Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) szilasz007 válasza SX Wave (#600) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Az mondjuk jogos...

(#602) tiszalee4


tiszalee4
csendes tag

T-nél a mai nap folyamán átváltott "Jóváhagyásra vár" státuszról "Készletre vár" státuszra. Nem hinném, hogy az ígért 30-i szállításból lesz bármi is.

(#603) kchris78 válasza tiszalee4 (#602) üzenetére


kchris78
veterán

mikori rendelés?

(#604) tiszalee4 válasza kchris78 (#603) üzenetére


tiszalee4
csendes tag

08.15.

(#605) kchris78 válasza tiszalee4 (#604) üzenetére


kchris78
veterán

nekem most jött az SMS hogy készlet megérkezett. (igaz még a felületen a várakozó állapot van :D) 08.13 rendelés. szerintem most készletezték be a dolgot..
mivel céges számlával rendeltem és lakosságira ment végül a csomagátvevőknél null null van :D.

[ Szerkesztve ]

(#606) TheHoff


TheHoff
csendes újonc

Én 08.17 rendeltem meg a Telekomtól a Classic 46 mm-es eSim-es verziót, a megrendelés pillanatától jelenleg is "Készletre vár" státuszban van... :U ami nem sok jót sejtet a hétfői kiszállításra, mert ilyenkor már át kellett volna adniuk a GLS-nek... :U Gyanús, hogy ebből még hétfőn nem lesz kiszállítás, de amúgy nekem nem gond, nem probléma ha pár napot csúszik, várok türelmesen... :K csak legyen is belőle valami :DDD , mert jelenleg nem is rendelhető a Classicból a 46 mm-es verzió, csak a 42 mm-es verzió, és abból is csak a fekete színben... :U

(#607) szilasz007 válasza kchris78 (#605) üzenetére


szilasz007
aktív tag

LoL. Enyém is 08.13.-as rendelés 21:30...
Már épp akartam írni, hogy nálam még semmi azt, pont e perce küldtek SMS-t, hogy készlet érkezett... :DD
Nekem ebből tippre, 31.-e lesz. GLS-re feladják 30.-án... másnap meg jön. Remélhetőleg nem csak töltő :D
Remélem.
Az amúgy egy érdekes kérdés lenne, hogy melyik modellre, mekkora készlet és érdeklődés volt. Ez az óra érzésre nagyobbat fog szólni, mint az előzőek.

[ Szerkesztve ]

(#608) kchris78 válasza TheHoff (#606) üzenetére


kchris78
veterán

igen nekem sima nem classic, a classic tényleg hiány lesz úgy néz ki... valoszinu nem kap(ott) M.o. csak kevesebbet mint ígérték.

(#609) TheHoff


TheHoff
csendes újonc

amúgy vicces, mert a samsung.hu oldalon a Watch 4 Classcic 46 mm, LTE, fekete színben kiválasztva, a "Hol vásárolhatom meg" menüpont alatt csak az alza.hu -t írja,most néztem :Y
Ott meg az szerepel: "Beszállítás alatt > 5 db Várható 2021. 10. 07."
https://www.samsung.com/hu/watches/galaxy-watch/galaxy-watch4-classic-black-lte-sm-r895fzkaeue/
(Mondjuk ezt csak a Classic, LTE verzióra írja) :U
Már egyre kíváncsibb vagyok, mi lesz ebből a jövő héten.... :DDD

(#610) MLA


MLA
tag

Telekomos megrendelés (sima, nem classic) átváltott szállítás alattra. :K

(#611) LalleR870629


LalleR870629
csendes tag

Most írtak a telekomtól nekem is hogy készleten van az óra (46 mm classic). Én is tartok tőle hogy a hétfői szállításból nemsokminden lesz. 13án rendeltem.

