Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) nagyj74


nagyj74
senior tag

Teszt

link

(#902) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, lehet, hogy csak én vagyok figyelmetlen, de hogyhogy nincs még Mobilarena teszt az órával kapcsolatban? Úgy emlékszem, jó ideje olvastam már , hogy tesztelik...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#903) bbmt válasza crane75 (#902) üzenetére


bbmt
senior tag

A nap kommentje... :D

A kanál a gyengék villája

(#904) atomka78 válasza crane75 (#902) üzenetére


atomka78
tag

Ez nagyon jó bakker :W

(#905) crane75


crane75
senior tag

A megjelenéshez képest így is elég későn jött a teszt. Az meg, hogy nem lógok egyfolytában a neten és esetleg nem láttam, hogy kb a hsz - em előtt egy órával jött ki a teszt, még nem jelenti azt hogy ezen ilyen stílusban kell mulatni. Szerencsétlenek. Kívánom hogy ennél soha ne legyen nagyobb örömötök...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#906) atomka78


atomka78
tag

29 percel hamarabb lett még be is linkelve a teszt. Közvetlen a te hozzászólásod előtt.Kb az utolsó hozzászólások csak erről szóltak. Szerintem ha felmész valahova és valami kérdésed van akkor előbb megnézted hogy volt e már, legalábbis így lehetne meggátolni azt hogy valami ne legyen ezerszer kint.de te az előtted lévő hsz.sem nézted meg. Így ne nagyon csodálkozz. Amúgy meg úgy mulatok ahogy nekem jól esik, nem hiszen hogy neked kéne szabályozni. Uff

(#907) jupp008 válasza atomka78 (#906) üzenetére


jupp008
senior tag

Nálam nincs előretelepítve a Camer Remote app ... és ugyanezt a verziót a Playben sem találom.
Nállatok van ?

(#908) atomka78 válasza jupp008 (#907) üzenetére


atomka78
tag

Nem tudom ezt miért én kaptam,de most beütöttem és két félét is mutat ha camera remote ra gondolsz. Az órán üsd be a keresőbe.

(#909) joey04 válasza crane75 (#905) üzenetére


joey04
titán

1 kommentet visszaolvasni nem nagy elvárás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#910) jupp008 válasza atomka78 (#908) üzenetére


jupp008
senior tag

véletlen válaszoltam
De, előretelepítve kellene lenni. Itt látszódik a videóban is. [link]
És kimondottan ezt a gyári alkalmazást nem is találom a playben. Tizenen pedig ugyanez megvan.

(#911) kchris78 válasza djszido (#894) üzenetére


kchris78
veterán

heos ugye sajat spotify lejátszással rendelkezik. nem a zenét streameli csak vezerli. Órát belövöm hogy heos7 a kimenet és vagy nem fogadja el kimenetnek vagy igen de hiába állítom mit játsszon a heos éli a saját életét. annyira önálló hogy magában egy playlist végig tud menni.

(#912) atomka78 válasza jupp008 (#910) üzenetére


atomka78
tag

Dehát nekem ez ott van gyárilag. [kép]

(#913) G-Bali válasza PeteePeti (#638) üzenetére


G-Bali
senior tag

Mindent úgy csináltam,(elvileg)ahogy itt le iráltok,sőt még ágy fake GPS is benyontam a
Super VPN-n kívűl de

Mit rontottam el nem értem
(Az óra honlap érkezik Samsung Webshop)

(#914) jupp008 válasza atomka78 (#912) üzenetére


jupp008
senior tag

Igen, de nekem valamiért nincs.
Ezért kérdezem úgy általánosságban, hogy mindenkinél megvan -e vagy másnál is hiányzik.

