Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Unalmas, tucat kinézet.Beltartalom sem kiemelkedő, de legalább LeEco. ;]
Olcsónak olcsó, de B20 nélkül itthon nem igazán van értelme.(Amúgy sem.)
Jobb lenne, ha feladnák.

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

LeVele! :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Vicc, min a nevük

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Soybex


Soybex
őstag

Kár lenne a LeEco-ért. Az első szériás telefonjuk szerintem baromi jó készülék volt. De ezzel az utóbbival eléggé mellélőttek a jack baromság sokat nyomott szerintem lefele az eladásokon

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) hajbel


hajbel
addikt

Látom lenyírták a srácok a gazt hátul. :D Ki volt a tettes?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) jzsolt11


jzsolt11
tag

Most hallottam először erről a márkáról, nem túl meggyőző. (Mondjuk én amúgy is irtózom ezektől a kínai márkáktól.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 / Samsung Galaxy Tab S5e / Galaxy Watch4 LTE / Asus Vivobook S15

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ők szolgáltatásból élnek, amíg nincs semmi alapjuk Ázsián kívül, amire támaszkodhatnának a készülékeik, addig mindegy is, hogy milyen készülékeket adnak, vagy mi jut el ide.

Finn the human

(#8) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Mehet a levesbe az egész vállalat. Senkinek nem fog hiányozni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Ez a mindenhonnan összelopott szoftver szerintem kiakasztó..

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

A Le2 jo telo volt, de meg egy bort mar nem lehet lehuzni ua dizajnrol, nem apple. :D

(#11) mikej95


mikej95
aktív tag

"Túlélték, mégis meghaltak..."

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#12) jUUh


jUUh
addikt

Sosem voltak szimpatikusak, most sem változott. :(

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#13) #16820480 válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nagyjából igaz a Xiaomi-re is.

(#14) kovbandi82 válasza #16820480 (#13) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Inkább semennyire. Egyáltalán nem lehet a kettőt egy lapon említeni

(#15) Joe.36 válasza kovbandi82 (#14) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem sem. Nagyon nem!

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16) forgonati


forgonati
őstag

100 Eurós ár mellett még nem kell vámterhekkel számolni, csak az adóval...

Persze ettől függetlenül sem kellene ez a telefon, még ilyen olcsón sem. Egyszer volt nálam 2 hétig Le1s (de lehet hogy nem pontosan emlékszem a típusra) soha többet. A rendszer káosz, fagyott és fc-ztek az appok, frissítés 1 jött rá, az sem sokat segített. Ráadásul nálunk tényleg nem opció az ilyen mobil, a rendkívül gyenge 4G támogatottság miatt. Emellett unalmasak, és egyetlen dolog amiben elsőként jöttek ki, a jack elhagyása. Szóval inkább csak ártottak a piacnak. Bár lehet hogy a többi gyártó ezt meglépte volna nélkülük is...

Szerintem nam kár értük. Kínában így is marad ezer másik brand, nálunk pedig úgyis csak elvétve vették meg őket. Mondjuk akik többnyire csak wifiről neteznek, vagy egy nagyváros közepén laknak és ki sem mozdulnak...

Keelah Se'lai!

(#17) Csapoati válasza jzsolt11 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nokia fanként nem csodálom, a legtöbb kínai üti a kínai Nokiát. ;]
Ez a telefon 100 euróért nagyon jó, de nyilván nem érdemes hosszabb távon számolni szoftvetfrissítéssel. Meg úgy a márkával sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) atee_13


atee_13
őstag

Én azért megkérdezném a nagy kételkedőket, hogy hol kapnak ennél jobban 135 dollárért német raktárból?

FullHD 401 PPI, 3/32, nagyon komoly anyaghasználat ugyan ilyen kaliberű összeszerelés. Aki 36000 környékén választ telefont annak azért nem tudom milyen elvárásai lennének. S8+ vagy mi a szösz.

