Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) szbalogh válasza rushty (#300) üzenetére


szbalogh
őstag

2. Még nincs itt a konkrét telefon de eddig minden másik androidos készüléken be lehetett állítani, hogy %-ban mutassa a töltöttséget.
Nyugodtan rajtahagyhatod, nem szükséges "formázni" az akksit.

Nick: HE_Storm

(#302) rushty válasza szbalogh (#301) üzenetére


rushty
senior tag

22 perc (biztosan, de lehet előbb) alatt 88%-ról változott a LED színe, úgyhogy feltöltött.

A csatlakozás szorulása aggasztó, minden töltésnél ne kelljen már kínlódni.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#303) hari73f válasza rushty (#298) üzenetére


hari73f
aktív tag

Mediatek Helio X20.
Néhol MT 6797, máshol MTK vagy MT HelioX20 nak írják.

Van a gyári csomagban USB C/ 3,5mm jack átalakító.

Van benne LE gyorstöltö is, US dugós, EU adapterrel + USB-C kábel.
Ezen nincs feltüntetve, hogy milyen a töltés, csak a feszültségértékek.
Ezért teszteltem szándékosan Qualcomm gyorstöltővel.

(#304) szabi94


szabi94
csendes tag

azt hiszem valamit rom flashelés közben elrontottam sp flashtoolal valaki legyen szíves segítsen :O http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=701IMG_20171205_172909.jpg

[ Szerkesztve ]

(#305) gprspeter válasza szabi94 (#304) üzenetére


gprspeter
senior tag

- Letv3-LeEco-Le-X626-5.8.018S-6.0.1 letöltöd és átnevezed mondjuk "A" (könnyebb bele lépni parancssorból)

  - Nyiss egy Futtatás ablakot, majd a cmd-t (Enter)

  - Beírod:

  - A telefonon bootloader üzemmódba lépsz a "Hangerő le" és a "Power" gomb lenyomásával egyszerre,
és csatlakoztasd a készüléket a számítógéphez USB-kábelen keresztül.
  - menj a cmd-be és írd be: RUN
  - Enter, "OK" - ez azt jelenti, hogy sikeresen telepítette a firmware-t.
  - Miután befejezte, indítsd újra a telefont és használd az X626-t normál módban. / Nyomja meg a Power gombot 10 másodperc /

(#306) szabi94 válasza gprspeter (#305) üzenetére


szabi94
csendes tag

beírom a cmdbe a RUNt de azt írja hogy a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként
bontsam ki a zipet vagy azt írjam át A-ra?

[ Szerkesztve ]

(#307) gprspeter válasza szabi94 (#306) üzenetére


gprspeter
senior tag

Kitömöríted és utána átnevezed...

(#308) szabi94 válasza szabi94 (#306) üzenetére


szabi94
csendes tag

a parancs szintaxisa nem megfelelő azt írja

(#309) rushty


rushty
senior tag

1/ gboard (vagy ha van más... :F ) szövegbeviteli eszközt virtuális prediktív billentyűzetet lehet magyarra állítani?
2/ Órát WorldZone miért nem engedi megváltoztatni?
3/ ... a %-os (akku állapot) kiírás megtalálása meg... azt máshol sem én állítottam át.

Revolut meghívó pü-ben

(#310) painkillerx


painkillerx
tag

Valaki megnézné hogy el indul-e ez a játék: PvZ: Heroes

Nekem bekapcsol, tölt par masodpercig es kikapcsol. X626, eui módosított ROM

(#311) rushty válasza rushty (#309) üzenetére


rushty
senior tag

3/ battery első sora
1/ 2/ ?

Revolut meghívó pü-ben

(#312) vestaxxx1


vestaxxx1
csendes újonc

Miért érdemes ROM-ot telepíteni? Nekem pár napja jött meg a teló (Le S3 X626 ) beüzemelésnél voltak gondok. De hard resettel megoldódott. És egyenlőre úgy néz ki h elég jó. Idáig megvagyok elégedve vele.

