Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Közben kapott a teló egy új ruhát, kellett már egy ilyen hogy ne törjön be mégegyszer a kijelző :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#752) atee_13 válasza Dr. Romano (#750) üzenetére


atee_13
őstag

Nála is megy a digi, csak ha lett volna egy másik rom akkor feltétel lett volna, hogy ott is üzemeljen.

Nekem Axon 7 van 7 es droiddal azok jó az Rev app abból gyanítom, hogy nagyobb fő verzió kell

(#753) Dr. Romano válasza atee_13 (#752) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen úgy tűnik legalább droid 7 kell neki.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#754) rushty válasza Dr. Romano (#753) üzenetére


rushty
senior tag

Valami más miatt nem megy. :Y Alacsonyabb androidon is futtatható.

Revolut meghívó pü-ben

(#755) Dr. Romano válasza rushty (#754) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egy droid 4.4-es tableten próbáltam volna most ki de a store fel sem ajánlja mint telepíthető alkalmazást :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#756) rushty válasza Dr. Romano (#755) üzenetére


rushty
senior tag

Igen az már nem, de 5.1-től (más appnál is ez a választóvonal) nem lenne akadálya.

Revolut meghívó pü-ben

(#757) Dr. Romano válasza rushty (#756) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajna 5.1-es cuccom nincs hogy kipróbáljam.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#758) emeritus válasza Dr. Romano (#757) üzenetére


emeritus
tag

https://www.revolut.com/help/getting-started/downloading-the-revolut-app
"At the moment, our app is available for Apple Watches, iPhones or iPads with iOS 10 or newer, and phones with Android 6.0 or newer. Your phone must have a minimum screen size of 3.5 inches.
Unfortunately, Android tablets are not currently supported."
Eszerint Andriod 6.0, vagy újabb a Revolut letölthetőség feltétele.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#759) Dr. Romano válasza emeritus (#758) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Lehet azt hiszi hogy tablet :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#760) atee_13 válasza emeritus (#758) üzenetére


atee_13
őstag

Pedig BB72 őn tuti nem megy

(#761) emeritus válasza atee_13 (#760) üzenetére


emeritus
tag

Megválaszolatlan kérdés, hogy miért nem megy a Revolut telepítés LeEco telefonokon, ha Android 6.0 a szolgáltató szerint alkalmas a futtatásra. Valaki? (Nálam sem megy sem LeEco-n, sem LeRee-n a Revolut)

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#762) rushty válasza emeritus (#761) üzenetére


rushty
senior tag

Gyári eui-val?

Revolut meghívó pü-ben

(#763) emeritus válasza rushty (#762) üzenetére


emeritus
tag

Az X626-on BB72, a LeRee-n gyári EUI van.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#764) tupacamaru válasza tupacamaru (#732) üzenetére


tupacamaru
veterán

Megérkezett a kijelző. Sikerült összeraknom, és működik rendesen. A kijelző tökéletesen azonos a gyárilag benne levővel.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#765) Dr. Romano válasza tupacamaru (#764) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nice :R működjön még jósokáig. Akku csere lesz?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#766) tupacamaru válasza Dr. Romano (#765) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már az új van benne, de mint írtam is, nem hozza a ráírt kapacitást. Élőben még nem teszteltem, most szárad a ragasztó.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#767) Dr. Romano válasza tupacamaru (#766) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah jogos már nem emlékeztem. De azért gondolom jobb mint a használt gyári volt nem?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#768) tupacamaru válasza Dr. Romano (#767) üzenetére


tupacamaru
veterán

Attól mindenképp...

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#769) atee_13


atee_13
őstag

Használja még valaki ezt a telót?

Próbálta valaki esetleg LeECO_X626_30S_M8.7_STABLE coco-s verziót?

(#770) Dr. Romano válasza atee_13 (#769) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja én még használom. Kipróbálom majd. Egy linket tudsz adni hozzá?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#771) atee_13 válasza Dr. Romano (#770) üzenetére


atee_13
őstag

Basszus nem találom, XDA-n volt valamelyik hozzászólásban linkelve azt hittem megtalálom ezért nem mentettem.

FB on találtam egy 8.5 et

De keresgélek még az xda-n.

Te melyik romot használod most?

(#772) atee_13


atee_13
őstag

(#773) Dr. Romano válasza atee_13 (#772) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi bezsákoltam. Ha megjön a kijezlő a Mi A2-höz és átköltözök rá, akkor elkezdek kísérletezgetni romokkal.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#774) atee_13 válasza Dr. Romano (#773) üzenetére


atee_13
őstag

Egyenlőre én is idejglenesen használom, barátnőmé volt meg eladtam ami nekem volt most keresek valamit újat, de nem nagyon megy a döntés :DD

(#775) domper2015 válasza atee_13 (#774) üzenetére


domper2015
senior tag

Nem egy nagy szám, VoLTE mentes. Az akkumulátor idő se kiemelkedő.