Vagy minden ilyen árkategóriás telefon zökkenőmentesen fut? Nekem nincs LeEcom de ismeretségi körben több is és az árát bőven megéri szerintem.

(#19) Wesder válasza atee_13 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Nem az àrral van baj, hanem azzal hogy ez egy tavalyi készülék, és nem volt azóta újabb. Olyan mintha egy 650-es lumiàd lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) atee_13 válasza Wesder (#19) üzenetére


atee_13
őstag

650 es lumiát nem ismerem, de attól, hogy a készülék tavalyi az ára sem ahhoz igazodik, de mi az benne ami nem üti meg a 36ezres szintet? Az hogy a droid nem frissül? Szerintem akik droidban mindig a legújabbra vágynak azok sokkal magasabb ársávban nézelődnek.
Attól, hogy tavalyi melyik idei 36 ezres lovagolja felül hardveresen?

De van Le2 (x520) is 128 dolláért németből amire azért elég sok rom van.

Közben megnéztem 650: HD kijelző 297PPI, 1/16 vastag káva, mitől hasonlítana? Árat már nem is néztem hozzá.

(#21) #16820480 válasza atee_13 (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Attól, hogy valami olcsó, még nem lesz jó, csak legfeljebb kevésbé fáj, hogy gyenge.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Be lehetne szántani ezt a gyártót is.
Nem fogok könnyet elmorzsolni érte.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) atee_13 válasza #16820480 (#21) üzenetére


atee_13
őstag

Ezt értem. De mi ebben a gyenge ami miatt nem jó? Ezt tényleg kíváncsiságból kérdezem mert x520 és az x620 egyikénél sem jelentkezett "gyengeség" általános használattal. (FB, net, egyszerűbb játékok szókereső ilyesmi még távirányítója is működik, x520 on a spoti gyakorlatilag nonstop üzemel) Ebben a ársávban a Redmi A4pro van, 5 ös kijelző HD, nincs ujjlenyomatolvasó nincs háttér világítás a gomboknak 2/32)

(#24) rdt89


rdt89
addikt

Azért engem érdekelne, hogy a sok fanyalgó közül hánynak volt birtokában ebből a márkából huzamosabb ideig akár egy típus is?
A LeEco a Xiaomikat is felülmúlta ár/érték arányba és ez a készülék is ezért a pénzért verhetetlen.
Összeszerelési minőség kivétel nélkül tökéletes, és a tanítható infra is benne van szinte mindegyik modelljükbe amit még a Samsung is kifelejtett meg az LG a készülékeikből na de nem ezen az ársávon.
A fizikai érintő gombok olyan szépen eltűnnek a háttér világítás lekapcsolásakor, hogy nem is lehet látni, hogy ott van valami, csak mikor felvillan a világítás.
Én sajnálnám ha megszűnne a márka, mert hatalmas potenciál volt/van mindegyik készülékükben és a piacnak jót tenne ez a versenytárs. Fél évig használtam LeEco Le Max 2 készüléket és a 200 ezer forintos akkori csúcskészülékekkel volt party-ban 85 ezer forintos árért. Szóval fikázás előtt ki kell próbálni mit tud, mert optimalizáltságban ott van a nagyok között ha nem is a legfrissebb szoftverrel.

(#25) Swinegod


Swinegod
őstag

Nézzétek meg a cikket, annyira olcsón ad annyira fullos hardvert ez a telefon, hogy konkrétan NINCS ALTERNATÍVÁJA. Ennyiért mi van? Tavalyi J5, Redmi 4A... Most tényleg, 2x ennyiért itthon a Samsung 64 bites procit se adott tavaly, nemhogy FHD jófajta IPS-t, 3/32-t, fém házat...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#26) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Én több, mint egy évig használtam egy LeTv/Leeco 1 Pro-t teljes megelégedéssel. Sajnos pár hónapja magasról esett, nem élte túl a képernyője. Gyári szoftvere havonta frissült, mindig reszeltek rajta valamit, teljes értékű Google Play-jel, kiemelkedő gyorsasággal és a mobilpiacon a legjobb hangzásbeli tudással. A titok itt azon van, hogy a webshopos romot le kell cserélni (másfél perc maximum és nem kell hozzá semmi usb driver meg külön program, mint a Samuknál) a gyárira és voíla, van Google Play, van minden. Sajnálom, hogy végül belebuktak. Kicsit lassab tempóban kellett volna terjeszkedniük.

