Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Bpisti84


Bpisti84
tag

Nem jön meg az sms amiben a kódot küldik a bootloader nyitási kérés elküldéséhez, tehát az első sms, ami elvileg 5-10 percen belül meg kellene, hogy érkezzen.

Már harmadik napja próbálkozok vele. :(

Van valami trükkje?

(#5752) Raruh válasza hevizms (#5750) üzenetére


Raruh
tag

Félreérted. Nem menteni(exportálni) szeretné, hanem amikor új névjegyet ír be, azt szeretné a telóra menteni. Sajnos tudtommal erre nincs lehetőség, nekem is meg kellett barátkoznom a mi fiókkal, ami valljuk be, nem is olyan nagy hátrány.

(#5751) Bpisti84 : várni kell.. kb 7-10 nap volt mire másnak megjött, olvass vissza

[ Szerkesztve ]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5753) Gabócza


Gabócza
senior tag

Bejegyzés a hajónaplónak. Tegnap írtam, hogy a frissen nyitott Redmi 3 Pro-ra feltettem a legújabb stabil EU romot és azóta a google szolgáltatások szinkronizálásával mindenféle problémáim voltak. A végén már a Store-ba se tudtam belépni, de az emailek lekérdezésekor is állandóan azt írta ki, hogy lépjek be.
Úgy tűnik, hogy sikerült megoldanom. Letöltöttem az opengapps.org-ról az ARM64 / 5.1 / pico csomagot és felraktam TWRP-ből. (Előtte ugyanitt teljes rendszermentés, utána cache és dalvik ürítés.) Azóta minden úgy működik, ahogy kell...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#5754) Raruh válasza hevizms (#5750) üzenetére


Raruh
tag

http://webcazine.com/11018/how-to-save-contacts-to-phone-storage-on-xiaomi-redmi/

Ha kikapcsolod a szinkronoziálást, vagy be sem jelentkezel a mi fiókba, talán működhet, ugyanis nincs hová felküldenie.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5755) dioka7 válasza hevizms (#5750) üzenetére


dioka7
senior tag

Most én nem értem. Jelenleg üres a tel.könyv. Ha most hosszan nyomom a bal gombot, akkor előjön a menü, ahol lehet állítani a megjelenítés beállításait, az lenne a cél, hogy új névjegyeket rakjak bele, és a készülékre. Ha rámegyek az új névjegyre ott pedig csak a 2db online lehetőséget dobja fel lehetőségnek.

(#5756) hevizms válasza Raruh (#5754) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm de nem nekem kell ez az infó . :)

[ Szerkesztve ]

(#5757) Kuter válasza dioka7 (#5747) üzenetére


Kuter
senior tag

Ja és még követik is gps-n,Meg a google figyeli a netezést,és még megnézi a fénykép mappát.
Már ne is haragudj , de ki a jó franc turkálna a googlés címtárába.Max te ,ha tudod a jelszavát.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#5758) dioka7 válasza Raruh (#5754) üzenetére


dioka7
senior tag

Működött!!! Köszönöm szépen :R :R

(#5759) dioka7 válasza Kuter (#5757) üzenetére


dioka7
senior tag

Ez ne nekem mondd... Én is agybajt kapok az ilyen hülyeségeitől... :O :W Nekem 2 helyre is fel vannak lőve az adataim, biztos ami biztos...

[ Szerkesztve ]

(#5760) Raruh válasza hevizms (#5756) üzenetére


Raruh
tag

Bocsesz, csak segíteni szerettem volna, és félre ment, de úgy látom megtalálta a címzett ! :)

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5761) hevizms válasza Raruh (#5760) üzenetére


hevizms
addikt

:)

(#5762) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Kipróbálná valaki az Endomondo-val való track rögzítést egy Pro-val? Ha másnak sem fog működni ,adom el a fenébe. :((( Tökéletesen talál elvileg GPS jelet, de a programban kétszer 600 m-re jelöl csak utat a 19 km-ből...

