Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35301) Vakegérke válasza frem1790 (#35300) üzenetére


Vakegérke
veterán

Oláh Ibolya is énekel róla.

Oláh Ibolya - Körtánc

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35302) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#35301) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha már boszorkányok és körtánc, akkor utána jöhet egy kis fekete mágia.

Slayer - Black Magic

Nézzétek el a zene minőségét. Ez a szám az 1983-as első albumukról van.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#35303) frem1790 válasza Geri Bátyó (#35302) üzenetére


frem1790
tag

Ha fekete mágiáról van szó, akkor a nő sem maradhat ki.

Santana - Black Magic Woman

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35304) Vakegérke válasza frem1790 (#35303) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a fekete özvegyet sem árt messze elkerülni.

Alice Cooper - The Black Widow

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35305) frem1790 válasza Vakegérke (#35304) üzenetére


frem1790
tag

Fekete özveggyel szerencsére még nem találkoztam, de egy gyönyörű, fekete hajú Bettivel már igen! ;)

Ram Jam - Black Betty

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35306) Vakegérke válasza frem1790 (#35305) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vigyünk kontrasztot a történetbe.

Sugarloaf - Fekete Fehér

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35307) frem1790 válasza Vakegérke (#35306) üzenetére


frem1790
tag

Színesben jobban tetszik.

Halsey - Colors

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35308) Vakegérke válasza frem1790 (#35307) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem is, pláne, ha azok igaz színek.

Zedd & Kesha - True Colors

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35309) frem1790 válasza Vakegérke (#35308) üzenetére


frem1790
tag

A vörös elég valódi lesz?

Adrian Gaxha ft Floriani - The Red Color

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35310) Vakegérke válasza frem1790 (#35309) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem megfelel, ha már a Red Hot Chili Peppers együttes neve is ezzel kezdődik. Nem lehet őket megállítani.

Red Hot Chili Peppers - Can't Stop

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35311) frem1790 válasza Vakegérke (#35310) üzenetére


frem1790
tag

Lehet, hogy őket nem lehet megállítani, de az ész az megáll!

Kowalsky meg a vega - Megáll az ész

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35312) Vakegérke válasza frem1790 (#35311) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedvelem őket. :K Ha nem is dominál, jelen van a zenéjükben a szájharmonika. Minden hangszert szeretek, de nálam a csúcson van, ahogy a tangóharmonika is.
Következzék egy nő, aki profi módon bánik egy apró kis Hohner-rel.

Indiara Sfair - Improvisation in Cm

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35313) frem1790 válasza Vakegérke (#35312) üzenetére


frem1790
tag

Jól adja!!! Maradok még én is a hangszernél, csak itt már kísérettel szól. Ördögien játszik a fickó!

Buddy Greene - Orange Blossom Special

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35314) Vakegérke válasza frem1790 (#35313) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon profi, de kapkodós a zene. Jobban szeretem az olyan zenét, amelyben el lehet merülni, fel lehet benne oldódni, át lehet élni. Nem véletlen szeretem a bluest-t.

Indiara Sfair & Guilherme Tosin - Walking Blues

Immáron meghaladtuk a 2000 hozzászólást ebben a játékban. Ha le is vonok ebből (gálánsan számolva) vagy ötvenet, akkor is szép eredmény. Vérmes álmaimban se gondoltam volna, hogy eljutunk idáig. Élvezem, nagyon élvezem, játékon kívül hadd linkeljem idevágó kedvenc zenémet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35315) frem1790 válasza Vakegérke (#35314) üzenetére


frem1790
tag

Való igaz jobban kiadja a szépségét a hangszer a lassúbb előadásban. Én most a sétálós blues után egy nagyon gonosz bluest linkelek, az egyik kedvenc énekesnőmtől.

Beth Hart - Baddest Blues

Szép eredmény! :C
Örülök, hogy itt lehetek, hogy játszhatok és hogy van kivel! :R

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35316) Vakegérke válasza frem1790 (#35315) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem gonosz, inkább szívhez szóló. Mikor kajakra belépett a kíséret, libabőrös lettem, annyira élveztem a zenét.
Hadd jöjjön egy zene, melynek semmi köze a vad indulatokhoz, a pörgéshez. Aki közel engedi magához, az átélheti. Nem véletlen éjféli blues, akkor legfogékonyabb a lélek.

