Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-26 19:38:44

LOGOUT.hu

Google Pay beüzemelése (egyelőre csak K&H kártyákhoz): [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) ollie válasza GáborG (#348) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 teljes nap használat 10 percenkénti pulzusméréssel kifejezetten jó. A Watch3 meg az Active2 is kb ennyit tud.

***

(#352) GáborG válasza szilasz007 (#349) üzenetére


GáborG
tag

Nekem a régi 4napot bírt kereken. Itt a következő körben kikapcsolom a veroxigenszint mérést meglatjuk mit hoz... mert kb annyi különbség van a régi watchoz képest

GáborG

(#353) GáborG válasza ollie (#351) üzenetére


GáborG
tag

Az előtte lévő Watch 46mm meg bírt 4-et, azért ideje lenne fejleszteni az akksin, nem akarom lassan naponta tölteni, egy hetet illene birni manapság

GáborG

(#354) ollie válasza GáborG (#353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 hetet a félokosórák bírnak. Gondolom hogy fontosabb volt az, hogy vékony legyen az óra, mint hogy sokáig bírja az akku.

***

(#355) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Nekem gwa2 lte van, de ha én is minden funkciót ki kapcsolok akkor úgy minek :F
Oké nem kell minden funkció a gwa4-böl de ott is sok elektronika van benne.

[ Szerkesztve ]

(#356) worxland válasza GáborG (#348) üzenetére


worxland
addikt

AOD megy?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#357) OFF


OFF
csendes tag

Ma délután hívtak, hogy menjek be az Alle SES-be fizetek és elhozhatom az órát. A töltőt csak 21.-e után adhatják ki, de nem kell bemennem érte postázzák...
Mondtam bemegyek 21.-én és elhozom mindkettőt.
Remélem nem süketeltek...

(#358) BusinessGuy válasza ollie (#351) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az minden csak nem jó... Watch-ot 4-5 naponta töltöm.
De persze spórolni kell azakksival hogy minél több legyen a töltés és minél elöbb zuhanjon a kapacitás, majd veszi a paraszt az új órát 1-2év múlva.

(#359) kchris78 válasza ollie (#351) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem is.. pulzus mérés azért sokat fogyaszt. plusz milyen fényerő, hányszor van ellenőrzés, hány értesítés van kivezetve az órára..

(#360) brooxy válasza OFF (#357) üzenetére


brooxy
csendes tag

Reális lehet, vagy nekem is kamuztak. Ma arról tájékoztattak hogy csak a jövő héten tudják kiszállítani az órát mert az ajándék töltőnél készlethiány merült fel.

(#361) OFF válasza brooxy (#360) üzenetére


OFF
csendes tag

Íráaban nem jött semmi...
Szombaton bemegyek és nincs semmi akkor :W

(#362) bbmt


bbmt
senior tag

Most kaptam mailt a Sprintertől, a Samsung feladta az órát, következő munkanapon megkapom :)

A kanál a gyengék villája

(#363) GáborG válasza worxland (#356) üzenetére


GáborG
tag

Csak értesítés és csuklómozdulatra ébred fel a kijelző, úgy van nálam.

GáborG

(#364) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Egy kis összehasonlítás :)

Gear S3 Frontier 46mm 2016
46 x 49 x 12.9mm 69 g
1.3" 360 x 360 pixel 278ppi
380 mAh 4GB 768MB RAM

Galaxy Watch4 Classic 46mm 2021
45.5 x 45.5 x 11mm 52g
1.4" 450 x 450 pixel 330ppi
361 mAh 16GB 1.5GB RAM

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#365) Szuperhorcso


Szuperhorcso
csendes tag

Azóta kétszer kalibráltam az órán a vérnyomásmérőt.
A probléma szerintem abból ered alapvetően, hogy nekem a bal és jobb kezemen teljesen más a vérnyomásom. A sis érték kb. 10-15-el alacsonyabb a jobb karomon. Kalibrálni pedig úgy kell, hogy egyszerre kell mérni az órával, és az ellenkező karon lévő rendes mérővel. Ez így nálam sosem lesz pontos sajnos. Annyit találtam ki, hogy egy karon végzem a kalibrálást, így egyszerre nem lehet mérni, hanem azonnal, egymás után mérem a két eszközzel. A képen látható, mennyire sikerült pontosan kalibrálni, szerintem ez már elfogadható.