(#313) gprspeter válasza vestaxxx1 (#312) üzenetére


gprspeter
senior tag

Nem érdemes. Csak lehet, és akkor miért ne? Hátha jobb lesz.
A kísérletező kedvet kielégíti. :)

(#314) rushty válasza rushty (#311) üzenetére


rushty
senior tag

Idozona beállítva gmt+1
A Gboard magyar verzió kérdése maradt.

Revolut meghívó pü-ben

(#315) Yag


Yag
tag

Megjött az új tok. Visszafogottan elegáns de nagyon passzol hozzá szerintem.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#316) #22743424 válasza Yag (#315) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szép. Én egy ilyet rendeltem ami úton is van Luanke Shatter-resistant Cover Case for LeEco Le S3 X626 - BLACK BLUE illetve van egy átlátszó szilikon tokom is hozzá. Más ezt esetleg próbálta már valaki LeEco Le Max 2 X820 Az összefoglalóban levő gyári rom felrakására gondolok a gyári rom letölthető innen [link] :) Vannak még ebben az összefoglalóban is remek leírások LeECO Le 2 és Le 2 Pro gondolok itt például a Magyar nyelv beállítása Morelocale2 segítségével. sajnos az én telóm még nem jött meg a mai nap folyamán de már Pesten van.

(#317) fa4hu válasza rushty (#314) üzenetére


fa4hu
őstag

Hogyan állítottad be az időzónát?

(#318) rushty válasza fa4hu (#317) üzenetére


rushty
senior tag

Settings > Date & Time > Set Automatically (itt kellett levenni, mert on volt), akkor engedi a következő sorban: Set time zone

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#319) #22743424 válasza rushty (#314) üzenetére


#22743424
törölt tag

Gondolom erre volna jó a "MORELOCALE 2 beállítása root nélkül! Ezzel magyar lokalizációjú lesz a készülék és a nem gyári, Play-ről letöltött alkalmazások magyarul fognak működni." amit fentebb írtam .

Yag Te honnan rendelted azt a tokot és mennyi volt? :)

(#320) szbalogh válasza #22743424 (#316) üzenetére


szbalogh
őstag

Ilyen tokot vettemén is, egyszerre rendeltem a telefonnal és itt volt két hét alatt, egy hete jött meg. A teló meg még mindig a hollandoknál dokkol... be vannak ezek szívva :)

Viszont egy ilyenben is gondolkodom, mert rózsaarany színűt vettem... olcsóbb volt, ez eltakarná az elejét is.

Nem láttatok esetleg olyan képernyőfóliát, aminek a teteje és alja fekete? Az is megtenné de én csak mintásakat találtam.

Nick: HE_Storm

(#321) Yag válasza #22743424 (#319) üzenetére


Yag
tag

Ebay-en találtam, 8-9 dollár volt talán ... Több tokot rendeltem a család több telefonjához, már nem emléxem melyik mennyi volt.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#322) szbalogh


szbalogh
őstag

Cybermanus, Yag: egy ezresért vettem

Van fekete is de 3900 Ft... olasz

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#323) Yag válasza szbalogh (#322) üzenetére


Yag
tag

Fekete felső és alsó keretes üvegfólia? Mi a jó benne? Elvileg azért vettük arany színben hogy jól nézzen ki. De így pont az a rész nem látszik. De győzzetek meg.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#324) szbalogh válasza Yag (#323) üzenetére


szbalogh
őstag

Az ár/érték arányt néztem. A külső annyira nem szokott érdekelni de ez nagyon rózsaszín :B
Csak ha valaki más is keresne ilyen tokot vagy fóliát.

Nick: HE_Storm

(#325) rushty válasza szbalogh (#324) üzenetére


rushty
senior tag

a kép alapján a #315 is rózsaszínes

Revolut meghívó pü-ben

(#326) #22743424 válasza szbalogh (#324) üzenetére


#22743424
törölt tag

Most azt nem tudom, hogy vajon a LeEco Le Pro3-ra való jó lenne-e rá? Mert arra van [link]
ui: Most látom, hogy nem mert az s3 kijelzője nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#327) szbalogh válasza #22743424 (#326) üzenetére


szbalogh
őstag

Mindkettő 5.5 colos

Nick: HE_Storm

(#328) #22743424 válasza szbalogh (#327) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igen de [link] 5.5 inches, 83.4 cm2 vs 5.5 inches, 82.6 cm2

(#329) szbalogh válasza #22743424 (#328) üzenetére


szbalogh
őstag

Hmm... jó lenne tudni, hogy valóban nem passzolna vagy egyáltalán mivel mérték (ha vonalzóval, akkor ekkora különbség bőven lehet mérési hiba is) vagy esetleg ezek a gyári adatok?

