Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5302) melody1991 válasza rantothus (#5292) üzenetére


melody1991
csendes újonc

en is toluk rendeltem, nekem terero gondjaim vannak vele, hol mukodik, hol nem...neha fullon megtalalja, neha meg nem es akkor nem mukodik semmi, telefonalni sem tudok meg semmi...
nem tudom milyen problema lehet ez, ha egyszer megtalalja es minden mukodik, utana miert szall el az egesz :/
antenna gond lehet? vagy eleg lenne ha csak ujraraknak a szoftvert?

(#5304) Cucus


Cucus
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megköszönni a rengeteg hasznos hozzászólást, választ, mert tényleg jól össze van szedve minden infó a romokról, hibákról stb. Eddig ha nem lettem volna biztos, most megerősítettetek abban, hogy egy jó választás a Redmi 3 és alapjában a Xiaomi.
Várom további érdekes, értékes infótokat! Valamint vásárlás után én is leírom tapasztalataimat!

Köszi! :R :R

(#5305) macilaci78 válasza psq (#5200) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hétvégén voltam Debrecenben, Telekomos net Edge sávszélen a belvárosban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5306) peestike válasza rantothus (#5292) üzenetére


peestike
senior tag

Nekem most zte v5 van (még). Ugyanezt a problémát produkálja, de csak és kizárólag lollis romok alatt. 4.4.x romoknál soha semmi bajom nem volt vele. Megoldást eddig senki sem tudott rá. Másnak v5el nincs ilyen baja, vagyis nem hallottam hogy más jelezte volna. Így én csak a szoftverre tudom fogni. Bosszantó nagyon egyébként....

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5307) Goldmen75


Goldmen75
őstag

na megjöttek a telók!:D:D
Első benyomás QRVAJÓ szép gyors stb.DE!
A telefonszámaimat ami a microsd-n van vcf file, hol a bánatba tudom importálni? Illetve ugyanígy a jegyzeteket?
Meg a Mi fiókot nem tudta létrehozni mert sms aktiválás kell s nem ment ki?!

Segítsetek, köszi!

(#5308) Viktor0610 válasza Goldmen75 (#5307) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Contacts - Menü (nálam a "három csíkos" gomb hosszan), majd Import/Export contacts, aztán Import from storage

Samsung Galaxy A54

(#5309) Goldmen75 válasza Viktor0610 (#5308) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszi, erre nem gondoltam hogy azt hosszan nyomni:D
De a jegyzetnél nem sikerül sehogysem
S mi a helyzet a mi fiókkal?

(#5310) gerii


gerii
addikt

Azt kijelzi a teló, hogy melyik sim-re jön bejövő hívás?

(#5311) macilaci78 válasza Goldmen75 (#5309) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Angolra kell átállítani a nyelvet, és úgy küldeni az sms-t.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5312) gabe_


gabe_
őstag

Hali

Bekapcsoltam a fejlesztői módot az összefoglalóban leírt módon, azóta, gyakran látom, ha alkalmazásokból kilépek a főképernyőre, beugrik egy "egy pillanat" felirat ami eddig nem volt. Idegesítő, és lassabb lett a telefonom. nem lehet ezt visszacsinálni valahogy?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5313) Viktor0610 válasza gabe_ (#5312) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg annak nem lehetne ilyen következménye.
Max. akkor, ha ott átállítottál valamit. Azt meg visszaállítod, és kész.

Samsung Galaxy A54

(#5314) Goldmen75 válasza macilaci78 (#5311) üzenetére


Goldmen75
őstag

Aham! Egyébként a MI fióknak mi értelme?
Következő kérdésem, képernyőzár csak ez a felhúzás van? Mintával nem lehet? Ez gyári fix beállítás?

(#5315) trebrona válasza Goldmen75 (#5314) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. Röviden: hasonló a Google fiókhoz, több funkcióval.
2. Settings => Lock Screen & Password => Screen Lock => Change screen lock

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5316) AngryTryhard


AngryTryhard
csendes tag

Ma jött meg az eustocktól rendelt redmi 3-am és eddig nagyon tetszik, minden rendben van vele. Az ügyintézés és szállítás korrekt és gyors volt, egyszóval mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#5317) Goldmen75 válasza AngryTryhard (#5316) üzenetére


Goldmen75
őstag

Igen, nekem is 3 db! Gyors korrekt! Köszönjük eustock! :C

(nekem már csak a jegyzettel van gondom) a mentetteket sehogy se tudom importálni, de még megnyitni se hogy átmásoljam kézzel...

[ Szerkesztve ]

(#5318) gabe_ válasza Viktor0610 (#5313) üzenetére


gabe_
őstag

Az animáció sebességét állítottam 1-ről 0,5-re, de azt hittem az miatt van, és gyorsan visszaállítottam 1-re, de így maradt...
Egy újraindítást mindjárt még megpróbálok...

Á, nem segített...