(#366) szalai112 válasza Szuperhorcso (#365) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
az én GWA2 órám is tudja, de az óra orvosi eszközt nem helyetesít.
De mérv adónak jó ha estrém magas vagy extrém alacsony abban az esetben lehet gyanakodni.

(#367) Smirty válasza Szuperhorcso (#365) üzenetére


Smirty
tag

Eddig akkor meg vagy vele elégedve? Eddig watch 2 órám volt. Ott voltak érdekes eredmények

(#368) Szuperhorcso válasza Smirty (#367) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

Vannak azért bugok, amiket remélem javítanak.
Pl monitorozok egy edzést az órával, majd mikor befejeztem, riaszt az óra, hogy túl régóta vagyok tétlen, mozogjak...
Valamit a gmail levelek értesítésekor nem rezeg az óra, minden más esetben igen. Ez nagyon zavaró sajnos.

(#369) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Az új órában gwa4-ben van valamilyen app nfc fizetés téren?

(#370) ollie válasza szalai112 (#369) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Samsung Pay meg Google Pay (bár lehet, hogy még pár napot vagy hetet kell rájuk várni), de tök mindegy, mert egyik sem működik magyar bankkártyával, és így magyar régión meg sem jelennek ezek az appok.

[ Szerkesztve ]

***

(#371) doongoo válasza ollie (#370) üzenetére


doongoo
addikt

GPay már működik itthon is a K&H kártyával.

(#372) ollie válasza doongoo (#371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több fajta bank kártyájával is működik, de tudtommal csak telefonon.

[ Szerkesztve ]

***

(#373) emre33 válasza ronson88 (#336) üzenetére


emre33
addikt

Holnapig Pesten vagyok.

Ha Westenbe a SES bemegyek, akkor elvileg vehetek Watch 4 classic?

Nem utaznám át a fél várost potyára.

Kösz

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#374) PeteePeti válasza doongoo (#371) üzenetére


PeteePeti
őstag

Korábbi hozzászólásból idézet:

"Ma egész délután a netet böngésztem! Egyenlőre arra jutottam, hogy a Google Pay Magyarországon csak Curve, Revolut, Wise, Monese és K&H (velük beszéltem is) bankokkal működik hivatalosan, de csak és kizárólag a telefonnal! :W Okosórás Google Pay hazánkban jelenleg nem elérhető! :((( "

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#375) szalai112 válasza ollie (#370) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Akkor vagyis soha.

(#376) OFF válasza PeteePeti (#374) üzenetére


OFF
csendes tag

A Revolut tudtommal Garminnal működik.

(#377) PeteePeti válasza OFF (#376) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az Garmin Pay ami azokon van! Én azt használtam eddig Wise-val!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#378) kchris78


kchris78
veterán

[kép] valaki nem bírná ki 😁...

(#379) thboxx válasza kchris78 (#378) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ezmostmiez? :U :DDD
Amúgy: na sárácok,rászántam magam. Most redeltem elő... Remélem nem bánom meg... Innentől nem SOS,jön amikor jön. De eszméletlen kiváncsi vagyok rá! :))
'Meglássuk!' :DDD

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#380) Szuperhorcso


Szuperhorcso
csendes tag

Mai mérések. Az eltérő időpont bug, a Samsung mérés hibásan egy órával korábban van jelölve, nem jöttem rá miért, de a lényeg, a három mérés közvetlenül egymás után történt.
Az akkumulátor stabilan bír két napot.
Nálam folyamatosan megy a stressz, véroxigén, pulzus monitorozás, Bluetooth természetesen bekapcsolva, wifi GPS nfc kikapcsolva, és így nagyon meg kellett küzdenem vele, hogy a második nap estéjére lemerüljön, pedig nagyon sokat nyomkodtam. Napközben már az AOD-t is bekapcsoltam. Szóval én most úgy látom, minden másnap kell tölteni.

(#381) Smirty válasza Szuperhorcso (#380) üzenetére


Smirty
tag

Tudnál csinálni egy olyan tesztet, hogy pl 10 fekvőtámasz, meg 10 gugolás után csinálsz egy mérést? Kíváncsi lennék, hogy a magasabb vérnyomást mennyire jelzi az alacsony után.

(#382) gmaci válasza szilasz007 (#271) üzenetére


gmaci
tag

ok, köszi...