(#915) Tibcsi447 válasza thxer (#885) üzenetére


Tibcsi447
csendes újonc

Isten vagy! :D

(#916) crane75 válasza atomka78 (#906) üzenetére


crane75
senior tag

Google keresőben néztem, ahol még nem látszott, hogy az oldalon lenne kint teszt. De ettől függetlenül, mivel ennek a fórumnak sem a teszt a témája és történetesen valóban nem azzal kezdtem, hogy pontról-pontra visszaolvastam, még nem feltétlenül ez a normális reakció. Még ha figyelmetlen is voltam... Rögtön "nap kommentje" vagy fejét falba verő emojik - kal minősítő, gúnyos válasz a jó megoldás? Nem téma itt, ki mit csinál az életben, de hidd el, ha hozzám fordulnál a munkám kapcsán, én is csapkodhatnám röhögve a térdem, hogy "bakker" vagy "na, itt a nap betege". Számotokra egy fórumon az én figyelmetlenségem megért pár fullánkot, szerintem ez nem engem minősít.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#917) Anathema67 válasza crane75 (#916) üzenetére


Anathema67
tag

A gúnyolódók nevében elnézést kérek de légyszi zárjuk le ezt a témát. Köszönöm.

(#918) F1DO


F1DO
senior tag

Azt meg tudná írni valaki, hogy 20 vagy 22 mm-es szélességű szíjjal kompatibilisek a Watch 4- ek?

(#919) szilasz007 válasza kchris78 (#911) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ha a hangszóród Spotify integrációval rendelkezik, akkor az wifi-n keresztül megy, spotify connecten keresztül.
Abba nincs se BT, se telefon.
Azzal voltak nekem is gondjaim. Amúgy pont tegnap este próbáltam ki és órával is jól fel lehetett ébreszteni az erősítőt connecten keresztül. Ha az app-ba lehetnek akár zenét is keresni... na akkor lenne a legjobb. Lejátszás listák is valamik, de azért na... olyan ez mint az óra többi része: Jó ez, csak még hiányoznak dolgok.

(#920) hadan válasza F1DO (#918) üzenetére


hadan
tag

20 mm: https://www.samsung.com/hu/mobile-accessories/all-mobile-accessories/?galaxy-watch

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#921) F1DO válasza hadan (#920) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszönöm.

(elolvasva az itteni tesztet abban is említik végül, láttam)

(#922) nagyj74 válasza crane75 (#902) üzenetére


nagyj74
senior tag

Ez most szíven ütött :DD

(#923) PeteePeti válasza nagyj74 (#922) üzenetére


PeteePeti
őstag

Zárjuk már le ezt a témát! Emberünk figyelmetlen volt, na bumm! Lépjünk már túl ezen könyörgöm! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#924) G-Bali válasza PeteePeti (#923) üzenetére


G-Bali
senior tag

+1

[ Szerkesztve ]

(#925) nagyj74 válasza PeteePeti (#923) üzenetére


nagyj74
senior tag

A tesztet én osztottam meg. Ma reggel olvastam csak a fórumot. Engedtessék meg tőlem is egy reakció. Hozzászólásaim, és a regisztrációm idejéből látszik, hogy nem vagyok egy szószátyár típus. Tehát én kérek elnézést
Téma lezárva.

(#926) PeteePeti válasza nagyj74 (#925) üzenetére


PeteePeti
őstag

Tovább léphetnénk???? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#927) atomka78


atomka78
tag

Olyat kezdett csinálni a Google pay,hogy egyszercsak eltűnik az óráról az ikon. Ha az órán belemegyek a play áruházba akkor ott azt írja hogy telepítve és megnyitás. Megnyitom ott és visszakerül az ikon az órára. Van valami trükk hogy ne tűnjön el?

(#928) NextError válasza atomka78 (#927) üzenetére


NextError
tag

A leírás szerint vpn-el csináltad a google fiókot német régióra?

(#929) atomka78 válasza NextError (#928) üzenetére


atomka78
tag

Igen.és nem törlődik mert minden megmarad csak az ikon tünik el az óráról

[ Szerkesztve ]

(#930) kchris78 válasza atomka78 (#929) üzenetére


kchris78
veterán

valami algoritmus felismeri hogy 1mp alatt hogy jött át valaki onnan haza 🙂.

(#931) szabessz válasza atomka78 (#929) üzenetére


szabessz
tag

Nálam is ez van sajnos eltünik egyi időután, pedig én is vpn-el csináltam én is.