(#776) atee_13 válasza domper2015 (#775) üzenetére


atee_13
őstag

Mármint abban nem tudok dönteni, hogy mi legyen az új, nem akarok ezen maradni, de pillanatnyilag megteszi. 80 dollár volt 2 éve annyit simán megért.

20S van rajta semmi kiemelkedő, de drasztikus hibával sem találkoztam úgy kezelem, hogy ennyi pénzért kb nyomógombos nokia lehetett volna a választás annál meg csak jobb :DD

(#777) bataz válasza atee_13 (#772) üzenetére


bataz
újonc

Helló!
Már a LeECO_X626_M8.10S_STABLE-t használom kerek 1 napja.
De már fent van az M8.12S verzió is.

(#778) bataz


bataz
újonc

Ha jól láttam az M8.7 STABLE-t le tudod tölteni cuoco92 facebook oldaláról.
Csak ha jól olvastam a hozzászólásokban volt némi hiba a rommal.(gps,stb.).
A többi rom a telóra jött frissítésként.
Remélem megoldja a korábbi problémámat.(nem tudnak hívni csak többszöri tárcsázás után).

(#779) Dr. Romano válasza atee_13 (#776) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Annyiért vettem én is a nagy 11.11 leárazásban. Ilyen anyaghasználatta és specifikációkkal akkoriban az kb ajándék volt.
Én még ma is elvagyok vele. Napi használatra és tartalomfogyasztásra bőven ok. Hangszóró hangos és jól szól, kijelző nagy ppi-al rendelkezik, fényerő is bőven oké. Akku kicsi de 1 óra és feltölt.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#780) atee_13 válasza Dr. Romano (#779) üzenetére


atee_13
őstag

Én szerencsére vagy épp szerencsétlenségre :D gép mellett dolgozom így nem nagyon kell a telefon, ezért én kb napi 20% akkukapacitással megvagyok, néha rátöltögetek, hogy 40-80% között mozogjon, de ha gyorsöltőjével töltöm figyelni kell mert 5-10 perc alatt felnyomja 100-ra.

Nekem a napokban elkezdett vacakolni a digis mobilnet, eddig nem volt vele semmi gigsz de valahogy nagyon látványosan belassult ezért is kezdte el nézelődni, hogy van e valami rom mostanság.

Még a revolt app se lenne rossz rá, de anélkül is elvagyok éppen. Napokban láttam, hogy gcam is van le2 höz, de az sem lett jó ehhez.

De tényleg fogásra érzetre mai napig nincs semmi baj a telóval, ha lenne valami aktuálisabb droidverzió minimális hibával akár még simán jó választás lehet.

(#777) bataz

Láttam azt is xda-n de a kommentekben panaszkodtak rá és ott javasolták az M8.7 et

Te miről váltottál az M8.10 re?

Párnap múlva ha már belektad a frissítéseket írhatnál tapasztalatokat milyen a mindennapi használatra. :R

(#781) bataz


bataz
újonc

Helló!
M8.5 stable-ról váltottam mert van-volt egy hiba a telóval,hogy ha hívtak akkor csak annyit
karattyolt,hogy nem kapcsolható az előfizető de ha újra hívtak akkor már kapcsolható volt.
Ezt egyre sűrűbben csinálta, sim slot csere volt de nem oldotta meg.Majd orosz fórumon
olvastam,hogy ez a teló kényes a 3g-4g beállításokra és átállítottam csak 3g-re ezzel a beállítással már ritkábban csinálta de a cuoco-s beállításokban a VoLTE aktív volt(elég hülyén
hangzik)így ezt is kikapcsoltam most próbálgatom.Idáig minden működik.

(#782) rushty


rushty
senior tag

Azt honnan lehet megtudni melyik két alkalmazással szuttyog indításkor?

Revolut meghívó pü-ben

(#783) Dr. Romano válasza rushty (#782) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Van valami autorunos beállítás a beállításokba ahol láthatod hogy mik indulnak el. Persze romfüggő a dolog. Ha nincs telepíteni kell egy ilyet.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#784) rushty válasza Dr. Romano (#783) üzenetére


rushty
senior tag

Beazonosítható appot nem látok ott.
Melyik autorun ajánlható?

Revolut meghívó pü-ben

(#785) Dr. Romano válasza rushty (#784) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem tudom. A gyárin kívül nem hasznátam más progit ezen. Más telefonokon meg még a gyárit sem ha volt egyáltalán :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#786) szabi94


szabi94
csendes tag

Sziasztok, SP flashtool format all+Downloadot futtattam le most nem kapcsol be(fastbootba se) meg lehet valahogy menteni a készüléket? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.