(#612) thboxx válasza TheHoff (#609) üzenetére


thboxx
aktív tag

Van készlet T-nél,ha megnézed a honlapon a készülékeknél. Mostmár azt írják raktáron. Nem azt hogy újabb készlet várható. Kaptam nem rég én is sms-t. 21-ei rendelés. Gyanús nekem is hogy ebből csak 30-ai feladás és 31-ei kiszállítás lesz. Fene bánja.... csak ide érjen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#613) TheHoff válasza thboxx (#612) üzenetére


TheHoff
csendes újonc

Igen, most már valóban van készleten :K , de a Classic-ból csak a 42 mm és fekete érhető el, 46 mm-es még továbbra sem hozza. :U Én is így vagyok vele, pár nap csúszás simán belefér, ahogy itt a teljes anomáliákat olvasom :Y , csak a lényeg hogy meglegyen a töltővel együtt :DD

(#614) NextError válasza SX Wave (#600) üzenetére


NextError
tag

Így van, most már 09.15 a várható időpont, ezt még kivárom, de ha megjelenik máshol készleten akkor lehet visszamondom a francba. :N

(#615) polonic


polonic
félisten

Kicsit érdekes az appok kezelése a play áruházban.
Korábban jobb volt, átláthatóbb volt a galaxy storeban.
A galaxy store elvileg fenn az órán, de mégsem látni az appok között?
Na meg óraszámlapok is alig vannak. Van csak én vagyok még béna?

(#616) SX Wave válasza polonic (#615) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Még van egy kis káosz a storeban. Nem jelenik meg az összes óraszámlap az appból, viszont ha böngészőn keresztül keresel, akkor megint más a felhozatal. Még nem mélyültem el a témában annyira, mert még nincs nálam az óra, csak egy videóban láttam a difit.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#617) SX Wave válasza szilasz007 (#607) üzenetére


SX Wave
aktív tag

08.25. 18:10 > Rendelés állapota: előrendelés. 08.27. 18:34 > rendelésének állapota "Készlet megérkezett" állapotra változott. Remélem hétfőn már nálam lesz :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#618) jupp008 válasza jupp008 (#577) üzenetére


jupp008
senior tag

Korábbi 20mm óraszíjak kompatibilisek l
Az új óraszíj bénább a merevített nyak résszel és a sülyesztett gyorsikoldóval. Régebbieket egyszerűbb felrakni.

(#619) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! Suta kérdés, de jól olvasom, hogy max jövő héttől kapható az üzletekben? Sehol sincs még készleten? Sima tetszik nekem

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#620) polonic válasza Picur882 (#619) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

Az üzletekben hamarabb lehetett venni, mint hogy kiszállítással megérkezzenek az előrendelt darabok.
Érdemes a boltokat felhívni és érdeklődni.

(#621) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Gmail értesítés nem jön át órára nálam! Másnak van ilyen problémája? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#622) bbmt


bbmt
senior tag

Gpay-t sikerült ráraknom,de nem tudtam vele fizetni, ahogy néztem az órán az alapértelmezett nfc fizetést elfoglalja a samsung pay és nincs opció átváltani.

A kanál a gyengék villája

(#623) AliceWake válasza jupp008 (#577) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nálam megy a Samsung Wireless Charger Duo Pad (2019)-el, simán tölti a Watch Active-ot, Watch3-at és a Watch4-et is :F

Non omnis moriar.

(#624) AliceWake válasza pandamaci (#564) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem a Watch Active2 szíja okozott ilyet, kicseréltem a szíjat a régi Watch Active-om szíjára, nem vártam meg, hogy elmúlik-e.

Non omnis moriar.

(#625) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Na ma fizettem órával KFC-ben Szombathelyen! Sikeresen! :C
#570-es hsz alapján csináltam annyi különbséggel, hogy nem csináltam új goggle fiókot, hanem sajáttal, amit már napokkal ezelőtt át állítottam német régiósra!
A német VPN csak annyi volt, hogy Play Storeból letöltöttem egy VPN appot, abban beállítottam egy német VPN-t (Frankfurt), majd álltam neki a hszben lévő folyamatnak! Egyszerű volt! Folyamat végén VPN appot töröltem is telefonról utána! Ez az az app:

Viszont magyar K&H kártyát nem sikerült be állítani hozzá!
Wise kártyámat gond nélkül fogadta és azzal sikerült a vásárlás KFC-ben! Lehet az a gond, hogy csak olyan bank kártyaját fogadja el, aminek engedve van GPay Németországban!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#626) Picur882 válasza polonic (#620) üzenetére


Picur882
csendes tag

Köszönöm, már be is szereztem egyet media marktban :B

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#627) Smirty


Smirty
tag

Akinek már van watch 4 mennyire pontos a vérnyomásmérés??? Tapasztalatok?