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5319) trebrona válasza gabe_ (#5318) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valószínűleg valamit még elállítottál, háttérben futó alkalmazások pl. Ez az "egy pillanat" akkor jelenik meg, ha újra kell töltenie a launchert, mert nem marad a memóriában.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5320) eustock


eustock
tag

(#5316) AngryTryhard
(#5317) Goldmen75

Köszönjük a visszajelzéseket.
Mivel már többen kérdeztétek tőlünk emailben és privát formában is, leírjuk ismét:

Az eustock webáruház kizárólag 811-es modellt (Redmi 3) értékesít, a 810-es és 815-ös modellt nem szeretnénk forgalmazni, korábban már leírtuk as készülékekkel kapcsolatos tudnivalókat.

[ Szerkesztve ]

(#5321) gabe_ válasza trebrona (#5319) üzenetére


gabe_
őstag

De vaksi vagyok, ott volt legfölül a fejlesztői beállításokban a kapcsoló, amit vissza kikapcsolva meg is szűnt a késlekedés.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5322) Goldmen75 válasza gabe_ (#5321) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én meg ezt a fejlesztői beállítást nem találom:)

Jegyzetekre nem tud valaki megoldást?!

Még egy kérdés, mintás feloldás előtt mindenképp fel kell húzni a kijelzőt? Nem lehet hogy csak a minta legyen biztonsági opció?

[ Szerkesztve ]

(#5323) tothmaxy182 válasza eustock (#5320) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Esetleg a Redmi 3 Pro-ról nincs valami infó?

Minden szavam magánvélemény!

(#5324) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ennek a kijelzője el van látva valami védelemmel, vagy mielőbb vegyek rá egy üvegfóliát?

(#5325) vornia


vornia
senior tag

Hali!

Az NTFS formátumot nem tudja kezelni otg-n keresztül?
Most kipróbáltam egy fat32 pendrive-ot beolvasott azonnal, az NTFS-t pedig nem. Blanknak írta ki.

(#5326) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Esetleg azt lehet tudni, hogy van-e valami beállítása a gyári e-mail appnak, hogy ha valamit törlök benne, akkor azt törölje gmail-ban is?! Mert így mikor belépek más eszközről a gmail-ba akkor ott egy csomó olvasatlan mail, holott,azokat már olvastam és töröltem is....

Ja,meg még egy, az, ha root-olom a telóm, az miért jó nekem, mit nyerek vele? (magyar webshopos rom, xiaomishop)

(#5327) eustock válasza tothmaxy182 (#5323) üzenetére


eustock
tag

Dolgozunk rajta, de még várni kell.

(#5328) Raruh


Raruh
tag

Nekem is ma hozta meg a futár az eu...-tól rendelt R3-at. Valószínűleg szállítás közben kilyukadt a védőcucc, mert le volt eresztve mind a kettő. A dobozon van egy kisebb benyomódás, de az eszköz szerencsére hibátlan. Továbbra is ajánlgatom mindenkinek ezeket a készülékeket és természetesen a webshopot is. Ha nincs még rá fólia, mint jelen esetben nekem, a gyári matt simán jó egy ideig, viszont a leszedő fülét vágjátok le róla, mert hajlamos a zsebedben feljönni.
Remélem minél hamarabb megjön az üveg és a tok is, aztán arról is jönnek szuper képek, illetve tapasztalatok.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5329) gabe_ válasza Goldmen75 (#5322) üzenetére


gabe_
őstag

Én is az összefoglalóban láttam... :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5330) Goldmen75 válasza Raruh (#5328) üzenetére


Goldmen75
őstag

Üveg rája ebay?:)

(#5331) hevizms válasza trebrona (#5303) üzenetére


hevizms
addikt

Esetleg a romok fajtáit belelehetne még venni,mert hogy őszinte legyek azokat még én sem mindig értem hogy melyik milyen és miért jobb egyik a másiknál.
Értem ezalatt hogy van pld stable,meg developer,meg xiaomi,eu stb.
Melyiket lehet zárt bootloaderre is rátenni melyiket nem?

Tényleg a xiaomi,eu rom most hol tart verzióban és honnan lehet letölteni a legfrissebbet?

[ Szerkesztve ]

(#5332) frigoo válasza hevizms (#5331) üzenetére


frigoo
aktív tag

Támogatom az ötlete. Esetleg a különböző frissítési lehetőségeket, mint pl. az updaterből feltehetőket, a fastboot romolkat ill. a download módban feltehető romokat és különbségeiket, mert nekem még ezek nem tiszták és hátha más is kíváncsi a különbségekre.

(#5333) szociologus válasza Goldmen75 (#5330) üzenetére


szociologus
csendes tag

Éppen akartam írni, hogy ha valaki rendel tempered glas-t, akkor ne egyet rendeljen... Nekem is kéne.

