V889M 75$-ért elég baráti, de neki szánnám...)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5773) gusthy válasza vegyszer (#5772) üzenetére


gusthy
veterán

Hát igen.
Nekem még megvan, szörnyen poros szegényke.

[ Szerkesztve ]

(#5774) Mercutio_ válasza vegyszer (#5772) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az gyakorlatilag a blade 3 csak 2 magos MTK-val és dual simmel?
Van ennyiért jobb vétel? (dual-sim nem feltétel)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5775) cappa72 válasza Mercutio_ (#5774) üzenetére


cappa72
nagyúr

Bizony, még fórumtémája is van neki.
Esetleg a v889s lehet még opció, az a blade C 2-kártyás verziója.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5776) Mercutio_ válasza cappa72 (#5775) üzenetére


Mercutio_
félisten

És mi az a blade C? :DDD
Ha jól látom az S tudja a wcdma-t az M nem, vagy tudja, de csak 2100-as frekin?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5777) hesszan válasza Czimby (#5768) üzenetére


hesszan
aktív tag

Szia.

Nálam működik a telefon tegnap este óta. Felesége fogja használni, így én nem fogom sokat nyasztatni, és sajnos tapasztalatokat sem fogok írni róla. FONTOS: nem értek hozzá, szerda óta olvasgatok és beszélgetek itt. semmilyen felelősséget nem vállalok a lentiekért. [Örülnék ha valaki leokézná hogy hülyeséget nem írtam]

Amit én csináltam zanzásítva:
- Megjött a csomag rajta volt, volt egy rootolt S135 (amire felment a Gapps meg szép is lett volna csak ugye a kijelző hülyéskedett)
- Felraktam XP alá a drivereket (a cdc serial még mindig ismertlen eszköz de megy ettől Mtk droid tool felismeri a telót) fontos, hogy factory módban is, és csak simán rádugva is felismerje a progi a telót
- Csináltam egy biztonsági mentést MTKDroidTools-al (blokktérképről kép, scatter file + full backup NV rammal együtt) felraktam mindent amit ajánlott. (CWM, super SU + Mobiluncle, kigyalultam a kínai programokat stb) 2,3gb 1gbre tömörítve
- (szerinte kihagyható lépés) - engedtem frissíteni a felajánlott Lenovo frimwate-t OTA-n keresztül S150-re. Ezzel ment rendesen a kijelző, használta feleségem pár órát (mondjuk az aksi csak 15%ot merült úgyhogy nem nagyon)
- (szerintem kihagyható lépés) az S150-ről MTK Droid tool-al csináltam biztonsági mentés + routoltam + felpakoltam CWM-et stb mint a S135-nél dettó. 1gb 0,6-ra tömörítve
- CWM-mel a DroidTool-os CWM-et (5.xx) frissítettem Cappa féle 6.0.1.2-s CWM-re
- CWM-mel ismét backup (s150-ről SD-re)
- CMW-mel minden törlése (data, apps, dalwick, cache) amit találtam CWM-mel reset/delete azt mindent megcsináltam
- CWM-mel felraktam a Cappa CP 4.2 V1es romot. (nem ment a kijelző kikapcs után)
- CWM-mel felraktam a Cappa CP 4.2 V2-es frisstést (nem ment a kijelző kikapcs után)
- CWM-mel felraktam a Cappa kernel-changer-to-s150.zip - (Hurrá megy a kijelző kikapcs után is)
- CWM-mel felraktam a gapps -okat. (Play gmail -- többit már palyen keresztül lehet)
- Bemásoltam a GPS file-t ahova kellett.(mert nálam ez hiányzott, bár a leírás szerint )

- még akarom nyomkodni, mert pár dolog nem tetszett/nem tudtam hogyan kell:
* EPO ( A: dat file-t hova kell rakni? B: mivel nem tudja letölteni, hol mit kell jogosultságokkal ellátni)
* egy tesztvideó készült abban volt zöld csík a visszanézésnél
* a particionáláson még gondolkozok h akarom-e, kell-e nekem
* amikor "késznek" gondolom egy friss backup. (felrakott progikkal végleges rommal stb.)

Minden lépésnél újraindítás, telefon nyomkodása ellenőrzés stb. illetve a CWM-el telepítendő cuccokat én egyesével másoltam fel és flasheltem fel (wifi total commander lan plugin) de a végén ott volt mind az internal sd-n :) Nem tudom lehet-e az v1, v2, kernel.Ch, gapps -ot egyszerre reboot nélkül feltolni. (egy-egy reboot nem sok idő, én javaslom baj nem lehet belőle sztem. A sorrend viszont nyilván fontos.)

