Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dr. Romano válasza Graphics (#250) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na akkor ez biztató, köszi az infót, remélem jövőhétre már az enyémmel is történik valami :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#252) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megérkezett hozzám is.

Hát ez a telefon gyönyörű, piszok jó a minősége is. Kár hogy tokot elfelejtettem rendelni, mert azonnal használatba venném

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#253) fa4hu válasza Graphics (#252) üzenetére


fa4hu
őstag

Dettó, nekem is megjött. Kézmozdulatos (dupla kopp vagy felfelé húzás a képernyőn) nincs valahol benne?

(#254) fa4hu válasza fa4hu (#253) üzenetére


fa4hu
őstag

Bocsi, az ébresztés szó kimaradt a hsz-ből, és már nem tudom szerkeszteni. Szóval kézmozdulatos ébresztés (az ujjlenyomatolvasó és a bekapcsoló gomb mellett) van-e benne?

(#255) Graphics


Graphics
Jómunkásember

5.8.018s szoftverzióval érkezett a Leeco, és annyira tetszik, hogy valószínűleg kipróbálom 1 hétre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#256) atee_13 válasza Graphics (#255) üzenetére


atee_13
őstag

Nekem is az van, egy launcher.log -al magyarosították ami eléggé foghíjas. Én valószínű kipróbálom a BB72 őt.

(#257) Graphics válasza atee_13 (#256) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Majd én is beleásom magam, ha lesz időm, közben egy Redmi 3S-t is tesztelnem kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#258) fa4hu válasza Graphics (#257) üzenetére


fa4hu
őstag

Nekem egy olyan van, jó kis készülék, kár, hogy nem 600-as Snapi került bele, ahogy a Redmi 3 Pro-ba.

(#259) gprspeter válasza atee_13 (#256) üzenetére


gprspeter
senior tag

Egy leírást készítene valaki hozzá? (BB72)

(#260) atee_13 válasza gprspeter (#259) üzenetére


atee_13
őstag

Tibcsi leírása. Elvileg felmegy rá.

(#261) gprspeter válasza atee_13 (#260) üzenetére


gprspeter
senior tag

Ez is érdekes lehet: MIUI 9 (face unlock)

(#262) atee_13 válasza gprspeter (#261) üzenetére


atee_13
őstag

Duliee kolléga szeretne rá MIUI-t ő szerintem biztos beszámol majd a tapasztalatokról

(#263) Graphics válasza gprspeter (#261) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj, csak angol a használható nyelv :( ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#264) Yag


Yag
tag

Sziasztok!

Reggelre feltöltve 100% ra akksi. Egy órás képernyő idő, folyamatos wifi, telepítés, telefonálás, távirányítózás stb. Most tart 90% nál. A becsült készenléti idő még három nap. Ha így javul az akksi idő teljesen elégedett leszek. Biztos le lehet meríteni majd később is majd fél nap alatt de egy átlag napra 10% merülés nekem megfelel.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#265) painkillerx válasza gprspeter (#261) üzenetére


painkillerx
tag

Nem tudom letolteni a fájlokat, jelszavat kér.
Találtam egy másik oldalon is, ott meg 10kb/s 1 óraja.. hát még 1nap mire letolti. Nem beszelve a millio reklámrol amit kidobott.

Ha valaki eljuttat hozzam egy MIUI romot x620 vag x626-ra kipróbálom. Egyet már próbáltam de nem engedte flashelni TWRP-bol.

(#266) Graphics válasza Yag (#264) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mobilnettel mindennel?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#267) Yag válasza Graphics (#266) üzenetére


Yag
tag

Ha elmentem itthonról aftomatikusan mobilnetre kapcsolva igen. Kb 3x töltöttem eddig.
Még infráztam is mert lusta voltam felállni megkeresni a távkapcsot. Most itt tart.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#268) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ez elég jó lett. A tesztben 81 ezer körül teljesített

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#269) gprspeter válasza Graphics (#263) üzenetére


gprspeter
senior tag

Van Multilanguage az előző verzióból.
Ebből is ígérte hogy készít.

