Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Dr. Romano válasza domper2015 (#700) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi az infókat :K
Már várom hogy megérkezzen mert hiányoznak az adatok stb. a telóról.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#702) amadeus11


amadeus11
senior tag

Mostanában azt veszem észre ghostol a kijelző. Kb mint egy plazma, el lehet olvasni mit néztem előtte. Főleg a felső részen. És eléggé melegszik. A készülék másfél éves. Találkoztatok már ezzel a jelenséggel?

There is a star

(#703) Dr. Romano válasza amadeus11 (#702) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem több mint két éves asszem de teljese rendben működött a mulkori esésig. Valszeg neked is érik egy új panel vagy akár telefon.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#704) amadeus11 válasza Dr. Romano (#703) üzenetére


amadeus11
senior tag

Utolsó leheletéig használni fogom! :D :D :D

There is a star

(#705) Dr. Romano válasza amadeus11 (#704) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát úgy látszik én is így vagyok :D

Végre megérkezett a szkrííín. Újra használhtó a teló, ideje volt már :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#706) alázógyík válasza Dr. Romano (#705) üzenetére


alázógyík
őstag

A romot fel tudod tölteni valahova?

(#707) Dr. Romano válasza alázógyík (#706) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szivesen feltölteném ha még meglenne (azért majd körülnézek a backup vinyómon), de nem tudom hogy ezt a konkrét verziót honnan töltöttem (kb egy éve volt már) le és milyen néven futott.
Akkoriban próbáltam vagy 4-5 félét legalább.

Azonban ezt a linket ajánlom mindeki figyelmébe. Itt van egy csomó leeco rom amivel lehet kísérletezni csak légyszi írjátok be ide hogy melyikkel mik a tapasztalatok. :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#708) alázógyík válasza Dr. Romano (#707) üzenetére


alázógyík
őstag

Köszönöm, de találtam egy igen frisset.
Fel is raktam, tökéletes.
Ha majd gép előtt leszek, belinkelem.
Azt hiszem 10.8.8.27-es

[ Szerkesztve ]

(#709) alázógyík


alázógyík
őstag

Innen szedtem le.

Leeco Le S3 X626 MIUI 10 8.8.27
Onnan meg pontosan ezt.

[ Szerkesztve ]

(#710) Dr. Romano válasza alázógyík (#709) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hálás köszi :R
Lementem én is majd gépnél.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#711) domper2015


domper2015
senior tag

XeonOS R2 build.porp-ban ro.mtk_vilte_support=0 átírásával megy Digi,Telekom,Telenor VOLTE.

(#712) domper2015


domper2015
senior tag

(#713) domper2015


domper2015
senior tag

A Vodafone Volte is működik.

(#714) Dr. Romano válasza domper2015 (#713) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja Digi nálam is megy. Nem kellett semmi extrát csinálni csak az apn-t írtam be.

A rom már nem emlékszem egészen pontosan melyik/ki csinálta, de egy kb. tavalyi MIUI 10-es.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#715) domper2015 válasza Dr. Romano (#714) üzenetére


domper2015
senior tag

A végén kiderül mekkora ász ez a telefon. :DD

(#716) Dr. Romano válasza domper2015 (#715) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mert nem minden telón megy a digi vagy mi? :D
Ebbe betettem nem volt semmi gond. Kollégám Cubot X19-ese is simán vette az akadályt.
Egyébként nekem SIM1-be van a Trémobil és SIM2-ben a digi és no gond. Úgy tűnik a SIM2 is tud 4G-t ezekszerint.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#717) tupacamaru válasza Dr. Romano (#705) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mennyire volt nehéz eltávolítani a régi kijelzőt, és milyen minőségű az új? Nekem x900 van, és akut kéne cserélni benne, mert a kapacitása 3400mWh-ról visszaesett 2500mAh-ra. Három éves a telefon, de még semmi baja nincs, nem akarom hogy csak így itt álljon. Az itten mobil szerviz nem vállalta, mert féltek hogy el fog törni a kijelző. Így megpróbálom majd én szétszedni. Ha én széttöröm akkor majd rendelek bele újat én is.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#718) domper2015 válasza Dr. Romano (#716) üzenetére


domper2015
senior tag

Igen, pl. A Redmi Note 4-nél mókolni kell. Az Asus Zenfone csak custom rommal megy a Volte. Személy szerint meglepett.

(#719) domper2015 válasza tupacamaru (#717) üzenetére


domper2015
senior tag

Ne félj tőle, melegítésre enged a ragasztó. Bátran kell használni a hajszárítót és a műanyag eszközt.

(#720) Dr. Romano válasza tupacamaru (#717) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Eltávolítani nem volt nehéz mert különösebben nem kellett finomkodjak a repedt kijelző miatt.
Jó kijelző esetén azért nagyon óvatosan főleg ha tappanccsal kezdesz neki.
Hajszárítóval jól melegítsd fel, tapival nagyon óvatosan emeld meg hogy aztán műanyag szétszedő toolal vagy gitár pickel beférj a keletkező résbe aztán lassan húzd végig elvágva a ragasztót.