A review-kban azt hiszem csak a procit meg valami más apróságot írtak különbségnek, a külsőtérintő dolgokra azt mondták egyformák.

Nem tűnik ésszerűnek, hogy 0.3 mm különbség (szélesség és magasság) miatt csináljanak másik öntőformát. Esélyes, hogy ugyan akkora a két telefon.
[link]

Ja a honlapjukon is ezek a méretek szerepelnek.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#330) hari73f válasza #22743424 (#326) üzenetére


hari73f
aktív tag

Nem jó sajnos.
Nekem van mindkettő telefon (Le S3 , Le Pro 3).
Kicsit különböznek a méretek, levegőhézagos lesz az
üvegfólia alatt.
Sajátjuk teljesen passzol.

LE S3 X626

LE Pro 3

[ Szerkesztve ]

(#331) szbalogh válasza hari73f (#330) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi! :R

Ezt meg is rendelem

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#332) Yag válasza hari73f (#330) üzenetére


Yag
tag

Ezen a gondolatmeneten tovább fűződve, akkor a szilikon tokok sem kompatibilisek egymással? Vagyis az S3as szilikon tokja nem lenne jó a Pro3 Elite készülékre?

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#333) hari73f válasza Yag (#332) üzenetére


hari73f
aktív tag

Pro3 tok>>>S3 ra (de vissza is igaz)

Méretben jó lenne (passzol a Pro3 tok a S3-ra): DE!!!

Máshol vannak a kivágások.
nem pontosan ugyanaz a pozíciója a kamerának, az
ujjlenyomat olvasónak (harmadig letakarja) és a Dual LED flashnak.

Illetve a másodlagos mikrofon sem ott van (Pro3 felül, S3 a kamera fölött).

Továbbá az infra nyílás felül és az oldalgombok sem illeszkednek a tokhoz. :N

Egyébként 2$ árban vannak az egyszerűbb tokok,
4-5$ már kapsz metálszínű komolyabbat is, kellemes gumis fogással.

Mindegyikhez meg kell venni a sajátját :K

[ Szerkesztve ]

(#334) hari73f


hari73f
aktív tag

Méretben nyilván a külső méreteket értettem, ott csak pár tized milliméter az eltérés.

(#335) Yag válasza hari73f (#333) üzenetére


Yag
tag

Értem. Valóban akkor a saját tokjaikat kell használni velük.
Közben azt vettem észre, hogy a sok keresgélés közben félrenavigáltam, eltévedtem a technikai részletek közt.
Melyik az a LeEco típus (ha van)amiben még van 3feles jack aljzat, FMrádió modul, B20, 4000+os akksi, mindezt snapdragon procival? Vagy marad továbbra is pár tétel amiben kompromisszumot kell kötni valamiben.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#336) hari73f válasza Yag (#335) üzenetére


hari73f
aktív tag

Kinek mi a kompromisszum :F

Az Le Pro 3 tudja a B20-at, Snapdragon820, 4070mAh.
Az USB-c jack átalakítóval semmi bajom, eddig is
fordító adapterrel használtam a kedvenc headsetet.

Beszédre meg inkább a Bluetooth füles.

FM rádió>> HU rádió (internetrádió) a sercegő FM helyett,
és nem csak a helyi adók jönnek be :K

Nagyobb gondot okozna, ha akármilyen Szifont kellene használnom
Dual Sim támogatás nélkül.
Volt olyan céges Samsung amin pl. használhatatlan volt a Bluetooth.

Ezeken az extrém túlárazott brand-eken kívül (Apple, Samsung, Huawei, LG, Sony ....)
általában nyitott vagyok megvenni és kipróbálni más márkákat. :K

(#337) hari73f válasza Yag (#335) üzenetére


hari73f
aktív tag

FM rádiót meg az újabb Almákban sem találsz már.

