Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Na rákérdeztem Gearbesten hogy meik verziót árulják és ez a 815-ös, mire számitsak ? Nem lessz meg minden frekvencia amit a leírásba írtak ?

(#5852) borsodika válasza SirAlo (#5851) üzenetére


borsodika
őstag

Ha pl vodás vagy konkrétan alig lesz 3G-d.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5853) SirAlo válasza borsodika (#5852) üzenetére


SirAlo
aktív tag

de hol lehet megtalálni hogy pontosan meik ferkvenciákat támogatja és meiket nem ? mert a leírásába ugyanazok a frekvenciák vannak mint az eustockosnak

(#5854) menledge válasza SirAlo (#5853) üzenetére


menledge
senior tag

(#5855) SirAlo válasza menledge (#5854) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Köszi, akkor rá is fogok erre is kérdezni , hogy miért van a leírásukba benne a 850/900 3g ha nem is tudja a telefon , mert 815ös, vagy ez csak softveresen van tiltva?

(#5856) menledge válasza SirAlo (#5855) üzenetére


menledge
senior tag

Nem tudom, hogy van csinálva. :(

Sajnos szerintem a rákérdezéssel se sokat érsz, majd hablatyolnak valamit. Igazából mindig tök általános infót írnak ki. Egyik webshop sem írt a különböző változatokról. Itt a fórumban is akkor lett "téma" amikor az eustock felhívta rá a figyelmünk.

(#5857) eustock válasza SirAlo (#5851) üzenetére


eustock
tag

Vodafone esetén biztosan problémáid lesznek, de Telenor esetén is volt pár visszajelzés a topicban, akik magyarországi kereskedőtől vásárolták a 815-ös modellt.
Az pedig hogy a kínai mit ír a specifikációban, nem igazán számít, a lényeg számukra hogy náluk vásárolj, akár hazudnak is, ha kell.

(#5858) sagem válasza SirAlo (#5855) üzenetére


sagem
addikt

Biztosan árulták a a 811-est is, aztán gondolom úgy maradt, nem frissítik aszerint, hogy éppen mi van nekik raktáron(plusz hülyék lennének "rosszabb" színben feltüntetni az árujukat, amikor hemzseg a hasonló árú konkurencia, és azok sem tüntetik fel az eltéréseket). Nem szoftveres, nem lehet vele mit kezdeni, tudtommal.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5859) SirAlo válasza sagem (#5858) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Hát meglássuk mit mondanak, remélem hogy EU raktárra akkor a 811-est hozták, én onnan vettem, jelenleg nincs nekik raktáron EUba , lehet azért írták a 815-öt

(#5860) fireman123 válasza eustock (#5814) üzenetére


fireman123
őstag

Szia!

azt írod, hogy az általatok forgalmazásra kerülő PRO a 817-es lesz .....kérdésem, hogy azzal Vodafone-nál lesz 3G? (ugyanazokat tudja mint a sima redmi3-nál a 811-es???) .....az alábbi [linken] van 817-es, de az mintha nem a pro lenne hanem a sima redmi3 ....lehetséges, hogy ugyanazzal a verzió számmal futna az egyik redmi3 és az egyik Pro is (az általam linkelt 817-esnél viszont egy sor frekvencia hiányzik a 811-hez képest) ...akkor ez most hogy van????,

.....tudna valaki linkelni a Pro verziókról egy összehasonlító adatsort?????

(#5861) CoolBoy323 válasza fireman123 (#5860) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

van 3G vodánál a 817-tel (tapasztalat!)

(#5862) eustock válasza fireman123 (#5860) üzenetére


eustock
tag

A Redmi 3 Pro esetén a 817 olyan mint Redmi 3 esetén a 811.

(#5863) peestike


peestike
senior tag

Sziasztok! Whatsapp üzenetek eddig rendben megjöttek, tegnaptól viszont sokszor csak akkor látom,hogy jött valami, ha megnyitom az alkalmazást. Lakat van a whatsappon,más ötletem nincs, de így is ugyanaz. Valakinek lenne ötlete valami beállításra még? Köszönöm szépen!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5864) hevizms válasza eustock (#5862) üzenetére


hevizms
addikt

Ez akár mehetnevbaz összefoglalóba is,ha Trebrona is úgy gondolja.

Illetve ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem/kérésem felé

Lehetne az összefoglaló mindkettő telefoné?

Annyira kevés a különbség hogy szerintem ez az 1-2 plusz info igazán elférne.

Vagy ha ez nem megoldás,akkor átlehetne vinni ezt az összefoglalót a Redmi 3 Pro topikba?

:R

[ Szerkesztve ]

(#5865) borsodika válasza peestike (#5863) üzenetére


borsodika
őstag

A "biztonság" alkalmazásban az engedélykezelőnél minden szükséges engedélyt megadtál a Whatsapp-nak?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5866) peestike válasza borsodika (#5865) üzenetére


peestike
senior tag

Security-Permissions-Permissions-Whatsapp itt most már megvan minden engedély, ha erre a beállításra gondoltál. Gyakorlatilag csak az sms, mms-re vonatkozóak maradtak ki eddig.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5867) fireman123 válasza eustock (#5862) üzenetére


fireman123
őstag

köszi az infót!