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5763) Viktor0610 válasza TripleB (#5762) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez már rég nem jelentett probléma. Úgy emlékszem, az volt a megoldás, hogy a program beállításait módosítani kell, hogy a háttérbe kerüléskor engedje a MIUI az erőforrások használatát. :)

Sikerült kicsit körülményesen fogalmaznom, de az útvonal, ahol nézelődj: Settings - Additional settings - Battery & performance - Manage apps' battery use. Itt kikeresed a kérdéses appot, majd átállítod a Background settings lehetőséget No restrictions-ra és a Background location lehetőséget Allow-ra. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5764) TripleB válasza Viktor0610 (#5763) üzenetére


TripleB
senior tag

Már mindent engedélyeztettem elvileg, még a futó taszkok között is "ráraktam a kis lakatot", hogy a memóriában maradjon. A-datá-t indulás előtt programmal letöltettem. Hol nem lehet akkor engedélyeztetve a program?

Szerk, mert közben látom a te szerkesztésedet, köszi! Holnap ki is próbálom ezekkel a beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5765) trebrona válasza TripleB (#5762) üzenetére


trebrona
nagyúr

(#5763) Viktor0610 +1

Mint minden más alkalmazásnak, amit szeretnénk engedélyezni a háttérben futni, ennek is meg kell adni az engedélyt, valamint, hogy használhassa háttérben a lokalizációt.

Én runtastic-ot használok, így kell bállítani a battery&performance=>Manage apps battery usage=>Choose apps menüben:
[link]

Szerk: ezt a sok szerkesztgetést pedig már nem tudom követni. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5766) TripleB válasza trebrona (#5765) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszi neked is, Flyme alatt nem volt ilyesmi a Meizu-nál.

Egyébként milyen típusú programoknak érdemes ezt az engedélyeztetés beállítani? Sms kezelő stb?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5767) Viktor0610 válasza TripleB (#5766) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Egyébként milyen típusú programoknak érdemes ezt az engedélyeztetés beállítani? Sms kezelő stb?"

Azokat, amiket szeretnél a háttérben is futtatni. Legjellemzőbb a "futó"/sport tracker appok, de én holnap pl. a Deezerrel fogom kipróbálni. (Nekem is kiment a fejemből, hogy van ilyen feature a MIUI-ban. :D )

Samsung Galaxy A54

(#5768) fuze


fuze
őstag

Sziasztok!

Holnap tervezek rendelni egy pro változatot. Szeretnék feltenni néhány kérdést a telefonnal kapcsolatban, melyekre nem igazán térnek ki a tesztek, de nekem elég fontosak.

Laminált a kijelző? (úgy értem össze van ragasztva a panel és az üveg?)
GPS pontossága? Glonass van?
Beszélgetéskor milyen a hangminőség? Pl mennyire hangosan hallom a másik felet (3-as metró teszt :D ), illetve a másik fél milyen tisztán hall engem? Zajszűrős a mikrofon? Egy régebbi kínai telefonomban nem volt az és lehetetlen volt skype-al videofonálni a visszhangtól. OKé, most olvastam, hogy zajszűrős, és hangos a mikrofon is, illetve a másik fél is jól hallható! :)
3,5-ös jack csati minősége? Van egy egész jó fülesem, szeretném kihasználni :)

Remélem tud valaki válaszolni ezekre. Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#5769) fuze


fuze
őstag

Ja, meg a facebook chat szokott akadni? Őszintén mondom, hogy ezt az egyet utáltam az androidban a leginkább, hogy befagyogatott a billentyűzet írás közben. Tény, hogy mindig középkategóriás telefonjaim voltak, de azért ez röhej :) Ezért váltottam WP-re, azt meg megbántam más dolgok miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#5770) Viktor0610 válasza fuze (#5768) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kijelző lamináltságáról nem tudok nyilatkozni, inkább a szoftverhez értek. :D
A GPS-t néha használtam autóban rövidebb ideig, nem volt baj vele, gyalogos üzemmódban nincs vele gond, miután (gyorsan) talált jelet.
A jack csatlakozóról: Piston 2-vel használom, nekem megfelelő a hangminőség, nem hallok semmi hibát. :)

Facebook chat alatt a Messengert érted? Bár fenn van a készülékemen, nem igen használom. Amikor mégis, akkor nincs vele gond. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5771) jocoka1848 válasza TripleB (#5704) üzenetére


jocoka1848
tag

Feltoltam a Spemall romot, így minden szép és jó. Ezt honnét szerezted ?

