Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) prwnd


prwnd
csendes tag

Akkor neked egy iPhone kell.

Elég a régebbi, 3-as verzió, 8 gigás, van már elég olcsón. Lehet vele kamerázni, telefonálni, zenét hallgatni, képeket nézni. stb. Nem lassul be, jól össze van rakva, amit tud azt bombabiztosan, akadás nélkül garantálja, valamint 300 órát bír készenléti időben töltés nélkül.

Lehet engem hurrogni, de ha nem akar valaki többet kihozni a készülékéből, nem érdekli ez a fajta "buherálás", hanem csak normál dologra akarja használni a telefont, hogy az ne romoljon el, akkor az ne vegyen Androidot - szerintem. Én épp ezért nem rendelkezem Apple termékkel, és ezért fut az összes gépemen Linux... :)

[ Szerkesztve ]

(#602) vjozsef válasza prwnd (#601) üzenetére


vjozsef
senior tag

En meg epp azt hallom hogy akkuidovel meg szarabbul all Iphone mint androidos keszulekek...

(#603) vjozsef válasza prwnd (#601) üzenetére


vjozsef
senior tag

Egyebkent en csak azt szeretnem, ha valaki felrakna az emlitett romot, es hasznalhatnam...ennyi...semmi egyeb buherat nem akarok csinalni vele. Ha mar az LG keptelen tamogatni az 1-2 eves termekeit, akkor legalabb masodvoinalon lehessen...

(#604) sadamsa


sadamsa
csendes tag

A 7. 10.-ei verzióval nem működik a GPS?

(#605) joestone válasza sadamsa (#604) üzenetére


joestone
addikt

dehogynem , sőt abban javítva lett az a hiba is , hogy ha csak a wifi/3g hálózatot akarod használni és a gps-t kikapcsolod akkor is megtalálja a poziciót (agps) , nem csak műholdak alapján.
A 0710 ben a pozicót megtalálja a következőképpen :
1 wifi/3g helymeghatározás bekapcsolva , gps kikapcsolva
2 wifi/3g helymeghatározás bekapcsolva , gps bekapcsolva
3 wifi/3g helymeghatározás kikapcsolva , gps bekapcsolva

(#606) laci187


laci187
újonc

Nem értem :(

[ Szerkesztve ]

(#607) coyote55 válasza laci187 (#606) üzenetére


coyote55
őstag

Ööööö... Egy kicsit bővebben? :F

Memento Mori!

(#608) laci187 válasza coyote55 (#607) üzenetére


laci187
újonc

Szia tudnál nekem segíteni
gyári 2.1 T-mobilos romom volt az fel tettem rá ezt a "V20B Magyar ROM"
és akartam telepíteni a recovery módot A "install_recovery.bat -tal és a parancssor lefutott de a telefon meg sem moccant ilyenkor mit lehet tenni
kikapcsoltam és nyomtam a home+bekapcsoló gombot semmi megint az a kék képernyő jött be .
tudnál segíteni benne?????
nagyon meg köszönném
Help Help

(#609) coyote55 válasza laci187 (#608) üzenetére


coyote55
őstag

Az SDK fel van telepítve?

Memento Mori!

(#610) laci187 válasza coyote55 (#609) üzenetére


laci187
újonc

fel
van rakva csak nem értem

(#611) coyote55 válasza laci187 (#610) üzenetére


coyote55
őstag

OK. Azt én sem értem, de használom ;)
A drivereket szedd le, és telepíts mindent újra. Milyen op.rendszert használsz?

Memento Mori!

(#612) laci187


laci187
újonc

Xp De tökéletesen fel ismeri a Drivereket nincs Probléma rá.
a Pc suite minden drivert fel rak a fríssités miatt
hol cseszhettem el recovery mód helyet az a kék kijelző jön be amikor a Home+bekapcsoló gombot nyomom????

(#613) coyote55 válasza laci187 (#612) üzenetére


coyote55
őstag

A kék képernyő a "fastboot".
Ha ebben az állapotban dugod rá a kábelre, akkor mi történik?

Memento Mori!

(#614) laci187


laci187
újonc

Eszköz használatra kész

(#615) coyote55 válasza laci187 (#614) üzenetére


coyote55
őstag

Akkor nincs mese, fastboot módban kell felrakni...
Melyik ROM-ot akarod felrakni?
Itt kutakodj, hogy mid hiányzik: [link]

Memento Mori!

(#616) laci187


laci187
újonc

recovery0522d2s.zip
ezt a romot akartam fel rakni
de ezt fastboot-ba hogy tudom fel rakni???

