Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) bbmt válasza PeteePeti (#300) üzenetére


bbmt
senior tag

Tegnap rákérdeztem a Samsung ügyfélszolgálaton, aug 26-tól kezdik el kiszállítani az előrendeléseket azoknak akik a weben rendeltek. A személyes átvételes rendelésre nem kérdeztem rá.

A kanál a gyengék villája

(#302) nagyj74 válasza PeteePeti (#300) üzenetére


nagyj74
senior tag

Nekem sincs új infó. Nem érdekelne, ha nem fizettem volna ki.

(#303) adamklark válasza PeteePeti (#300) üzenetére


adamklark
senior tag

néha fura az előrendelés, pl előrendeltem note 20U-t Köki boltba és majdnem egy héttel előbb kaptam meg mint a kiírt dátum, valaki azt írta a fórumon anno lehet valaki lemondta előttem és előrébb kerültem a sorban, ki tudja

(#304) bbmt


bbmt
senior tag

Most voltam békéscsabai MM-ben, azt mondta a Samsungos srác, hogy biztos lesz rá hivatalos google pay nemsokára.

A kanál a gyengék villája

(#305) pandamaci


pandamaci
tag

MediaMarkt online felületén már nem rendelhető elő a fekete 46mm Classic, az Ügyfélszolgálat szerint elfogyott az előrendelési keret.

[ Szerkesztve ]

(#306) TheHoff


TheHoff
csendes újonc

Sziasztok! Telekomos dolgozóként most adtam le cégen belül a rendelést a Classic 46 mm-es verzióra, hivatalos tájékoztatás szerint 30.-án hétfőn lesz a rendelések kiszállítása. Ez a szolgáltatói, esim-es verzió! :) :K

(#307) kchris78 válasza TheHoff (#306) üzenetére


kchris78
veterán

igen nekem is bő egy hete is 30-át írt a T. Náluk akkor indul a dolog...

(#308) Uzi74 válasza TheHoff (#306) üzenetére


Uzi74
senior tag

Majd várjuk a beszámolókat mit lehet csinálni valódi stand alone módban vele (remote kapcsolat nélkül)

(#309) GáborG válasza PeteePeti (#300) üzenetére


GáborG
tag

ki is fizetted?
Én előrendeltem pénteken, szombaton bementem kifizetni, mert mondták hogy a kifizetett órákat adják ki elöször, ha megjön a töltöpad, ez a két feltétel kellett.
És ott helyben mondták hogy valószínüleg e hét hétfőn, így akkor is bementem érte nem vártam reagálásra... sajnos el vannak havazva és nem értesítenek ki egyesével embereket szerintem, de ha már ott voltam akkor megkaptam :) kb ilyen, a nyakukra kell járni sajnos

GáborG

(#310) PeteePeti válasza GáborG (#309) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jah értem! Van két mondvacsinált feltétel, amiről gyakorlatilag senki sem tud! Mert, ha ezt tudom, akkor nyilván ki is fizetem, hogy előbb megkapjam! :K
Azért ez így minden csak nem profi! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#311) GáborG válasza PeteePeti (#310) üzenetére


GáborG
tag

Ez tisztasor én is cseszegettem őket hogy ezek kiderüljenek :F
Lehetne normális tájékoztatás...
Nekem is abból indult hogy e-mailbe az jött hogy átvehető aznap 10 munkanapig, de az is egy rendszerelbaszás és ennek az utánajárása után derültek ki ezek a dolgok...

[ Szerkesztve ]

GáborG

(#312) Szuperhorcso


Szuperhorcso
csendes tag

Ma sikeresen megkaptam én is az órát (watch 4, 44mm) elsőre kicsit nagy, lehet elég lett volna a női változat. Szokni kell, hogy mindenre mindenhol külön engedélyt kell adni. Kíváncsi leszek, mennyit bír az akkumulátor.