Vagy EUI 5.9.020s.
Multilanguage

[ Szerkesztve ]

(#270) painkillerx válasza gprspeter (#269) üzenetére


painkillerx
tag

Ezeket meg is nézitek elotte vagy csak dobaljatok a linkeket?

MIUI nalam nem mukodik
EUI meg 5 reklamos linken keresztul elindul 10kb/s limittel.

(#271) gprspeter válasza painkillerx (#270) üzenetére


gprspeter
senior tag

Én csak dobálom! ;)

(#272) Yag


Yag
tag

Helyzetjelentés.
Átlagos napi használat után a tegnapi 80% ról most tart 64%nál. Képernyőidő : 2:14:55.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#273) Graphics válasza Yag (#272) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen korrekt.

Agyalok rajta én is, hogy megtartom, mert tetszik a sík üveglap, a bitang erős proci, és a minőségi összeszerelés.

Nekem a kamera is bejött eddig, de még nem próbáltam ki mindenhol, a slo-mo viszont nagyon bejött.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#274) Yag válasza Graphics (#273) üzenetére


Yag
tag

Slomotion nagyon rendben van nekem is. Már csak egy TimeLaps funkció kellett volna bele és mondhatnám teljes amit elvárhat az ember ... de ettől szép ez a Mobil élet. Semmi nem tökéletes max 400$ felett :)

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#275) fa4hu válasza Yag (#274) üzenetére


fa4hu
őstag

A TimeLaps szerintem külső programmal is megoldható.

(#276) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na végre elindult nekem is. :K

A magyarítás a gyári romon mennyire hiányos, pl a névjegyzék, illetve annak menüje és általánosabb dolgoknál?
Illetve van e hozzá valami gyári droidhoz közeli 100%-ban mindent működtetni tudó rom fullosabb magyarral?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#277) treklam


treklam
tag

Kinéztem magamnak ezt a telefont (LeEco Le S3), úgy látom ár-érték arányban verhetetlen, nagyon jó antutu pontot kapott. Olvasom nem B20 képes de itt Budapesten szeintem telekommal nem lesz gond. Szerintetek megéri megvennem, van valami nagyobb hibája ami nemműködik vagy nem orvosolható?

(#278) atee_13 válasza treklam (#277) üzenetére


atee_13
őstag

android frissítéseket csak lelkes önkéntesektől várj, a gyártól ne. ha ezt el tudod fogadni és az árkategóriában kezeled, nem s8 és társaihoz akarod mérni vagy 80-100 ezres kategóriához nagyon elégedett leszel -szerintem-

(#279) treklam válasza atee_13 (#278) üzenetére


treklam
tag

köszi, gyakorlatilag ebben az árkategoriában nem is találtam ilyen gyors telefont 4 giga memoval (80 ezres antutu), inkább 40ezres antutu körül szokott lenni a többi teló.

(#280) gprspeter válasza treklam (#279) üzenetére


gprspeter
senior tag

Hát azt hiszem el is basztam...
Fel akartam tenni ezt, és azt írj ki Faild.
És már el sem indul.
Mit lehet csinálni

(#281) gprspeter válasza gprspeter (#280) üzenetére


gprspeter
senior tag

(#282) osztszoroz válasza gprspeter (#281) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

Én LeEco Le Max 2 - vel jártam így, de volt rá service firmware és fél óra alatt feltámadt.

Neked ezt találtam :
https://www.needrom.com/download/leeco-letv-le-s3-x626-multilanguage-eu-fastboot-stock-rom/#

Mobilról írok. Sry

[ Szerkesztve ]

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#283) gprspeter válasza osztszoroz (#282) üzenetére


gprspeter
senior tag

Mi a módja?
Külső meghajtót kell csatlakoztatni?