(#5772) liskov válasza Bpisti84 (#5751) üzenetére


liskov
tag

Nekem negyedik napra jött össze, pedig több számmal is próbáltam. Napi 3 próbát próbálj egyenletesen eloszlatni, egyszer be fog jönni.

(#5773) TripleB válasza jocoka1848 (#5771) üzenetére


TripleB
senior tag

Szépen kértem... nem publikus a rom és megkértek, hogy ne is adjam tovább. A Spemall csoportos rendelés hardveraprós topikban érdeklődj. ;)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5774) teki91


teki91
csendes tag

Most vettem egy redmi 3-at héten. Mivel még nem volt időm átteni a simet ezért csak most vettem észre higy a kis tartó az egyik oldalon lóg. És csak egyik oldalt van rögzítve a kihúz elemhez. (ami a telefon oldala) ez másnak is ilyen?

(#5775) fuze válasza Viktor0610 (#5770) üzenetére


fuze
őstag

A laminált kijelző két szempontból is jó. Egyrészt az, hogy telibe van ragasztva az üveg a panelre, megakadályozza, hogy por kerüljön a kijelzőbe. Másrészt meg annyira közel kerül a panel és az üveg, hogy jobb a betekintési szög és élethűbbek a színek. Máshogy törik meg rajta a fény. Én úgy gondolom, hogy lamináltnak kellene lennie, mert ez már az a szint. :)

A gps jó hír :)

Nekem piston 3 van, amit eddig egy lumia 640-el használtam. Annak elég jó volt a kimenete, így remélem hasonló lesz ennél is. Fontos, hogy tiszta dinamikus hangot adjon.

Messenger: Na az jó. Elég sokat használom, így nem árt ha gyors, akadásmentes.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#5776) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok launcher-t hol tudok váltani? feltettem a hola-t de nem kapok értesítést viber, messenger. Gyárinál szépen megjelennek az értesítések...

(#5777) Viktor0610 válasza teki91 (#5774) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

teki91:
Nem egészen értem, mire gondolsz. Le tudod fényképezni? ;)

Goldmen75:
Settings - Installed apps - Defaults.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5778) Raruh


Raruh
tag

Elég rosszul indult a reggel.. Párom kelt, hogy nincs áram, de a lámpa működik (mondom dafaq?). Persze meg is lett a ludas, valami leverte a biztosítékot. Visszanyomom, örülök mint majom a farkának, nézem a telefont... Egész este alatt 15%-ot töltött, és most se világít. Átdugom máshova, semmi.. Széthúzom a kábelt, bedugom a gépbe, semmi.. Aztán vettem csak észre, hogy feketére égett az usb csatlakozó, szaglik az egész adapter is..
Egyszóval megholt.. Garanciába beletartozik, vagy így 2 hét után mehetek venni másik töltőt? :W

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5779) fuze válasza Raruh (#5778) üzenetére


fuze
őstag

Ű, ez mondjuk elég durva. A telefon csatija is halott? Egyébként eu adaptert adnak, vagy kínait eu fejjel?

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#5780) teki91 válasza Viktor0610 (#5777) üzenetére


teki91
csendes tag

ÍGy néz ki :F :F

[ Szerkesztve ]

(#5781) Raruh válasza fuze (#5779) üzenetére


Raruh
tag

Eu... websopból lett rendelve, ez a másokdik telefonom tőlük, az előzővel nem volt semmi probléma (nem azért adtam el ..:D)
Eu-s Doogee töltőt adnak hozzá 2A-sat. Hál' Istennek a teló csatija megmaradt. Így párom töltőjével felkúszik a %, de meglehetősen lassaabban mint a 2A-s töltővel.

(#5780) teki91 : Onnan biza hiányzik egy rözgíző..

[ Szerkesztve ]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5782) Surda-


Surda-
őstag

A PRO változatot nincs kedve valakinek összehasonlítani a simával az örs környékén?
Nekem sima van.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#5783) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Én a kapott dodgee töltőt nem használom! Saját töltőt használok....

(#5784) fuze válasza Raruh (#5781) üzenetére


fuze
őstag

Egyszer egy hibás leírás miatt, kompenzációként kérhettem egy töltőfejet a gearbesttől. Választhattam, így kiválasztottam azt, amelyik a legminőségibbnek tűnt. Egy qualcomm gyorstöltős fejet választottam és nagyon jó tényleg, kicsit sem sípol, gyorsan tölt! Ha venni akarsz másikat, vagy kompenzációt kérsz a shoptól, én ezt ajánlom. :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#5785) trouble


trouble
senior tag

Ha esetleg valaki tud segíteni:
hol lehet kikapcsolni a rezgést(végleg)mikor néma üzemre állítom telefont ?