Akkut mondjuk az enyében is kéne cserélni, de a legközelebbi leszedés jóval egyszerűbb lesz mert kevesebb ragasztót használtam mint gyári. A kijelző szépen bepasszol a készülékházba akár ragasztó nélkül is ott maradna.

Az új kijelző minősége/színe teljesen megegyezik a gyárival. Úgyhogy az eladó ahonnan rendeltem azt ajánlom (link fent).

domper2015
Na ezt nem is tudtam hogy más telókon szenvedős, akkor szerencsésebb helyzetben vagyunk ezzel a telóval :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#721) Dr. Romano válasza tupacamaru (#717) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah bocs most látom X900-at írtál ahhoz ez a kijelző kell.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#722) domper2015 válasza Dr. Romano (#720) üzenetére


domper2015
senior tag

Nem kicsit, a Volte fórumot érdemes meglesni. Nagyon vegyes a mezőny.
Ezen vowifi nincs, de sebaj.

(#723) domper2015 válasza Dr. Romano (#721) üzenetére


domper2015
senior tag

Fogselyem segít egyenletesen elnyírni a ragasztást, vigyázva a szalagkábelre.

(#724) Dr. Romano válasza domper2015 (#723) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Valóban, talán az a legjobb és leggyorsabb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#725) tupacamaru válasza Dr. Romano (#720) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#726) rushty válasza Dr. Romano (#714) üzenetére


rushty
senior tag

Honnan lehet letölteni valami friss, bugmentes Android oreot?

Az akku állapotot hogy lehet megtudni? "3400, 2500"

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#727) rushty


rushty
senior tag

Kevésbé sürgős kérdés:
A kijelző csere megoldja a sargas beegest? Ez hogy miért keletkezik kb. az ujjak helyén?
Az akkucseret érdemes lehet együtt elvégezni a kijelző cseréjekor?

Revolut meghívó pü-ben

(#728) Dr. Romano válasza rushty (#726) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hűha. Ha valaki tud bugmentes oreót akkor szóljon mert engem is érdekel, de nem hiszem hogy lenne rá olyan. :)

Az akku állapotot úgy lehetne megtudni ha teljes feltöltés után monitorozod valami USB-s mérővel hogy mennyit tud discharge-olni folyamatos terhelés alatt. Az ilyen szoftveres appok semmit nem érnek.

Igen. Ha kicseréled a kijelzőt akkor eltűnik a sárgás beégés. Nekem ennél a telónál nem volt ilyen de az Asus Zenfone Maxom bal felső sarka nekem is sárgult.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#729) domper2015 válasza rushty (#727) üzenetére


domper2015
senior tag

Szerintem érdemes a 2 cserét egy füst alatt letudni.
Oreo rom-ot nem láttam, 7-es van, de bugos.

(#730) tupacamaru válasza rushty (#726) üzenetére


tupacamaru
veterán

Vannak ilyen USB-s mérők, amit a töltő és a telefon közé kell tenni és méri hogy mennyit töltött a telefonba. Én amikor megmértem akkor teljesen lemerített állapotból már csak 2500mAh-t töltött be a gyári 3400 helyett. Szerintem érdemes egy füst alatt cserélni a kijelzőt és az aksit, ha már úgy is szét lesz szedve. Én is túl vagyok az aksi cserén, most a kijelző csere jön, mert szétszedéskor eltörtem. :B Viszon elvileg egy nagyobb kapacitású utángyártott aksit vettem, de teljes merítés után csak 3200mAh-t töltött bele. Most vagy kamu adatok vannak az új aksin, gondolom ezt nem lehet kideríteni sehogy, vagy a telefon tudja hogy eredetileg mekkora aksival szerelték. :F (nekem X900 van)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#731) Dr. Romano válasza tupacamaru (#730) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az új akkuval mennyivel bírja jobban? Pl mennyivel nőtt a screenon time? Nekem x626-on a régi eredeti akkuval screenon time olyan max 3 - 3.5 óra között van.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#732) tupacamaru válasza Dr. Romano (#731) üzenetére


tupacamaru
veterán

Még nem tudom, a kijelző még nem jött meg. Csak lemerítettem csutkára egy OTG adapterrel és egy lámpával. :B Utána pedig kikapcsolt állapotában teljesen feltöltöttem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#733) Dr. Romano válasza tupacamaru (#732) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jáj de széép :(

