Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

A redmi 2 pro-mon volt egy program alapbol, ami blokkolta a reklamokat.
Errol nem is tudtam, olyan jol elbujt, es tette a dolgat, de most a spemallos rom a redmi 3 promon kinyitotta a szemem, h sok a reklam a programokban, honlapokon.

Szoval ezt csak azert irtam le, h a jelenlegi rom a telomon egy kalap kaki! Lassabb is mint az elodje. Biztos vagyok benne, ha egyszer jon ra egy normalis miui (ami tud magyarul) akkor nagy szerelem lesz, de egyelore nem erzem azt, h de fasza cseret csinaltam :U

(#5502) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kezdek kicsit morci lenni... :(((
Van a Peel Universal Remote TV Guide nevű app.
A Redmi 3-on ha hozzáadok egy (tv) távirányítót, a hangerő és a csatornaváltó gombok között valami reklámokat dobál, pont ugyanaz az APK egy G4-en hibátlan.

Megpróbálnátok ti is a programot, hogy nálatok mizu? :F

Sejtettem, hogy a semmirekellő vírusirtó appokkal nem érek semmit, de azért próbát tettem, hátha... :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5503) zzz03 válasza Raruh (#5498) üzenetére


zzz03
őstag

Lenyegebn azert erdekel hogy a bugok javuljanak a rendszer csiszolodjon illetve hogy a 6-os droid lesze. Lumia 640-röl valltanek, amivel mint rendszerrel wm10 meg is vagyok elegedve, de a programokkal valo sz@rakodas mar sok.
Nem szeretnek minden 7-en uj romot felhuzni es a telefont ujra belakni.
Telefonalni, whatsap, viber, email, traffi hunter, navigalasra es böngeszesre kell. De ezek menjenek stabilan fc-nelkül.
Kikapom a zsebemböl es induljon minden siman ezek közül ennyi amit elvarnek töle. Az hogy angol vagy magyar nyelven hasznalom a keszüleket az mellekes.

[ Szerkesztve ]

(#5504) Surda- válasza Viktor0610 (#5502) üzenetére


Surda-
őstag

Az app hozzászólásainál mindenki a reklámokra panaszkodik.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#5505) trebrona válasza Viktor0610 (#5502) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogy nézem, mostanában került bele reklám. G4-ről küldd át az azon használt alkalmazás apk-ját, hátha az régebbi verzió és rendben lesz!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5506) CoolBoy323 válasza Viktor0610 (#5502) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ezt probald ki, nalam bevalt: Anymote

(#5507) Viktor0610 válasza Surda- (#5504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Surda-:
Ez OK, de akkor a G4-en miért jó? :F

trebrona:
Hangsúlyozom, ugyanaz az APK. Letöltöttem a G4-re, majd a feltett APK-t elküldtem a Redmi 3-ra.
A G4 jó, a Redmi 3 nem. :W

CoolBoy323:
Nem a programot cserélném le első körben, hanem a problémát oldanám meg.

Mindenki:
Megnéznétek, ha ti feltelepítitek, nálatok van-e reklám?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5508) trebrona válasza Viktor0610 (#5507) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megnéztem, konfiguráltam, működött, kiléptem.
Következő belépésnél reklám fogadott, azt bezártam, utána semmi. Ha nem használod az online ajánlóit, vond meg tőle a netet! Magyar szolgáltatót én nem is találtam benne, így számomra teljesen felesleges is lenne az online ajánló, TV műsor stb. Persze, ha te nem itthon használnád, akkor tárgytalan. Kipróbáltam, működik offline.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5509) Viktor0610 válasza trebrona (#5508) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálad is volt reklám. :((
Akkor baccák meg! :((( Kuka!
Köszi a próbát. :) :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5510) trebrona válasza Viktor0610 (#5509) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nincs mit.
Itt egy régebbi verzió: [link] hátha.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5511) tom120514 válasza Viktor0610 (#5509) üzenetére


tom120514
őstag

Eustockos ROM, plusz vírusirtó nincs, nulla reklám :)

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#5512) Viktor0610 válasza tom120514 (#5511) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes... :F Legfrissebb verzió?
Akkor már csak azt nem értem, hogy mitől függ, van-e relkám vagy sem?

