Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Dzsabi89


Dzsabi89
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Rájöttem, hogy én sajátmagam nemtudom megcsinálni ezt a frissítést. Ezért egy Budapesti segítségét kérném hogy megcsinálná-e, persze mindezért fizetnék. A válaszokat várom itt és privátban is !
Köszönettel Gábor!

(#652) coyote55 válasza nemtommitirj (#650) üzenetére


coyote55
őstag

Ezt csak próbálgatással lehet kiválasztani...
A 800 x 600 felbontást én nem erőltetem, szerintem a 640 x 480 /30 fps. bőven elég.

Memento Mori!

(#653) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Sziasztok!

Próbált már valaki közületek flash player 10.3-at telepíteni Joestone turbó szoftverére (gingerre)????? Talaáltam két .apk , de parázok hogy vírusosak...

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#654) coyote55 válasza xKRIPAPAx (#653) üzenetére


coyote55
őstag

Én próbáltam, de egyszerűen nem települt fel... :(

Memento Mori!

(#655) patex1983 válasza xKRIPAPAx (#653) üzenetére


patex1983
őstag

Én ezt használom a 0613-as verzión és működik :)

X

(#656) nemtommitirj


nemtommitirj
csendes tag

Hello azt szeretném kérdeni nincs olyan flash player ami lejátszana indavideos videókat?
skyfire-t probáltam de nem játsza le az indásakat azt írja külföldrők kapcsolod vagy mi..és onnan tovább semmi tudom nem sok esélye van hogy van olyan flashplayer de hátha

Ja egy kis off:Szedjétek le axn playert ingyen axon:D már ha van Wifi elérésed mert eszi különbön szép kis pénzt kifizethetsz..

(#657) patex1983 válasza nemtommitirj (#656) üzenetére


patex1983
őstag

ha egy hsz-szel fentebb nézel, láthatod, hogy épp ott írtam... :U

szerk: egyébként az nem a Skyfire hibája, hogy azt az üzeneted kapod, hogy külföldről csatlakozol, hanem az oldal érzékeli úgy, hogy nem Magyarországról területéről netezel és ezeket az inda tiltotta, vagy korlátozta.

[ Szerkesztve ]

X

(#658) prwnd


prwnd
csendes tag

Heló!

Kijött az új Skype, nem hivatalos video chat támogatással minden 2.2+ rendszerre (front cam nem szükséges hozzá), állítólag a beálíltásokban külön engedélyezni kell.

Csakhogy. Az én beállításomban nyoma sincs ennek. Nálatok mi a helyzet?

(#659) nemtommitirj válasza coyote55 (#647) üzenetére


nemtommitirj
csendes tag

mégis tud 30fps-be videózni.. beraktam egy convertáló programba egy alap camerás videót meg egy lgcamerásat mind2-re 30fps-t írt.:D

Ja és a régi gyári 2.1-re is 30fps-t ír most akkor nem értem :S

[ Szerkesztve ]

(#660) coyote55 válasza nemtommitirj (#659) üzenetére


coyote55
őstag

Ezt én sem... :F

Memento Mori!

(#661) Akalifornia


Akalifornia
csendes tag

Sziasztok!

Először is köszönöm Joe-nak a fejlesztéseket, nagyon nagyon jó munka :)

Mikorra várható a legújabb verzió recovery-s verziója?

Észrevételek:
(nem olvastam el minden hsz-t, lehet,h a legújabban már javítva vannak)

06.13-at használok

1. ha telefonálok, a screenlock kép megjelenik, de valójában nem zár le.
2. ha felhúzom a processzort (tök mindegy,h meddig) akadozik a telefon és lefagy.

Nekem ennyi, ami feltűnt.

Még egy kérdés, amire lehet,h tudstok válaszolni. Korábban 2.1-el felhúzott processzorral használtam a telefont, de az Angry Birds akkor is lassult amikor nagyobb pályát kellett kezelnie, illetve több mozgó tárgyat.

Köszönöm!
Bence

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#662) coyote55 válasza Akalifornia (#661) üzenetére


coyote55
őstag

Tessék, megcsináltam... [link], vagy [link].
Valamelyik link biztos jó lesz!
Sajnos, nem mindegyik procit lehet húzni, és amelyeket lehet, azokat sem egyformán. :K

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#663) coyote55 válasza Akalifornia (#661) üzenetére


coyote55
őstag

Lejárt a szerkesztési idő :(((

A 2.3 alatt nem szabad az overclock-ot használni, csak magát a SetCPU progit!
Telepítés előtt, után hard reset megvolt?

Memento Mori!

