Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ldave


ldave
félisten

Szeptember:

Kicsit megszaladt ez a hónap, de hát a Switch miatt ez várható is volt :)

Kezdjük a plusz pontokkal, ill. ponttal :) A Destiny 2: Shadowkeepről lenne szó, amit meg tudtam benne csinálni, azt nagyjából sikerült is, karakter és season kimaxolva, a két új dungeont már többször is megcsináltam, a raidhez sajnos már komolyabb csapat kell, de talán az is összejön majd egyszer. +1

PS4-re megérkezett a 13 Sentinels: Aegis Rim, amit egyszer valamikor előrendeltem, aztán meg is feledkeztem róla, de végül becsöngetett vele a postás :) Végül nem bánom, mert nagyon jó kritikákat kapott, szóval a polcon elfér a többi mellett. -1

A többi játék pedig Switch-re lett megvéve, ami új volt ott a -1 pont látható, ami pedig már megvan más platformon, ott a 0.

Az összpontszámom megdupláztam, -4-ről -8-ra ugrottam e 30 nap alatt. Szép teljesítmény :)

A Slime draws near! Command?

(#252) koncsik válasza koncsik (#233) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2020 szeptember: +4 összesen: -42

Vettem:
Super Mario 3D All Stars (Switch)
Minecraft Dungeons (Switch)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem:
Paper Mario – The Origami King (Switch)

Eladtam:
Rocket League Collectors Edition (Switch)
Super Monkey Ball Banana Blitz HD (Switch)
Dragon Quest Builders (Switch)
Scribblenauts Showdown (Switch)
Sushi Striker – The Way of Sushido (Switch)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#253) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

2020 Szeptember

A hónap során vásárolt játékok

<Dobozos>
-

<Letöltött>
- Professor Layton vs Ace Attorney (3DS) -> 0 pont, meg van dobozosan
- Tank troopers (3DS)

A hónap során végig vitt játékok
-

Eladtam
-

A hónap során szerzett pontok: -1 pont
Az idén szerzett pontok: 0 pont
Az eddigi összes pontom: -183 pont

Jelenleg ezzel játszom: Etrian odyssey untold: Millennium girl (3DS)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#254) RangerFox


RangerFox
veterán

Szeptemberben vettem:
- Tell Me Why
- Nier Automata: Game of Yorha Edition

Végigjátszottam:
- Batman Arkham Knight
- Yakuza 3 Remastered (egy kedves barátom jóvoltából)
- Afterparty

Jelenleg a Nier második végigjátszásánál tartok, szeretném a True Endinget látni.

[ Szerkesztve ]

(#255) koncsik válasza koncsik (#252) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2020 szeptember: -3 összesen: -45

Vettem:
Cadence of Hyrule: Crypt of the Necrodancer featuring The Legend of Zelda (Switch)
Mario Kart Live Circuit (Switch)
Pikmin 3 Deluxe (Switch)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: --

Eladtam:

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#256) mike1334 válasza koncsik (#255) üzenetére


mike1334
veterán

Október volt :D
(Zeldát már láttam korábbi képeden, nem?)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#257) koncsik válasza mike1334 (#256) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

bakker :K copy-paste error, köszi (több Zelda játék is megvan, ez biztos októberi megjelenés és vétel)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#258) RangerFox


RangerFox
veterán

Ezt a hónapot sikerült játékvásárlás nélkül kihúznom. Mellette végigjátszottam a 2015-ös Need for Speedet, valamint a Ps+-ban kapott Paybacket is. Végére értem a Nier Automatának is (x5-ször). Jelenleg a Judgment-tel játszok (Chapter 4), mellette az anno félbehagyott AC Odyssey dlcvel szórakozok.

(#259) Wlac


Wlac
Ármester

+9-ről indultam a hónap elején.