Snowy White - Midnight Blues

Köszönöm, hogy itt vagy, játszótársam lettél, hiszen nélküled f*szt se érne az egész, már rég befulladt volna. Kiélhetem végre a zeneszeretetem, te pedig kiváló játszótársam vagy ebben. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35317) frem1790 válasza Vakegérke (#35316) üzenetére


frem1790
tag

:) Találkozunk éjfélkor(de az sem baj ha később)!

Smokie - I'll Meet You at Midnight

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35318) Vakegérke válasza frem1790 (#35317) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy eddig is, most is csak éjfél után.

Rúzsa Magdolna - Éjfél uitán

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35319) frem1790 válasza Vakegérke (#35318) üzenetére


frem1790
tag

Ez a dal is egy éjszakáról szól, de tartalmilag inkább az előzménye a Ruzsa Magdiénak.

Zaporozsec - Azon az éjszakán

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35320) Vakegérke válasza frem1790 (#35319) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt énekli a srác, hogy:
Szeretném újra látni a színeket,
Újra megtalálni, ami elveszett.

Kezdhetné talán az elveszett gyémántokkal.

Demjén Ferenc, Presser Gábor - Elveszett gyémántok

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35321) frem1790 válasza Vakegérke (#35320) üzenetére


frem1790
tag

Az elveszett gyémántok, az elveszett pillanatokat, az elveszett szerelmeket jelentik szerintem. Amíg együtt vagy azzal akit szeretsz, nem hiányzik semmilyen drágakő.

Mr. Big - To Be With You

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35322) Vakegérke válasza frem1790 (#35321) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy bizony, vele minden jó, vele minden szép.

V Tech - Vele minden jó

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35323) frem1790 válasza Vakegérke (#35322) üzenetére


frem1790
tag

Bizony, bizony, olyan Ő, hogy megáll a szívem!

Bagossy Brothers Company - Olyan Ő

[ Szerkesztve ]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35324) Vakegérke válasza frem1790 (#35323) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, én beleszerettem ebbe a zenébe. Egyrészt nagyon szép, másrészt a szöveg majdnem 100%-ban megegyezik az időmértékes verseléssel. A rap-pelők elbújhatnak mellettük a p*csába.
Az egyik visszatérő szövegük: ugye te is akarod. Logikusan következik Sárosi Kati.

Sárosi Katalin - Ugye te is akarod

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35325) frem1790 válasza Vakegérke (#35324) üzenetére


frem1790
tag

Örülök, hogy tetszett! :)
Persze, hogy akarom, mindenki akarja!

Animal Cannibals - Mindenki azt akarja

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35326) Vakegérke válasza frem1790 (#35325) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy ki mit akar. Ha tőlem megkérdeznék, hogy őt akarom-e, azonnal rávágnám, hogy akarom őt.

Desperado - Akarom őt

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35327) frem1790 válasza Vakegérke (#35326) üzenetére


frem1790
tag

:Y Naná, hogy akarom és ha megkapom megadom magam.

Quimby - Magam adom

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35328) Vakegérke válasza frem1790 (#35327) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki tud ellenállni, ha ilyen csajok szólítják fel, hogy add meg magad?

Fresh - Add meg magad!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35329) frem1790 válasza Vakegérke (#35328) üzenetére


frem1790
tag

Itt ma mindenki összeesküdött ellenünk, a Splash is azt mondja, hogy kezeket fel.

Splash - Tedd fel a kezed

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35330) Vakegérke válasza frem1790 (#35329) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sőt, az Ottawan is "fenyegetőzik". Szándékosan nem az eredetit linkelem, ebben több a látnivaló.

Ottawan - Hands Up

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35331) frem1790 válasza Vakegérke (#35330) üzenetére


frem1790
tag

Egyrészt ha fenyegetőznek és túlerőben vannak jobb elbújni, ilyenkor jól jön egy rejtekhely.
Másrészt nagyon megszerettem ezeket a táncos videókat(köszönhetően ennek a játéknak).
Úgyhogy két oka is van a következő számnak.