[ Szerkesztve ]

(#27) batai15 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


batai15
félisten

ezt akartam írni .

(#28) doooo válasza Swinegod (#25) üzenetére


doooo
veterán

"2x ennyiért itthon a Samsung 64 bites procit se adott tavaly"

Messze nem volt az kétszer ennyiért... Persze az nem ért fel ehhez, de akkor se túlozz ennyire. Egyébként tetszik vagy sem, a környéken (értsd, a világ ezen környékén) rengeteget adtak el belőle a szolgáltatók. Mert gondolom a J3 (2016)-ról beszéltél. Ha nem arról, akkor meg fogalmam sincs miről.

(#29) rdt89 válasza doooo (#28) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem a 2017-es J3-ra gondolt, mert az majdnem pont a kétszerese árban.

(#30) Swinegod válasza rdt89 (#29) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem, a tavalyira, az is majdnem 60k-en nyitott

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#31) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Megvedenem en is a leeco-t. Nalam is tobb mint egy eve hasznaltba van egy Le 1 es parom Le 1 prot hasznal nagy megelegedessel. Nagyon jo aron jutottunk hozza es a mai naig megalja a helyet a mezonyben. En szemely szerint nagyon fogom sajnalni ha eltunnek a piacrol. Ha lesznek meg en maradok a Leeco-nal.

Miert?????

(#32) doooo válasza Swinegod (#30) üzenetére


doooo
veterán

55 ezren nyitott, és amellett, hogy rögtön bezuhant az ára, sokkal olcsóbban is meg lehetett venni, vagy GSM boltokból, vagy a különböző csomagokban szolgáltatóktól. 55 ezerért valószínűleg senki sem vette meg, mert nem is ért annyit nyilván.
De egy élőhalott gyártó mobilja sem ér sokat.

[ Szerkesztve ]

(#33) Racecam válasza #16820480 (#21) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Sok mindent lehet mondani a LeEco telefonokra, de azt, hogy "gyenge" még véletlenül sem.

Azok, akik akár ezt a márkát, akár más kínait márkát ismeret nélkül fikáznak (de ezt már többször leírtam) sokszor halvány segédfogalmuk sincs miről beszélnek. Sokakat lerántott az Apple, vagy Samsung örvény, de elég mélyre... :U

A LeEco telefonok ár/érték arányban verhetetlenek (azt most hagyjuk, hogy miért ilyen olcsók, nyilván a vevő szempontjából pont nem érdekel, hogy éppen próbálják akár üveggyöngyért is eladni a készleteiket) és annak ellenére, hogy már lassan 1.5 éve nem fejlesztettek semmit mert nincs miből, még mindig megállják a helyüket ahogy itt írták is a kb. min. 2x drágább "márkás" telefonokkal szemben is.

Nekem ugyan a LeMax 2 van, ami eggyel nagyobb kategória, de szintén már több, mint 1.5 éves modell és még mindig a toppon van az X820 procival, a 2K kijelzővel, 6/64 GB RAM/ROM párossal. És mindez most néhány hónapja került 63K-ba. (Az előző telefonom is ugyanez volt 4/32 kiszerelésben, 1 évig használtam és most a lányomé lett kb. 2 hónapja és mondanom sem kell maximálisan meg van vele elégedve.)
Ilyen, de csak akár megközelítőleg hasonló tudású, ilyen anyagokból, ilyen profi összeszerelésű készüléket, mikor veszel ennyi pénzből?
És akkor még ott van a ROM-olás, ami ezen a készüléken gyerekjáték és kismillió custom ROM van hozzá, köztük Nougat alapú is.