(#284) gprspeter válasza osztszoroz (#282) üzenetére


gprspeter
senior tag

Megpróbálom, köszönöm! :R

(#285) gprspeter válasza gprspeter (#284) üzenetére


gprspeter
senior tag

Hálás köszönetem. Az eredeti a legjobb! :R :R :R

(#286) osztszoroz válasza gprspeter (#285) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

:C

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#287) Yag


Yag
tag

Véleményetek szerint van olyan rom ami energia takarékosabban kezeli az akkut aktív használat közben ?

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#288) Graphics válasza Yag (#287) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

X20 mellett szerintem nincs. Inkább root+Kernel Auditorral kéne játszani kicsit, magokból esetleg letiltani 2-4-et, és akkor esetleg lehetne növelni az üzemidőt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#289) hari73f válasza Yag (#287) üzenetére


hari73f
aktív tag

Android 7.

Most cseréltem az LE pro 3/ X722 gyári 6 Marshmallow-t Paranoid 7.3.1. re ,
ami igaz hogy egy minimalista rendszer, (még a google appokat is külön kellett feltenni)
de végre jó az automata fényerő és lassabban merül az akku. :B

Ezek az LeEco 5,5" kijelzők sokat fogyasztanak, főleg nagy fényerőn, amit tudnak.
A Snapdragon 820 proci szinte alig észrevehetően melegszik Full HD videó lejátszásánál.

Az MTK 6750T processzoros telefonjaim szinte "izzadtak" FHD videólejátszásnál.

Remélem az LE S3-ra is lesz hamarosan használható Android Nougat.

(#290) #22743424


#22743424
törölt tag

Egyszerüen nem hagyott nyugodni ez a telefon és most nagyon jó árban van a TomTop webáruházban Német raktárról. Annyira azért nem olyan jó mint volt a Gearbesten de elfogadható. Rendeltem egyet főleg úgy, hogy volt ezer ponton. A jövő héten meg is jön. 😁 Mármint a telefon.

(#291) osztszoroz válasza #22743424 (#290) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

:D

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#292) hari73f válasza Graphics (#138) üzenetére


hari73f
aktív tag

Gyorstöltés bekapcsolva Leeco LE S3/X626:

Annak ellenére, hogy MTK Helio X20-as a proci,
vígan tölt 9,5V/1400 milliamperrel a Blitzwolf Qualcomm QC 3.0 töltőről.

Van USB V/A mérőm, azzal néztem:

Mediatek Pumpexpress gyorstöltőről viszont
kizárólag 5V-on hajlandó tölteni.
(ez a töltő biztosan jó, mert az Elephone S7, MTK Helio X25-t 12V/1A-rel tölti)

Ki érti ezt? :U

[ Szerkesztve ]

(#293) Dr. Romano válasza hari73f (#292) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hoppá, akkor a gyorstöltéshez nem is kell ide semmiféle Qualcomm :K nice bár beépített akkunál hosszútávon kímélőbb lehet a normál töltés nem?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#294) Yag


Yag
tag

Ha már töltés szóba került van tippetek, melyik (nem virtuális) áruházakban lehet venni esetleg EU-Kínai 220v-os átalakítót? Pár dolláro$ tétel tudom de mire kínából ideér .. Ki tudja mire. Itt meg ha drágábban is de bemegyek, megveszem azt használom. Ja és USB-S -3.5Jack elosztót is vennék valahol boltban, hogy töltés közben is lehessen hallgatni headsettel zenét. Tudom Google, de ha neten rendelem csak magyar boltból hasonló a helyzet csak várom a postást aki vagy hozza vagy nem az nap azt mehetk sorbaállni a postán. Köszi.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#295) szbalogh válasza hari73f (#292) üzenetére


szbalogh
őstag

Valószínűleg egy-, kettő- illetve háromcellásak az akksik.
4,3V fölé nem biztonságos menni Li cellánál ;] Bár csak jóval nagyobb feszültséggel lehet ekkora töltőáramot elérni.