(#383) adamklark


adamklark
senior tag

egyébként ha egymás után méred pihenés nélkül akkor az nem valami jó

(#384) Schuler888 válasza szilasz007 (#271) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az iPhone es a samsung is a mostani modellekkel tervezte bemutatni a funkciot, neves orvosi intezetekkel egyuttmukodve, de egyelore meg dolgoznak rajta..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#385) kchris78


kchris78
veterán

BIA mérés ér valamit?

(#386) OFF


OFF
csendes tag

Most vettem át az órát az Alle SES-ben.
Töltőt is megkaptam.
Gyors, udvarias, korrekt ügyintézés!

(#387) LalleR870629


LalleR870629
csendes tag

A telekom meg majd küldi 30.-án. :W

(#388) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Ma reggel bementem a szegedi SES-be, megnéztem, kifizettem, hazahoztam, ajándékot is bezsákoltam. Nesze neked előrendelés.

(#389) Szuperhorcso válasza Smirty (#381) üzenetére


Szuperhorcso
csendes tag

Edzés után :
itt is közvetlenül egymás után volt a három mérés.

(#390) Smirty válasza Szuperhorcso (#389) üzenetére


Smirty
tag

Köszi. Ez bíztató.

(#391) fzboxx


fzboxx
senior tag

Üdv mindenkinek!
Olvasom egy hete az itteni hozzászólásokat.
Négy és fél éve egy gear S3 classic-ot használok, amit watch 4 nem classic-ra cserélném.
Látom, hogy már van, akinek megérkezett az óra, hozzájuk lenne kérdésem...
Az ip68 itt azt jelenti, hogy uszodában bátran használhatjuk, igaz?
A WiFi verzióval továbbra is lehet telefonálni egy Galaxy telefonnal összekapcsolva?
Úgy látom, a két nap az átlagos üzemidő. Ez sajnos kevesebb, mint a gear volt új korában, de több az érzékelő is, és nagyobb a felbontás is...
Van rajta gyári fólia vagy ilyesmi?
Bocsánat a hosszú írásért.
Üdv, Zoltán. :R

(#392) doongoo válasza ollie (#372) üzenetére


doongoo
addikt

Akkor biztos tévedtem ma is 2x, amikor az órával fizettem...

(#393) ollie válasza doongoo (#392) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen bankkártyával?

***

(#394) worxland válasza GáborG (#363) üzenetére


worxland
addikt

Akkor nekem ez az óra kimarad, a jelenlegi Active 2 tud kb. ennyi üzemidőt AOD-vel.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#395) kchris78 válasza fzboxx (#391) üzenetére


kchris78
veterán

nem, az ip68 azt jelenti hogy kezet moshatsz benne vagy fürdés. ez garantálja kb hogy nem lesz baja. Úszáshoz kell az 5ATM plusz.. meghúzod a karod és jóval nagyobb nyomás is kialakulhat mint amit az ip68 ad, plusz az időlimit sem elég.

(#396) fzboxx válasza kchris78 (#395) üzenetére


fzboxx
senior tag

Köszönöm szépen.

(#397) adamklark


adamklark
senior tag

nyugodtan használhatod úszásra az órát ha olyan mint active watch 2, Balaton +uszodában is lett többször használva, nyilván nem több órán át

(#398) Szuperhorcso


Szuperhorcso
csendes tag

Nálam egyszer már végig ment egy 100 százalékról 0-ra merítési ciklus, most vagyok a második teljes feltöltési periódusban, így 24 óra alatt pont 40 százalékot merült az óra.
Nálam folyamatosan monitoroznak a szenzorok, plusz napközben végig ment az AOD, éjjelre viszont levettem.
Szerintem van az órában 3 nap, gondolom lesz még új firmware is, meg én is elég sokat nyomkodom jelenleg az órát.

(#399) doongoo válasza ollie (#393) üzenetére


doongoo
addikt

K&H

(#400) thboxx válasza kchris78 (#395) üzenetére


thboxx
aktív tag


Elvileg tudja az 5ATM-t is. Elég sok helyen lehet olvasni. Plusz a samsung oldalán is van úszásos mozgás monitorozásra kép.
Egyébiránt az idevágó részt valaki lefotózhatná a az óra dobozáró,akinek már megvan. Csak hogy biztos legyen a dolog. Gondolom a dobozon ilyesmi fel kellene legyen tüntetve...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.