Samsung Galaxy A54

(#5513) JackeL válasza Viktor0610 (#5512) üzenetére


JackeL
tag

Adaway vagy valami host alapú reklám blokkoló?
Ha csak host fájlt módosítottak azt úgysem látod felhasználói szemmel, de tuti valamit raktak bele, mert más esetben tolja a reklámot az arcodba szinten minden app.

(#5514) Viktor0610 válasza JackeL (#5513) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

AdFree van fenn, megpróbáltam lefrissíteni, hátha, de semmi. :((

Samsung Galaxy A54

(#5515) JackeL válasza Viktor0610 (#5514) üzenetére


JackeL
tag

Én AdAway-t ajánlanám, ha rootolva van a készülék, ha nincs akkor AdGuard.
Esetleg még az adblock plus for android, gondolom nem véletlenül van bannolva a play storeból :DDD

(#5516) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

A szülinapi IGO-val tapasztalt valaki problémát? Mennyire jó navigációra ez a telefon?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5517) lfgj


lfgj
csendes tag

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa lettem én is egy Redmi 3-nak, az eustock jóvoltából :)
Egyetlen aprócska gondom lenne, amiben szeretném a segítségeteket kérni:
A Helium nevű applikációval szeretném néhány játékom mentését az új készülékre költöztetni. A dolog első része különösebb gond nélkül lezajlott: sikerült a régi telóról (Samsung) a mentést megcsinálni az SD-kártyára.
Azonban amikor a R3-on szeretném a visszaállítást megcsinálni, elakadok ott, hogy a Helium Desktop illetve a telón lévő app nem érzékeli egymást, nem jelenik meg a nagy zöld pipa és a telefon is azt írja, hogy várakozás a desktop-ra. Mindent beállítottam, ami szükséges volt (PTP mód, USB hibakeresés bekapcsolva), drivert is telepítettem. Maga a számítógép egyébként látja a telefont, mert bele tudok nézni, de a H. Desktop nem...

Mi lehet a gond? :F

(#5518) menledge válasza lfgj (#5517) üzenetére


menledge
senior tag

Ebben nem tudok neked segíteni, de ha nem megy, akkor ajánlanám a titaniumot, azzal nekem tökéletesen ment! :)

(#5519) lfgj válasza menledge (#5518) üzenetére


lfgj
csendes tag

Jól tudom, hogy ahhoz root szükséges? Abba nem nagyon szeretnék belefolyni :) De azért köszi a választ! :)

(#5520) boat76: Amennyire én tudom, a rezgés erősségén nem lehet állítani (én legalábbis nem találtam még ilyen lehetőséget). De lehet, hogy valaki majd megcáfol :)

[ Szerkesztve ]

(#5520) boat76


boat76
csendes tag

Sziasztok!

Erre valaki tud megoldást?
[link]

(#5521) menledge válasza lfgj (#5519) üzenetére


menledge
senior tag

Igen, kell hozzá!

Azt hittem, ehhez a heliumos cucchoz is kell, és van root-od. :B

(#5522) trouble válasza Victoryus (#5516) üzenetére


trouble
senior tag

Többször tesztelve pro-n!
Nálam hibátlan :K

(#5523) lfgj válasza menledge (#5521) üzenetére


lfgj
csendes tag

Ez root nélkül is megy (illetve menne... :D), csak össze kell kötni a telót a számítógéppel :)

[ Szerkesztve ]

(#5524) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok!
Megjött az unlock engedélyem, irány a root és a twrp. Szerintetek a legújabb stable kínai miuival (7.3.2.0) lehet unlockolni, vagy csak a kínai devvel?
Továbbá, ha jön valami magyar nyelvű rom prora, ne tartsátok magatokban, nem gond, ha nem frissül. 😂
Kösz előre is.