Vásárlás:
- PS Plus
- Vampyr (PS4)
- Dishonored (PS4): lemezes vásárlás a "gyűjteménybe", digitálisan már megvan évek óta

Befejezve:
+ Vampyr (PS4)
+ Detroit: Become Human (PS4)
+ Titanfall 2 (PS4)

Eladva:
+ Guitar Hero Live (PS4)
+ Assassin's Creed Origins (PS4) és Far Cry Primal (PS4) elcserélve, az értük kapott játékot majd a következő hónaphoz írom, mert még nem érkezett meg.
+ Kingdom's of Amalur: Reckinging (PS3)
+ Jericho (PS3)
+ Crysis 3 (PS3)
+ Bulletstorm (PS3)

Összesen: +15

“The wha-"

(#260) koncsik válasza koncsik (#255) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Javítás:

2020 október: -4 összesen: -46

Vettem:
Cadence of Hyrule: Crypt of the Necrodancer featuring The Legend of Zelda (Switch)
Mario Kart Live Circuit (Switch)
Pikmin 3 Deluxe (Switch)
Nier Automata Game of the YoRHa Edition (PS4)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: --

Eladtam:

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#261) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

2020 Október

A hónap során vásárolt játékok

<Dobozos>
-
<Letöltött>
-

A hónap során végig vitt játékok
- Etrian odyssey untold: Millennium girl (3DS) --> 0 pont, már többször végigvittem

Eladtam
-
A hónap során szerzett pontok: 0 pont
Az idén szerzett pontok: 0 pont
Az eddigi összes pontom: -183 pont
Jelenleg ezzel játszom: Etrian odyssey untold 2: Fafnir knight (3DS)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#262) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#248) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Október

Eddigi pontjaim: -7 pont

Vásárolt játékok: -1 pont
- The Dark Pictures Anthology: Little Hope (PS4)

Befejezett játékok:
- Detroit: Become Human (PS4, PS Plus-ból, így nem pontozom)

Jelenlegi állásom: -8 pont

(#263) ldave


ldave
félisten

Október:

Újdonságok terén nem sok minden történt nálam. Leginkább a Destiny 2 pörgött a hónapban, pótolom az utóbbi másfél évben kimaradt dolgokat még mielőtt kiveszik azokat a játékból november elején.

Egy új játékot vettem, Switch-re a Carto című remek logikai kalandjátékot. Még Steamen próbáltam szeptemberben a demóját és nagyon megtetszett, szóval amint megjelent Switch-re, meg is vásároltam. Nem hosszú, 5-6 óra alatt a végére lehet érni. 0 pont.

A másik a listán a Gloomhaven. Ez egy társasjáték digitális változata, azokkal vettem közösen, akikkel amúgy együtt szoktunk játszani, de sajna idén március óta nem igazán volt erre lehetőség (zárva van a társas klub), emiatt gondoltok, hogy ha máshogy nem is, legalább így játszunk heti egyszer egyik este együtt. Az eredeti játék megvan nekünk rendesen dobozosan is, de mivel az azért eléggé más élmény, ezért adok erre -1 pontot magamnak.

Nem írtam fel, de megjelent a Zendikar Rising, a Magic aktuális kiegészítője is, de ez most háttérbe szorult nálam, nyáron picit túltoltam :)

A Slime draws near! Command?

(#264) alratar


alratar
addikt

Október

havi eredmény: -4
évi eredmény: -14

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#265) koncsik válasza koncsik (#260) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2020 november:-4 összesen: -50

Vettem:
Hyrule Warriors: Age Of Calamity (Switch)
Star Wars: Squadrons (PS4)
Doom Eternal (digital) (Deluxe Version) (PS4)
Need For Speed: Hot Pursuit (Switch)
Him and Her (digital) (Switch) (kb 30 Ft)
Castle of Heart (digital) (Switch)
Crysis (digital) (Switch)
Ghost of Tsushima (PS4)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: --

Eladtam:
The Book of Unwritten Tales 2 (Switch)
Civilisation VI (Switch)
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (Switch)
Innocence: A Plague Tale (PS4)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#266) RangerFox