Nekem is úton van a készülék.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#296) hari73f válasza szbalogh (#295) üzenetére


hari73f
aktív tag

NEM.

Egy cellás Li-Polimer akkuk használatosak,
3,6-4,4 Volt (0-100% töltöttség) cellafeszültséggel a legújabbaknál.

a telefon belső töltőelektronika alakítja át a cella közvetlen töltésére alkalmas feszültségre.

A Qualcomm gyorstöltésnél erősen változik a hálózati töltő leadott töltőfeszültség/ árama.

lemerült akkunál töltés kezdetén nagyobb a töltési villamos teljesítmény (P=UxI),
aztán fokozatosan csökken, ez jól detektálható a bemutatott kis műszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#297) szbalogh válasza hari73f (#296) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja én nem tudtam hány cellásak. Ha vigyáz rá az elektronika, akkor oké.

Igen, azért csökken a teljesítmény a töltöttséggel arányosan, hogy ne legyen túl nagy a feszültség.

Nick: HE_Storm

(#298) rushty válasza hari73f (#292) üzenetére


rushty
senior tag

Miért MTK? :o
Lámer kérdések: bekapcsolás előtt...
1. töltés - Ha kinti hideg a készülék, érdemes várni a töltéssel míg szobahőmérsékletű lesz?
2. SIM (nano méretű nincs) nélkül elérhető minden funkció a telefonáláson kívül? Nincs valamilyen zavaó korlátozás? Más telefonokban pl. fényképezni sem lehet :F
3. Olvastam, hogy nincs Jack-csatlakozás, füleshez, de mégis mi, amit be kell szerezni hozzá?

Egyelőre a Type-C is egy korlát, nincs átalakítóm, foglalatom. Marad a lassú töltés.

Revolut meghívó pü-ben

(#299) Yag válasza rushty (#298) üzenetére


Yag
tag

Hali szerény tudásomhoz mérten próbálok válaszolgatni.

Én várnék vele míg átveszi a szobahőmérsékletet. Általános eljárás elektormosan máködő kütyű párásodásának elkerülése irányelv alapján.

Nekem is cserélnem kellett sim-t szolgáltatónál megteheted ha régebbi 2 évnél, akkor ingyen ellenben 3000 HUF körül adnak másikat.

Sim nélküli bekapcsolásnál APN-eket nem lehet állítani. Egyéb minden funkció elérhető.
USB-S csatlakozós ha szerencséd van akkor a dobozában van egy USB-S - Jack 3,5 átalakító :

ha nincs akkor beszerzős.
Töltőre ugyan ez vonatkozik. Vagy átalakító vagy USB-C type kábel. Érdemes bespájzolni belőle hogy legyen tartalékban.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#300) rushty válasza Yag (#299) üzenetére


rushty
senior tag

Köszi, egyelőre várok a nethozzáférésre (wifire is...) / mobilnet (az is lenne majd -ingyenes december-)
Nyelv magyar (alapból Eng-US-en állt) van, régió meg "egyéb" (vagy US alapból).
Mivel a menüvel nem mentem tovább egyelőre még rejtély.

1/ USB-S - Jack 3,5 átalakító volt benne
csak szabad kézzel ki nem lehet húzni... :F kell hozzá egy szorítás, ami ráfog. Nem tűnik optimálisnak... minimum idegesítő.

2/ A feltöltöttség százalékban nem látszik, de úgy 80%-on a csík (töltőre rádugva: 88%-ot ír). Érdemes teljesen feltölteni (első :F alkalom)? Úgyis várok a továbblépésre a wifi adatok miatt.
Mennyi idő alatt töltődik fel a sima töltőjével (elsőre)? Fölöslegesen nem hagynám rajta (bár elő szokott fordulni).

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.