Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) polonic


polonic
félisten

Off

[ Szerkesztve ]

(#1002) szilasz007 válasza NextError (#1000) üzenetére


szilasz007
aktív tag

1000. válasznak tökéletes :D

(#1003) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg rendelhető az óra a webshopban (legalábbis a BT-s verzió), szóval kuponnal nagyon baráti ára van (65 vagy 75 ezer a mérettől függően).

***

(#1004) Sanya válasza ollie (#1003) üzenetére


Sanya
nagyúr

S töltheted naponta! VÁÓ

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1005) nagyj74 válasza Sanya (#1004) üzenetére


nagyj74
senior tag

Két naponta VÁÓ!!! :DD

(#1006) ollie válasza Sanya (#1004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy itt olvasom a dolgokat, inkább 3 naponta kell, mint ahogy a mostani Active2-et kell töltenem, de 2 nappal is kiegyeznék, ahogy az Active1-et kellett.

***

(#1007) fzboxx


fzboxx
senior tag

Srácok!
Nekem is van egy 4 éves gear S3, amit még most is elég másfél naponta tölteni, de azért megrendelem a watch4-et, mert sok új innováció van benne.
De nem értem ezt a töltési mizériát.
A "Best of the best" Apple watch is naponta töltőre kényszerül!
Egyenlőre itt tart a technológia.
A másfél-két nappal még mindig jobb a watch4, nem?
Csak hangosan gondolkodom...
:R

(#1008) ollie válasza fzboxx (#1007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen szempontból nem az Apple Watchhoz szokták hasonlítani, hanem a félokosórákhoz (pl Huawei órák), melyek 1-2 hétig is elvannak 1 töltéssel, cserébe viszont nincsenek rá extra appok meg watchface-ek, hanem azt kapod, amit a Huawei megcsinál hozzá. A Watch 4-hez (meg a korábbi Samsung órákhoz) viszont bárki tud könnyen face-t csinálni (app letöltés), de akár bármilyen programot írni.

***

(#1009) fzboxx válasza ollie (#1008) üzenetére


fzboxx
senior tag

Egyet értek, ezért korrekt inkább az AW-hoz mérni. :R
Gondolom, ellene szánják versenytársak.

(#1010) torma1981 válasza ollie (#1008) üzenetére


torma1981
veterán

Valóban ahhoz hasonlítják. Azért szerintem mindenki örülne, egy rendes uzemidőnek. 4-5 nap. Szerintem simán megcsinálhatnák. De valóban nem gond, ha 2 naponta tölteni kell. Azért jobb lenne ha pl a active 2 jobban jelezné ha merül. Semmi rezgés, stb. Csak 15%—nál kiirja hogy aksi kevés. Nem tudom a 4-es jobb e ennél.

(#1011) djszido válasza Sanya (#1004) üzenetére


djszido
tag

A régi mutatós órám meg két évet elment egy elemmel.

(#1012) fzboxx


fzboxx
senior tag

Most érkezett meg. GW4, 40mm, BT, ezüst. 65e HUF
Egy lassan öt éves Gear S3-at vált le.

(#1013) ollie válasza djszido (#1011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A még régebbi felhúzós óra meg csak 1 napot.

***

(#1014) kchris78 válasza ollie (#1013) üzenetére


kchris78
veterán

ott a pont! :D

(#1015) worxland válasza ollie (#1013) üzenetére


worxland
addikt

A legtakarékosabb a napóra.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1016) Dello79


Dello79
aktív tag

/ akinek nincs ideje megnézni összefoglalom: pontatlan az óra és nem ajánlott vétel /

[link] :))

[ Szerkesztve ]

(#1017) thboxx válasza Dello79 (#1016) üzenetére


thboxx
aktív tag

Igazán hiánypótló hozzászólás volt! Köszönjük! :R
(Sokunknál érdekes módon nem kimondottan pontatlan....)

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1018) Dello79 válasza thboxx (#1017) üzenetére


Dello79
aktív tag

Mihez hasonlítod ? vagy csak úgy szerinted ? :P nyugi, nem vagyok a Samsung ellen, hiába pontatlanabb mint egy random Garmin mégis Samsungot használok és eladtam a Garmin órám.. :) de tény, ami tény :) na .. attól hogy ismerjük a hiányosságait még lehet szeretni. pl. hordtam 1 hétig Fitbitet is, hiába fényévekkel pontosabb mint bármelyik óra pl. alvásra nekem ez nem opció és nem is jött be az óra..

(#1019) thboxx válasza Dello79 (#1018) üzenetére


thboxx
aktív tag

Én "csak" egy felkaros vérnyomásmérőhöz tudom hasonlítani... Amihez kalibráltam is. Max 2-3 egységnyi az eltérés. Az szerintem csuklón mérve még céleszköztől is elfogadható. Arra,hogy megtudd,drasztikusan magas,vagy épp leesett a vérbyomásod szerintem tökéletes. Akinek egy esetleges egészségügyi probléma miatt fontos,hogy a mérés tűpontos legyen,az úgyis beruház egy drágább felkarosra... Emiatt szerintem kár rásütni,hogy nem ajánlott... :U

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1020) Szpisti válasza thboxx (#1019) üzenetére


Szpisti
addikt

Így van, ez nem egy orvostechnikai műszer... De arra pontosan jó, hogyha valami nagyon eltér, csak akkor veszem elő a felkaros OMH-s vérnyomásmérőt...