RangerFox
veterán

Ebben a hónapban megvettem a Doom Eternalt, illetve a Miles Moralest. A Doomot végigjátszottam és el is adtam, a Miles Moralest pedig platináztam, az AC Odysseyvel együtt. Ezen felül végre volt alkalmam kipróbálni a Switchet Mario Odyssey-vel, illetve a BoTW-vel. Nincs rá más szó, elvarázsolt mind a gép, mind pedig a játékok. Plusz kezd elfogyni a játék ebből a generációból, így következő hónapban valószínűleg elkerülhetetlen lesz egy Switch vásárlása. :B

(#267) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#262) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

November

Eddigi pontjaim: -8 pont

Vásárolt játékok: -3 pont
- Visage (PS4)
- Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)
- Assassin's Creed Valhalla Ultimate Edition (PS5)

Befejezett játékok: +1 pont
- Truck Driver (PS4)

Jelenlegi állásom: -10 pont

(#268) ldave


ldave
félisten

November:

A hónap legtöbbet játszott játéka a Beyond Light lett nálam, alapvetően tetszik az új Destiny 2 kiegészítő, a raidet sajna még nem tudtam befejezni, de remélem hamarosan az is sorra kerül. -1

Régóta tervben volt, de most vettem a Super Mario Odyssey-t. Úgy 15 óra alatt a sima játék végére értem, de még egyelőre nem tekintem befejezettnek a játékot, van olyan világ, ami így postgame nyílt csak meg. A karácsonyi otthonlét során majd még vadászom a holdakat. -1

A hónap végi akciók során megvettem Switch-re a CrossCode című játékot, erről nagyon sok jót hallottam már, kíváncsi vagyok milyen lett. -1

Végül pedig felírtam most a Magic kiegészítőt, ebben a hónapban újra kicsit jobban belemerültem ebbe a játékba is.

A Slime draws near! Command?

(#269) Wlac


Wlac
Ármester

+15-ről indultam a hónap elején.

Vásárlás:
- PS Plus
- Nier: Automata: cseréltem
- Life is Strange 2

Befejezve:
-

Eladva:
-

Összesen: +13

Ilyen "üres" hónapom sem igazán volt még, a Witcher 3 GOTY pörgött szinte végig. Az alap játékot már befejeztem, hamarosan meglesz a két kiegészítő is. Kicsit vicces, hogy anno 2015-ben pont emiatt a játék miatt vettem még a PS4-et, és ez volt az első platinám is rajta. Nagyon szerettem, de megfogadtam, hogy soha többé nem fogom végigjátszani, mert túlságosan masszív, túl sok időmet emésztette fel. Barátnőmet azonban érdekelte a sztori (a könyveket nem rég fejezte be), úgyhogy ha már öcsém megvette a GOTY változatot, belekezdtem én is.

Decemberre nincsenek nagy terveim, befejezem a Witcher 3-at és folytatom a Hollow Knightot. Emelett csak egy kis casual multit (UC4 és TLoU) tervezek, mert mostanában a meló is kezd sok lenni, és a suliban is eljutottunk odáig, hogy már aktívan kell tanulnom, ha nem akarok nagyon hátul kullogni :D

“The wha-"

(#270) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

2020 November

A hónap során vásárolt játékok
<Dobozos>
-
<Letöltött>
-

A hónap során végig vitt játékok
-
Eladtam
-
A hónap során szerzett pontok: 0 pont
Az idén szerzett pontok: 0 pont
Az eddigi összes pontom: -183 pont
Jelenleg ezzel játszom: Etrian odyssey untold 2: Fafnir knight (3DS)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#271) adalbert1 válasza adalbert1 (#247) üzenetére


adalbert1
veterán

Megint 2 hónap fog egyben szerepelni:

Amiket vettem:

Amiket végigjátszottam:
Red Dead Redemption 2 (Xbox One)
Wolfenstein II (Xbox One)
Metro 2033 Redux (Xbox One)
Metro Last Light Redux (Xbox One)
Dishonored 2 (Xbox One)

Amiket vettem:
Forza Horizon 4 Ultimate (Xbox One)
Fallout 4 (Xbox One)
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (Xbox One)
Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition (Xbox One)
Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 - Digital Deluxe Edition (Xbox One)
XCOM 2 Collection (Xbox One)
Metro Exodus Gold Edition (Xbox One)
Forza Motorsport 7 Ultimate Edition (Xbox One)
Castlevania Anniversary Collection (Switch)

Mivel pár játék már megvan lemezes változatban vagy más platformra, így a fentiek összege -1.
Idén eddig +1 pontom volt, így a mostani -1-el ez kereken 0-ra módosul.