Egyszóval lehet a LeEco telefonokat fikázni, egy kalap alá venni a valóban gagyi kínai gyártókkal, de az óriási tévedés lenne.

És még valami, mielőtt esetleg bárki úgy gondolná, nekem senki nem fizet azért, hogy dicsérjem a márkát, pláne nem is vagyok "márkabuzi" sem a szó jó, vagy rossz értelmében, mindig azt nézem/veszem, ami az igényimnek (amelyek azonban nem kicsik) megfelel és ár/érték arányban a legjobb választás. Hívják azt bárhogyan és gyártsák az bárhol is a világon.

Amit leírtam, az kizárólag a saját tapasztalatom a márkával, igaz a LeMax 2 telefonok tartós használatán alapul. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A le max 2 annyira jó, ez a design a legszebb most komolyan, szurkoljatok a vállalatnak! Nem fogom tudni mit vegyek majd milyen telefont ha az enyém meghal. Valószínű samsung lesz mert a szervize 2 órán belül megcsinálja a telót pesten, nem úgy mint a leecho a 3-4 hónapjával.

[ Szerkesztve ]

(#35) ->Raizen<- válasza Richoo44 (#1) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Kipróbálnád a le max 2 telóm 1 hétig biztos nem akarnál többet másfajta telefont azt garantálom. Minőség, gyorsaság design, kamera, infra b20 snapdragon 820 4 gb ram minden nagyon odabaszarintós.

(#36) #16820480 válasza Racecam (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hidd el, volt már néhány kínai telefon a kezemben. Hasonló ár/érték bajnok ZUK Z2 is volt például, ami papíron nagyon jól hangzik (4/64GB, SD820, FHD IPS kijelző és kb 60 ezer forintos ár...), csak éppen a gyári szoftverétől sikítófrászt kapok, olyan szörnyű. És lehet romolni, meg "van" rá egy csomó dolog, csak éppen arról szoktak megfeledkezni, hogy a "van" nagyon idézőjelben értendő, mert fel lehet tenni, de legtöbb esetben tele vannak hibákkal, hiányzó funkciókkal, meg egyéb problémákkal. Például nem megy az ujjlenyomat, vagy megy, de fél másodperces késéssel. Vagy csak akkor ha benyomod a gombot, vagy az üzemidő botrányos, vagy a kamera silány képeket lő, vagy nincs hang fülhallgatóval, vagy nem lehet BT eszközt csatlakoztatni, stb stb. És persze, majd javítja az egy szem fejlesztő valamikor, de mivel hobbiból csinálja, így semmi timeline nincs, csak majd egyszer talán (és különben se piszkáljuk, meg csináld jobban, ha tudod).

Nem szeretem kimondottan a Samsungot, és főleg nem az Apple-t, de nem csak ez a két véglet van ám. És több próbálkozás után már úgy vagyok vele, hogy inkább nem adok pénzt olyan telefonért, ahol nem képesek vagy gyárilag megírni normálisra a szoftvert (jelenleg ez: Google, Motorola, Oneplus számomra), vagy nincs rá hivatalos Lineage/Omni támogatás. Mert egyszerűen nem éri meg az olcsóság, ha utána csak mérgelődök vele, hogy miket nem tud, vagy nem úgy csinál, ahogy elvárnám.

(#37) no more


no more
addikt

Kínai hulladék.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38) ->Raizen<- válasza #16820480 (#36) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Tapasztalat nélkül beszélsz a le max 2 gyári szoftvere használható és igen gyors vele a teló na meg be sem lassul. RR nougat főzött rom van jelenleg a telómon nougat 7.1.2 és igen csak jó vele. Aureel főzött romjával akár 6 óra SOT is kihozható.

