Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) janeszgol válasza autotaxmo (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

Amilyen gyenge eladásokkal rendelkezik az S21 család, várhatóan még szorosabb lesz az okosóra-Samsung telefon kötöttség.

(#52) ollie válasza autotaxmo (#48) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De pl olyan szempontok is vannak, hogy az órának van egy androidos appja, ami kell az EKG méréshez, és gondolom nem akart a samsung vagyonokat fizetni azért, hogy az összes, létező telefonra hitelesítsék. Az ilyen egészségügyi funkciókat hitelesíteni kell az EU-ban, és ez nem úgy megy, hogy valaki pusziért ad egy pecsétet, és hagy szóljon.

***

(#53) ollie válasza fzboxx (#50) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vennék erre mérget, de majd meglátjuk.

Mindenesetre remélem, hogy beindul a gpay a samsung órákon is.

[ Szerkesztve ]

***

(#54) LalleR870629


LalleR870629
csendes tag

eSIM -es változat mikorra várható tudja valaki esetleg?

(#55) doongoo válasza ollie (#53) üzenetére


doongoo
addikt

egyelőre Wear OS-en még itthon nem támogatott a GPAY, csak telón. Ki tudja mikor lesz majd az...

(#56) Tibcsi447


Tibcsi447
csendes újonc

Van rajta hangszóró? Nem találok sehol infót róla. A német mediamarkt chat felületén azt mondták hogy nincs, és nem is lehet vele telefonálni, de ezt nem akarom elhinni.

(#57) LosBlancosRM válasza ollie (#29) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Galaxy Watchban 472 mAh-s aksi van. Megint érthetetlenül esel neki egy fórumozónak. :(

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#58) janeszgol válasza Tibcsi447 (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Mikrofon és hangszóró is van benne. [link]

(#59) ollie válasza LosBlancosRM (#57) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Galaxy Watch3-ban meg 330-van (a nagyobbikban).

***

(#60) Duree


Duree
veterán

Már vártam a megjelenésre, az ára annyira nem vészes, remélem az e-simes változatban lesz hangszoró és mikrofon, mert erre való utalást nem találtam sehol.

duree54

(#61) Kyller


Kyller
senior tag

Most olvastam, hogy nem lesz kompatibilis az IOS-szel. Igaz ez?
Bár nyílván egy iPhone user Apple Watch irányba kezdene amúgy is nézelődni, de azért ez érdekes...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#62) Uzi74 válasza szilasz007 (#34) üzenetére


Uzi74
senior tag

Német amazonos előrendelésnél kap az ember 150 Eur samsung pay keretet, szóval nem vennék mérget rá, hogy a gpay lesz alapértelmezett.....

(#63) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Sziasztok!

Valahol meg lehet fogdosni élőben, mielőtt előrendelek?
Most van egy Watch 42mm-em (kicsi a csuklóm, pech) aminek az üzemidejével baromira nem vagyok elégedett, ezért gondolkodom (ha már úgy is cserélni akarok) hogy a 46-osat veszem. Fizikailag eddig csak a Watch 46mm-et próbáltam ami hatalmas, gsmaréna adattábla szerint viszont a 46-os Watch 4 classic alig nagyobb -viszont vékonyabb- mint a régi 42-es Watch. A Watch 4 44mm biztos jó lenne, de.. a classic irány jobban bejön.
Vagy valakink ezekkel tapasztalata?
:R

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#64) janeszgol válasza Hobbbyt (#63) üzenetére


janeszgol
félisten

A Samsung boltjaiban mindig meg lehet nézni ezeket. De az MM, Edigital, Alza is kiteszi a kirakatba.

(#65) Hobbbyt válasza janeszgol (#64) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Már most, előrendelési időszakban is kint van?
Azt tudom, hogy amúgy kint szokott lenni.

-jó lenne az a töltőpad :DDD -

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#66) ollie válasza Hobbbyt (#65) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A SES-ekbe ilyenkor már ki szokták tenni.