(#272) alratar


alratar
addikt

Picit meg késtem, nézzétek el. :)

November

Mint az a képen is látszik, vettem pár játékot a hónapban. (a The Room is vétel volt , nem tudom miért írtam nullát, de javítom majd)

Amiket végig vittem:
- Gordian Rooms: A curious heritage: egy nagyon jó, agytekervényeket megmozgató, kis indie játék, amit két magyar fejlesztett! Nagyon hangulatos szösszenet lett és nem is túl hosszú.
Élmény: 10/9
- XCOM: Chimera Squad: A előző rész méltó örököse, mind "nehézség", mind más területen , egy kicsit sablonos, de érdekes történtetek.
Élmény: 10/7

A javított éves eredményem: -15
A javított havi eredményem: -1

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#273) ldave


ldave
félisten

Lassan (vagy gyorsan, nézőpont kérdése :) ) vége az évnek, jön az célegyenes, ahol mindenki még gyűjtheti a - és a + pontokat: ) Remélhetőleg mindenkinek lesz egy kis ideje így e rendhagyó év végén, hogy legalább egy játékban elmerüljön pár nyugodt este a karácsonyfa mellett.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#274) Wlac válasza Wlac (#269) üzenetére


Wlac
Ármester

Előre is boldog új évet mindenkinek! Mivel már semmilyen pont módosítót nem fogok csinálni 2020-ban, ezért íme az eredmény:

+13-ről indultam a hónap elején.

Vásárlás:
- PS Plus
Befejezve:
- The Witcher 3 GOTY

Eladva:
-

Összesen: +13

A hónap elején befejeztem a Witcher 3-at, és nem volt kedvem új játékba kezdeni. A hónapban megszereztem a The Last of Us 2 maradék két (DLC) trófeáját, illetve tegnap folytattam a Hollow Knightot.

Jövőre nincsenek nagy gamer terveim. A PS5-ről egyelőre leteszek, mivel egyik nextgen játék sem nyűgözött le előzetesen annyira, hogy amiatt vegyek. Jövőre szeretnék egy új laptopot, mivel a mostanim kezd munkára is kevés lenni, úgyhogy ha minden jól megy, hamarosan bővül a játéklehetőségek száma.

“The wha-"

(#275) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#267) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

December

Eddigi pontjaim: -10 pont

Vásárolt játékok: -1 pont
- Among Us (Switch)

Befejezett játékok:
- Astro's Playroom (PS5) (Nem pontozom, mert ingyen jött a konzollal.)

Befejeztem illetve platináztam az Astro's Playroomot, annak ellenére, hogy nem vagyok egy platformer fan, ez egész jó (meg kedves meg aranyos) volt, és tényleg szépen szemlélteti, mire képes a DualSense kontroller. Imádom. Remélem a fejlesztők ki fogják használni a benne rejlő lehetőségeket.
Jelenleg Switchen megy az Animal Crossing: New Horizons, néha pár kör Among Us, PS-en pedig még mindig a Ghost of Tsushima, de elkezdtem mellette az Assassin's Creed Valhallát is.

Egyébként jó ez a New Game Blitz játék. Bár sokkal több játékot idén sem játszottam végig, a felesleges vásárlások visszaszorításában azért úgy érzem elég nagy szerepet játszott. Már nem figyelem az akciókat, és nem nagyon veszek meg úgy játékot, ha nem kezdek bele hamarosan. Szóval kicsit talán tudatosabb vásárló is lettem. A 2018-as -45 pontos évzárást tavaly -18-ra, idén -11-re redukáltam. :)

