Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Érdekes óra, de egyrészt túl nagy, másrészt az akku méretétől én már legalább 1 hetes üzemidőt várok. Egy Galaxy Watch Active (a legelső) hoz simán 2 napot, odafigyelve hármat is, pedig az egész óra apró ehhez képest.

***

(#2) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Szinte egy Optimus Pro, csak +1 kamerával, enyhén nagyobb képernyővel és gyengébb PPI-vel.

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#3) razorbenke92

Végigolvasás nélkül egy gyors formai megjegyzés:
A pénzérméket azért teszik a fotókra, hogy összehasonlítási alapot adjanak a méretre. Emiatt érdemes legalább megjegyezned, hogy az egy 50 forintos - nem mindenki gyűjtő (mint én) és mondja ezt meg fejből.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#4) UnA


UnA
Korrektor

Szegény nagyon csúnya.

És ez: "A bazi nagy méret negyedik felelőse a kettő darab kamera" – igazából nem is értem, hogy a gyártó mit is akart fejleszteni egy karórának látszó tárgy képében... :)

(#5) aginor


aginor
addikt

Van ennek a gyártónak olyan olcsó modellje, ami rendesen mér pulzust/vérnyomást?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6) B.Gaboo válasza ollie (#1) üzenetére


B.Gaboo
tag

de más az OP rendszer, az android híresen sokat fogyaszt a Tizen-hez képest.

IPS panellel egyébként ma már eszembe sem jutna órát vagy telefont venni (sőt, TV-ben is inkább egy használt OLED), addig olvastam a cikket.

[ Szerkesztve ]

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#7) bloggiold válasza razorbenke92 (#3) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Az 50 forintos pénzérme számomra nem kapcsolodik a teszethez, nem a méret miatt került a képre, hanem a hivatásom miatt. A magyar tűzoltóság 150 éves fennállására, helytállására hívja fel a figyelmet Az 50-est egyébként a Magyar Nemzeti Bank 2020. május 4-én, a tűzoltók védőszentje, Szent Flórián napján bocsájtotta ki.

https://fontecone.blog.hu/

(#8) razorbenke92 válasza bloggiold (#7) üzenetére

Elismerésem és tiszteletem övezi a hivatásodat :R

Ennek megismerésén túl most már biztosan tudni fogja aki ideolvas, hogy az egy ötvenes. A kollégámnak megmutattam, és simán valami kisebb régi fillérnek gondolta - arra számított, hogy az érme kicsi, és nem az óra nagy. Emellett sajnos a kép nem olvasható minőségű, így az sem segít sokat.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#9) nyisziati


nyisziati
veterán

Köszi a munkádat! 👍
Majd jó lenne egy-két hónap múlva a szoftver megbízhatóságáról egy kiegészítés, mert ott szoktak ezek elhasalni.
Egy Pebble-s fórumtárs is vett egy Kospet-et, de azt mondta, a közelébe se érhet szoftveres megbízhatóság területén.

A teszthez: tényleg nem értem, minek kamera egy órára. Főleg 2. :Y
Én még a telóét is ritkán használom. De ha gyakran használnám, akkor se jutna eszembe kiváltani azokkal az órás izékkel.
A másik, amire felhúztam a szemöldököm, hogy nincs alvásfigyelés. Ez azért bekerülhetett volna.

Ja és érdemes lenne egy futás után mért pulzusszámot összehasonlítani egy felkarossal mérthez. Jelentős eltérések szoktak lenni.

(#10) jézusom


jézusom
addikt

Ez tök jó óra lenne, ha nem lenne benne kamera, sim, meg mondjuk kissebb lenne.

(#11) Tetsuo válasza razorbenke92 (#3) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Éppen azon törtem a fejem, miféle érme ez a szíjon. :K

(#12) pilóta


pilóta
nagyúr

Ez az inverz 22-es csapdája. Ha nem visel ilyet, akkor nem is fog elesni a fürdőszobában, és nincs is szüksége rá. De ha viseli, akkor meg elesik, mert kibillenti az egyensúlyából a batár féltégla a csuklóján, szóval jó, ha van nála ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) simonzé válasza jézusom (#10) üzenetére


simonzé
addikt

Ez tök jó óra lenne, ha Amazfit GTR lenne. :P
Túl nagy, túl nehéz, túl komplikált, túl sokat akar tudni, túl drága. Csúnya.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#14) moleculez válasza simonzé (#13) üzenetére


moleculez
veterán

Pont így, kicsit át kellett volna gondolni a koncepciót.

Én a tesztben kütyümániásként említett user csoport lennék, biztos elszórakoznék vele pár napot.

Bár munka közben lehet, lenne értelme: kiszállítok, ez mutatná az utvonalat, be tudom scannelni a QR kódokat, alá tud írni az ügyfél, végülis kiváltaná a telót.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Pecc válasza bloggiold (#7) üzenetére


Pecc
őstag

Üdv, egy ötp-ről :)

(#16) Fall-N válasza simonzé (#13) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez így van. Réteg termék, mert én sem akarok egy teljes telefon tudását. Bőven elég egy Amazfit vagy egy Mi Band tudása jóval kompaktabb méretben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.