(#932) testify


testify
csendes tag

[kép] Na gyerekek, megvan.

Fizettem a GW4-en, Google Pay-en keresztül. A módszer egyszerűbb volt, mint az eddig leírtak, és abban sem vagy vagyok biztos, hogy minden lépésre szükség volt-van.
Az alany egy SM-R875 (eSIM-es, Telekomos GW4, NEM a Classic)

-Telefonon, beállításokban új Google fiók létrehozása, amelyben a lengyelországi lakcímet adtam meg.
-Ezt a fiókot hozzáadtam az órán is a fiókbeállításoknál.
-A telefonra letöltöttem a Google Pay-t innen : [link]
-Ha még nem volt kártyád hozzáadva, itt lehet megtenni. Curve kártyát és K&H-t adtam hozzá.
-Az órán a Play Áruházban is átváltottam a fiókot az újonnan létrehozottra. Ezután nekem megtalálta kereséskor a GPay-t az órán is áruházban.
-Telepítettem ott is, majd itt is hozzá kell adni a kártyákat, amiket már mobilon megtettünk.

Voala. Egyenlőre csak a K&H-t próbáltam, a Curve kártyát nem fogadta el az automata, azonban a napokban azt is kipróbálom. Mindezt a telefonról lecsatlakozva, önálló módban tettem, bár mobilkapocsolat (4G) volt, nem hiszem, hogy szükséges, ez is tesztelésre vár. Üdv.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#933) atomka78 válasza testify (#932) üzenetére


atomka78
tag

Valószínűleg el fog neked is tünni,de ne legyen igazam

(#934) testify válasza atomka78 (#933) üzenetére


testify
csendes tag

Egyenlőre még ott van.

(#935) szilasz007 válasza testify (#934) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Beállításokban órán, kapcsolatok, NFC alatt, mutatja mint kiválasztható fizetési szolgáltató?
Mondjuk ezt lehet általánosabban kérdezni. Akinek permanensen elérhető marad.. nálatok kiválasztható?

(én ma fizettem órával.. tökéletesen működik (Curve), sőt, talán még érzékenyebb is, mint a régi Watch. Csak hát ott ez az engedélyezős csiki-csuki :DD )

[ Szerkesztve ]

(#936) PeteePeti válasza szilasz007 (#935) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én most már egy hete állítottam be! Akkor ott volt a Goggle Pay, amit ki is jelöltem! Azóta viszont eltűnt! A fizetés viszont működik azóta is, pont előbb fizettem vele megint! Goggle Pay nekem nem tűnt el azóta sem!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#937) testify válasza szilasz007 (#935) üzenetére


testify
csendes tag

Nem.mutatja, nincs választható fizetési szolgáltató. Google Pay ikon van, frappánsan működik.

(#938) bbmt válasza testify (#937) üzenetére


bbmt
senior tag

Érdekes, nekem csak akkor működik ha kiválasztom a fizetési lehetőségek közül. Mostanában onnan tűnik el, de az alkalmazás ott marad, viszont fizetni nem lehet vele.
Ilyenkor letörlöm,kikapcsolom az órát, bekapcsolt vpn-nél bekapcsolom az órát, újratelepítem a gpay-t és működik 2 napig.

A kanál a gyengék villája

(#939) Varszegig válasza testify (#932) üzenetére


Varszegig
veterán

Működik. Revoluttal tesztelve, fizettem is vele, és órák óta rajta van az órán.
A folyamat kicsit pontosítva:
Az alany itt is egy SM-R875 (eSIM-es, Telekomos GW4, NEM a Classic).
A folyamat során végig lengyel vpn bekapcsolva.
Telefonon új fiók, a fiók hozzáadása az órához is. (Fontos, hogy nem kell reset az órán.)
A telefonon nem kell apk-ból telepíteni a google payt, ha átváltasz a storeban az új "lengyel" fiókra, akkor elérhető a pay, és az jó is. Telepíted a pay-t, hozzáadod a kártyádat, de amikor a címet kéri, akkor egy valós lengyel címet kell megadni.
Ez után az órán is a storeban át kell váltani a lengyel fiókra, és ott már elérhető a pay, telepítés után ott vannak a telefonon hozzáadott kártyák.
VPN ezek után kikapcsolható, törölhető.