Éves eredmény: -11 pont

Túl sok játék tényleg nem fordult meg idén a "kezeim közt", de még ebből a mezőnyből is toronymagasan kiemelkedik nálam két cím: az Animal Crossing: New Horizons és a The Last of Us Part II. Míg az előbbi valamiféle kiutat jelentett ebben az évben a valóságból, tényleg olyan volt, mint a béke szigete ahová bármikor elmenekülhettem kicsit (valami 210 óra játékidőnél tartok, ami nálam elég nagy szó), addig az utóbbi a minden részletre kiterjedő minőségével és igazán tökös bevállalósságával érte ezt el. Nálam megosztva ők kapják az Év Játéka címet. :C

Jövőre igyekszem tovább ezen az úton, kevesebb, megfontoltabb vásárlás, talán több befejezett játék, bár már így is elég impozáns lista kerekedett a felírt címekből.

Kívánok Nektek én is az idei évtől mindenképp jobb, játékélményekben gazdag boldog új évet! A következő topicban találkozunk, addig is pacsi!

(#276) RangerFox


RangerFox
veterán

A hónap során vásárolt játékok:
Mario + Rabbids: Kingdom Battle
Transistor
Mafia: Definitive Edition

A hónap során végigjátszott játékok:
- Catherine Full Body (kölcsön | A Persona 5 vibe megvolt, de a core gameplay kicsit monoton lett.)
- The Legend of Zelda: Breath of the Wild (kölcsön | Tényleg korszakalkotó, ilyen élmény semmilyen open world játék nem adott még, végre a játék világa nem csak teret ad a játékosnak, hanem tényleges funkciója is van.)
- Celeste (GamePass | tényleg nagyon jó játék, szívmelengető történettel és kiváló platformer részekkel)
- Streets of Rage 4 (GamePass | az idei év egyik legnagyobb meglepetése, nem gondoltam volna, hogy ennyire élvezni fogom. Egész biztosan nekifutok a többi karakterrel is.)
- Slay the Spire (GamePass | Nem játszottam végig, szerintem nincs is klasszikus vége, de sértően sok időt töltöttem el vele ebben a hónapban, pontot nyilván nem írok érte.)
- Super Mario Odyssey (kölcsön | Csak a sztori pörgött le, sok hold maradt hátra. Nagyon élveztem, ötletes megoldások vannak a játékban, egyedül a faék egyszerű boss harcok zavartak benne.)

Az évnek gaming szempontjából olyan tervvel indultam neki, hogy végigjátsszam a hátramaradt címeket PS4-en, hogy "tiszta lappal" induljak neki a következő generációnak. Nos, ez majdnem összejött, 2 játék maradt hátra. Illetve amíg nem jut nekem is PS5, PC-n és Switchen fogok tevékenykedni. Összesen 46 játékot játszottam végig, ami elég soknak tűnik, de egyedül a P5R volt tényleg hosszú játék közülük. Nyilván úgy jöhetett össze ennyi, hogy a járvány miatt kb minden más hobbim a háttérbe szorult. Remélem, 2021-ben ez változni fog.

Boldog új évet mindenkinek! :)

(#277) koncsik válasza koncsik (#265) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2020 december: +5 , összesen: -55

Vettem:
Tennis Open 2020 (digital) (Switch)
Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise (Switch)
Ori And The Blind Forest (Definitive Edition) (Switch)
Ori And The Will Of The Wisps (Switch)
Mafia (Definitive Edition) (PS4)
Toki (digital) (Switch) (már megvan dobozosan)
Horace (digital) (Switch)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: --

Eladtam: Overcooked (Special Edition) (Switch)

Békés, egészséges és boldog új esztendőt kívánok mindenkinek! :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#278) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Decemberben több ingyenes játékot lehúztam az Epic Store akciójából, illetve egyet a GoG-ról is. Az egyetlen játék amiért pénzt adtam ki, a C&C Remastered Collection volt, ezért az egyért számítok csak fel mínusz pontot, így nem kell szégyenszemre nullán befejeznem az évet :D