(#5869) blash válasza TripleB (#5764) üzenetére


blash
tag

Megoldódott, hogy az Endomondo jól rögzítse a tracket? Esetleg ki tudnád próbálni Sports Trackerrel, Stravaval vagy Locusszal a trackelést? Kell valami másik telefon a Lenovo A660 helyett, mert annak már csak néhany órát bírja az aksija, és ez a Redmi 3 Pro egész jó lenne, főleg ha normális működnek ezek az appok.

(#5870) hunnia1969


hunnia1969
csendes tag

Sziasztok!

Kerestem, de nem találtam: az ismeretlen számról érkező hívásokat lehet tiltani? Ha igen, legyetek olyan jók és segítsetek.

Köszi.

(#5871) trebrona válasza hunnia1969 (#5870) üzenetére


trebrona
nagyúr

Security alkalmazás => Blocklist
Biztonság alkalmazás => Tiltólista

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5872) TripleB válasza blash (#5869) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

Eddig nem volt rá időm, talán majd holnap. Endomondo és Locus van telepítve.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5873) hunnia1969 válasza trebrona (#5871) üzenetére


hunnia1969
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget, sikerült. :R

(#5874) gerii válasza trebrona (#5871) üzenetére


gerii
addikt

Beérkező hívásoknál jelzi a telefon hogy melyik sim-et keresik?

(#5875) Manky956


Manky956
tag

Sziasztok, nyitottam a botloadert felraktam a legutolsó roomot ami még miui7 , valamiért gmail alkalmazás nem működik nem frissül,csak ha belépek. Más minden hibátlan play áruház tökéletes,semmi más gond nincs,mindent át néztem nem tudom merre keressem a hibát,valaki!? Köszönöm

http://sakaldob.hu

(#5876) blash válasza Manky956 (#5875) üzenetére


blash
tag

(#5877) blash válasza TripleB (#5872) üzenetére


blash
tag

Ezt is próbáld ki, hátha megoldja:

"Turn on developer settings then switch the memory optimization to low" sauce

(#5878) Chmi


Chmi
csendes újonc

Sziasztok van egy rom tud magyarul is én ezt használom,minden mukodik r3 pro:[link]

[ Szerkesztve ]

(#5879) CoolBoy323 válasza Chmi (#5878) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez frissebb mint a spemallosom (MIUI verzió: MIUI Global 7.2 Stable, 7.2.7.0.0 vs. MIUI Global 7.9 Stable 7.92.7.0)

Legalábbis a videóban lévő rom az utóbbi.

(#5880) Manky956 válasza blash (#5877) üzenetére


Manky956
tag

köszönöm, ma reggel megérkeztem az emailek, de annyi mindent állítottam ,hogy nem tudom mi oldotta meg :DDD

http://sakaldob.hu

(#5881) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Na, lefagyott a készülék. Este fél 11-kor kb 18-20% körüli akkuval feltettem töltőre, reggel 6-kor nézem, nincs térerő, SIM-kártya ikon ikszelve. Tolok neki egy újraindítást, 10 perccel később nagyban homokórázik, fekete képernyő. Képernyő kikapcs, bekapcs. Semmi.
Bekapcsológomb nyomva addig, amíg el nem sötétedik a kijelző, nem rezzen a telefon. Indul, feláll a rendszer, és megjön a SIM-kártya és a térerő is.
Az akkut kb 55-60%-ig töltötte fel.

Be van állítva a telefon, hogy h-sz-p éjjel kikapcsol, 5 percre rá bekapcsol. Valami elhányta volna magát?
Belakott rendszer, nem volt semmi sem telepítve az elmúlt 2 hétben.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5882) pappgaba válasza Chmi (#5878) üzenetére


pappgaba
tag

Végignéztem a videót amit mellékeltél hozzá. Az orosz szövegből nem értettem semmit javíts ki ha tévedek, de ahogy láttam ez jó zárt bootloaderes telefonra is. Ez is annyira magyar mint a spemallos?

(#5883) Narakh


Narakh
senior tag

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok: bátor dolog vodásként ilyen telefont venni, vagy azért elég jól el lehet lenni 3G-n szerteszét az országban?

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#5884) sagem válasza Narakh (#5883) üzenetére


sagem
addikt

A fórum tanulsága szerint el lehet vele lenni (én T-s vagyok, és nálam minden ok 3G-n), de érdemes 811-es modellt rendelned, hogy tovább csökkentsd a lehetséges problémák esélyét:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5885) Chmi válasza pappgaba (#5882) üzenetére


Chmi
csendes újonc

Szia igen mindenre

(#5886) fuze


fuze
őstag

Rendeltem egy ilyen műbőr tokot. Ez volt az egyetlen ami tetszik. Remélem nem túl retek, különben partial refund lesz :))

Egyébként annyira rossz, hogy nincs hozzá bumper sehol... mindig csak a note 3-at dobja ki a bumperre...