Az lesz a vége hogy vissza kell menni a 100$ alatti kínai telefonokhoz
hogy rendes FM-t hallgass levegőből . :B

esetleg a Tesco zsebrádió 2ezerért....

[ Szerkesztve ]

(#338) HXY válasza hari73f (#337) üzenetére


HXY
addikt

Egyik iPhone-ban se volt rádió.
Az FM rádió manapság tényleg nem szükséges (esetleg vidéken), viszont DAB rádiót rakhatnának a telefonokba, de eddig még nem láttam ilyet.

Az X626 pedig óriási pozitív meglepetés volt. A teszt alapján gondoltam, hogy jó lesz, de azt nem hogy ennyire.
A teszthez képest a RAM 3GB helyett 4GB, a fényképezője pedig 16MP helyett egy 21MP-es Sony optika és kiváló képeket lő! Persze a specifikációból ezeket tudtam előre, de pl. a Leagoo, Vernee, Outkitel telefonoknál is ígérnek fűt-fát, aztán annak a fele se igaz. Nos itt minden igaz, nagyon jó a minőség, egy szinten van a prémium márkákkal.

A Gearbest által szállított gyári ROM pedig nagyon stabil, semmi lag vagy fagyás. A magyarosítása kb.90%-os, de ha valaki olyannak lesz aki nem tud alapfokon angolul, akkor se kell ROM-ot cserélni. Elég ha beállítások után raktok rá egy Nova launchert, üzenetkezelőt.

(#339) gprspeter válasza HXY (#338) üzenetére


gprspeter
senior tag

+1...
A lányomnak vettem karácsonyra, de sajnálom, hogy nem vettem még egyet.
iPhone SE-m van, meg vagyok elégedve vele, de még így is meglepett, hogy milyen jó cucc. :)

A kollégám vett egy Elephone S8-t kb 80e Ft volt mindennel, de hát ehhez képest egy rakás szr.

(#340) Yag válasza hari73f (#336) üzenetére


Yag
tag

Persze "megszokom" hogy mindig van valami kompromisszum egy telefonnál. Mivel túl rég szemeztem már a márkával így ezen a belépő áron kár lett volna kihagyni egy próbát.
De. Mindig van de.

Az életvitel szerű használat és annak a ténye, hogy mégsem elég csak gyönyörködni egy telefonban azt használni is kell és persze szolgáljon ki amiben csak lehet. Egyébként minek vettem ? Ami érdekes, hogy korábbi márkáknál nem éreztem ennyi lemondásnak a súlyát. Mert.

- B20 már csak megszokás (?). Ahol lakom (Győr) eddig nem igen érzem hiányát 3Gvel is elég jól jön a net. De általában 4G.
- FM rádió : tény hogy már nem divat és internetről hozzáférhető program segítségével vagy közvetlen weboldalról is behozza de "sokat" fogyaszt. Mobilnetről óránként 50MB ot kajál, (akár telepített programmal használom akár webről) ez egy potom 4 órás rádiós adás meghallgatásával 6:00-10:00ig 200MB / nap. Van egy közepes mobilnet csomagom 2GB/hó amit ezekkel a számokkal 10 nap alatt le is fogyasztanék. Plusz amit weboldalak mailok böngészésével elhasznál az ember. Tehát sok és a fajlagos költséggel számolva "drága" mulatság rádiót hallgatni. Ami eddig "ingyen" volt ? A melómból adódóan napi 12 órán keresztül próbálom a figyelmem ébren tartani eddig a kisebb márkáknál gyári felszereltségű FMrádióval ez nem volt gond. Kb. 6 óra rádiózás 6 óra mp3 zene hallgatással el lehet lenni vele. Persze recseg ha határon van de legalább van, szól valami fülbe, általában véve pedig nagyon jól lehet követni vele a napi történéseket a nagyvilágból. Tehát praktikus. ( Lehet kipróbálom a retro vonalat és előveszem nagyapám bőrtokos Sokol rádióját, kanyarintok bele egy 9V elemet és hajrá ... )
- USB-Jack átalakítót kezdem megszokni, semmi bajom vele. De ha merül a teló (12óra folyamatos zene mellett merül rendesen) és elkelne egy kis töltés már más a helyzet. Ott a kompromisszum, hogy vagy hangszóróból hallgatom és töltöm vagy hallgatom fülessel és nem töltöm. Persze ezt egy elosztóval meg tudom oldani "majd" ha végre ideér tehát ez jelenleg a átmeneti probléma. Kábeles headset is csak azért kell mert a Bluetooth headset-ek nem nagyon bírnak 12 óra folyamatos használatot, ergó tölteni kell. Két eszközt tölteni napi szinten hogy kibírja meló végéig már macera. Madzagos meg nem kér se töltést se különösebb törődést.

