Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) hadan válasza PeteePeti (#547) üzenetére


hadan
tag

VPN-t próbáltad már? Nekem angol fiókom van. Telóról a Play Store-ban a beállításokon belül a Fiók- és eszközbeállításoknál tudod az országot megváltoztatni.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#552) Szuperhorcso válasza polonic (#550) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

Samsung Galaxy Watch4 44mm (SM-R870)

(#554) ollie válasza PeteePeti (#553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Töröltem az előző hsz-t, mert látszott a screenshoton az író magán email címe.

***

(#555) PeteePeti válasza ollie (#554) üzenetére


PeteePeti
őstag

Igen látom, köszönöm! :R

Két goggle fiókom van! Egyiket át állítottam Németre! Elvileg most a playban már Németország látszik! Ez a fiók is be van állítva az órán! Mégsem jelenik meg Goggle Pay!
Óra is német régió! Nyelv választás után azt állítottam be beüzemeléskor! :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#556) G-Bali válasza PeteePeti (#547) üzenetére


G-Bali
senior tag

Ezt ki lehetne fejteni hogy mi a részletes menete ennek hogy működjön NovakX5 által leírt fizetés..Nem?
Mivel neked sem jelentik meg a Google pay (#555)

(#557) PeteePeti válasza G-Bali (#556) üzenetére


PeteePeti
őstag

Annyi van nálam, hogy most már órán megjelent a Play Storeban a Goggle Pay, viszont telepíteni nem engedi, mert azt írja, hogy nem kompatibilis az eszközzel! :((
Szal egyenlőre lövésem sincs mi kell, hogy működjön!
Én is örülnék neki, ha valaki részletesen le tudná írni, hogy mit és hogyan csinált! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#558) G-Bali válasza PeteePeti (#557) üzenetére


G-Bali
senior tag

Az is lehet hogy függ az telefontól(software, légió, Android ) is ... :F

(#559) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Fejlemény Goggle Pay ügyben!!!

Újra raktam az órát! Beüzemeléskor nyelv - Magyar, régió - Német!
Majd amikor a Goggle fiókot kellett hozzárendelni, akkor csak azt az egy fiókot adtam hozzá, amin a régiót átváltottam Németre, másik magyart nem! Így most Goggle Pay megjelent az óra Storeba és le is engedte tölteni! És engedte K&H kártyámat is hozzá adni!
Eddig pipa! Holnap majd tesztelem működik-e vásárláskor! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#560) ollie válasza PeteePeti (#559) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, ez hasznos infó lesz sok mindenkinek.

***

(#561) thxer


thxer
aktív tag

Hibrid bőrszíjam nem lesz egyelőre :(

"Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy az elmúlt hetekben minden várakozást felülmúló számú rendelés érkezett be az általad is kiválasztott kiegészítő tartozék termékből, emiatt sajnos várhatóan csak szeptember közepén tudjuk kiszállítani."

(#562) jzsolt11 válasza tiszalee4 (#30) üzenetére


jzsolt11
tag

A Telekom természetesen az esim-es verziót árulja.

Samsung Galaxy S20 / Samsung Galaxy Tab S5e / Galaxy Watch4 LTE / Asus Vivobook S15

(#563) ollie válasza thxer (#561) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2-3 hét nem a világvége. :U

***

(#564) pandamaci


pandamaci
tag

Két napja használom az órát és elkezdett a bőröm viszketni, égni, pirosodni. Ez az első okos órám, nem tudom ... szerintetek ez normális?

Kezdek aggódni, mert az első Google találat alapján mások is panaszkodnak: [link]

Ti jártatok már így? Átmeneti, vagy el fog kelleni adjam az órát? :(

(#565) thomas92 válasza Beantech (#530) üzenetére


thomas92
aktív tag

Az óra hátán az van írva, hogy 5 ATM.

(#566) szilasz007 válasza PeteePeti (#559) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Danke a leírásért. Remélem ugyanez lesz az útvonal számomra is :)
De jó lenne, ha nem kellene úgy mókolni, mint a Tizent.
Kerekded mosoly lenne a számon... :))

(#567) szilasz007 válasza pandamaci (#564) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nekem a Huawei Watch bőr szíja kezdte idő után irritálni a bőrömet. Ahogy jött a nyár, jött az izzadás és kioldott belőle ezt azt. Óra test maga? Eddig soha.

Húha abba a fórumba beleolvasva... Hát remélem ez ritka lesz. Nem örülnék, hogy ha postafordultával küldhetném vissza...

[ Szerkesztve ]

(#568) ollie válasza pandamaci (#564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van rá esély, hogy megszokja a bőröd. Ne hord állandóan az első héten, aztán ha 10-14 napon belül nem múlnak el a tünetek, akkor küldd vissza.

