Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) jupp008 válasza Heyman (#800) üzenetére


jupp008
senior tag

Esetleg a Mi Mix -el még mindíg párosítva van és az miatt nem akar új eszközzel párosodni ?

(#802) thboxx válasza jupp008 (#801) üzenetére


thboxx
aktív tag

Hö... párosodni... :DDD

@Heyman: próbáld meg olyan helyiségben,ahol tuti nem látnak másik bt eszközt. Hátha valami bezavar :F

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#803) Heyman válasza jupp008 (#801) üzenetére


Heyman
aktív tag

Időközben jött egy frissítés a telóra, miután lefrissült sikeresen párosodott az órával :C

[ Szerkesztve ]

(#804) pleslie82


pleslie82
tag

Na...kicsit ismerkedtem az OS-el, megvettem két számlapot és hát döbbenet, hogy milyen brutál szinten testre szabható! Azért Tizen alatt ez nem így volt...lehet mégis megbékélek vele.. :)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#805) polonic válasza pleslie82 (#804) üzenetére


polonic
félisten

Melyiket vetted meg?

(#806) atomka78


atomka78
tag

Valakinek mért már alvás közben véroxigént? Nekem még egyszer sem sikerült. Mi a titok? Be van kapcsolva hogy mérje. És kérhetek segítséget hogy lehet a g-payt rátenni? Curve kártyám van azzal szeretném használni. Olvasok itt sok félét sokféleképpen. Van esetleg valahol ahol már leírtátok lépésről lépésre? Köszönöm

(#807) pleslie82 válasza polonic (#805) üzenetére


pleslie82
tag

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#808) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Még egy pozitívum amit ebbe az órában már látok.
ADB-vel rácuppanni sokkal könnyebb. Kapásból ment, nem úgy mint a réginél. XDA-n már szépen gyűlik az info... [link]
Amit már most meg tudtam oldani, hogy eltüntettem a Samsung Messages-t. Googli félét használok és ez fölöslegesen van rajta, alapból nem törölhető. Így elrejthető, azt majd törölhető.

Sajnos a SamsungPay-es csomag nem szúrja ki a szemem, viszont legalább a tér adott a mélyebb megismerkedésre :)

hmm. Esetleg ha valaki bátrabb lelkületű.. és nem LTE-s órája van. Esetleg lemásolhatná ezt a csomagot nekem az órájáról: com.samsung.android.samsungpay.gear ... Aztán esetleg játszanék vele....

A fenti link szerint a scenario 5 lenne releváns nekem. Legeleje meg leírja, hogyan lehet az órára rácuppani. :R

[ Szerkesztve ]

(#809) thboxx


thboxx
aktív tag

No... tegnap megjött az óra. Watch4 44mm ezüst, T-től. Csak este bontottam ki,miután hazaértem munkából. Első benyomás, rohadt nagy. Bár asszony szerint jól áll. Pedig nem vagyok egy vézna... de majdnem nagy. Ma reggel beüzemeltem. Minden frankó. Kár hogy a pulzusmérésre nem lehet tágabb intervallumot adni. Nekem elég lenne óránként. A telegram hiába wear kompatibilis,nem találom az órán. Ez viszont kicsit bosszantó. Direkt megnéztem. Jó lesz. Most meg nincs az órán. Bár elég sok mindent beállított a wearable alkalmazás,azért finomhangolás kell nagyon... Kijelző iszonyat szép! Erről jut eszembe... érzésre mintha lenne rajta gyárilag valami fólia. Ez csak érzéki csalódás,vagy találkozott más is rajta fóliával?

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#810) nagyj74


nagyj74
senior tag

Meghozta a futár az órát:DD
Eddig tetszik.

(#811) polonic válasza atomka78 (#806) üzenetére


polonic
félisten

Szorosan van az óra a kezeden? Vagy esetleg nem hideg a karod?
Mert nekem arra is panaszkodott nem egyszer, hogy túl hideg a karom vagy a környezet nagyon hideg.

(#812) SX Wave válasza thboxx (#809) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Nekem is tegnap jött mega GW4 zöld a telekomtól. Tetszik a testreszabhatósaga, a többi meg alakul. Én nem látok rajta védőfóliát.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#813) Varszegig válasza Heyman (#800) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem a 1+ 9 Proval csinálta ugyanezt, kezdtem pánikolni én is, de végül egy telefon restart megoldotta. Lehet az előző óra kavart be. (Azt is kikapcsoltam közben.)

(#814) Varszegig


Varszegig
veterán

Az LTE verzióval próbáltam német helyett lengyel vpn-nel felrakni a pay-t, fel is ment, revolutot hozzáadtam, de 1-2 perc után letiltotta.

(#815) szabessz


szabessz
tag

Sziasztok!
Felraktam Google-Pay-t leírt módon. Káryát hozzá tudtam adni.De folyton eltűnik, mindig újra kell aktíválni. Erre van megoldás?