(#5786) trebrona válasza trouble (#5785) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt: [link], vagy főképernyőre kiteszed ugyanezt a kapcsolót widgetként.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5787) Surda-


Surda-
őstag

Olyan alkalmazást ismertek,amelyik widgetjére kattintva onnantól kezdve csak a kedvencek tudnak felhívni?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#5788) trouble válasza trebrona (#5786) üzenetére


trouble
senior tag

Persze kikapcsolom az értesítési sávból a csengőhangot, eddig én is megvagyok, de marad a rezgés, és én azt szeretném eltüntetni! :K

(#5789) trebrona válasza trouble (#5788) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor fussunk neki ismét:
:)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5790) trouble válasza trebrona (#5789) üzenetére


trouble
senior tag

Mocskosul benéztem, bocsi :D

(#5791) TripleB


TripleB
senior tag

Ugye ujjlenyomattal lehet oldani a képernyőzárat, de a zárást is meg lehet valahogy oldani a Pro-n?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5792) punk17 válasza punk17 (#5743) üzenetére


punk17
aktív tag

Ma megjott az elso update a tickettel, igaz ez nem paypalon keresztul, hanem az oldalukon az RMA, de jol gondoltam, hogy oda PayPal-re kell irni.
Idezem a teljes level tartalmat:

We are so sorry for any inconvenience!
Pls try to update rom as the link below.thanks
http://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/

Ez mind. Szoval oda koptek nekem, hogy tegyek fel egy nem hivatalos romot, egy zart bootloaderes telora...
Hat kezd meginogni a bizalmam. De szepen megirtam nekik, hogy zart a loader es nem lehet kinyitni mert nincs mi accounthoz rendelve. Kivancsi leszek mit irnak :)

(Bocsi, hogy nem irok ekezetet, meloban vagyok)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#5793) CoolBoy323 válasza Surda- (#5782) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Benne vagyok, de te fizeted a sorom :D

(#5794) szociologus


szociologus
csendes tag

Index címoldal lett:

http://rendeljkinait.blog.hu/2016/05/30/xiaomi_redmi_3_pro_teszt_igazi_xiaomi_minoseg

(#5795) scyllarus válasza szociologus (#5794) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez nem Index címoldal és elég pongyolán és hibásan fogalmaz az írója (itthon nem lát 4G-s hálózatot, pl.), de azért minden cikk jól jöhet egy leendő vásárlónak, köszi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#5796) szociologus válasza scyllarus (#5795) üzenetére


szociologus
csendes tag

Ha így jobb:

http://index.hu/index2/#bloghu/rendeljkinait/2016/05/30/xiaomi_redmi_3_pro_teszt_igazi_xiaomi_minoseg

(#5797) gerii válasza scyllarus (#5795) üzenetére


gerii
addikt

Olvastam én is, de pont ezért nem is linkeltem, mert elég érdekes teszt lett.

Lehet mahonap megrendelem a Pro-t, nincs magyar forgalmazásról hír.

(#5798) littlerock válasza gerii (#5797) üzenetére


littlerock
aktív tag

Itt vettem a ph-n. Az apróhirdetésekben szerintem találsz... angol lesz a nyelv, de használható...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#5799) eustock válasza Raruh (#5778) üzenetére


eustock
tag

A töltő-kábelcserét intézi a szerviz.

(#5797) gerii

~2 hét múlva várhatóan már nálunk is kapható lesz a pro verzió, árat még nem tudunk mondani, első körben fehér és arany színben, későbbiekben fekete színben is.
A készüléken magyar nyelvet támogató szoftver fog futni.

[ Szerkesztve ]

(#5800) menledge válasza eustock (#5799) üzenetére


menledge
senior tag

Köszönjük az infót! :R

A késsőbbiekben fekete színben is, mit jelent kb?

Én pont olyan színűt szeretnék, két hetet várok még, de ha az 1 hónap, akkor inkább megrendelem külföldről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.