(#5525) borsodika válasza frigoo (#5524) üzenetére


borsodika
őstag

Kínai developer alól próbáld a nyitást.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5526) frigoo válasza borsodika (#5525) üzenetére


frigoo
aktív tag

Ok, kösz, akkor megy egy mentés, china dev fel, root, twrp fel és szerintem felteszem a legújabb xiaomi.eu dev romot. Szerintetek melyikben van a legkevesebb csirkelábas app, meg karakter? Ha nekem 100% angol, már örülök. A Miui-s alkalmazások nem tudnak egyébként legalább angolul? Úgy simán átnézegetném vagy akár használnám is őket, de nálam most az összes kínai nyelvű, esélytelen nálam a használatuk.

(#5527) borsodika válasza frigoo (#5526) üzenetére


borsodika
őstag

xiaomi.eu féle romok csirkeláb mentesek, vannak olyan MI alkalmazások amelyek elérhetők angol nyelven.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5528) tom120514 válasza Viktor0610 (#5512) üzenetére


tom120514
őstag

Nincs friss, ahogy kijött a boltból, rootom sincs, így adblock sem.

Never go full retard.

(#5530) tom120514


tom120514
őstag

Kipróbáltam és hiába tiltom a mobilnetet a Chrome-nak az Adatforgalom > Korlátozások pontban, simán felmegy :( Még mindig eustockos ROM.

Never go full retard.

(#5531) frigoo válasza borsodika (#5527) üzenetére


frigoo
aktív tag

Bocs, h megint kérdezősködök, csak érdekelne, a china dev rom mehet fel rá updater alklmazásból betallózva, vagy fastboot módba menjen miflashel?
Köszönöm

(#5532) trebrona válasza frigoo (#5531) üzenetére


trebrona
nagyúr

Minden eddigi kérdésedre megtalálod a választ: itt

Fastboot mód zárt bootladerrel még nincs, csak nyitás után.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5533) frigoo válasza trebrona (#5532) üzenetére


frigoo
aktív tag

Ok, köszönöm, már talán tisztul. Majd visszatérek, ha végeztem. Köszönöm mindenkinek a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#5534) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Üdv!
Régebben kérdeztem már, de nem érkezett még eddig válasz, hogy ha használ valaki Google Fitet, megosztaná a lépésszámlálás megbízhatóságát?
(szenzorokból annyira nincs jól ellátva ahogy láttam, nem tudom a gyro-t vagy a gyorsulásmérőt tudja-e erre használni)
És a google camera gömbpanoráma funkciója jól működik? Jól illeszti össze a képrészleteket?

Előre is hálám ha valaki válaszol, kb ezeken múlna már csak, hogy rendeljem a masinát. :)

(#5535) moordavid válasza Victoryus (#5516) üzenetére


moordavid
aktív tag

Az Igo SzülinApp-ot használtam a Redmi1s-en, és vígan működik a Redmi3-on is (xiaomi.eu-s ROM). Gyorsan talál jelet, ha meg lekanyarodok vígan újratervez, a jelet stabilan tartja.

Egyszer volt ijedelem, amikor frissítést adott ki az Igo nemrégiben. Utána nem volt hajlandó indulni az app. Egy újratelepítéssel simán megoldódott. Szerintem az egyik legmegbízhatóbb offline navi app.

Vész esetére fent van a Here maps is, az is vígan működik.

"Like tears in rain."

(#5536) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Péntek este töltöttem a telóm s még 47% most:)))) Hihetetlen! Ez már a 3. egész nap lesz:)

(#5537) Maximum1 válasza trebrona (#5532) üzenetére


Maximum1
őstag

"Fastboot mód zárt bootladerrel még nincs, csak nyitás után."

De van, sőt csak az van a "mokolt" romok számára, spemall, eustock stb...

(#5538) st6969


st6969
őstag

Üdv
Zavaró, hogy nincs a gomboknak háttérvilágítása vagy megszokható? Jelenleg egy Samsung Ace 4 LTE van, ebben a kijelző (samoled) tetszik a legjobban: szépek a színek, a kontraszt, napfényben jól látható. A Xiaominál milyen a kijelző (felbontásban nyilván jobb)?
Screen mirroring lehetőség van-e benne (1-esben van, azt tudom)?