[ Szerkesztve ]

(#39) Turbobacsi válasza no more (#37) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

:W :W :W

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#40) Decske


Decske
aktív tag

Kár lenne értük. Asszony kapott egy Le2-t tavaly. Lecseréltem a bolti romot a gyárira, azóta használja megelégedéssel. Ezerszer inkább valami Le cucc, mint Samsung vagy LG pl.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#41) DrKapocs


DrKapocs
őstag

135 dollár a tinydealen, német raktárból. Szerintem ez magáért beszél... ennyiért ilyen telefont sehol nem kapsz... A Redmi 4 Prime-om 60 ezer HUF fölött volt. Ha most kellene cserélni, tuti a LeEco mellett döntenék az ára miatt (annak ellenére, hogy a Prime számomra tökéletes telefon).

(#42) mustang08


mustang08
aktív tag

Én most vettem egy Le 2-őt, és teljesen meg vagyok vele elégedve, minden igényemen kielégíti de azért kiadni ugyanazt a telefont csak más néven tényleg elég gáz.

(#43) Racecam válasza #16820480 (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez így egy konkrét és korrekt hozzászólás, amivel már érdemes "vitatkozni". :K

Sok mindenben igazad van és én most tényleg csak a LeEco és azon belül is a LeMax 2 telefonnal kapcsolatban tudlak cáfolni, mert ahogy írtam ezzel a készülékkel van lassan több éves tapasztalatom.
Ahogy ->Raizen<- is írta, a LeEco-nál nem kell "félni" a gyári szoftverektől, mert nagyon jól működnek és abszolút kihasználják a telefonban rejlő lehetőségeket. Ami a bibi, hogy ezek bizony nem tudnak magyarul, csak kínai, indiai és angol nyelven elérhetőek.

Akinek ez nem felel meg, nos annak valóban szükséges valamilyen custom ROM-ot feltenni a telefonra. Ebből viszont, szintén írtam, elég nagy a választék. Kezdve aureeel fórumtársunknak a gyári EUI szoftveres alapra készült ROM-jával teljesen magyar nyelven, illetve a Cuoco fejlesztőcsapat hasonló megoldásain keresztül a LineageOS CyanogenMod kerneles verziótól a különböző nagyrészt Orosz fejlesztők Nougat-os megoldásáig. (Van Omni kerneles verzió is, illetve bizonyos ROM-ok működnek Omni kernellel is.)

Igen, ezeknél a ROM-oknál előfordulnak néha kisebb hibák, nem tökéletesen működő funkciók, de hidd el nekem, hogy én aki rendszeresen olvassa az XDA topicokat állítom, hogy ezeknek a felhasználók által jelzett "hibáknak" majd 90%-a user error... :U (Egyébként hihetetlen sötétség van néha ott is, fájdalmamban sírva olvasom sokszor... :O )

Egyszóval bizonyára Neked is igazad van bizonyos dolgokban, de szerintem pont a LeEco az amelyikre ezek kevésbé jellemzőek.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#44) Szabcsizz válasza no more (#37) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem csak az S7 Edge létezik a világon,ami jó telefon..
És ezt nem rosszból mondom.Én például utálom a Saomit,de attól még tudom,hogy nem egy "hulladék".Ennyi pénzért tényleg sehol sem kap az ember ilyen minőséget..

(#45) #16820480 válasza Racecam (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

Konkrétan ezzel a telefonnal nem tudok vitatkozni, mert nem volt ilyenem. Volt Xiaomi, Meizu, ZUK és még kínai OP1 is, illetve volta kezemben Oppo, Vivo meg még pár egyéb kacat is (de ez nem számít most, mert abból csak általános véleményt lehet leszűrni, konkrét dolgokat ritkán).