***

(#569) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Goggle Pay-t tegnap sikerült beállítani!
Viszont állandóan eltűnik az órán az alkalmazások közül!
Ilyenkor újra be kell kapcsolni a Storeban!
De kis idő után megint eltűnik!
Kártyát sem felejti el, ami hozzá van rendelve!
Erre vajon van megoldás, hogy ne tűnjön el mindig? Másnak tapasztalat? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#570) NovakX5


NovakX5
csendes tag

Google Pay beállítása:
Play Storeban a régióváltás nekem sehogysem sikerült, így ez lett a megoldás;
1) VPN => Németország
2) Play Storeban új google fiók létrehozása (így az eleve német lesz)
3) Google Pay letöltése ezzel a fiókkal a telefonra, kártya hozzáadása
4) Óra reset => régió német (nyelv bármi lehet)
5) Órán az előbb létrehozott, német google fiók kiválasztása
6) Órán a Play Storeból a Google Pay telepítése
Elvileg ennyi, nekem így most hibátlanul működik napok óta (nyilván VPN kikapcsolható, törölhető utána)
Kényelmi extra:
7) Órán a beállításokban a felső gomb kétszeri megnyomására beállítható a Google Pay, így bármikor csak két gombnyomás, és már lehet is fizetni

(#571) thxer válasza PeteePeti (#569) üzenetére


thxer
aktív tag

Wear OS 2-n régebben úgy működött, hogy ha nem engedélyezett ország IP címéről látott ki, pl. VPN-en keresztül, akkor letiltotta az appot, emiatt a telefonon kellett egy folyamatos VPN kapcsolat. (Jelenleg VPN nélkül is megjelenik és magyar régiós fiókhoz van hozzáadva a kártyám, viszont a terminálok nem fogadják el, régen a VPN-es megoldással ilyen probléma nem volt)

[ Szerkesztve ]

(#572) MLA


MLA
tag

Telekom jelentkezett. Ma hajnalban emailt küldött: Készlet megérkezett. Majd megküldte a húsz hónap alatt befizetendő részletekről a számlát. Természetesen mindet külön emailben. :Y Az alkalmazásban pedig azt írja: Szállításra vár. :C

(#573) PeteePeti válasza thxer (#571) üzenetére


PeteePeti
őstag

Akkor nálam is ez lesz a gond! :R
Esetleg erről a VPN dologról bővebben kaphatok információt? Főleg arról, hogy miként lehet Német VPN-t létrehozni? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#574) kchris78


kchris78
veterán

Bocs sracok de engem ez a regiovaltas nem gyozott meg, en egyelore meg leszek nelkule..
Viszont ha folyamatos VPN kell akkor ez AZ ami jo esellyel nem engedi melyalvasba tenni a procit (wireguarddal ezt tapasztaltam) a telefonon, ami joval nagyobb standby fogyasztast eredmenyez.
Viszont erdekesseg hogy nekem is jelentkezett tegnap a Telekomos kapcsolattarto es kiderult hogy hiaba feluleten cegesen ment le a rendeles azt a T megis lakossagira tette :DD . Persze hianyzik a rendes nev es szemelyi (felulet nyilvan nem keri be ceges rendelesnel). Nyilvan igy nem lesz ajandek tolto se.. De legalabb cegesen volt partizezer vasarlasi keret igy ez vigasztal.. Remelem hamar lebuveszkedi a kapcsolattarto ezt a dolgot es jon a csomag hamarosan :D. Telefonon csak egy elerheto a 3bol az meg hetek ota szabin, 3-bol 2 hetek ota, kb utolso pillanat hogy ezt helyretegyek. De hat ez gondolom abszolut low prio dolog.

[ Szerkesztve ]

(#575) NovakX5 válasza kchris78 (#574) üzenetére


NovakX5
csendes tag

Valamit félre értesz, nem kell folyamatos VPN. Én letöltöttem egy appot, kapcsolódtam egy német szerverre, beállítottam a leírtakat majd 5 perc után nem hogy kikapcsltam a VPN-t, de még töröltem is a komplett appot.
Azóta VPN nélkül, magyar google fiókkal a telefonon, gond nélkül használom a Google Pay-t az órán. Ennyit szerintem megér, nagyságrendeileg 15 perces folyamat, és egy darab plusz alkalmazás sem marad utána a telefonodon, sem a háttérben, sem sehol.

[ Szerkesztve ]

(#576) szilasz007 válasza MLA (#572) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Türelmesen várom a készletet állapotban van itt még :p

(#577) jupp008


jupp008
senior tag

Feleségem megkapta az órát tegnap (sima 40mm) és az ajándék töltőpadot is.
Tök jó minden, csak nekem van egy kis bosszúságom a Samsung irányába a töltőpadokkal kapcsolatban.
Nekem ugyanis van egy 2 éves Watch -om, és előre örültem, hogy a töltőpadok számát csökkenteni tudjuk a lakásba (telefonok-órák) + utazáshoz sem kell többfajtát vinni ... de mégse. Az én órámat se a töltőpad se a gyári 4-es óra töltőpadja nem tölti illetve az enyém se tölti a most megjelentet. WTF Samsung? Kicsit erre azért figyelhettek volna.
Remélem azért az óraszíjak kompatibilisek leszek...van egy csomó féle szín már itthon. Az új gyári szíjnak kicsit fura a kialakítása a régiekhez képest.