Számítógépre feltenni / letölteni:
* driverek [szívtam vele]
* ezt biztos
* Lenovo gyári soft, ezt én is google-ről szedtem [ha kell este/éjszaka otthonról majd felrakom amit találtam ]

innen
* MTKDroidTools 2.4.8b

innen
* Módosított recovery-ből telepíthető CWM recovery-re cserélő szkript.

innen :
* CP4.2 - V1 - [4shared link]
* CP4.2 V2 - [link]
* gapps pedig - [link]
*
innen
* [kernel-changer-to-s150.zip]

innen
* Töltsd le a a820-EU-gps.con

És a linkelt oldalokon lévő dolgokat átolvasni végigvezet a folyamaton.

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#5778) vegyszer válasza hesszan (#5777) üzenetére


vegyszer
addikt

A leírás első blikkre jónak tűnik.

Lehet több zippet egymás után feltenni a recovery alól. (én TWRP párti vagyok, és 7-8 zippet is többeknek raktam fel egy menetben. Ott van "add more" opció is 10 zippig)

Az átpartícionálást akkor érdemes meglépni, ha sok alkalmazást használsz, és gyakran találkozol a "nem áll elegendő hely rendelkezésre" hibaüzenettel. De itt a fizika sd kártya létszükséglet pl fotózáshoz.

A zöld csík elvileg egy a system /lib mappába lévő valamelyik so fájl módosításával megoldható, vagy pl az mx player, hw + sw dekóderével. A jó hír az, hogy a rögzített anyag nem tartalmazza a hibát.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5779) Czimby válasza hesszan (#5777) üzenetére


Czimby
addikt

Szia!

Köszönöm szépen a részletes leírást, hát nem lesz egyszerű, de muszáj megcsinálni! :R

Neki is esek! :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5780) vegyszer válasza Czimby (#5779) üzenetére


vegyszer
addikt

Mehet a mentés után egyből a CP4.2v2 + a kernel frissítés S150-re

A többi csak próbálgatás

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5781) Lampard19 válasza Lampard19 (#5764) üzenetére


Lampard19
tag

Erre senkinek nincs ötlete sem?? :(
Pedig olvastam itt a fórumban, hogy nem egyedi, de nem tudom mitől lehet.

(#5782) hesszan válasza Czimby (#5779) üzenetére


hesszan
aktív tag

hajrá. Remélem gond nélküli lesz nálad.

A részletes leírások Cappa művei :) én max csak összefoglaltam

vegyszer (#5780)
mentés - cwm frissítés - Cappa rom V42
nekem valami hiba üzenet mellett nem engedte a droid tool által felrakott 5.x cwm a rom frissítését. (a cwm és a rom típusa nem egyezett) De a Cappa 6.xx CWM ugyanazt a file-t ugyanarról az SD kártyáról hiba nélkül felrakta.
Sungdurung

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#5783) hesszan válasza vegyszer (#5780) üzenetére


hesszan
aktív tag

dupla bocs

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#5784) vegyszer válasza hesszan (#5782) üzenetére


vegyszer
addikt

Mentés, Farmaroot, Mobileuncle tools, (imei mentés), TWRP fel, mentés, ROM csere.

Dió héjában ennyi a menete

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5785) beg válasza Lampard19 (#5781) üzenetére


beg
veterán

Lett volna hamarabb is, ha leírod milyen rommal használod a telefont ;) Enélkül vakon tapogatózunk sötétben.
Nekem nem rémlik, hogy másnak lett volna, illetve ha volt is, az mind megoldódott vagy router resettel, vagy csatlakozás felejtése/újracsatlakozás kombóval.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5786) Rico33


Rico33
aktív tag

Köszi a naptáras tippet mindenkinek, jó lesz.Még egy dolog kellene, offline navi ami ingyenes.Láttam a storéban többet is, de a térképeket honnan szedem hozzá?

(#5787) Mercutio_ válasza Rico33 (#5786) üzenetére


Mercutio_
félisten

A program tölti le telepítés után amit menüben megadsz neki, szóval amikor ezt csinálod érdemes érdemes otthoni wifin lenni.

