Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Jót nevettem, de nem gondolhattátok komolyan, hogy 9 euróért kapni hoverboardot. A leg ócskábbat sem találni 70 euró alatt.
Robway az egyik legjobb márka, azt tudnám ajánlani... vagy Cat 2Droid, ezek olyan 350-400 euró körül vannak.
Közepes árban a Bleuwheel, Nilox vagy Revoe... ezek olyan 150-200 euró körül vannak.

Árban ezek alatt a 2 hét alatt szétmegy kategória.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

A wish egy ritkagci társaság. Persze jogos, hogy a legtöbb esetben minimum gyanús, hogy kínai klóncuccok árának a töredékéért ad bármit is... Cimbora is beszívta náluk 2 eurós órát rendelt, szintén nem nézte meg, kapott egy fóliát az órához...

(#3) vhw válasza #56573440 (#2) üzenetére


vhw
addikt

Azért a wish a geci, mert nem nézi meg a user mit rak a kosárba?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4) dugo_ válasza #56573440 (#2) üzenetére


dugo_
veterán

Az a hirdetés címe, hogy CARRY BAG. Mit kéne még kiírniuk?

(#5) #56573440 válasza vhw (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem azért. Hanem azért, mert én is többször akadtam olyan termékre, aminél legalábbis megtévesztő volt az elnevezés. Nem ma kezdtem a kínából rendelgetést, bg, gb, és társain ez egyáltalán nem jött eddig szembe.

dugø: nem a jelen helyzetre írtam szerintem, hanem úgy általánosságban.

[ Szerkesztve ]

(#6) Lecs@


Lecs@
addikt

Mint írtam, egy esti hirtelen " ok megrendeljük " sztori volt, amin én is csak nevetek. :) A lényege a blognak, hozzáértői ajánlás , mint pl az 1 - s hsz ( köszönöm ) , hogy hülyeséget ne vegyek. De persze én is nevetnék , ha valaki ekkora barom módon rendelne valamit. Semmit nem tudtam erről a szerkezetről.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#7) Silent77


Silent77
veterán

Jó drága táska volt. :U
Nem hülyék, nem véletlen van így.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8) Avicularia


Avicularia
veterán

Mostohafiamnak vettünk ilyen Denvert, kb. másfél éve. [link]
Boltnyitáskor sikerült hozzájutni 1500 koronás akciós áron, ami kb. 150 euró. Jól bírja, pedig a gyerek üti vágja.

(#9) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Na, ma is tanultam valamit. Nekem eddig a hoverboard az a Vissza a jövőbe című filmben lévő 'gördeszka' volt. Így azt hittem, valami poén poszt lesz.

(#10) Lecs@ válasza Silent77 (#7) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem azt vettük. Irtam egy példa ;)

512 GB

(#11) Silent77 válasza Lecs@ (#10) üzenetére


Silent77
veterán

Nem is azért raktam be, csak a linknél rögtön ez jön be, ami kicsit azért megtévesztő. Arra megy ki, hogy aki nem tud angolul, vagy nem olvassa el figyelmesen.
Wishről soha semmit, még ingyen se. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12) #07538176


#07538176
törölt tag

Szoktam Wish-ezni, viszont a hirdetés címét mindig elolvasom. Múltkor okosórát rendeltem és ahhoz fóliát, ki is volt írva, hogy smartwatch screen protector, viszont itt következik az user error: meglátja, Úristen de olcsó, be a kosárba....aztán megjön néhány hét után és rájön, hogy vásárolt egy 300 forintos fóliát.

Ismerősöm majdnem hasonlóan járt, múltkor újságolja nekem: én a Wishen fogok venni segwayt, de olcsó, de jó áron van! Aztán meg felvilágosítottam, hogy mégse.... :U

Szóval a Wishes vásárlással kapcsolatban mindenki legyen óvatos, körültekintő, olvassa el a hirdetés címét, leírását. Ja, és elektronikus eszközöket nem épp itt a legérdemesebb rendelni, legalább is ami 5000 forinton felül van. ;)

(#13) match123


match123
tag

Nezz fel facebookra, behalsz mik vannak. 439 ezer forintos ray ban napszemuveg 1990 forintert.

(#14) Lecs@ válasza Silent77 (#11) üzenetére


Lecs@
addikt

Én vettem már. Hajvasalót, akkus fúrót, szerszámkészletet, stb-stb. Koppkopp eddig minden oksa. Ez az én f@szságom volt :D

512 GB

(#15) MineFox54 válasza Lecs@ (#14) üzenetére


MineFox54
őstag

De akkor már miért nem eBayről? Normális értékelési rendszer, "garancia", stb.

(#16) Zeki


Zeki
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.