(#578) polonic válasza jupp008 (#577) üzenetére


polonic
félisten

A töltő a watch active-tól felfelé kompatibilis az órákkal.

(#579) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

A 46mm-es Watch 4 Classichoz pontosan milyen szélességű szíj való?
Úgy hallottam, hogy a Watch 3 45mm -es szíja nem jó rá, mert az 22mm-es, a Watch 4 Classic 46 pedig 20mm-es.

Keskenyebb lenne az újabb modell?

(#580) MLA


MLA
tag

Talált már valaki kijelzővédő üvegfóliát sima watch4-re? Csak a spigen.com-on találtam 6 ezerért, ami vállalható lenne, de másik hat ezret kérnek a szállításért azt viszont sokallom. :B Rendeltem az Ebay-ről, de az meg mire ide ér...

(#581) pandamaci


pandamaci
tag

Az ajándék töltőpad lassabban tölti az órát mint az órához adott töltőfej :(

(#582) G-Bali


G-Bali
senior tag

Az baj a szijjal hogy érvelt a csatlakozónál...(a régi nem volt az)

(#583) JockeyEwing válasza G-Bali (#582) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Ez mit jelent pontosan?

(#584) polonic


polonic
félisten

Telepíteni akartam a gboard-ot az órára a play áruházból telefonról, de nem történik semmi, csak azt írja, hogy hamarosna települ...

(#585) G-Bali válasza JockeyEwing (#583) üzenetére


G-Bali
senior tag

Itt sokkal ivesebb az a rész...

(#586) thomas92 válasza MLA (#580) üzenetére


thomas92
aktív tag

A német Amazonról rendeltem Watch4 44mm-re, a jövő hétre ígérik. Mondjuk nem tudom, hogy kinek mi a normális, szerintem ez egy ilyen alap cucc.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B09CQ7TDBY/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

(#587) Smirty


Smirty
tag

Rendelt valaki külföldről órát? Ha igen honnan?

(#588) NovakX5 válasza polonic (#584) üzenetére


NovakX5
csendes tag

Ismerős... én a sokadik után feladtam, inkább telepítem az óráról az appokat. Néha megy telefonról, néha nem.
Összességében egyébként szerintem kiforrottabb, és gyorsabb volt a watch 3 rendszere.

(#589) MLA válasza thomas92 (#586) üzenetére


MLA
tag

Köszönöm :R

(#590) NextError


NextError
tag

Na most lettem elég ideges. :(((
Alza most írta át a várható szállítást 10.07 -re
Classic 46mm lte... :W :W :W :W

(#591) bbmt válasza polonic (#584) üzenetére


bbmt
senior tag

Én a gpay-el vagyok így, viszont az órán levő áruházban nem jelenik meg,így nem tudom onnan telepíteni.

A kanál a gyengék villája

(#592) SX Wave válasza NextError (#590) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...na ez szívás. Én is szemeztem ezzel a lehetőséggel, mert a telekomnál elfogyott a classic, de végül a 44mm GW4 rendeltem meg a magentától.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#593) jupp008 válasza MLA (#580) üzenetére


jupp008
senior tag

Tegnap miután megjött az óra, bevittem a Media Markt -ba és felrakták rá az ott nyomtatott Clearplex fóliát. A mérete teljesen jó. 5000 Ft. volt, de mindenkinek ajánlom, mert telefonon nekem már ca. 2,5 éve rajta van és többször bizonyított akár ütésállóságot is. Ja és a kisebb karcok valóban nyomtalanul eltűnnek róla.

(#594) JockeyEwing válasza NextError (#590) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Nem hívtad fel őket, hogy mi ez?

(#595) OFF


OFF
csendes tag

Letöltöttem a frissítést az órára. Végre nem kapcsol be a kijelző csukló mozdításra, csak a lünetta fordításra! Eddig is így volt beállítva mégis mindig bekapcsolt. :DD

(#596) NextError válasza JockeyEwing (#594) üzenetére


NextError
tag

De. Nem tudnak semmit ..

(#597) szilasz007 válasza NextError (#596) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Alzaval egyzer en is igy jartam.
Esetleg, ha T-nel latod keszleten es az Alza nem szallitott addig, akkor mondjad le. Engem igy egyszer tobb mint fel even at hintaztattak egy joystickkal. Kb ha valami nincs raktaron, ideje kozeledtevel, mindig kapott +1 honapot...
Persze azert nem akarom tuldramatizalni. Erre az orara azert csak surubben jon majd a keszlet.

(#598) polonic


polonic
félisten

Nagyon zavaró, hogy fel lett cserélve a korábbi órákhoz képest a két gomb funkciója.
Sokkal kényelmesebb volt a felső gomb vissza gombként.

(#599) kchris78


kchris78
veterán

ha van valami máshol is ugyanannyiért akkor kizárt hogy alza... minden héten BF.... pffff

(#600) SX Wave válasza szilasz007 (#597) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...csak hát ugrik az ajándék ha most lemondja. Mégis is csak 25 000,-

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.