Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz nemlehet #2 üzenetére

    "amire nem éri meg szerelőt kihívni, sőt sokszor ki se jönnek vagy csak hosszas könyörgés után."

    Modern(ebb?) fajta felső tartályos dömötört kellett nálunk javítani (csere lett a vége), vízkőoldás már nem segített, eresztett hetek óta bármit csináltam vele. Elkezdtem az első 1-2 alkatrészt szétcsavarni, aztán rájöttem hogy nem ér annyit a küzdelem, és elég kérdéses lett volna az eredmény is :D

    Az első szerelő akit ajánlottak a helyi fb-csoportban kijött másnap, tartálycsere anyaggal együtt 25.000, majdnem két órát szívott vele és ő ment el megvenni is a cuccott hozzá. Valószínűleg win-win volt a szitu mert azért a ~10.000 órabér se rossz neki (nem mondom hogy adózás után sem, mert számlát persze nem kaptam :D ), én meg tuti csak tovább rontottam volna a helyzeten.

    Már én is sokat filóztam hogy pl. ha nem kéne papír a hideg/melegburkoláshoz (víz/gáz/áram nem az én világom), simán az ilyen piszlicsáré munkákra csinálnék egy vállalkozást, a lakhelyem (lakótelep) 1km-es sugarában szerintem meg lehetne élni belőle.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés