Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15101) ABE válasza Ice!? (#15100) üzenetére


ABE
őstag

Nagyon arimari lett az arcképed ájszimájszi! :)

(#15102) PhoenixK válasza Ice!? (#15100) üzenetére


PhoenixK
őstag

Vigyázni kell a gazokkal! :(( Most már itthon is félek... :O
Összeszámoltam: A Párom plüss-imádatát kihasználva összesen 3 azaz három jegesmedve van a lakásban! :Y
De időben észrevettük ezt a fenyegetést ;) , és most már figyelünk! :DD

szerk.: A cégnél már jegesmedvés hátteret is láttam! :(

Játszunk tovább :DDD, Mert játszani jó! :C

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15103) Hasek válasza Ice!? (#15100) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

jól látod a helyzetet... ;] :D

Üdv. H

(#15104) geprombolo válasza ABE (#15101) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szegény, mindjárt hányózacsinak fogja saját magát használni :DDD ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15105) Badman 4ever válasza Ice!? (#15100) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De lefagyott az arcodról a mosoly, meg kell kérni picurt, hogy olvasszon ki. :DDD Biztos a sok pingvin tehet róla, na meg a jegesmedvék, akik már a spájzban vannak. :DD Az egyik oroszul szövegelt és megharapta a kisujjam végit. :(( Azóta vérzik és fáj. :O De mindjárt ráküldöm a nemlétező hadseregem. ;) És azok meg visszaharapnak. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15106) Vakegérke válasza FRENK1988 (#15089) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor Istenke, és a játékos kedv hozott köztünk. ;)

Ice: Gratula! Csini lettél. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15107) geprombolo válasza Infranyuszi (#15095) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szegény kicsim! Miért mondta le az a gaz? Remélem legalábbis elütötte egy gyorsvonat ;] , olcsó kifogásokat nem fogadok el! Még hogy az én leánykámat visszautasítsák! :W Nem is érdemel téged meg az a fickó!
Mellékesen nem kell erőlködj, te úgy vagy elbűvölő, ahogy vagy, nekem elhiheted. Csak tudom, az apád vagyok, vagymi.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15108) Infranyuszi válasza geprombolo (#15107) üzenetére


Infranyuszi
tag

*ölbebújik*

tudod apu az úgy volt.. hogy édesdrága a srác meg minden, 2 éve teper, és tegnap beadtam a derekam.. hogy oké, elvihet moziba, bár a jegyemet nem fizetheti merthát romlana az imagem .. aztán nemrég jött az sms, hogy a mai nap sztorno, merthogy tiszta hulla ... :S
mondjuk nemis lettem volna jó partnert mertmég mindig nyögöm a megfázást .. :S
desebaj .. viszont a tetkóm csodaszépen begyógyult és teljesen odavagyokérte és és és és :DD

aranyos voltál,hogy felhívtál ma, olyan jól esett :*

(#15109) Vakegérke válasza Infranyuszi (#15108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy elég volt neki a derekad? ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15110) picur220 válasza Ice!? (#15090) üzenetére


picur220
veterán

Oszt most mér pont én? Jól van, Te akartad. Beszóltam.
Tudod mit? Vedd úgy, hogy fel vagy olvasztva!:DDD

(#15111) Infranyuszi válasza Vakegérke (#15109) üzenetére


Infranyuszi
tag

Gooooniiii :P

(#15112) Badman 4ever válasza picur220 (#15110) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ha túlságosan felmelegíted, akkor kigyullad a zacsi, azt nem Ice!?-nak, hanem Hot!?-nak fogják hívni. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15113) geprombolo


geprombolo
senior tag

Kérek egy fagyis kávét! Persze pisztácia fagyisat. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15114) Ice!? válasza picur220 (#15110) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem tudsz lefagyasztani, mert az állandó hőfokom - 800 és - 600 °C közt ingadozik. Még bacsis is Ice!? márkájú cuccokat vesz. Mit hittél, miért tud így tuningolni?;]

Amúgy is.. Le vagy fagyasztva.;]

ABE: ABE-tincset a népnek!;]

Vakegérke: Köszönöm.:R:)

Köszi pszihóóó:R:R

[ Szerkesztve ]

(#15115) Psychonaut válasza Ice!? (#15100) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ájsz Ájsz Bébi...cool az új arcod. :K

(#15116) Ice!? válasza geprombolo (#15113) üzenetére


Ice!?
őstag

A pisztácia elfogyott.:DDD Viszont helyette tálaltam citromot. Megfelel?:B

(#15117) Vakegérke válasza Ice!? (#15116) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egyik lötyit én kérem! Úgysincs geprombolonak két szája. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15118) Ice!? válasza Vakegérke (#15117) üzenetére


Ice!?
őstag

Kérése számomra parancs, Uram!