(#5334) trebrona válasza hevizms (#5331) üzenetére


trebrona
nagyúr

6.5.12 a legfrissebb: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5335) Goldmen75 válasza szociologus (#5333) üzenetére


Goldmen75
őstag

Há csak én pécsi vagyok:)

Imádom ebay-t...600millió találat, találjam ki melyiket kéne....

[ Szerkesztve ]

(#5336) hevizms válasza trebrona (#5334) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.

Érdekes hogy ezek szerint a Pro-ra ugyanaz a rom megy?

(#5337) szociologus válasza Goldmen75 (#5335) üzenetére


szociologus
csendes tag

Há, így tényleg nem nyerünk rajta...

(#5338) Goldmen75 válasza szociologus (#5337) üzenetére


Goldmen75
őstag

most nézem 1100 Ft 4 db (2 cs) röhej:D:D:D 2-3 hét:)

Most töltöm a telót...hideg van a lakásban, már nincs fűtés s melegszik rendesen a teló hátulja:)

[ Szerkesztve ]

(#5339) borsodika válasza hevizms (#5336) üzenetére


borsodika
őstag

Igen ugyanaz a rom kell rá. A készülék jelölése "ido" névvel szerepel a pro verzióban található ujjlenyomat olvasó 7.2.4 vagy ettől újabb sw verziótól működik csak.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5340) hevizms válasza borsodika (#5339) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm. :R
Az "ido" az eddig is világos volt,csak pont a különbségek miatt(Ram,a tárhely és az ujjlenyomatolvasó) nem tudtam hogy vajon ugyanaz a rom jó e mindkettőhöz.

Szóval akkor ha jól értem........

A Pro verzióra fellehet telepiteni a nyitáshoz szükséges dev romot,amit a sima Redmi 3-ra is telepitettem???
Mert ha megjön majd a Pro,akkor arra is kell majd a dev rom a nyitáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#5341) borsodika válasza hevizms (#5340) üzenetére


borsodika
őstag

Igen. (De valószínűleg amire megérkezik hozzád addigra lesz újabb dev rom is)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5342) hevizms válasza borsodika (#5341) üzenetére


hevizms
addikt

Persze nem is pont ugyanarra a dev romra gondoltam,amit akkor töltöttem le,értelemszerűen arra amit éppen akkor majd letölthetek. :)

[link]

Bár az úgyis csak arra kell hogy nyithassam a BL-t,úgyhogy még akár a régi is jó lehet????
Akkor nem kellene letöltenem az újat

[ Szerkesztve ]

(#5343) Viktor0610 válasza hevizms (#5342) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Bár az úgyis csak arra kell hogy nyithassam a BL-t,úgyhogy még akár a régi is jó lehet????
Akkor nem kellene letöltenem az újat"

Akartam is írni. :)
Utána úgyis lecseréled, akkor meg tökmindegy. :D

Samsung Galaxy A54

(#5344) hevizms válasza Viktor0610 (#5343) üzenetére


hevizms
addikt

:K :K :K

(#5345) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Az egyébként honnan derül ki hogy amit rendeltem pl az 811-es széria?:))) csak kíváncsiság, nem mintha nem hinnék a srácoknak eustock. de más is kérdezte már:)

(#5346) frigoo válasza borsodika (#5339) üzenetére


frigoo
aktív tag

...sztem ez is mehet az összefoglalóba :)

(#5347) borsodika válasza Goldmen75 (#5345) üzenetére


borsodika
őstag

Amikor kivetted a dobozból a telefont, a telefon hátlapján van 1 kék-fehér színű matrica és azon szerepel ill a doboz hátulján.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5348) vornia válasza trebrona (#5334) üzenetére


vornia
senior tag

Vajon megéri várni a V8-ra?
Nagyon gondolkodom belevágjak-e addig a bl nyitás+romcsere procedúrába.

[ Szerkesztve ]

(#5349) Raruh válasza Goldmen75 (#5345) üzenetére


Raruh
tag

Direkt külön eladótól rendelek, hogy meglássam melyik a jobb.
2db [ilyen] és 1db [ilyen] jön most. 2 készülékre lesznek felrakva, ha szerencsém lesz, és mind3 sértetlenül megérkezik, és fel is kerül az egyik lehet, hogy eladóvá válik, de az is még minimum 1 hét mire a 2db megérkezik.
Nagyon nem szoktam válogatni.. A legolcsóbbat kiválasztom, megnézem, hogy van-e legalább 500 értékelése és mehet a biznisz. Ha gond van vele, nen restellem visszakérni a nehezrn megkeresett pénzemet.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5350) rantothus válasza rantothus (#5292) üzenetére


rantothus
csendes tag

Utána olvastam kicsit a problémának: már régebb óta más miui-is készülékekről is jelentettek ilyen gondot külföldi fórumokban: de megoldásnak ott is a reboot / repülőmód be-ki kapcsot javasolták .:/

Motorola Defy -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi Redmi 3 -> Xiaomi Mi 5 -> Samsung S8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.