***

(#67) Wajk válasza Noukoum (#23) üzenetére


Wajk
addikt

ne már, két nap üzemidő? áh.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#68) szalai112 válasza Wajk (#67) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
2nap? :(( a galaxy active2-őm 44mm LTE Is 2nap :F
Aztán valahol 5napot ígérték az új órának

(#69) h4h01 válasza Wajk (#67) üzenetére


h4h01
senior tag

Gyakorlatban jó lesz az másfél napnak is :U

(#70) Noukoum válasza szalai112 (#68) üzenetére


Noukoum
veterán

Az üzemidő mindig attól függ mire használod. Gondolom ha kb. semmire akkor kijöhet az 5 nap.
Ez a 40 óra inkább normális használatot takar szerintem, mint az Apple Watchnál a 18 óra. A lassú töltés miatt én inkább minden nap töltenék bele egy picit.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#71) Wajk válasza h4h01 (#69) üzenetére


Wajk
addikt

az új OS a Google-től vártam, hogy egy hetet ki lehet húzni. de ez nálam így kiesett, nem fogok még erre is figyelni. :N de ez legyen OFC az én problémám, pedig már nagyon szerettem volna órával fizetni :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#72) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Na, par videot nezve. Ez egesz hasznos: https://www.youtube.com/watch?v=sAAGvRf0OU4

Ezek szerint google assistant out of the box nincs, de majd lesz.
Samsung Pay meg lesz. Remelem nem kell majd a regio swap-os jatek hozza :D

(#73) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sajnálom, hogy az év elején pletykált vércukor szint mérő szenzor nem került bele (vagy sosem volt tervben), sok millió ember rendelte volna azonnal világszerte :(
Meglátjuk, hátha az Apple (amit szintén pletykáltak) kijön vele, és akkor jövőre a Samsung se akar lemaradni.

(#74) ollie válasza -FreaK- (#73) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mármint semelyik verziójában nincs?

***

(#75) dionaea


dionaea
őstag

Tesztet nagyon várom. Kiváncsi vagyok lesz változs a kinézeten meg op rendszeren kívül vaqgy használatban semmi.

Ugyan azt a op ot kapja mint a Citizen, Fossil vonal vagy más lesz....

(#76) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Nekem még mindig fliudabbnak tűnik az apple órája. Valahogy a kijelző is szebb, mintha a freki is magasabb lenne. De azért élőben megnézem.

(#77) Mishita


Mishita
tag

Vártam hogy legyen valami igazán jó konkurenciája az Apple watch-nak de egyelőre nem úgy néz ki hogy annyira az lesz :(((

(#78) Maxxy10 válasza Mishita (#77) üzenetére


Maxxy10
addikt

És ezt így hogyan szűrted le pre order státuszban?
Először várjuk meg a teszteket ne csak a pre view videókat.

(#79) Vitaqo válasza Maxxy10 (#78) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Az első benyomásra én is így vagyok vele. Aztán ki tudja, lehet ennél kötök ki. De nekem inkább egy series 6 vagy 7.

(#80) thboxx


thboxx
aktív tag

Bocs a láma kérdésért,de nagyon piszkálják a fantáziámat egy ideje a Samsung órái. Főleg most,hogy ezek kijöttek. A méretet hogyan kell érteni? Külső tokméret,vagy kijelzőméret? Nem tudom melyik méret lenne jobb. Most Mi Band 3-at használok,ezután elég nagy ugrás lenne(minden téren...). Viszont nem lenne jó se túl kicsi,se túl nagy.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#81) ollie válasza thboxx (#80) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a ház átmérője.

***

(#82) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Ma egész délután a netet böngésztem! Egyenlőre arra jutottam, hogy a Google Pay Magyarországon csak Curve, Revolut, Wise, Monese és K&H (velük beszéltem is) bankokkal működik hivatalosan, de csak és kizárólag a telefonnal! :W Okosórás Google Pay hazánkban jelenleg nem elérhető! :(((
Nekem a hétköznapjaim részévé vált az okosórás fizetés, így maradok a Garmin vonalon, pedig már majdnem elcsábultam! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#83) adamklark válasza PeteePeti (#82) üzenetére


adamklark
senior tag

mennyire gyors egyébként az órás fizetés? eddig csak azt láttam hogy szerencsétlenkednek vele az emberek (Németországban)