(#15119) puttputt válasza Ice!? (#15114) üzenetére


puttputt
őstag

Ügyes kis avatar.
Jóféle. Gratula! Az ötlethez is, a kivitelezéshez is!
Ajándékba, "jeget a jégnek" (ráadásul magyar-tiszai):

#15109: :DDD Haaah! :D

Liteonka: Az ilyenre legközelebb azt kell mondani, hogy "majd mellettem kivirulsz, gyere csak el szépen". Fura ez egy férfitól amúgy is... Nem állt jól a frizurája, vagy mi? Bocs. Rontom itt az esélyeket... Dádá, "csúnyagonoszputtputt"... ;]
Apropó. Pénteken megyek Pestre, egész hétvégén ott lajsztolok majd úgy tűnik...
... "Valaki" egy "mozizást"? :DDD :P

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15120) Badman 4ever válasza Ice!? (#15118) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is, én is! :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15121) Badman 4ever válasza Ice!? (#15118) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is, én is! :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15122) PhoenixK válasza Badman 4ever (#15121) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha már kettőt kértél, az egyik lehetne az enyém? :U

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15123) Ice!? válasza puttputt (#15119) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszönöm mr. puttputt.:R:R:D
Űha, nem semmi. Saját fotó?:C

Badman: Sajnos már elfogyott, de összedobtam egyet gyorsan. Fogyaszd egészséggel.:DDD

főniksz, neked valami különlegesenpikánsaneksztrafinomság.CSAKMOSTCSAKNEKED!:

[ Szerkesztve ]

(#15124) Badman 4ever válasza Ice!? (#15123) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem direkt kértem kettőt, csak a fórum akar nekem dupla adagot adni. :D
Amúgy az enyém valami randa és finom dízájnú cucc. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15125) PhoenixK válasza Badman 4ever (#15124) üzenetére


PhoenixK
őstag

Azt legalább nem mondhatom, hogy szemtelenség... Végül is kapok mellé kávét, vagy nem? :U

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15126) Vakegérke válasza FRENK1988 (#15089) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aunnye, hát nem szólasz semmitsenem? Sztán mér? Tályékozódolsz, vagy lekedsedesédesedet veszítetted?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15127) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Tessék gyerekek: [link] ;]

Üdv. H

(#15128) Vakegérke válasza Hasek (#15127) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gyanakvás egy dolog. A társ a bizonyíték.
Pistikém, mondd meg a csúnya bácsinak, hogy mi nem vagyunk ferde hajlamúak!
;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15129) picur220 válasza Ice!? (#15114) üzenetére


picur220
veterán

Te milyen részecskékből állsz? Mert atomokból, vagy atomi részecskékből biztosan nem, mert azok -273°C-tól lefelé megszűnnek létezni. Vagyis minden részecske -273 felett lesz. Hogy csinálod?:DD ;]
Nekem viszont nincs korlát:DDD Szóval lehetek akármilyen meleg...:DDD ... várjunk csak, ez nem jó így...:W :DDD Fogalmazzunk úgy, hogy lehetek akármilyen tüzes!:D
Egyébként asszed, ha painttel kicsit beékíted az avataromat, lefagyok?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15130) geprombolo válasza picur220 (#15129) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tüzes jég! Jobb, mint a tüzes víz! :C Jó8 mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15131) Hasek válasza picur220 (#15129) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem egészen, mert -273°C-nál "csak" minden atom alapú molekula mozgása leáll. Megszűnni nem szűnik meg semmi. :o :D

Vakegérke: Ja, ha Pisti mondja, akkor úgy is van. :K :D

Üdv. H

(#15132) picur220 válasza Hasek (#15131) üzenetére


picur220
veterán

Akkor olvasgassál még fizikát. Nem a mozgása áll le, hanem maga a részecske szűnne meg létezni, mivel a termodinamika III. főtétele értelmében az abszolút nulla fok elérhetetlen, de tetszőlegesen megközelíthető.[link]

geprombolo: Hülyeség! :DDD A tüzes víz jobb!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15133) Hasek válasza picur220 (#15132) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Akkor gyorsan olvasd el azt a linket, ami betettél. ;)

"a Celsius-skálán ‒273,15 °C, a Fahrenheit-skálán ‒459,67 °F, a Rankine-skálán pedig ismét 0 °R. Ezen a szinten az atomok és molekulák mozgása megszűnik, csupán a nullponti energia marad meg, a rácsrezgések alapenergiaszintje, melynek létezése a kvantummechanika segítségével érthető meg."