(#628) Schuler888 válasza jupp008 (#577) üzenetére


Schuler888
senior tag

A galax geart ami 2eves toltenie kell, regebbi s3 frontier pl nah azokat nem toltik ezek mert mas technologia

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#629) kchris78


kchris78
veterán

en nekem jó ha jövőhéten lesz órám. most beszéltem az ÜFSZel és lakossági üzleti rendelés között nincs átjárás. igy ha kiküldik vissza kell küldeni. es új rendelést kell feladni. még jó hogy relatív van készleten fekete sima nem classic.

(#630) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sziasztok, valakinek van tapasztalata, hogy milyen a mukodese a galaxy watch 4-nek nem samsung galaxy telefonok eseteben es mik azok amik mukodnek egy sima android telefon parositassal?! Csak az ora miatt nem vennek galaxy telefont, tokeletesen meg vagyok elegedve a xiaomival.

(#631) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Esetleg ha veszek egy olcso hasznalt galaxy telefont amivel parositom az orat csak arra az idore hogy a vernyomasmerest, ekg-t bekalibralja es utana csak beteszem a fiokba es ujra parositom a sajat android xiaomi telefonommal, akkor tud mukodni a vernyomasmeres es ekg? Mert gondolom az ertekeket kiirja az ora meres utan, nem kell hozza a galaxy telefon a meresnel

(#632) autotaxmo válasza Smirty (#627) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ez engem is erdekelne nagyon foleg ugy hogy magas vernyomassal kuzdok es gyogyszereket szedek ra. Bar a csuklo mereses meres az soha nem volt hires a pontossagarol

(#633) autotaxmo válasza PeteePeti (#625) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mit jelent az 570-es hsz?

(#634) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Engem nehéz meglepni és tudtam, hogy sokféle kiegészítőket gyártanak okosórához, de hogy védőtok létezik mint kategória...

...szóval ha vkinek túl letisztult a GW4 és tuti védelmet szeretne az órájának, na arra is van megoldás :)

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#635) ollie válasza autotaxmo (#630) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapvetően a vérnyomás és EKG mérés nem működik nem Samsung telefonnal. Nem tudod megtenni azt, hogy először beállítod Samsung telefonon, majd párosítod a Xiaomival, mert egyszerre csak 1 telefonnal lehet párosítva, és új párosításnál visszaáll gyári állapotba.

***

(#636) Schuler888 válasza autotaxmo (#632) üzenetére


Schuler888
senior tag

De a csuklomeres a hagyomanyos felfujhato mandzsettaval dolgozik, itt ilyen nincs, ez mas technologia, itt sokan a kalbraciot szurjak el

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#637) thboxx válasza SX Wave (#634) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ez nem új keletű. Régebbi watch-okhoz is volt már. Inkább azon csodálkozom, hogy csak most jelent meg,de már van hozzá mindenhol IS kiegészítő...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#638) PeteePeti válasza autotaxmo (#633) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azt, hogy az 570-es számú hozzászólás! ;]

Vagyis:
"Google Pay beállítása:
Play Storeban a régióváltás nekem sehogysem sikerült, így ez lett a megoldás;
1) VPN => Németország
2) Play Storeban új google fiók létrehozása (így az eleve német lesz)
3) Google Pay letöltése ezzel a fiókkal a telefonra, kártya hozzáadása
4) Óra reset => régió német (nyelv bármi lehet)
5) Órán az előbb létrehozott, német google fiók kiválasztása
6) Órán a Play Storeból a Google Pay telepítése
Elvileg ennyi, nekem így most hibátlanul működik napok óta (nyilván VPN kikapcsolható, törölhető utána)
Kényelmi extra:
7) Órán a beállításokban a felső gomb kétszeri megnyomására beállítható a Google Pay, így bármikor csak két gombnyomás, és már lehet is fizetni"

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#639) autotaxmo válasza ollie (#635) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nagyon szepen koszonom

(#640) autotaxmo válasza Schuler888 (#636) üzenetére


autotaxmo
őstag

Akkor ezek szerint jol mukodhet a vernyomasmeres ha rendesen van kalibrslca

(#641) autotaxmo válasza PeteePeti (#638) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaaa, latszik hogy lelkes ujonc vagyok csak :) koszi a tisztazast!

