Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) gilead válasza fireman123 (#5249) üzenetére


gilead
tag

Azért az sem mellékes, hogy én a kollégától kaptam egy (szerintem csajos :O ) tokot, és képernyő védő fóliát is, amiről ma felrakáskor derült ki, hogy három van benne. Eredeti xiaomi. Így szerintem jó vétel volt.

[ Szerkesztve ]

(#5252) szociologus


szociologus
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem:

Kínai-angol rom van a telón, amivel nincs bajom, a csirkelábakat hátra száműztem, a menüket pedig megértem angolul. Viszont: Halálra bosszant, hogy a full magyar appok is angolul települnek. Rá lehetne venni a playt valahogy, hogy az angol nyelvi beállítás ellenére az eredeti magyar verziót telepítse?

Tudom google a barátom... De nem segített.
Köszi!

(#5253) trebrona válasza szociologus (#5252) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem segített, mert rosszul kérdezted. :)

Amire neked szükséged van: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5254) trouble válasza szociologus (#5252) üzenetére


trouble
senior tag

Picit késtem, de van fontos többlet információ!

Ezt [link]

Driver szerintem innen, az 1. 2. pont alatt.

Egy különbség a leírtakhoz képest, ne a a build numbert hanem a miu verziót nyomjad hétszer a fejlesztőihez.

[ Szerkesztve ]

(#5255) szociologus válasza trouble (#5254) üzenetére


szociologus
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek! Mennyi az esélye annak, hogy ezzel téglásítom a telót?

(#5256) trouble válasza szociologus (#5255) üzenetére


trouble
senior tag

Semmi, én egy hete csináltam és minden ok:))

[ Szerkesztve ]

(#5257) szociologus válasza trouble (#5256) üzenetére


szociologus
csendes tag

Köszönöm! Tökéletesen működött! :R :C

(#5258) gilead válasza szociologus (#5257) üzenetére


gilead
tag

Én már így vettem a fórumtárstól... 😊

(#5259) ak76


ak76
senior tag

Tegnap délután óta én is Redmi tulaj vagyok,S6-ról jövök,és csak ámulok,hogy már megvan a 2 óra kijelzőidőm,és még csak egyszer töltöttem a telefont.. ;]

(#5260) tom120514


tom120514
őstag

:DD
http://m.mobilarena.hu/teszt/4g_lte_800mhz_b20_band20_frekvencia_magyarorszag/b20_800_mhz_lte.html

Never go full retard.

(#5261) hevizms válasza tom120514 (#5260) üzenetére


hevizms
addikt

Segithetek? :)

Van olyan hogy [link] gomb.

Egyébként jó kis írás.Köszönjük. :R

[ Szerkesztve ]

(#5262) trebrona válasza hevizms (#5261) üzenetére


trebrona
nagyúr

Link gombot így gondoltad? [link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5263) hevizms válasza trebrona (#5262) üzenetére


hevizms
addikt

Ja igen persze.Elrontottam én is a nagy kapkodásban :R
Erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#5264) trouble


trouble
senior tag

Valakinek ilyen, időnként eltünik a mobilnet, simet lát telefonálni lehet, csak adat nincs.
Sztem nem b20, mert egyébként mindig 4g- n van(Bp.).Restat és minden ok??

[ Szerkesztve ]

(#5265) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

Jött egy egész jó CM12, ha valakinek nagyon kellene a magyar nyelv...vagy csak próbálkozni akar.
Nem nagyon találtam eddig hibát.

Link

(#5266) Viktor0610 válasza trouble (#5264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs ilyen hiba.
Telenor, friss SIM-kártya, jellemzően budapesti használat.

Samsung Galaxy A54

(#5267) tom120514 válasza hevizms (#5263) üzenetére


tom120514
őstag

Úgy meg úgyabban, bocsesz.

Never go full retard.

(#5268) vornia


vornia
senior tag

HM..az unlock procedúrát elindító első sms alig 20mp alatt megjött :D
Na most jön akkor a több napos várakozás :(((

(#5269) Maximum1 válasza trouble (#5264) üzenetére


Maximum1
őstag

Nálam néha eljátssza, állandó 3G-re van állítva, nyitott, Eu. Dev. romom van, és vodafon, ja és Boe + 811...
Hívás kezdeményezés után visszajön a net, a viberre gyanakszom az veri le...