A gyári rendszerrel nekem mindig olyan problémáim vannak, hogy egyértelműen Kína számára készültek. Ez az olyan apróságoktól kezdve, mint hogy a felénk használt appok ikonjai nem jelennek meg rendesen az állapotsávon néha (ZUK), memóriakezelési gondok (Xiaomi), vagy egyszerűen app stabilitási gondok (olcsóbb Meizu). Illetve ROM-ot Xiaomi és ZUK esetén próbáltam, de gyakran már az XDA-s kezdő írásnál ott figyelnek a "not working" vagy "known bugs" szekcióban az intő jelek, és tényleg amiket írtam, azok valós, és heteken át megmaradó problémák voltak. Mert mondjuk a maintainernek fogalma sincs, hogy miért nem ment át a hang Bluetooth-on, mert ő csak összefésülte a kódot forrásból, nem igazi profi fejlesztő.
Eddig a custom ROM-ok igazán jól csak Nexus és OP telefonokon mentek, ahol tényleg nem tudtam belekötni a működésbe, és hibák is nagyon ritkán csúsztak be.

Az amúgy nem lenne gond, hogy nincs magyar, mert amúgy is angolul használom a telefonom, laptopom, meg minden elektronikai eszközömet. Inkább az a fajta logika nem jön be, amit erőltetnek, és úgy nézem, hogy a kínai márkák előretörésével jött be a köztudatba, hogy igyekeznek mindent átalakítani a rendszeren, és teletömni olyan appokkal és funkciókkal, amik számomra teljesen feleslegesek. Vagy egyesek még úgy általában telefonon feleslegesek. Ilyen vesszőparipám szokott lenni a telefon optimalizáló például, ami igen gyakran nem létező, kreált problémákra ad megoldást. Meg az erőltetett cloud platformjaik, amikre kb semmi szükség errefelé. Persze, ezeket az egyes ROM-okban kiszedik, de nem mindet lehet, mert van ami túl mélyen van a rendszerbe ágyazva.

Szóval összességében nekem nem érik meg ezek az olcsó cuccok, mert amire eljutok olyan szintre vele, hogy számomra kényelmes használni, addigra annyi szenvedés és állítgatás van benne, hogy inkább veszek egy olyat helyette, amit csak ki kell venni a dobozból, és megfelel. Ha már pénzt költök, akkor legyen belőle valami elégedettség érzés a végén. :)

(#46) Richoo44 válasza ->Raizen<- (#35) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Elhiszem, hogy abban az ársávban ( tegyük fel) használható, de azért ennél a telefonnál felesleges egy LE Max 2-t mint példát felhozni. 3x ennyi volt?(nem emlékszem fejből az árára, de tuti sokkal több volt, mit ez.)
Mindenkinek másak az igényei, tény.
De ezzel a telefonnal akkor is mellé lőttek.

(#47) monti0222w válasza #16820480 (#45) üzenetére


monti0222w
addikt

Basszus, most már rájöttem a kína ellenességedre, szóval annyi időt töltöttél kint hogy a kaján kívül mindentől megundorodtál! :DD

(#48) #16820480 válasza monti0222w (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, ja, van olyan, hogy túl sok :) Amíg kis adagokban kapod, addig misztikus, vonzó, érdekes, aztán amikor megnyitják a csapot, és arcba kapod a teljes valójukat, akkor egy idő után kezd elmenni az ember kedve tőle :P

(#49) Racecam válasza Richoo44 (#46) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem kellett volna sokat visszaolvasnod, mert leírtam és láthatod, hogy mennyibe kerül/került mostanában a LeMax 2. Ráadásul 6/64 verzió. és mielőtt rákérdeznél az 1 évvel ezelőtt vásárolt is 77K volt akkor. Úgyhogy nem volt soha "sokkal" több, mint ez. Ha az Áfa-s árat nézzük, akkor kb. a duplája lehet annak az árnak ami itt a cikkben van (nem néztem utána, de biztosan valós), mégis hihetetlenül olcsó, ahogy ez a telefon is a tudásához mérten.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#50) Racecam válasza #16820480 (#45) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Megértettem az érveidet a saját szempontodból és elfogadom azokat. :)

Mindig is jól esik olvasni az üdítő kivételt, amikor valaki pontosan meg tudja indokolni, hogy neki miért nem tetszik valami, számára miért nem elfogadható alternatíva. És nem csak beböfög egy "kínai hulladék" trollsémát, mert azt gondolja, hogy még mindig ez a divat... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.