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#5887) Raruh válasza fuze (#5886) üzenetére


Raruh
tag

És akkor ez most takarja az ujjlenyomat olvasót? :F
Vagy csak a kép nem stimmel.. Ezért nem tetszik nekem ez a hátoldalon a leolvasó dolog. Simán integrálnhatnák előlre a home gomb alá, vagy valami.. Bár akkor már elég Ájfón kopi lenne, legalább is biztos lenne aki ezt állítaná..
Egyébként tényleg probléma, hogy a redmi note 3-at dobja ki mindenhol, nekem is sokáig tartott, mire találtam megfelelőt, és nem is a legolcsóbb kategóriában vannak a tokok erre a telefonra, gondolom amiatt, hogy még kevesebb fogyott belőle. Minden esetre a Hongmi 3 és Red Rice 3 keresőszavakat is lehet próbálgatni, nekem erre keresve sikerült találnom megfelelő tokot, aztán már csak meg kellett rendelni.

Elvileg a Red Rice-ból ered a RedMi elnevezés

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5888) Viktor0610 válasza Raruh (#5887) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Elvileg a Red Rice-ból ered a RedMi elnevezés"
Fordítva. ;) A RedMiból ered a Red Rice. Sőt. A HongMiból ered a RedMi, amiből a Red Rice. :)

Egyébként a tok-témához. Külön lehet rendelni a Pro verzióhoz, így -gondolom- azon van hely az ujjlenyomat-olvasónak. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5889) fuze válasza Raruh (#5887) üzenetére


fuze
őstag

A képeken egy tök más telefon van és a listában kb 4-5 típushoz is lehet venni tokot. Van külön redmi 3 és redmi 3 pro. Én nem izgulok. :) Ha rosszat küldenek full refund :D Utána még lézervágóval vágatok rá egy lukat. Kész :))

adms.hu | UI Designer

(#5890) szociologus válasza Narakh (#5883) üzenetére


szociologus
csendes tag

Vodás vagyok R3 Pro-val.

4G-t egyszer láttam a kijelzőn, a négyes metrón. 3G viszont kb mindenhol van (Ok, a világ végén ritkán járok), de Budapesten, valamint városokban tutin volt 3G, általában H+.

(#5891) Bpisti84


Bpisti84
tag

Én ezt néztem ki a Pro-hoz, de még nem rendeltem meg.

Valakinek van tapasztalata Imak tokokkal? Milyen a minősége?

(#5892) Raruh válasza Bpisti84 (#5891) üzenetére


Raruh
tag

Hasonlót rendeltem, de még nem ért ide...[ezt]

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#5893) gerii válasza fuze (#5886) üzenetére


gerii
addikt

Ez jól néz ki, de kemény műanyag lesz valószínűleg. Hangszórórács viszont nincs rajta, azt fúrni kell ;]

(#5894) Bpisti84 válasza Raruh (#5892) üzenetére


Bpisti84
tag

Találtam olcsóbban is Ali-n, lehet teljesen ugyanaz, mint az Imak, csak a felirat nincs a hátulján.

Dobnál majd fel ide egy képet, ha megjöt? Hátha mást is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#5895) Narakh válasza szociologus (#5890) üzenetére


Narakh
senior tag

+ sagem

Köszönöm! Egyébként ti honnan rendeltétek a Pro-t?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#5896) fuze válasza gerii (#5893) üzenetére


fuze
őstag

Remélem puha PU leather lesz és én szerintem van hangszóró rács. A képen nem ugyanezen a telefonon van a tok :) Mert a képen lévőnek alul van a hangszórója, nem hátul. Persze mondom ha valami nem oké, akkor partial vagy full refund. Semmi stressz :D

adms.hu | UI Designer

(#5897) trebrona válasza hevizms (#5864) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én azon az állásponton vagyok, ne vigyük át, így is van sokszor keveredés a fejekben. Hivatkozni persze lehet erre a topikra, illetve összefoglalóra, de a két készülék azért mégiscsak más, még ha kevés is a különbség. Ha valaki érez késztetést a tulajok közül elkészíteni az ottani összefoglalót, az ittenit nyugodtan felhasználhatja. (mivel én nem rendelkezem Pro verzióval)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5898) fuze válasza trebrona (#5897) üzenetére


fuze
őstag

Én eddig mindig úgy láttam, hogy a normál és erősebb kiadású készülékeknél (legyen bármilyen márka) jobb ha egyben van a topic. Valószínű, hogy ha külön lesz kezelve, ez lesz a népszerű és itt fognak kérdezni az emberek továbbra is. :)

adms.hu | UI Designer

(#5899) Narakh


Narakh
senior tag

Füleses hangminőség tekintetében - jobb fülesekkel - hogy áll a készülék? Szegény 735-ös Lumiám sajnos nem egy vagány e fronton.

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#5900) bgyg1


bgyg1
aktív tag

Sziasztok! Most redmi 3-ból a 811, 815 vagy 817-s a jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.