Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) ldave


ldave
félisten

Üdv mindenkinek és BUÉK :)

Eme kis pontozásos játéknak egyáltalán nem célja a mások zsebében turkálás, nem azért kezdtük ezt el, hogy nézzük ki mennyit költ játékra (legalábbis remélem :)), hanem hogy legyen egy pár egyszerű szabály mentén működő rendszer, amivel valamilyen szinten lehet követni egyénileg, hogy adott idő alatt mennyi új játékot szerzett be és a meglévők közül mivel játszott.
Nem szeretnék egy 100%-ban minden helyzetre vonatkozó szabályrendszert létrehozni, mindenki kap egy is szabad kezet a saját meglátása szerint. Mivel ez nem verseny, így ha valaki esetleg csalni szeretne, az csak saját magát veri át.

Pont ilyen eset az ajándék játék. Mivel én a játékaim 99,99%-át magamnak veszem, emiatt nem igazán tudom, hogy erre most is legyen a szabály. Olyan játékot kaptam, amit kértem, esetleg meg is vettem volna amúgy? Vagy meglepetés volt és nem tudtam mit kapok? Vagy olyat kaptam, ami amúgy nem érdekel? Annyi lehetőség van itt, ha továbbviszi a kérdést az ember, hogy az már kezelhetetlen bonyolultságot okozna. Pont emiatt van egy kis mozgástere mindenkinek, hozzon egy döntést saját maga és tartsa magát ahhoz :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.