(#313) bbmt


bbmt
senior tag

Megrendeltem az órát,sima watch 4 44mm a Samsung honlapról, kíváncsi vagyok mikor jön meg.

A kanál a gyengék villája

(#314) kchris78 válasza Szuperhorcso (#312) üzenetére


kchris78
veterán

na igen :). nekem apple watchból a kisebb is elég volt csukló méret szerint... A kisebb samut nem akartam megrendelni az aksi miatt nade a classic nagyon durván nézne ki rajtam.. Kb mint tech2 laci csuklóján.. Az én véleményem hogy lehet hogy "trendi" vékony csuklón egy krumplit hordani és jól néz ki de szerintem nem...

[ Szerkesztve ]

(#315) thboxx


thboxx
aktív tag

Most elsősorban olyat kérdeznék,aki valamelyik régebbi galaxy watch-ról vált. Mondjuk akinek pl fekete,vagy egyéb színű van,nem kopik le a festék róla egy idő múltán? Gondolom aluminiumot nem szineznek anyagában, rozsdamentest meg végképp nem. Feketégez egyszerűbb lenne jó fémszíjat rendelni, de félek a festékkopástól... :U

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#316) Smirty


Smirty
tag

Sziasztok

(#317) Smirty válasza GáborG (#262) üzenetére


Smirty
tag

A vérnyomásnak a mérése mennyire pontos?

(#318) Heyman válasza thboxx (#315) üzenetére


Heyman
aktív tag

Nekem az van, nem festett, eloxált. Kopni nem kopik, csak ha valami olyan törtnik vele ami roncsolja, akkor látszik alatta az eredeti alu szín, de ehhez nagyon neki kell csapni valaminek. 3 év alatt nem igazámn sikerült lestrapálni, pedig nem vigyázok rá.

(#319) szilasz007 válasza GáborG (#311) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ha már meg lett neked az óra. Egy kérdés eszembe jutott, amire tippre nem lesz a válasz: A Samsung Pay alapba fel van telepítve rajta? Vagy telepíthető?
Ez a régi Watchon csak régió váltás után jelent meg, azt lelkileg jó lenne felkészülni, kis XDA túrásra :)

Nagyon Köszönöm, ha megnézed!

(#320) nagyj74 válasza bbmt (#313) üzenetére


nagyj74
senior tag

13-án rendeltem meg. Kérdésre ma azt írták, hogy 24-én hozza a futár.

(#321) ollie válasza thboxx (#315) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kopik, de ha odavered valahova, lepattanhat ott a festék (bár elég erősen kell odaverni).

***

(#322) ollie válasza szilasz007 (#319) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból fent van, de csak régióváltásra jelenik meg, mert magyar bankkártyával nem működik.

***

(#323) GáborG válasza Smirty (#317) üzenetére


GáborG
tag

Párat próbáltam itthoni kontroll meressel (alap vérnyomásmérővel) a tabasztalat alapján a szisz 3at felfele mutatott az órán, a dia ugyanannyi volt mindig pontosan, a pulzus pedig max egyet tévedett vagy pontosan ugyanannyi volt.

GáborG

(#324) GáborG válasza kchris78 (#314) üzenetére


GáborG
tag

Ez a mindenkinek más kategória, az én csuklom elbirna egy 48mm-est is :D lehet jobb lenne ha 3 méretben dobnak ki az órákat mint már kb a telefonokat is... :))

GáborG

(#325) Schuler888 válasza GáborG (#324) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egy 48mm-es nekem is johetne de sajnos a 4es szeriabol nem tetszik egyik sem :/ A GWA2 designja telitalalat, de azota nem lattam szep okosorat

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#326) Szuperhorcso válasza Smirty (#317) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

Nálam egyelőre megbukott.
Tegnap kalibráltam, ma reggel az omron mérő 126/77-et mért, az óra pedig 104/61 és 102/59-et.
Remélem még javítanak a mérési pontosságon, mert ez így nagyon gyenge eredmény.

(#327) Smirty


Smirty
tag

Köszönöm a válaszokat

(#328) thboxx válasza Szuperhorcso (#326) üzenetére


thboxx
aktív tag

Az Omron felkaros,vagy csuklós? Ha felkaros,azokat alapból nem említjük egy lapon még a csuklós céleszközökkel sem. Pontos vérnyomásmérésre egyébként minden orvos csak és kizárólag a felkarost ajánlja. Amúgy lehet az is hogy egy-két kalibrálás után,esetleg szorosabb szíj mellett pontosabban mér... Azért adj még esélyt neki,hátha... :))

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#329) Szuperhorcso válasza thboxx (#328) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

A legdrágább felkaros. Sajnos magas vérnyomásom van, rendszeresen mérem, ez a legjobb omron felkaros mérő jelenleg a piacon.

(#330) BusinessGuy válasza thboxx (#328) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Hogy egy lapon nem említik az egy dolog, de ekkora difi gyönyörűen rávilágít hogy az óra vérnyomásmérése elég szart sem érő parasztvakítás, kiváncsi leszek fejlődik-e új firmware-ekkel hogy legalább nagyjából reális képet adjon...

[ Szerkesztve ]

(#331) szilasz007 válasza ollie (#322) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Kosz a valaszt. Akkor nincs uj a nap alatt.
LTE miatt XEH/TMH, backup, majd utana BTU-ra valtas, es restore.
Alig varom a jatekot. :))

(#332) Szuperhorcso


Szuperhorcso
csendes tag

Érdekes, megjönnek az értesítések a gmail alól az órára, el is tudom olvasni a leveleket, viszont rezgéssel nem jelzi az óra, hogy új üzenet érkezett.
Minden beállítást végignéztem, kellene hogy rezegjen, de nem rezeg.
Szerintem bug, de ha van valakinek ötlete, mi lehet a probléma/megoldás, azt megköszönöm.

(#333) F1DO válasza thboxx (#328) üzenetére


F1DO
senior tag

Szerintem vérnyomásmérés csuklón soha (míg valami új szenzort, észlelési lehetőséget, stb fel nem találnak) nem lesz pontos..
Arra jó hogy viszonyítani lehessen, arányszámokkal kalkulálva.

Már az is nagy dolog ha a pulzust sikerül pontosan belőni, meg a véroxigént.

[ Szerkesztve ]

(#334) kchris78 válasza F1DO (#333) üzenetére


kchris78
veterán

Csuklós is ha nem is használhatatlan de... Kicsit feljebb emeled vagy lejjebb a szívhez képest és máris a kicsit magas vagy alacsony vérnyomásból normális lesz... Nagyon kell tudni hogy mindig ugyanaz legyen...

(#335) Schuler888 válasza F1DO (#333) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Szerintem vérnyomásmérés csuklón soha (míg valami új szenzort, észlelési lehetőséget, stb fel nem találnak) nem lesz pontos.."

Nade pont ez tortent..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#336) ronson88


ronson88
tag

Egy tapasztalat a vásárláshoz.

Ma délelőtt utcáról beesve (értsd. nem előrendelve) vettem egy 44-es Galaxy Watch 4-et (zöld volt raktáron de jól néz ki, szóval megfelelt) a Westendben. Így is jár hozzá az előrendeléses akciós töltőpad, de mivel az nem volt nekik raktáron, erről később küldenek értesítést, mikor mehetek be érte.
(Igény esetén természetesen ki is szállítják.)

[ Szerkesztve ]

(#337) PeteePeti válasza ronson88 (#336) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nagyon profi amit művelnek! :W
Aki előrendelte tűkön ülve várja, hogy végre böfögjenek valamit, hogy mikor óhajtják kiszállítani, más meg be szambázik az utcáról, aztán órával a karján jön ki! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#338) GáborG válasza Szuperhorcso (#326) üzenetére


GáborG
tag

Fura mert nálam meg pontos (irtam is tegnap) de akkor ma is csinálok egy raerositest.