Amúgy Android alkalmazások topic [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5788) Rico33 válasza Mercutio_ (#5787) üzenetére


Rico33
aktív tag

Köszi :R

(#5789) Czimby


Czimby
addikt

Uraim a cdc serial meg a lenovo a820 nem talál illesztőprogramot pedig a linkeltet tettem fel, így meg nem megy a droidtool, mit próbálhatnék meg?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5790) Czimby


Czimby
addikt

Hogyan tudom törölni ezt a drivert és megpróbálni egy másikat?
A zMTK-s driverel próbáltam most a lenovóssal szeretném, de annak nincs telepítője, és a gép meg nem dob fel új hardver üzit...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5791) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Pár óra szarakodás után eljutottam oda, hogy faramroot segítségével nagy nehezen kitudtam rootolni (néhány kínai szoftvert le kellett tiltani, addig nem történt semmi), most meg elvileg SP Flashtool segítségével letudtam menteni a teljes rom-ot, gondolom. Egy 6 megás fájl-t csinált, remélem jó (azért vicces, hogy a sok - elvileg egyszerű megoldással nem sikerült, az - elvileg - legbonyolultabbal meg igen). (a telo a beállításaiban nem tudtam menteni: "a beállítások alkalmazás sajnos leállt", TWRP sem indult el, mert mindig ugyan úgy leállt, mielőtt bármit is csinálhattam volna, MTK Droid Tool-ban meg nem enged rányomni a backup-ra, ha rámegyek a root-ra, majd újra indul a telo factory-ban, ilyeneket ír ki: HIBA : /system/bin/sh can't create /data/local permission denied, de a scatter file-t ki tudtam szedni vele).
Amúgy amikor újraindítom a telefont, akkor a MUT mindig unroot-ot jelez. Újraindításkor elveszik a root jog?

Eddig jó vagyok? Jó lesz ez a mentés?

Gondolom most akkor frissítenem kéne a recovery-met, ugye? Azt pontosan hogyan kell? "update-Recovery_6.0.1.2-CWM_cappa72" ezt szedtem le.

Remélem eddig jól csináltam mindent. Kicsit már összevagyok zavarodva, most is kb 10 ablak megvan nyitva, a témával kapcsolatban.

(#5792) Czimby válasza Czimby (#5790) üzenetére


Czimby
addikt

Laptopom műkszik! :DD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5793) cappa72 válasza KisTücsök (#5791) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát egy 6MB-os fálj az nem igazán a teljes ROM.
Az max egy része lehet. (jellemzően ekkora méretű a preloader, a boot.img és a recovery)

A legújabb MTKDroidTools esetén nem kell factory mode-ban indítani a telefont, megy ezen lépés nélkül is.
Szerintem ezzel kellene próbálkoznod.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5794) hesszan válasza Czimby (#5790) üzenetére


hesszan
aktív tag

szia,

Én ezt vadásztam össze a neten. Van hogy kézzel kell frissíteni az A820 nevü eszközt a feladatkezelőben.
Lenovo driver nekem ment vele xp és win7 alatt. (mint írtam a cdc serial nekem is ismeretlen, de megy a droid tool.)
http://data.hu/get/7153355/Lenovo_USB_drivers.7z

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#5795) daninet


daninet
veterán

Hali!
Romcsere nélkül kínai dolgokat ki lehrt ganézni? Mindent, tehát a tárcsázóban a számok alatt is találkoztam dolgokkal illetve a launcherben pár helyen. Néztem logouton a cikket, de kolléga elég szűkszavúan írt erről csak bedobálta a linkeket (rom apk link viszlát :) ) . Ha nem túl nagy probléma tényleg nem mélyednék bele a romolgatásba, 4 telefonnal játsszok folyton köztük a samummal napi szinten nem akarok mégegyet most megtanulni :)
Ha a launcherből vmi apk felülírásával kiírtható a kínai szuper lenne.
Gyári rootolt kerneles a teló

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5796) gabif74


gabif74
újonc

Helló! Tudna valaki segíteni? Fél éve használom az A820-at Cappa Romjával. Eddig semmi problémám nem volt, de tegnap a képernyő alja szellemképes lett. Rendesen használható, működik az érintés ott is, csak nagyon zavaró.


(#5797) Czimby válasza hesszan (#5794) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi!

Nos a helyzet nálam változatlan...

Fent van a Cappa 4.2 v1 de a kijelző ugyanúgy nem működik zárolás után. :(

Egyébként MobileUncle-ból telepítettem a CWM recoveryt amit updateletem a Cappa félére és abból telepítettem a 4.2 V1-et, nem volt túl bonyolult :D

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#5798) daninet válasza gabif74 (#5796) üzenetére


daninet
veterán

ez egyértelmű kijelzőhiba. Mikor megáznak a telefonok akkor csinálnak hasonlót

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5799) gabif74 válasza daninet (#5798) üzenetére


gabif74
újonc

Zárt térben, nedvességtől távol egyik pillanatról a másikra történt.

(#5800) beg válasza Czimby (#5797) üzenetére


beg
veterán

Kernelcserélőt is lefuttattad? A 150- es kernel a cél. 5766-os hozzászólásban a link, cwm-el flesselhető

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.