(#642) autotaxmo válasza PeteePeti (#638) üzenetére


autotaxmo
őstag

Akkor gondolom ezzel a mokolassal mukodik a revolutos kartyas fizetes is google payen keresztul

(#643) LalleR870629 válasza SX Wave (#634) üzenetére


LalleR870629
csendes tag

Már 13án megrendeltem talán jövőhónap közepén végén megjön.

(#644) polonic


polonic
félisten

Elmentünk 70 km-t bringázni. Nem volt semmi extra teljesítmény, inkább kirándulás volt. Több, mint 4 óra volt. A feleségem órája 85 %-ról 10-re merült. Ez nem túl acélos azért, nem?
És ami érdekes, hogy a pulzus mérés van, amikor nem mérte a pulzust és a grafikonon is kihagyások vannak. Ez miért lehet? A gwa2-vel nem emlékszem, hogy lett volna ilyen.

(#645) AliceWake válasza autotaxmo (#630) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A Samsung Health Monitor nem működik nem-Samsung készülékeken, még apk-ból telepítve sem, így a vérnyomásmérés és az EKG nem lesz elérhető.

Ezen kívül egyelőre úgy tűnik, csak a mozgásvezérlés marad ki, minden más működik.

Non omnis moriar.

(#646) PeteePeti válasza autotaxmo (#642) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szerintem igen, mert Németországban hivatalosan van GPay Revolutra! Természetesen, ha valaki más régióval csinálja, tegyük fel UK, akkor érdemes azt figyelembe venni! :))
Először be tudtam állítani K&H kártyát is, de akkor nem német VPN-en keresztül csináltam! Olyankor el it tűnt óráról a Goggle Pay sokszor és mindig engedélyezni kellett újra! Igaz akkor nem próbáltam fizetni vele, de gyanítom nem működött volna! Német VPN-en keresztül meg már nem is engedte a K&H kártyámat hozzáadni, ezért próbáltam Wise-val, ami természetesen ment egyből! És most már Goggle Pay sem tűnt el óráról másfél nap és egy újraindítás után sem! Ekkor kezdem bizakodni, hogy lehet jó lesz a végén! És ma mondom teszek egy próbát a KFC-ben, és láss csodát szépen jött a pipa az órára fizetés után és terminál is elfogadta, majd egyből jött jelzés Wise-tól is, hogy tranzakció történt! Szal kicsit most megnyugodtam! :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#647) AliceWake válasza Uzi74 (#525) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha telepíted a Vibert az órára, akkor működik. Egyébként nem.

Non omnis moriar.

(#648) PeteePeti válasza PeteePeti (#646) üzenetére


PeteePeti
őstag

Változás!
Most német VPN-en keresztül újra megpróbáltam K&H kártyámat! De előbb a goggle fiókban a fizetések és előfizetések fizetési módok alatt újra felvettem a kártyát! Utána mentem órára hozzárendelni! És most engedte, tegnap viszont nem! :Y
Most Wise és K&H kártya is ott van órán a GPay-ben! Holnap tesztelem majd reggel pékségben, hogy azzal kommunikál-e terminál, vagy error lesz! Kíváncsi vagyok mi lesz majd! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#649) G-Bali válasza PeteePeti (#648) üzenetére


G-Bali
senior tag

Hűha ezek nagyon jó hírek :DD
ez milyen teloval csináltad?

(#650) jupp008 válasza AliceWake (#623) üzenetére


jupp008
senior tag

Igen, de az más. Az ajándékba kapott 3-as töltőpad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.