(#617) coyote55 válasza laci187 (#616) üzenetére


coyote55
őstag

Ez - mint a nevéből is látszik - recovery verzió.
Innen [link] a ginger0710d2s.zip kell Neked!

Memento Mori!

(#618) coyote55


coyote55
őstag

Az SDK Tools mappába kell kicsomagolni, amit letöltöttél. Ebben a mappában kell találnod az adb.exe, fastboot.exe, és az AdbWinApi.dll, valamint az AdbWinUSBApi.dll. fájlokat.
Ha bármelyik hiányzik, már nem fog működni!
Ha mindez OK, akkor megnyitsz egy DOS ablakot, és elnavigálsz eddig a mappáig.
A következőt kell beírnod:
fastboot -w
fastboot erase system
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot flash boot bootd2s.img
fastboot flash userdata system.img
fastboot reboot

Mivel nincs recovery.img a letöltött fájlban, ezért amit letöltöttél "recovery0710d2s.zip" fájl kicsomagolása után kapott recovery.img fájlt is másold be a Tools mappába!

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#619) coyote55


coyote55
őstag

Ha nem akarsz DOS ablakkal "szenvedni", akkor töltsd le ezt: [link] viszont ennél fennáll a veszély, hogy nem fog működni, mert már többen panaszkodtak rá.
A tuti a kézzel történő beírás.

Memento Mori!

(#620) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

először is köszönöm szépen JOESTONE-nak az új romot és a fáradtságot. Fel raknám a legújabb Joestone-féle 2.3-at , de a fastbootos telepítésnél valami .dll nevű file-t hiányol a win7 ezért nem tudja végrehajtani a parancsot. SDK telepítve, tools mappában van fastboot.exe valami mégis hiányzik. Van ötlete vkinek?

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#621) vjozsef válasza xKRIPAPAx (#620) üzenetére


vjozsef
senior tag

Ha leirnad hogy melyik dll-re hivatkozik, vagy konkretan mi a hibauzenet, valszeg jobban tudnank segiteni. Foto is jol johet. :)

(#622) Dzsabi89


Dzsabi89
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném, a telefonomat szeretném frissíteni. A UpTestEX_original-el akartam felrakni rá a pdfből az első oprendszert akartam felrakni (V20B_00.kdz), megnyitottam a filet és rányomtam az update-re el is indult átváltott a telepítő módba, majd ezzek a hibaüzenettel elszált:
[22:09:39:843] : Sending Pkt Seq : 4074
[22:09:39:953] : Error Read in WaitRsp
[22:09:39:953] : Sending Pkt Seq : 4075
[22:09:40:062] : Error Read in WaitRsp
[22:09:40:062] : Sending Pkt Seq : 4076
[22:09:40:062] : @@ Cable Disconnected - Writing : 5
[22:09:40:062] : Clear
[22:09:40:062] : WM_COPYDATA ¸Ţ˝ĂÁö ş¸łż 3 - Close Port
[22:09:40:062] : Close Port<<
[22:09:40:062] : [COM18106024] ERROR Dl_AsyncWrite() TYPE_LPARAM_UPGRADE_ERROR_WRITE_TO_FLASH
[22:09:40:062] : TYPE_WPARAM_UPGRADE_ERROR
[22:09:40:062] : ¸Ţ˝ĂÁö ş¸łż - TYPE_WPARAM_UPGRADE_ERROR Error Code = 4008
[22:09:40:078] : Log finished
nemnyultam a telefonhoz itt volt a gép mellet azóta nemtud bebootoli, csak a fekete háttér és az Lg logo van. A frissítő program most meg olyan hibával indul higy nemtalálja az eszközt. Tudnátok segíteni, vagy ez megy a szervízbe ?

(#623) xKRIPAPAx válasza coyote55 (#618) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Kedves Coyote55!
Honnan tudom ezeket beszerezni?
adb.exe, AdbWinApi.dll, valamint az AdbWinUSBApi.dll. fájlokat

szia: vjozsef

Esetleg tudod hogyan pótolhatnám aa fenti fileokat?

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#624) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Ajaj!!!

Beindult a telepítés, de a boot.img felment viszont a system.img-nél error....

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#625) coyote55 válasza xKRIPAPAx (#624) üzenetére


coyote55
őstag

Melyik ROM telepítésekor?
Simán error, vagy ír még valamit?

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#626) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Ezzel nem tudok tovább menni...

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#627) coyote55 válasza xKRIPAPAx (#626) üzenetére


coyote55
őstag

Hmmm...
Reggel megpróbálok valamit kitalálni.

Memento Mori!