(#84) PeteePeti válasza adamklark (#83) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát akkor ők bénák! ;]
Garmin esetében, vagy gyors gombbal vagy érintő képernyős órák esetén képernyőn balról jobbra legyintéssel (beállítás kérdése, ki hogy csinálja) egyből indul a Garmin Pay, és már lehet is a terminálhoz tenni! Erre 60 másodperced van, szépen számol vissza a képernyő szélén egy sávban! Ha kész megjelenik egy pipa! Annyi van még, hogy amikor felveszed órát első fizetés alkalmával kéri a Pay-hez beállított kódot, de utána már nem, amíg újra le nem veszed! Asszem Apple Pay esetében is ez van a watchon! ;)
Pofon egyszerű az egész pár másodperc! Nem tudom nálatok miért sz.rakodnak annyira vele az emberek! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#85) Mishita válasza Maxxy10 (#78) üzenetére


Mishita
tag

Ez csak olyan első benyomás. Komoly konklúziót meg majd a teszt után lehet hozni ez természetes. De azért már most is sok mindent tudunk. Kezdve azzal hogy nem megy a Google pay. :F

(#86) kchris78 válasza adamklark (#83) üzenetére


kchris78
veterán

apple pay-el abszolut nem szerencsétlenkedés.. ha az akkor az az óra hibája. tripla nyomás odanyomod az órát és kész...

(#87) kchris78


kchris78
veterán

ha 110e az óra akkor miért 150-et akar levonni? :F

(#88) ollie válasza kchris78 (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol?

***

(#89) fzboxx válasza kchris78 (#87) üzenetére


fzboxx
senior tag

Nem lehet, hogy ég drágább verziót jelöltél be véletlenül?
100 és 160 között vannak

(#90) kchris78 válasza fzboxx (#89) üzenetére


kchris78
veterán

Neeem jol lattam, watch4 bt 44mm 150ezret akart levonni... vmi elment naluk atmenetileg... mostmar jo.

[ Szerkesztve ]

(#91) fzboxx válasza kchris78 (#90) üzenetére


fzboxx
senior tag

Akkor jó.
Én is venni fogok egyet, de előbb szeretném a csuklómon látni. :R

(#92) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Na jó, tényleg megyek vissza almára.

(#93) -FreaK- válasza ollie (#74) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nincs, de az egy fő feature lenne, ami nagy reklámot kapna, szóval tudnál róla :)
Aztán lehet csak kamu volt az egész, mert még nem létezik non-invazív vércukor mérés, ez lett volna a világon az első megoldás tudtommal.

(#94) ollie válasza -FreaK- (#93) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, most esett le, hogy vércukor. Én a véroxigénre gondoltam, azt gondolom mindegyik tudja, nem?

***

(#95) joey04 válasza Kyller (#61) üzenetére


joey04
titán

igaz. és kell gms tehát huawei is kiesik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#96) kchris78 válasza fzboxx (#91) üzenetére


kchris78
veterán

En most csereltem az ipad prot tab s7+ ra, a promax11et ultra21re, a watchot a legelejen adtam el.. szerintem 110ert nem hagyom ezt ki.. ennek a wireless toltonek mekkora erteke van? Nem nagyon tamogatom a melegedes miatt.. mar ha az elorendelok jo resze piacra dobja es egyaltalan el lehet adni :D .

(#97) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Amazon UK véletlenül ugyan azon az áron adja a LTE verziót mint a simát: [link]

(#98) BusinessGuy válasza ollie (#59) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az is pont ugyan úgy szánalomra méltó volt. A Watch lazán kihúz 4-5 napot töltés nélkül. A watch3 a 3 nap alatt kimerül...
Röhej de akksiban és üzemidőben konkrétan visszafelé fejlődnek kár ezért fejet leharapni.

(#99) kchris78 válasza BusinessGuy (#98) üzenetére


kchris78
veterán

még az elrendeléses időszakban lesz rendes teszt?

(#100) fzboxx


fzboxx
senior tag

Jól látom? Itthon nem lehet LTE verziót előrendelni? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.