Kiesza - Hideaway

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35332) Vakegérke válasza frem1790 (#35331) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vonulj fedezékbe, én is azt teszem.

Years & Years - Take Shelter

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35333) frem1790 válasza Vakegérke (#35332) üzenetére


frem1790
tag

Ők már egyenesen hajlékot kérnek!

Cinderella - Shelter Me

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35334) Vakegérke válasza frem1790 (#35333) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van, aki közvetlenebb menedéket kínál.

Ámokfutók - Bújj mellém

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35335) frem1790 válasza Vakegérke (#35334) üzenetére


frem1790
tag

Ebben az esetben irány a hálószoba!

Soulwave - Hálószoba

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35336) Vakegérke válasza frem1790 (#35335) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy aztán ott mi történt, az a kettőnk titka.

Lukácsi Margit - A kettőnk titka

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35337) frem1790 válasza Vakegérke (#35336) üzenetére


frem1790
tag

Annyit azért elárulhatok, hogy az alábbi két szó többször is elhangzott.

The Doors - Touch Me

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35338) Vakegérke válasza frem1790 (#35337) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hetero vagyok, így Jim nem hoz tűzbe, de ha Samantha mondja, az már igen.

Samantha Fox - Touch Me

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35339) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#35338) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Amikor Sam Fox sztár volt, akkor én még gyerek voltam, úgyhogy mindig becsuktam a szemem a képei láttán (Persze csak ha felnőttek is voltak a közelben! :D ).

Clawfinger - I close my eyes

A szöveg eléggé másra vonatkozik, érdemes elolvasni is. [link]

Ja, még egy rossz hír. Sam Foxot pedig te nem hoznád tűzbe, mert leszbikus. :(

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#35340) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#35339) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van, aki kérésre csukja be a szemét. A címben nem szerepel, de ez a kezdő sor: Close your eyes, give me your hand, darling.

The Bangles - Eternal Flame

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35341) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#35340) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, azért ezt az első sort még magamtól is el tudtam volna mondani! :K

Viszont sajnos van másfajta örök láng is. Az állandó háborúskodás és ott másfajta tűz van.
Bolt Thrower - Powder Burns

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#35342) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#35341) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak a játék kedvéért: hadd égjen!

Avatar - Let it Burn

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35343) frem1790 válasza Vakegérke (#35342) üzenetére


frem1790
tag

Akkor már égjen velem!

Amaranthe - Burn With Me

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35344) Vakegérke válasza frem1790 (#35343) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradj már, az is elég, ha az ágyak égnek.

Midnight Oil - Beds Are Burning

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35345) frem1790 válasza Vakegérke (#35344) üzenetére


frem1790
tag

Ha már minden és mindenki ég akkor oltani kell. Erre jó módszer egy balatoni fürdőzés.

Anna and the Barbies - Segges a Balatonba

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35346) Vakegérke válasza frem1790 (#35345) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, a Balcsi, oda még a magyarok is eljutottak a cocializmusban.

Németh Lehel, Felföldi Anikó - Nekem a Balaton a Riviéra

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35347) frem1790 válasza Vakegérke (#35346) üzenetére


frem1790
tag

Egy volt a fontos, hogy érezd jól magad!

Margaret Island - Érezd jól magad

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#35348) Vakegérke válasza frem1790 (#35347) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy kicsit bugyuta dal következik, de a zene jó.
A lényeg az, hogy jól érzem magam.

Bagdi Bella - Jól érzem magam

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35349) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#35348) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Lehet ennél nagyobb klasszikussal reagálni arra, ha valaki jól érzi magát? :D

James Brown - I Feel Good

Jóbarátomék vettek egy házat, ott segédkezem már egy ideje a felújításban. Az ember fizetetlen szabadságára hamar lesz így program. Azért igyekszem továbbra is pörgetni a játékot, és a topicot. :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#35350) Geri Bátyó válasza Earl_Muttley (#35349) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A jól érzem magam és a nem érek rá, de gondolok rátok, eszembe juttatott egy jó kis zenét.
Konkrétan ezt a szövegrészt:
"I'm longing for your souls embrace
And all that life has lost i've found in you"

Meg amúgy is ez nekem mindig pozitív zene volt.

Kreator - Willing Spirit

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.