Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91) bunfi válasza Kansas (#86) üzenetére


bunfi
őstag

És eladtak belőle 50-100 ezer példányt. Most meg például a GTA V-ből majdnem 11,5 millót. Értem én, hogy drágult, de a szorzás két tagból áll, nem egyből. Ha csak a költségek emelkedtek volna már réges rég kiszállt volna mindenki ebből az iparágból vagy csak freemium játékot fejlesztene.

Amúgy ez a 60 dollár/euró is egy mesterségesen kitalált anekdota, amit valaki a múlt ködébe veszve kitalált és már mindenki úgy emlékszik, hogy a nagy játékok mind ennyibe kerültek, még akkor is amikor 3 floppy volt egy játék. Mondjuk a Doom II épp csak 40 dollár volt...

Speciel én elfogadom, hogy szétszabdalják a teljes árát a játéknak, zokszó nélkül fizettem ki a 100 eurót a FH4 Ultimate kiadásáért és alapvetően aki nem akarja nem veszi meg csak a sima 60 eurósat. De ne várják, hogy tapsikoljak ahhoz, hogy az agyondolgozatott fejlesztők által készített bugos, sokadgenerációs-kilúgozott szemét 70 eurós, emelt ára mellé meg a különböző egyéb bevételi forrásaik (DLC, lootbox, timesaver, ingame currency) is ugyanúgy belerakják, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.