(#664) Akalifornia válasza coyote55 (#663) üzenetére


Akalifornia
csendes tag

Előtte megvolt, utána nem. Leszedem este a mediafire-ről mert az a jó link :) . Nem overclock-ot használtam, azt olvastam én is, hogy nem szabad...

Köszönöm a segítséget, majd jelzem, hogy mi a helyzet.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#665) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Sziasztok!
Nekem sajnos nem akar települni Recovery menüből a 0.613, a fastboot meg nekem picit macerásnak tűnik. (Elvileg csak a 0710-ből van eddig kizárólag fastbootos, ugye?)
Ha recovery menüből akarom a 0613-at vagy a 0522-t telepíteni, akkor nekem a recovery0613.zip-re vagy a recovery0522.zip-re van szükségem (rámásolni a zip file-t az sd kártya gyökerébe?), meg előtte recovery menüből a telefon lepucolására?
Mert amikor rákattintottam a recoveryben a 0613 telepítésére, csak gyorsan lefutott pár sor, de nem akarja telepíteni.

(#666) patex1983 válasza Totigyerek (#665) üzenetére


patex1983
őstag

Idéznék a fenti írásból... "A recovery0613.zip pedig recovery menüből restore -ral .A zip fájl kitömörítése után a mappát be kell másolni az sd kártya clockworkmod/backup mappájába és utánna a restore menüponttal települ.
Fontos , hogy telepítés előtt a recovery menüben le legyen futtatva a wipe data/factory reset !!" :U
Fastboot-ból telepíthető:
-ginger0710.zip
-ginger0710d2s.zip
-ginger0522.zip
-ginger0522d2s.zip
-ginger0613.zip
-ginger0613d2s.zip

[ Szerkesztve ]

X

(#667) Totigyerek válasza patex1983 (#666) üzenetére


Totigyerek
csendes tag

Ja, kösz, én s most olvastam el ujra az instrukciókat, tehát ha jól értem akkor az sd kártyán csináljak egy clockworkmod mappát, amiben legyen egy backup mappa, és abba kell bemásolni a kitömörített mappát (a "2011-06-13.18.36.00" nevűt), és utána a recovery menü restore menüpontjából telepíteni (wipe data/factory reset után). Légyszi szóljatok ha valamit nem így kell, vagy ha kell még valamit csinálni.

(#668) coyote55 válasza Totigyerek (#665) üzenetére


coyote55
őstag

[link]
Nem kell semmilyen mappát csinálnod, recoveryben csinálj egy mentést, és lesz mappád!

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#669) patex1983 válasza Totigyerek (#667) üzenetére


patex1983
őstag

igen, csinálhatsz mappát, én is úgy tettem és hiba nélkül felment, pontosan így kell csinálni :)
Hajrá :)

X

(#670) Totigyerek válasza patex1983 (#669) üzenetére


Totigyerek
csendes tag

OK, annyi hogy még adok egy utolsó esélyt a joestone-féle black romnak (ami nálam eléggé instabil, a kingston kártyát nem szereti talán, és többször lefagy, meg elsötétül).

(#671) patex1983 válasza Totigyerek (#670) üzenetére


patex1983
őstag

nálam a recovery0613d2s.zip van fenn és nekem eddig ez a legjobban működő ROM, amit eddig használtam, még nem volt semmi nálad tapasztalt hibajelenség (kb. 2-3 hete pakoltam fel). A gyári 2GB-os SD-t használom a telóban.

[ Szerkesztve ]

X

(#672) Totigyerek válasza patex1983 (#671) üzenetére


Totigyerek
csendes tag

Hát ha már megvettem a 32 Gb-os kártyát akkor már inkább ahhoz választok ROM-ot, és ha kell küzdök addig amíg nem lesz működő, stabil rendszer a telón.

(#673) prwnd válasza Totigyerek (#672) üzenetére


prwnd
csendes tag

Toti másik topicban válaszoltam, hátha segít!

(#674) Totigyerek válasza prwnd (#673) üzenetére


Totigyerek
csendes tag

Köszi a választ, de tegnap egy elsötétüléses-fagyás után elfogyott a türelmem, és felraktam a recovery0613-at.
Eddig remekül működik, viszont amit hiányolok (illetve nem nagyon találok): a régebbi androidban jó ébresztő widget volt, ebben csak az órán keresztül tudom állítani (töltsek le gentle alarmot, vagy ilyesmit?). A másik, hogy nevekhez, ébresztéshez, sms-hez egyedi csengőhangot nem tudok beállítani (le kell ehhez töltenem programot, mint pl a ringdorid?).