(#1021) autotaxmo válasza Dello79 (#1018) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mi volt a tapasztalat a fitbitnel? Melyik tipus volt?

(#1022) Dello79 válasza autotaxmo (#1021) üzenetére


Dello79
aktív tag

FitBit IONIC -volt, pontos alvás figyelés.. ( pl. nem csinálta azt mint a Samsung, hogy kimegyek este wc-re és szerinte nem történt semmi.. REM alvásban vagyok :C , de a Garmin is pont ilyen amúgy.. ) de ez nem érdekelt, mivel nem alszom órában..

Azért használok most Samsung órát mert tetszik és ez is szempont :) ionic nekem olyan volt mint egy kis monitor :) hiába pontosabbak az értékek.. nem tetszik rossz ránézni.. így akármit is tudhat..

Ha egészségmonitorozás lenne a fő szempontom akkor most egy FitBit Charge 5 -öt vennék.

Watch4-et is vettem volna, de jelenleg nem látom értelmét Active 2-ről váltani rá.

(#1023) thboxx válasza Dello79 (#1022) üzenetére


thboxx
aktív tag

Nálam alvásmonitorozással nincs baj. Talán inkább túl sokszor azt érzékeli hogy fent vagyok. Bár az is lehet,hogy csak nem emlészem rá...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1024) autotaxmo válasza Dello79 (#1022) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem egy fitbit versa 3 oram van, en hordom ejjel-nappal, mondhatni tokeletesen meri az alvast. Lehet ilyen orat kellett volna venned, mert ennek szerintem jo designja van (apple watch feeling) A fizetes is tokeletes vele ( fitbit pay revoluttal) es nincs offline token toltogetes, szimplan mukodik mindenhol barmikor. A gps is elegge frankon pontos. [kép]

(#1025) autotaxmo


autotaxmo
őstag

De az lte varians nagyon hianyzik ebbol, meg tul kicsi nekem a kijelzoje, nem annyira komfortos rajta uzenetek olvasni ha nincs kedvem elokotorni a telefont

(#1026) Dello79 válasza autotaxmo (#1024) üzenetére


Dello79
aktív tag

Ismerem, haverom nagy FitBit fun, neki Sense van, jaja tudom, hogy nagyon jó rendszere van.. de nálam az óra kerek, ezert tetszik a Samsung.

Ez olyan mint nőknél, hiába próbáltam meggyőzni feleségem egy tabletről , ha nincs fehér nem kell :) :) aztán beláttam , hogy mindig azt nézi , hiába gyorsabb egy másik modell ha nem tetszik..nem fogod szeretni.

Ha tetszik szereted , meg elnézel neki ezt azt :)

[ Szerkesztve ]

(#1027) kchris78 válasza Dello79 (#1022) üzenetére


kchris78
veterán

nekem a legzavaróbb hogy nem mér mélyalvást.. az ébrenlétet aránylag beméri nekem.

(#1028) Dello79 válasza kchris78 (#1027) üzenetére


Dello79
aktív tag

Nagyon drága, de ugye ez lenne a megoldás :)
https://www.whoop.com/membership/strap/

(#1029) kchris78 válasza Dello79 (#1028) üzenetére


kchris78
veterán

ez a minden is havidíjas megoldás ez nonszensz... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1030) fzboxx válasza Dello79 (#1026) üzenetére


fzboxx
senior tag

Mélyen egyetértek :R

(#1031) fil


fil
őstag

GPay még mindig csak régiós trükközéssel megy? (Nincs ilyen órám csak tervezem)

(#1032) gyantaszuz válasza fil (#1031) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nem. A legtöbb magyar bank már támogatja. OTP nem, de Curve-vel / Revoluttal simán működik.

(#1033) fil válasza gyantaszuz (#1032) üzenetére


fil
őstag

Tehát akkor már az órán sem kell trükközni, ez jó. A telefonon már évek óta használom, most Fitbit Versa 3 van ,de azzal csak a Curve, Revolut, Wise mennek.

(#1034) Badboys válasza gyantaszuz (#1032) üzenetére


Badboys
őstag

Talán 1-2 bank támogatja. 1 biztosan az K&H, viszont sajnos a többség nem. Úgy hogy a válasz nem pontos.

(#1035) thboxx válasza Badboys (#1034) üzenetére


thboxx
aktív tag

Meg az ERSTE, meg a CIB, meg asszem a Gránit Bank is... szóval nem csak egy. Most indul be a dolog. Ami biztos,az az, hogy az OTP nem tervezi. A többi nagyobb bank igen. Vagy már be is vezették. Szóval nem egy veszett ügy...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1036) nagyj74


nagyj74
senior tag

https://fototrend.hu/tema/re_samsung_galaxy_watch4_es_watch4_classic_probawe/friss.html

Ide írjatok, ide költözött a topik

(#1037) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Akinek Telekomos esim-es változata van tudna hozzászólni hogy a hagyományos sms megérkezik az órára? Mert nekem nem és kellemetlen nagyon a dolog...

(#1038) nagyj74 válasza F1DO (#1037) üzenetére


nagyj74
senior tag

1036 hsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.