(#816) thboxx


thboxx
aktív tag

Na! Jelentem megy a telegram. Valamilyen háttérbe beépülős láthatatlan módon,de jól megy. Válaszolni is lehet frankón.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#817) kchris78


kchris78
veterán

megjött nekem is. brutális méretre az apple watch után :). menüt szokni kell nagyon.. a kerek széle a nem classicnak brutálisan érzékeny lesz, lekoccolja az ember valamivel és oda a kinézet..

(#818) atomka78 válasza szabessz (#815) üzenetére


atomka78
tag

Hol van az a leírt módon?

(#819) szabessz válasza atomka78 (#818) üzenetére


szabessz
tag

A fenti téma összafoglalóban ez a hozzászolás szerint.

(#820) tisvol


tisvol
aktív tag

Teszt lesz valamikor?

Üdv:T.

(#821) PeteePeti válasza atomka78 (#818) üzenetére


PeteePeti
őstag

570-es és 625-ös hozzászólást is nézzétek meg ezügyben!
Igaz nem LTE verziós megoldás, hanem német régiós, de hátha segít! Annyi különbséggel, hogy azóta sikerült K&H kártyát is hozzáadni!
Én most már pár napja használom K&H kártyával Goggle Pay-t, eddig mindig sikeres fizetés lett a vége! :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#822) szabessz válasza PeteePeti (#821) üzenetére


szabessz
tag

Neked már nem tünik el mindig alkalmazás?
Arra megoldást nem találtam még.

(#823) PeteePeti válasza szabessz (#822) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam addig tűnt el, amíg meg nem csináltam német VPN-el! Azóta stabilan fenn van órán, egyszer sem tűnt el!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#824) testify


testify
csendes tag

Na jó. Megvan nekem is a sima 44mm zöldben, eSIM verzió. Németországi régió bukó, ugyanis csak keleti államok választhatók. Kéne valami GPay megoldás. Naptárba nem lehet az órán bejegyzést létrehozni?!? :W Spotify-t nem tudom önálló módban működésre bírni.. :W Kapásból két nagyon fontos opció bukó?! Nee...Ez egy 20 perces benyomás...

[ Szerkesztve ]

(#825) szabessz válasza PeteePeti (#823) üzenetére


szabessz
tag

Annyit csináltál még pluszba, mint amikor előszőr csináltad vpn keresztül szetted le órára?

(#826) PeteePeti válasza szabessz (#825) üzenetére


PeteePeti
őstag

Óra gyári visszaállítása után az egész folyamatot VPN-en keresztül csináltam újra!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#827) NovakX5 válasza szabessz (#822) üzenetére


NovakX5
csendes tag

A VPN-es leírást én írtam, nekem sem tűnt el azóta. Már 10 napja használom napi szinten fizetésre, az óra többször is volt újraindítva, telefon is, sosem tűnt el a GPay. De tény, hogy nem eSIMes az órám, úgy tűnik van különbség köztük...

(#828) Varszegig válasza NovakX5 (#827) üzenetére


Varszegig
veterán

Vagy csak én csináltam valamit bénán. De ma már annyit raktam újra az órát, hogy hagyom, hogy más is próbálkozzon az esimesek közül. :)

(#829) kchris78 válasza Varszegig (#828) üzenetére


kchris78
veterán

nem tudok fizetni az oraval -> kevesebb penzt koltok feleslegesen :DD .

(#830) szilasz007


szilasz007
aktív tag

apkmirrorrol levadásztam a gear-es samsung pay-t... [link]
xda-s leírás alapján feltudtam telepíteni és engedélyezni tudtam...
... viszont nem jelenik meg sehol, ego: kuka :p

Nekem kezd egy olyan meggyőződésem kialakulni, hogy LTE-s órán, régiók elérhetetlensége miatt Samsung Pay jelenleg kuka, Google Pay meg ilyen... "on demand" módban használható jelenleg :)

Remélem hamar kijönnek odinozható FW-k, amikkel át lehetne pislákolni már régiókba...

ps: viszont értékelem a Samsung fejlesztési prioritásait. Tegyünk aktív lépéseket óra modulok (fizetés) periodikus tiltására, amiket, amúgy... ha nincsen hozzá használható bankkártyád, amúgy se tudnál használni. Viszont a gyári messaging appja, na az levakarhatatlan közvetlenül...

[ Szerkesztve ]

(#831) kchris78


kchris78
veterán

ha folyamatosan lejjebb huzom a fenyerot akkor adaptalodik valamennyire ahhoz hogy nem kell akkora fenyero? az adaptivot azert nem kapcsolnam ki de folyamatosan joval erosebb a fenyero szerintem mint kellene... detto s21 detto tabs7..

egy tipp: apple watchon lehetett energiat sporolni azzal hogy repulo modba tette az ember az orat (ejszaka minek jon megy adat barmelyik iranyba is majd reggel syncel egyet), talan itt is szamit egy kicsit. ha kezzel kell ranyomni az alvas modot akkor nem plusz faradsag es sporol.