Feljebb toltad az órát ahogy mutatta az ábra meg minden?

GáborG

(#339) kchris78 válasza PeteePeti (#337) üzenetére


kchris78
veterán

saját maguk által állított játékszabályokat sem tartják be.

(#340) thomas92 válasza ronson88 (#336) üzenetére


thomas92
aktív tag

Örülök, hogy neked összejött. :)

Ellenben én sem értem mit művelnek. Előrendeltem csütörtökön és azóta se semmi .... Simán bemennék én is a Westendbe, de már kifizettem a Downtownban múlt héten ... Ahová mellesleg azért mentem, mert az emailben az volt írva, hogy átvehető, de ugye kiderült, hogy az nem igaz. Aztán azóta már a 3. dátumot ígérik.

[ Szerkesztve ]

(#341) thomas92 válasza kchris78 (#339) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1

(#342) adamklark


adamklark
senior tag

szerintem valamit nagyon benézett az ott dolgozó, ha besétálsz a boltba az nem előrendelés, főleg hogy ezeknek szokott lenni egy határideje, regisztrálni kell stb

(#343) djszido


djszido
tag

Én igazából úgy vagyok, hogy annyira nem sürgős nekem az óra, de ez a bénázás engem is nagyon fel tud idegesíteni.

(#344) PeteePeti válasza djszido (#343) üzenetére


PeteePeti
őstag

Engem sem az dühít, hogy 26 éjfélig van hírdetve az előrendelés, majd 27-én lehet először átvenni őket! Mert ez egy világos és érthető szabály! De, ha ez a szabály, akkor mindenkinek legyen ez és ne az legyen, hogy egyik bolt kiadja, másik nem, egyik köti az ebet a karóhoz a másik szarik rá! :((
Nettó hülyenek nézik a saját vásárlóikat, és ez az ami dühít! :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#345) thxer válasza PeteePeti (#344) üzenetére


thxer
aktív tag

Sehol nem írták hogy internetes előrendelés létezik csak és ezek a saját szabályaik:

"4.4. Amennyiben a szállítási körülmények lehetővé teszik, úgy bizonyos partnerek a Megjelenési Időpontot megelőzően is kiszállíthatják, vagy átadhatják a Promócióban Résztvevő Terméket, ugyanakkor a Szervező ezt garantálni nem tudja, továbbá ennek dátumáról kizárólag az adott Promócióban Résztvevő Üzlet tud tájékoztatást adni. A Megjelenési Időpontot megelőző átadás elmaradásáért a Szervező a felelősségét kifejezetten kizárja."

Teljesen szabályos, hogy valaki bemegy, "előrendeli" és átadják ha van készleten.

[ Szerkesztve ]

(#346) thomas92 válasza djszido (#343) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, engem is a bénázás zavar.

(#347) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Nekem az tetszett, hogy pl a Kokibe, szemelyes atvetellel, helyszinen fizetest kerve, visszairtak, hogy csak akkor vagyok jogosult az eloveteles toltore, ha 26.-aig besetalok es kifizetem. Mondtam ok... rugalmas... kisse szarrago.

Aztan persze atgondoltam es ha lud kover, legyen LTE-s es lemondtam az egeszet.... azt remelem 30.-an hozza a GLS egy lila dobozba.

(#348) GáborG


GáborG
tag


Első uzemido, haaat nem sok.
10p-kent pulzus. Éjszakai mód veroxigen meressel.

GáborG

(#349) szilasz007 válasza GáborG (#348) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Mondjuk nekem sose volt olyan Wear-es órám ami 1 napnál tovább húzta...

(#350) adamklark válasza GáborG (#348) üzenetére


adamklark
senior tag

ez elég fura, lehet idő kell neki,mostani órám megy 4-5 napot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.