Üdv. H

(#15135) picur220 válasza Hasek (#15133) üzenetére


picur220
veterán

Most nem az a lényeg, hanem az, hogy ez alá nem lehet menni. Ezért nem épülhet fel atomokból ice.

(#15136) geprombolo válasza picur220 (#15135) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem antianyagból van. :C Arról nem szól a fáma, hogy az antianyagra is érvényes volna a szabály :DDD . Vagy igen? :(((

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15137) Vakegérke válasza geprombolo (#15136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Anti anyagból van? Holnap megkérdem tőle, hogy tudta-e. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15138) Hasek válasza geprombolo (#15136) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Lehet, hogy Ice!? abból a bizonyos sötét anyagból épül fel, amiről az emberiség még nem igazán tudja megállapítani, hogy mi is valójában, így azt sem tudjuk, hogy milyen fizikai törvények vonatkoznak rá. [link] :Y :D

Üdv. H

(#15139) Badman 4ever válasza Hasek (#15138) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De hát nem is sötét, hanem világos. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15140) Hasek válasza Badman 4ever (#15139) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Oké, a szőke is világos kívülről, de többnyire sötétséget rejt magában... ;] :D

Üdv. H

(#15141) Badman 4ever válasza Hasek (#15140) üzenetére


Badman 4ever
őstag

LOL. Mondasz valamit, ebbe bele se gondoltam. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15142) PhoenixK válasza Hasek (#15140) üzenetére


PhoenixK
őstag

Csak hogy egy klasszikus idézetet hozzak fel az egyszeri szőkétől: "Lehet, hogy kívül szőke vagyok, de belül teljesen sötét!"

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15143) picur220 válasza geprombolo (#15136) üzenetére


picur220
veterán

Az antianyag sem tudo sokkal kevesebet..:D
Sötét anyag nem lehet. Nem passzol a jéghez.
Szerintem Ice bevezette a világos anyag fogalmát:D (Ha van sötét, akkor van világos is...:D)

(#15144) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kattints a smiley-kra.

:DD
:DDD
:((
:O
;)
:C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15145) geprombolo válasza Vakegérke (#15144) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jéééé!!! Békakirály! :C
Hasek: Nem nullás szinten kezdődik a terület? Mert :Las Vegas egyes. Vagy történtek változások? :F

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15146) geprombolo válasza geprombolo (#15145) üzenetére


geprombolo
senior tag

Helyesbítek: az egyes szint stimmel, viszont a kereskedő város nem. Lakatlan terület kellene legyen. Vagy nem?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15147) picur220


picur220
veterán

Holnap lesz a PH-s 2. szülinapom!:DD Ebből is az látszik, hogy eltelt egy év a fejünk felett, és szinte semmi sem változott.:(( Kivéve most a PH felületét! :DDD Szerintem szép lett! :C
Már a fennmaradó pár rangon kívül minden érdemi dolgot elértem, amit itt a PH-n lehet, pl egyéni avatar...;)
Ezen kívül a holnapi nap számomra semmi jót nem tartogat, mivel el kellene olvasni egy kötelezőt (E.T.A. Hoffmann: Az arany virágcserép), ami dögunalom, azt első két részből az derült ki számomra, hogy egy bolondot kergetnek az álmai.:O Elkönyvelhetek egy karót magamnak.:W

(#15148) Hasek válasza geprombolo (#15146) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hupsz, ezt valamiért elnéztem. Viszont már javítva. ;) :D

Mai napi fizuk kiosztva: [link]

Üdv. H

(#15149) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Megint rosszkor... :B
A Part szintjét megemelném kettővel, és egy sereget is tennék ide, valamint átmennék Fészkesfenevárba!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15150) Hasek válasza PhoenixK (#15149) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Megtörtént. ;)

[link]

Üdv. H

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.