[ Szerkesztve ]

(#832) ollie válasza pleslie82 (#793) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google play store-ban levő számlapok nem jók az órához?

***

(#833) ollie válasza thboxx (#809) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Telepítetted a telegramot az órára?

mod: látom, közben megoldódott

[ Szerkesztve ]

***

(#834) jzsolt11 válasza aladarka (#766) üzenetére


jzsolt11
tag

Ügyintéző sem látta az óra jótállási jegyét. Kiállítják majd postázzák.

Samsung Galaxy S20 / Samsung Galaxy Tab S5e / Galaxy Watch4 LTE / Asus Vivobook S15

(#835) csomi1977


csomi1977
tag

Sziasztok. Jól látom,hogy már a gyári Samsung E-mail alkalmazás se megy az órán? a Watch 3 legalább volt :(

(#836) kchris78


kchris78
veterán

diktalas nyelvet lehet allitani magyarra? vagy valahonnan szedi ezt a beallitast?

(#837) bbmt válasza kchris78 (#817) üzenetére


bbmt
senior tag

Én vettem rá egy ilyen gyűrűt.

A kanál a gyengék villája

(#838) bbmt válasza szilasz007 (#830) üzenetére


bbmt
senior tag

Nem kell megjelennie, a wear alkamazásban/ alkalmazások beállításában kell elindítani a samsung pay-t.

A kanál a gyengék villája

(#839) G-Bali


G-Bali
senior tag

A töltő ma megjött de nem tudok örülni óra nélkül ...... :(((

(#840) atomka78 válasza bbmt (#838) üzenetére


atomka78
tag

A Samsung pay nekem települt de a telefonra nem engedte felrakni mert nem kompatibilis s20+. Ha meg leszedtem máshonnan akkor meg kiírta hogy van frissítés és azt meg nem tölti le. Itt áll most a dolog sajnos

(#841) bbmt válasza atomka78 (#840) üzenetére


bbmt
senior tag

Telefonra engedte felrakni a samsung pay app-ot csak használni nem lehet mert nem tud cstlakozni a serverhez. (S21 Ultra)
Az órához a wear plug in kell és a wear app-ban lehet beállítani ha felrajtad.
Nekem továbbra sincs benne a kártya hozzáadási lehetőség.

A kanál a gyengék villája

(#842) atomka78 válasza bbmt (#841) üzenetére


atomka78
tag

Nekem sem jut el odáig mert azt írja telepitsem a telefonra. És innen indul amit írtam. A Google pay-t kéne felrakni csak én nem vagyok zseni hozzá és elalakadtam ott hogy csinálok egy német gmail fiókot. Azt hogy kell?

(#843) PeteePeti válasza atomka78 (#842) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem kell újat létrehozni! Én meglevő fiókot állítottam át német régiósra! Ezt a goggle fiók kezelés alatt tudod módosítani! Azon belül a fizetések és előfizetések - fizetési módok kezelése - beállítások - fizetési profil alatt! Ország és cím beállítása! Én egy valós müncheni címet adtam meg német régió alatt! Majd utána adtam meg a fizetési módok alatt azt a kártyát amit használni akartam! De oda is azt a német címet írtam, ami a fizetési profilomban be lett állítva! Utána jött az 570-es számú hozzászólás szerinti beállítás a 625-ös hozzászólásom szerint! Nagyjából ennyi!
Amúgy előtte én sem csináltam ilyet, mert eddig Garmin Pay-t használtam! Ahhoz képest nem volt vészes megcsinálni!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#844) Varszegig válasza PeteePeti (#843) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor lehet ez volt a baj én a lengyel fiók alatt magyar címet adtam meg.

(#845) F1DO válasza bbmt (#837) üzenetére


F1DO
senior tag

Hol sikerült ilyen gyűrűt találni?

(#846) PeteePeti válasza Varszegig (#844) üzenetére


PeteePeti
őstag

Először én is ebbe futottam bele! Nálam a magyar címmel a beállított német régió vissza állt magyarra! Utána próbáltam meg a német címmel és azóta is stabil német régiós a fiókom!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#847) bbmt válasza F1DO (#845) üzenetére


bbmt
senior tag

Amazon.de
Ringke gyártmányú

A kanál a gyengék villája

(#848) csomi1977


csomi1977
tag

Más sem kapja meg ha gmail küld értesítést? Lassan azt hiszem jobb volt a Tizen.

(#849) bbmt válasza PeteePeti (#846) üzenetére


bbmt
senior tag

Érdekes, hogy nekem 2 naponta letiltja az óra a gpay-t,de olyankor letörlöm,majd ki-be kapcsolom az órát, újratelepítem a gpay appot és mgint működik 2 napig.

A kanál a gyengék villája

(#850) PeteePeti válasza csomi1977 (#848) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nekem se jön meg!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.