2020 December

A hónap során vásárolt játékok
<Dobozos>
-
<Letöltött>
- Cave Story+ (PC) /ingyenes/
- Oddworld: New 'n' Tasty (PC) /ingyenes/
- Defense Grid: The Awakening (PC) /ingyenes/
- Alien: Isolation (PC) /ingyenes/
- Metro 2033 Redux (PC) /ingyenes/
- Metro Last Light Redux (PC) /ingyenes/
- Command&Conquer Remastered Collection (PC)
A hónap során végig vitt játékok
-
Eladtam
-
A hónap során szerzett pontok: -1 pont
Az idén szerzett pontok: -1 pont
Az eddigi összes pontom: -184 pont

Jelenleg ezzel játszom: Command&Conquer Remastered Collection (PC)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#279) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#278) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az Epic játékokat én is behúztam :B (majd PC-t is 1x, ha milliomos leszek)
Milyen a C&C? Minden oldallal végignyomtam annak idején... imádtam :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#280) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#279) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A GDI oldalt csináltam meg hard-on, most kezdtem el a Nod frakciót. A grafikán kívül nem sok minden változást látok, lényegében az eredeti játékot kaptuk meg (bár ezt is ígérték). Még állítólag a multi részét újították fel, de azzal nem foglalkoztam. Féláron húztam be, ennyit simán megér. Azért jó a PC, mert ha egyszer kicsengeted, utána már fillérekből (vagy ingyen) játszhatsz rajta, a Nintendo is ihletet meríthetne belőle olykor :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#281) ldave


ldave
félisten

December:

A múlt havi Beyond Light és Mario Odyssey most megkapja a maga +1 pontját, a Destiny 2-ben meglett a raid még a karácsonyi hazautam előtt, a Marioban pedig gyűjtöttem tovább a holdakat, 450 körül tartok, egyelőre ennyi elég. +1 és +1

Megvettem a Luigi's Mansion 3-at, azzal a céllal, hogy majd otthon ezzel fogok játszani, de végül máshogy alakult. Helyette az Ara Fell című indie jrpg játékkal telt az idő a karácsonyfa alatt, amit egyáltalán nem bántam meg. -1 és 0

Az év utolsó vásárlása pedig a The Last of Us Part II lett, az első rész még régóta megvan, valamikor az év elején tervezem pótolni. -1

Így végül a 2020-as évet -12 ponttal zárom, ami a tavalyi mínusz 4-hez képest jelentős visszaesés, talán idén (2021) újra közelebb kerülök majd a nullás záráshoz :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#282) ldave


ldave
félisten

Friss, ropogós az idei topik: [link]

Aki gondolja, ossza meg nyugodtan az általa látogatott topikokban, hátha idén többen kedveket kapnak a pontozáshoz, listázáshoz.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#283) alratar


alratar
addikt

Mindenkinek Boldog Új Évet kivánok!

December
alt="" title=""

Végre megjött a Cyberpunk! :)
Ugyan még tavaly előrendeltem, de mivel most fizettem, így szerintem úgy igazságos, hogy mostanra írom.

A hónapban egy játékot sikerült végig vinni, a The Room első részét. Majdnem meg lett a második felvonás is - egy pálya van hátra - de egyéb elfoglaltságaim elvették az időt.

Havi eredmény: -1
Éves eredmény: -15

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#284) mike1334 válasza ldave (#282) üzenetére


mike1334
veterán

Én az év második felében már nem nagyon vettem játékot, pár kivétellel, mert szinte teljesen átálltam az előfizetéses modellre, de azért nyomonkövetem majd azt a topikot is, mert motivál, hogy csak azt vegyem meg, ami kell, és nem azt, ami akciós :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#285) adalbert1 válasza adalbert1 (#271) üzenetére


adalbert1
veterán

December:

Vettem:
NBA 2K21 (Xbox Series X|S)
Paper Mario The Origami King (Switch)
Zombieland Double Tap Road Trip (Switch)

Végigjátszottam:
Forza Motorsport 7 Ultimate Edition (Xbox One)
Detroit: Became Human (PS4)
A Plague Tale: Innocence (Xbox One)

Mivel ebből az utóbbi kettő PS Plus-os és Gamepassos játék, így december hónapra -2 pontot írok be, és így az év is -2 lett. Ezzel elégedett vagyok, jövőre megcélzom a nullát, vagy a + pontokat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.