(#5539) Ereshkigal válasza st6969 (#5538) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Egyenfuggo. Van akit nem zavar, en 3 honap alatt se szoktam meg.

(#5540) trebrona válasza Maximum1 (#5537) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az download mód.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5541) peestike


peestike
senior tag

jajj, már kezdem keverni a szezont a fazonnal! :O
szóval, most a telón (pro változat) van spemall rom. azt simán feltettem ez alapján: [link]
ahhoz, hogy nyitni tudjam a bootloadert fel kell tennem az itt található romot: [link]
(alulról a 2., ha jól gondolom)
fel fog menni a kínai developer rom erre a telóra?
ha jól logikázom, akkor annyi a különbség, hogy nem download módban indítom a telót, hanem fastboot módban? aztán Miflash-ben ugyanúgy kell eljárni.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5542) trebrona válasza peestike (#5541) üzenetére


trebrona
nagyúr

Majdnem jó, annyi a hiba, hogy ugyanúgy kell feltenned, mint a spemallost, download módban.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5543) peestike válasza trebrona (#5542) üzenetére


peestike
senior tag

ok, köszi.
csak azért értetlenkedem, mert kelzsoca download módot írt, a kínai oldal meg a lépéseknél step 3-nál ezt:
Turn off the device. Press the Volume– key and the Power button at the same time to enter Fastboot mode.
ezek szerint kb mindegy lenne a download vagy fastboot mód? ha egyikkel is felmegy a rom meg a másikkal is? végül is csak a végeredmény a lényeg nekem: simán menjen fel a rom és induljon a telefon csont nélkül.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5544) trebrona válasza peestike (#5543) üzenetére


trebrona
nagyúr

" Step 1. Download MIUI ROM Flashing Tool (Size:27M, 64a2b6f5620db2bf249dac0ce2017428). If your device is locked. please click here to unlock it first. "

Azaz nem mindegy, nyitott bl-re vonatkozik a leírás.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5545) peestike válasza trebrona (#5544) üzenetére


peestike
senior tag

:C :R
kezdem lassan érteni a dolgot.
nem is tudom, de aki ilyen macerásan végigszívja a nyitási procedúrájukat az előtt le a kalappal! :K
bezzeg a csengőhangot nem bírták szétválasztani az értesítéstől a miui-ban! :W

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5546) menledge


menledge
senior tag

Egy kis csámcsognivalónak... :P ;]

Persze nem hiper szuper képminőség. :B

[ Szerkesztve ]

(#5547) trebrona válasza menledge (#5546) üzenetére


trebrona
nagyúr

Irreleváns, a fényerő beállítás nincs fényképezve, hogy azonos lenne. :P

Szenzorok működhetnek másként, 100%-ra felhúzva lenne ok. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5548) menledge válasza trebrona (#5547) üzenetére


menledge
senior tag

Mindkettő kimaxolva! :K

(#5549) boat76


boat76
csendes tag

Sziasztok!
Szerda óta én is Redmi 3 tulajdonos vagyok. Eddig meg vagyok elégedve a készülékkel :) Szerda este töltöttem fel 100 %-ra. A SOT 7 óra 23perc, és 5 napja megy akksiról és még 37%-on van :) Nagyrészt wifi volt, de az is csak du ill. este, meg felfedeztem a telefont. Hívás és sms kevés volt, inkább app telepítések. Ami furcsa, hogy az aida64 és egy csomó más hasonló alkalmazás 2000mah-át ír az akksira, egyedül a cpu-z ír 4100 mah órát. Ti találkoztatok már ezzel? Meg még ami kérdésem, hogy az sms jelzésénél, ha néma üzemben van a telefon, akkor nagyon röviden, és gyengén rezeg. Ezen lehet valahogy segíteni? Eustockos rom.

(#5550) trebrona válasza menledge (#5548) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ok, én is láttam már egymás mellett mindkettőt élőben, kár hasonlítgatni.

Nagyon ne is menjünk bele a témába, eddig mindkettő hibátlanul működött a tulajoknál. Ha ebben változás lesz, akkor térjünk vissza rá! :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.