[ Szerkesztve ]

(#5273) trouble válasza Maximum1 (#5269) üzenetére


trouble
senior tag

Nekem lte, aut, és Tkom 7.3.2.0. stable, pro és 817 ?
Megpróbálom ezt a hívásindításosat,bár nálam nincs Viber (utálom) !?

(#5274) gilead


gilead
tag

Sziasztok! Kérhetek abban segítséget, hogy be tudjak állítani egy kapcsolathoz alapértelmezett sim2-t?
Alap helyzetben a Sim1 van beállítva, de hat-nyolc kontakthoz a sim2-t szeretném használni. Köszönöm!

(#5286) aiedail


aiedail
csendes tag

Kedves Okosok!
(még véletlen sem pejoratív értelemben!)

Nagyon régen kinéztem már magamnak egy Redmi 3-at és borzasztóan tetszik. Viszont távolról sem nevezném magam okostelefonügyileg zseninek. Végigböngésztem majdnem az egész fórumot, (jó sok ismeretlen szóval meg google-lal, h kb. mit is jelenthetnek), nem mondanám, hogy minden tiszta.
Ezért a kérdésem az lenne, hogy mernétek-e így ajánlani ezt a telefont? A puremobile-t néztem ki egyrészt a magyar gari miatt, másrészt a személyes átvétel miatt. Itt is kell nyitni a bootloadert vagy bármit csinálni a telefonnal? Ha jól olvastam volt már vki, aki innen vette a telefonját, nála a kamera dátumozás volt a gond, ha jól emlékszem, de az azt hiszem annyi is volt.
Nem ismerem a miui rendszert, olvasni persze én is tudok, de túl nagy számítástechnikai ismeretekkel nem rendelkezem. E miatt is gondoltam, hogy megkérdezem. Tudom, hogy korábban volt már, aki azt ajánlotta, hogy aki annyira nem ért hozzá, az inkább más telefont válasszon, de gondoltam hátha a puremobile-os verzióval nem kell semmit csinálni :).
Megkérdeztem őket is (még nem érkezett a válasz), de nekik nyilván az az érdekük, hogy megvegyem a készüléket…
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#5292) rantothus


rantothus
csendes tag

Sziasztok nemrég én is tulajdonosa lettem egy redmi3-nka a xiaomishop jóvoltából. Jó kis telefon, de belefutottam egy érdekes bug-ba: mikor elhagyok egy wifi--vel fedett területet (aminek addig a wifi-jét használtam is) az esetek kb. felében nem kapcsolja vissza az adatforgalmat a mobilhálózatra (térerő közben pedig van), hiába van bekapcsolva a az adatforgalom engedélyezése. Ha újraindítom vagy repülő üzemmód be-ki-t kapcsolok rá utána megtalálja viszont újra az adatforgalmat biztosító mobilhálózatot. Kicsit zavaró hiba... Valaki esetleg találkozott hasonlóval?

Motorola Defy -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi Redmi 3 -> Xiaomi Mi 5 -> Samsung S8

(#5293) Viktor0610 válasza rantothus (#5292) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nincs ilyen hiba.
Sem dev. ROM-okkal, de a stabil kínaival sem elmékszem ilyenre. :F

Samsung Galaxy A54

(#5295) gilead válasza aiedail (#5286) üzenetére


gilead
tag

Tisztelt fórumtárs!
A telefon szerintem minden további nélkül használható, teljesen korrekt kis készülék! Nincs ok aggodalomra.

(#5296) trouble válasza rantothus (#5292) üzenetére


trouble
senior tag

Hasonló gond mint az 5264 hsz.-be vázoltak, egyelőre még ötlet sincs én is több felé is érdeklődtem !?
Tegnap nekem is ez volt, otthonról(wifi) indultam, majd mikor először a kezembe vettem, az fogadott ami téged,reboot és utána minden ok ?!

[ Szerkesztve ]

(#5300) dometomi10


dometomi10
csendes tag

Egy hiba amivel még nem találkoztam:
Csináltam jó pár képet vasárnap, de sajnos csak este vettem észre, hogy egyiket se mentette el a telefon... Első újraindítás után tudtam egy képet csinálni és a többit megint nem mentette. Teljes ki-bekapcsolás után megjavult, azóta megint menti őket szépen. Nem jöttem rá az okára sajnos... Valakinél fordult már elő hasonló? Szerencsére nem fontos képek voltak, de azért elég bosszantó a dolog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.