Az enyémnek csak a "külső" üvege repedt szét de a tiédnél a panel is kampó. Melyiket/honnan rendelted?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#734) tupacamaru válasza Dr. Romano (#733) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezt rendeltem meg, majd meglátom hogy jó lesz-e.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#735) Dr. Romano válasza tupacamaru (#734) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ennyit megért hogy ismét életre keljen. Korrekt teló még az.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#736) tupacamaru válasza Dr. Romano (#735) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezért szeretném életre kelteni. :K Meg ezek a mai lekerekített kijelzők........ Visszasírom a régieket.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#737) Dr. Romano válasza tupacamaru (#736) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én azzal még csak csak ellennék de a nocccstól/kameralyukaktól a kijelzőn hidegrázást kapok :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#738) tupacamaru válasza Dr. Romano (#737) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, az is, nálam az kizáró ok. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#739) bataz


bataz
újonc

Sziasztok!
Érdekes problémával fordulnék hozzátok.
Már lassan 2 éve a párommal újonnan rendeltünk a gearbest-ről 2db x626-ost.
Kb fél év után a shop-os rom elkezdett lefagyogatni,semmi gond mindkettőn lecseréltem
cuoco92 m8.5 stable-ra.A működéssel nem volt semmiféle probléma,de mostanában
egyre többször fordul elő,hogy nem tudnak elérni ha hívnak és azt brekegi,hogy nem kapcsolható de ha lerakják a telót majd
újra hívnak akkor már kicsörög.Telenorosok vagyunk,már a sim kártyát is újabbra cserélték
mert azt mondták,hogy régi fekete hátoldalú kártya.Arra viszont nem nagyon emlékszem
már,hogy rom csere előtt is meg volt-e ez vagy csak utána jelentkezett.
Vajon egy újabb rom váltás megoldaná ezt vagy ez a teló hibája(illetve telók mert mindkettő
ezzel kínlódik)?Köszi

(#740) Dr. Romano válasza bataz (#739) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha mindkettő telefonon ugyanaz a rom van és mindkettőn ugyanaz a probléma, akkor inkább a rommal van baj mint mindkét telefonnal.
Az egyikre tegyél fel másik romot és teszteld.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#741) bataz


bataz
újonc

Tudnál ajánlani vmi megfelelőt? XeonOS-t fel lehet rakni a cuoco-s recovery-ből?

(#742) Dr. Romano válasza bataz (#741) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem valamelyik MIUI 10-es rom van fent. Egészen használható minimális bugokkal, de totál nem emlékszem hogy honnan szedtem le és egészen pontosan ez melyik/kitől verzió :B

Ez jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#743) emeritus válasza bataz (#739) üzenetére


emeritus
tag

Én sem a telefon(ok)ban, azaz nem a hardverben keresnék hibát. A romokat illetően végül mindig visszaálltam BB72 romjára, nálam ez mutatkozott a legmegbízhatóbbnak, minden mással akadtak gondjaim. (Próbaképpen sim-slotot is váltanék, illetve ellenőrizném/újraírnám az APN beállításokat a Telenor friss adatai alapján.

[ Szerkesztve ]

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#744) domper2015 válasza bataz (#741) üzenetére


domper2015
senior tag

Új recovery felkerülhet, könnyen található a neten, érdemes lecserélni. XeonOS nem hibátlan, de jól használható.

(#745) bataz


bataz
újonc

A párom telefonjára kb 2 hónapja küldött a Telenor frissítést de a probléma maradt.
BB72 romot honnan tudom letölteni?

(#746) emeritus válasza bataz (#745) üzenetére


emeritus
tag

Javaslom, hogy olvass bele a "társtopicba" (https://prohardver.hu/tema/leeco_le_2_le_2_pro/hsz_1-50.html), amely eredendően MTK Soc LeEco telefonokkal indult, majd lassan átalakult, és a Snapdragonos LeEco telefonok témája került túlsúlyba. Fentiek miatt a topic kezdete az érdekesebb, mert az MTK központú, bár a topicból az MTK nem tűnik el, illetve esetenként konkrétan az X626 is szóbakerül. Az összefoglalójában szereplő adatok - BB72 TWRP és BB72 ROM - az X626-on jól működnek. Tökéletes rom nincs. A hibás APN beállítások kerülendők, nem csupán az adathálózati elérésben okozhatnak zavart.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#747) bataz


bataz
újonc

Köszi! sim slot váltás megtörtént,most éppen működik.Majd próbálgatom addig átnézek a másik topicba.

(#748) rushty válasza bataz (#747) üzenetére


rushty
senior tag

Ha kinyertél belőle megoldást, írd meg itt. :R

Revolut meghívó pü-ben

(#749) atee_13


atee_13
őstag

Sziasztok!

Barátnőm egy S3 at használ egy ideje, teljesen elégedett vele, most viszont szerette volna telepíteni a Revolut appot és nem engedi. BB72 van neki kb a Gmail kései értesítésen kívül nincs macera vele, de a főverzió szám gyanítom nem elég azért nem megy fel.

Használ valaki valami olyan rom-ot ami elbír az appal és a digi sim-el is megy rendesen?

(#750) Dr. Romano válasza atee_13 (#749) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen nekem sem ment a Rev app sajnos MIUI 10-es romon. Szerintem Android 6-on nem működik ha tippelnem kéne.
Android 7.1-es Doogee X5-ömre simán felment, pedig az is rootos.
Viszont a Digi sim nem probléma. A második SIM foglalatban nekem simán megy a digi 4G.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.