A másik: a GT540 telefon hivatalosan kezeli a 32 Gb-os memóriát, amúgy a Kingston ramot meg nem Kínából, hanem rendesen számtechboltból rendeltem (persze tudom hogy az is kínai, de pl vaterás kínai kártyákkal mindig beszívtam, azokkal rengeteget szoptam).

(#675) coyote55 válasza Totigyerek (#674) üzenetére


coyote55
őstag

Ezt próbáld ki: [link], és állítgasd míg jó nem lesz! Szerintem 2048 elég lesz a kártyádnak.

Memento Mori!

(#676) prwnd


prwnd
csendes tag

Valaki itt kérdezte, mi lesz a Bluetooth Headsettel, Joe pedig írta, hogy nem lesz több Rom. Az augusztus 2-án kiadott CyanogenMod 7.1 For LG GT540 -el elvileg már működik, én is gondolkozok, hogy kipróbálom.

"+Bug Fixed, Now Bluetooth Headset works."

[http://androidforums.com/optimus-gt540-all-things-root/352239-updated-2-august-android-2-3-5-gingerbread-cyanogenmod-7-1-lg-gt540-new-method.html]

Úgy néz ki, ez egy "v2 RC3" tehát egy kiadásra jelölt verzió. (Nagyon közel a végleges).

[ Szerkesztve ]

(#677) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Sziasztok!

Az általam feltett 0.613as-nál csak külső programmal oldható meg az egyedi csengőhang, meg sms-hang? (közben rájöttem hogy nem a ringdroid hanem asszem pl a ringo nevű program)

A másik, hogy a 0710-e a leírások alapján nem sok (csak egy) újítást hogy a 0613-hoz képest? Ha valaki aki felteszi fastboot-ból a 0710-eset és csinál recoveryből egy mentést azt én recoveryből fel tudom tenni a sajátomra a restore-paranccsal?

(#678) patex1983 válasza Totigyerek (#677) üzenetére


patex1983
őstag

(#662) coyote55 fórumtárs megszerelte recovery-sre a 0710-et :K

X

(#679) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Egyedi csengőhangra nem tud senki semmit? :O

Érdemes lecserélni a 0.613ast 0710-re? Mi a tapasztalat?

(#680) coyote55 válasza Totigyerek (#679) üzenetére


coyote55
őstag

Mi a bajod a Ringo Pro-val? :F
Én lecseréltem, stabilabb a rendszer - érzésem szerint. Az akksival is kíméletesebb. Nem bántam meg a cserét! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#681) prwnd válasza Totigyerek (#679) üzenetére


prwnd
csendes tag

07.10es a legjobb nálam.
Csengőhangra pedig Ringo Pro.

[ Szerkesztve ]

(#682) coyote55 válasza prwnd (#681) üzenetére


coyote55
őstag

+1 :R :K

Memento Mori!

(#683) tsabo84


tsabo84
csendes tag

sziasztok

görög 2.1-es romom 2-3 havonta összeomlik (utolsó ilyen crash tegnap volt), úgyh ma tervezem lecserélni legujabb joestone 2.3-ra... végignyálaztam a blogot, szóval elvileg nem lesz gond... egy kérdésem lenne csak, amiről nem esett szó eddig... a feltelepített appokat, ill. system data-t titaniummal backupoltam. A 2.3-as oprendszerre vissza tudom állítani a telepített alkalmazásokat, ill wifi jelszavak, névjegyzék stb...?

(#684) coyote55 válasza tsabo84 (#683) üzenetére


coyote55
őstag

Tudtommal a Titanium backup nem jó, ha 2.1->2.2, 2.3 váltasz. :(

Memento Mori!

(#685) c510


c510
újonc

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni? Olyan programot keresek gt540-em re amivel a procit tudnám húzni! Ha valaki tud olyan programot akkor leirná?
Előre is köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#686) coyote55 válasza c510 (#685) üzenetére


coyote55
őstag

SetCPU például, de a Marketen van több is...

Memento Mori!

(#687) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Valamiért a Ringo Pro nem akar települni, de valamilyen szinten már a Ringo Lite-al sikerült a csengőhang problémán úrrá lenni, de asszem felrakom a 710-et, egy próbát megér.