Szóval szép, nagyon minőségi, remekül teszi a dolgát de a korábbi telefonjaimhoz képest komoly korlátai vannak. Mindezt "csak" életvitelszerű használatra vetítettem le.

Egyébként már körvonalazódik egy részmegoldás másik teló formájában.
Coolpad Cool 1 C103

ára - elfogadható, hasonló szegmens.
minőség - pipa (remélem a cég másik termékén sem adja lejjebb a minőséget)
FM - pipa
B20 - nincs
3,5Jack - pipa
akku 4000mA - pipa
kamera - majd kiderül használat közben.
infra - pipa

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#341) #22743424 válasza Yag (#340) üzenetére


#22743424
törölt tag

Èn is ezt a telefont néztem ki az utódnak de azután majd meglátjuk.😃
Ui: megérkezett a telefon

[ Szerkesztve ]

(#342) #22743424 válasza gprspeter (#305) üzenetére


#22743424
törölt tag

Érdekes, hogy nekem már evvel a verzióval jött , mondjuk a gyári az frissebb de ahogy nézem de abban meg nincs magyar nyelv. Érdemes a My LeEco fiókba regisztrálni?

(#343) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Tud valaki full magyar nyelvet tartalmazó romot hozzá? A gyári igencsak hiányos.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#344) Yag válasza #22743424 (#342) üzenetére


Yag
tag

Ha regisztrálnál MyLeEco profilt hogyan csinálnád ? 1x próbáltam ... nekem nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#345) amadeus11


amadeus11
senior tag

Nekem még meg se moccan a 85 dolcsis telefonom. a DPD még mindig várja. Meg én is :)

There is a star

(#346) rushty válasza #22743424 (#319) üzenetére


rushty
senior tag

Van ilyen, hol?
Még nem olvastam "fentebb", de majd akkor.

Revolut meghívó pü-ben

(#347) hari73f válasza HXY (#338) üzenetére


hari73f
aktív tag

Bebuktam. ;) Soha nem használtam Szifont sajátként.
De nem is szeretném.

(#348) hari73f válasza Yag (#340) üzenetére


hari73f
aktív tag

Igen én előre beszereztem az USB-C, 3,5 jack +töltő kombó elosztó kábelt.

12 óra folyamatos zenehallgatás fülessel? :Y :Y
Jól bírod.

Pár nap alatt be is hülyülnék ennyitől.....
Pedig a Bluetooth headset-et a munkám miatt majdnem egész műszakban hordtam,
de az nem zümmögött folyamatosan.

Egyébként szoktam FM-et hallgatni egy Tesco tenyérnyi zsebrádióval.
Na az alig fogyaszt valamit, szerintem napokat elműködik elemről is folyamatosan,
de van külső tápcsatlakozó is (meg jack)
Meg vagy 12 hullámsáv :) World Receiver. Valami 1500 Ft-ért vettem jópár éve..

Ha meg csak FM-re akarsz használni egy második mobilt>> valami brutál akkus
fapados telót ajánlok.

[ Szerkesztve ]

(#349) hari73f válasza Dr. Romano (#343) üzenetére


hari73f
aktív tag

Lineage OS 13

(#350) Yag válasza hari73f (#348) üzenetére


Yag
tag

Mondom. Kompromisszumok. Van egy csilli telefonunk és az egyéb igényeket meg okosban kell megoldani. Remélem nem a lemondások korszaka nyílik meg ezekkel a mostani trendekben gyártott telefonokkal.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.