(#940) PeteePeti válasza Varszegig (#939) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én ugyanígy csináltam, csak német régióval és VPN-el, mert enyém nem LTE verziós! Ma délelőtt, volt egy hete, hogy felraktam órára, azóta sem tűnt el Goggle Pay az óráról és napi színten fizetek vele (K&H), eddig összes tranzakció sikeres volt! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#941) szilasz007


szilasz007
aktív tag

XDA-n egy újabb tipp... Friss telepítés után gyorsan vásárolj vele egyet, mielőtt eltűnik és akkor megmarad... Hát majd egyszer kipróbálom, ha megyek boltba :p
Ez már lassan az a szint, hogy ha háromszor körbefordulsz és óra mikrofonjába üvöltöződ a "hasztur-hasztur-hasztur"-t, akkor ott marad a pay :p

(#942) atomka78


atomka78
tag

Egy kicsit más kérdésem lenne. Minden értesítés rezeg az orán,de a gmail az nem. Megkapom mert látom ha kioldom,de nem rezeg. Ez mitől lehet?

(#943) nagyj74 válasza atomka78 (#942) üzenetére


nagyj74
senior tag

Valószínűleg bug. Nem vagy vele egyedül.

(#944) bbmt válasza szilasz007 (#941) üzenetére


bbmt
senior tag

Ezen már túl vagyok, nem marad meg így sem.

A kanál a gyengék villája

(#945) szilasz007 válasza bbmt (#944) üzenetére


szilasz007
aktív tag

gondolom a pörgésre gondoltál ? ;)

(#946) bbmt válasza szilasz007 (#945) üzenetére


bbmt
senior tag

persze :D

A kanál a gyengék villája

(#947) zee36th


zee36th
csendes tag

Sziasztok

Sikerült életet lehelnem Samsung Pay-be, a Google Pay mellett:
- GW4C az óra, ami United Kingdom régióra van állitva és így alapbol rajta van a Samsung Pay app.
- Elég hozza a GW4 plugin, a Samsung Pay appot ugyan engedi letölteni a telefonra, de mivel a telefonom régiója magyar, az ott nem működik (és úgy tűnik nincs is rá szükség).
- Amikor először elindítottam az órán a Samsung Pay appot, akkor telefonon elkezdte update-elni a plugint, ami UK VPN mögül futott le, bár nem tudom, hogy a VPN-re amúgy szükség lenne-e, de biztos ami biztos..
- Curve investor MC kártyát raktam be mögé (valós UK címmel), mivel a Curve-nek van a Samsuggal UK-ben megállapodása.

Samsung Pay-t jóval gyorsabban be lehetett állítani, talán kevésbé macerás mint a Google Pay-t. Google Pay app nekem is eltűnt az óráról először (talán ez most fixálva lett a valós UK címmel / és a Google account mögé is be van állítva a Curve kártya), de a Samsung Pay gyári app úgy tűnik jobban ragaszkodik az órához, egyszer sem vált még kámforrá..

Köszönet az új Wear OS-nek, hogy engedi óra reset-nél variálni a régiót, ez a korábbi Galaxy Watch Active2-mel nem ment volna ilyen simán..

(#948) testify válasza zee36th (#947) üzenetére


testify
csendes tag

Na igen, de olyan módszer kéne, ami működik az esim-es órákon is, mert azokon nem választható UK régió (sem).

(#949) szilasz007 válasza zee36th (#947) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Alig várom, hogy lehessen flashelni az órát... És vár az angol régió... :))

(#950) atomka78 válasza zee36th (#947) üzenetére


atomka78
tag

Megcsináltam és nem tünt még el, ami jó hír. Remélem müködik is, mert az fura hogy nem kapcsolja be az nfc-t és nem is szól hogy kapcsoljam be. Active 2 magától kapcsolta be az nfc-t ha elinditottam egy fizetését.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.