(#688) c510


c510
újonc

Köszönöm a segítséget! :))

(#689) tsabo84


tsabo84
csendes tag

sziasztok

feltettem a 0710es joestone romot recoveryből... kb. 10-15 app telepítése után már gyakorlatilag betelt a belső tárhely, hiába pakoltam át SD-re amit lehetett...emiatt ma a d2s romot fogom megpróbálni. Kérdésem az lenne, hogy ha már fenn van a 0710 rom, akkor a d2s rom telepítése előtt vissza kell állni a gyári recovery engedélyezett v20b romra, vagy nem kell semmit trükközni, hanem egy reboot után mehet simán recoveryből egy restore-ral a d2s rom?

problémák 0710 alatt:
1) nekem egyelőre a mobilnet nem működött
2) nem enged sd-re telepített app-ból widget-et kitenni...
3) gyorsan betelt a belső tárhely

(#690) patex1983 válasza tsabo84 (#689) üzenetére


patex1983
őstag

Szia!

Ilyenkor már nem kell újra felrakni a vb20-at, hiszen már van recovery engedélyezett rom-od. Ha bekapcs+home gomb lenyomására indulásnál előjön a recovery menü, akkor minden ok. Nekem a 0613d2s van fenn és szintén amiatt raktam fel, mert hamar betelt a "simával" a belső memória, mert pont a nagyobb méretű cuccokat nem engedte átrakni sd-re. A d2s verziót meg jól belaktam, és jelenleg 117 MB a belső szabad hely :C

X

(#691) joestone válasza tsabo84 (#689) üzenetére


joestone
addikt

Mobilnet esetében nézd meg , hogy az apn beállíztások alatt , be van-e pipálva a szolgáltatódhoz tartozó apn. (pl internet t esetén).

(#692) tsabo84 válasza joestone (#691) üzenetére


tsabo84
csendes tag

szia

igen, az apn-en belül, a vodafone internet van bepöttyözve... ezen kívül van még 3 lehetőség: internet vitamax, live!, live! vitamax

apndroidot használok egyébként apn ki-be kapcsra...de bekapcs állapotban nem jelenik meg a "mobilhálózat csatlakoztatva" felirat, ill. nincs 3g ikon sem :(

(#693) joestone válasza tsabo84 (#692) üzenetére


joestone
addikt

akkor mit csinál , ha az apndroidot hagyod bekapcsolva , és a beállításokban kiveszed a pipát az aatok engedélyezése pontból , majd vissza.

(#694) tsabo84 válasza patex1983 (#690) üzenetére


tsabo84
csendes tag

köszi, este dobom fel az 0613d2s-t....

(#695) tsabo84 válasza joestone (#693) üzenetére


tsabo84
csendes tag

ezt nevezem távgyógyításnak :) így már működik. köszi

(#696) coyote55 válasza tsabo84 (#689) üzenetére


coyote55
őstag

Melyik app.ból nem tudtál widgetet kirakni? Ilyet én nem tapasztaltam...
Mivel pakoltad át SD-re a progikat? Én az App2 SD Pro-t használom erre a célra, hiba nélkül dolgozik, amit lehet, átpakol.

Memento Mori!

(#697) patex1983 válasza coyote55 (#696) üzenetére


patex1983
őstag

A gyárilag a ROM-ban lévő Alkalmazások kezelése-Áthelyezés SD kártyára miért nem jó?
Az az app miért jobb? Mivel tud többet?

X

(#698) tsabo84 válasza coyote55 (#696) üzenetére


tsabo84
csendes tag

szia

pl poweramp, Quick system info pro (clean cache widget)... PowerAmp esetében kaptam egy hibaüzenetet is, miszerint "Android nem engedi az sd-re telepített programok widgetjeit kitenni".. Quick system infonál egyszerűen meg sem jelenik a widgetek közt a clean cache widget.

az appokat az alkalmazások kezelése menüből tettem át, m azt olvastam korábban hogy a 2.3-mal nem javasolt az app2sd használata

(#699) coyote55 válasza tsabo84 (#698) üzenetére


coyote55
őstag

Az app2sd egy nagyon okos alkalmazás, mert nem pakol mindent át a kártyára, csak, amit lehet. Nem lehet mindent átrakni a kártyára! Ebbe a hibába én is belefutottam, megpróbáltam mindent az SD-re pakolni, és olyan alkalmazás, ami addig gond nélkül ment, lefagyott, hibaüzit dobott.

Memento Mori!

(#700) repa77


repa77
újonc

Sziasztok!

Joe, a ROM nagyszeru, de nekem sajnos a Bluetooth headset szukseges (sokat megyek autoval, es abban van bt kihangosito).
Aki hasonlo cipoben jar, azoknak ajanlas: Mur4ik megoldotta a problemat 2.3-as androiddal. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=927379 - itt lehet rola tobbet olvasni.
(vigyazat, alapbol a nyelve orosz, celszeru eloszor megnezni, merre van a nyelv atallitasa :) )

Csaba

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.