(#628) xKRIPAPAx válasza coyote55 (#627) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Gép kikapcs-bekapcs és működik... Laptoppal csináltam... úgy látszik a laposok minden ilyen dologban szívatósak...Produkált is bad bocks üzenetet is!

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#629) xKRIPAPAx válasza xKRIPAPAx (#628) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

flash_write_image: bad block @ 1179
2203
2478

Ezeket kihagyta és nem is tud induni a rendszer...:( :W

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#630) joestone válasza xKRIPAPAx (#629) üzenetére


joestone
addikt

a d2s végüt töltötted le ? Ha igen akkor nagy csoda lenne , ha bootolna úgy ahogy csináltad :
fastboot flash system system.img parancsot írtál pedig fastboot flash userdata system.img -t kellett volna.

Idézet Coyote55 kollégától egy pár hozzászólással korábbról :
"A következőt kell beírnod:
fastboot -w
fastboot erase system
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot flash boot bootd2s.img
fastboot flash userdata system.img
fastboot reboot
"

[ Szerkesztve ]

(#631) xKRIPAPAx válasza joestone (#630) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

ginger0710.zip

Ezt töltöttem le... mennie kéne...

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#632) joestone válasza xKRIPAPAx (#631) üzenetére


joestone
addikt

akkor igen.
fastboot -w nem segít ?
a végén kíírta , hogy system updated ?

(#633) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Kiírta az updated-et... csak azok a bad blokkok zavarnak engem meg a telót is sztem.

Amúgy a boot az sikeresen megváltozott mer máshogy kapcsolódna be meg a kernel is joestone #77 csak hát a rendszer nem érzi...

na majd holnap.. vagyis ma reggel... jó éjt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#634) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

AZ előző verzió (06.13.)felment és működik is a bad blokkok ellenére is! Köszönöm! kopp-kopp-koppp

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#635) joestone válasza xKRIPAPAx (#633) üzenetére


joestone
addikt

a bad blockok azok rendben vannak , NAND esetén teljesen normális. Na várjál , ha működik az android akkor mi a baj ? Gondolom a kernel infó a beállítások alól származik.

(#636) xKRIPAPAx válasza joestone (#635) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

A kernel az elsőre sikerült megváltoztatni úgy hogy a 2.1es droid futott a telón. Egyszerre akartan a boot és system flasht de a systemet nem rakta fel.
alapverzió: joestone #77
szoftver 2.1 v20b

A 07.10. verzió nem indult el, csak a 06.13. A legújabbat akartam, de mivel nem ment fel vagy 10 próbálkozás után sem megpróbáltam az előzőt és az jó. csak egy baj van vele 100%-os aksi kikapcsolt képernyővel 7óra alatt 15%-ra csökkent... :F

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#637) coyote55 válasza xKRIPAPAx (#636) üzenetére


coyote55
őstag

Recovery van?

Memento Mori!

(#638) xKRIPAPAx válasza coyote55 (#637) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Na akkor leírok mindent egyben...
1.: Szerettem volna az új 2.3-as droidot a telómra. Akkor 2.1 v20bhunmod volt rajta.
2.: Recovery-vel szerettem volna telepíteni, de nem tudtam telepíteni a recovery menüt.
3.: Fastboot módos telepítésre már képesnek éreztem magam ezért belevágtam (akadtak gondok a hiányzó .dll fájlok miatt de találtam egy csomagot amit letöltöttem) ginger0710.zip-et letöltöttem aztán követem a Joestone útmutatóját.
4.: fastboot -w -ezzel még minden rendben
fastboot flash boot boot.img -ezzel is minden rendben
fastboot flash system system.img -ez failed (too many links) a képet erről a hibáról linkeltem
5.: ekkor tehát a kernel megváltozott (joestone#77)a telefon szerint de még mindig a 2.1 v20bhunmod rendszer volt rajta.
6.: ezek után vagy 10x megpróbáltam csak a fastboot flash system system.img parancsot, de ekkor jöttek a bad sectorok (joestone szerint ez rendben van) succesfull update is kiírva, mégsem indult a rendszer(android feliratnál megakadt).
7.: arra gondoltam hátha megsérült a kicsomagolásnál vagy az adatfolyam közben (laptopt használok) a system.img vagy esetleg hibás. Ezért megpróbáltam a korábbi verziót (ginger0613)
8.:ugyanaz a bad sectors, viszont ez működik most is használom.

Ez a teljes , kerek történet.

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#639) coyote55 válasza xKRIPAPAx (#638) üzenetére


coyote55
őstag

Értem, de a leírásodból az derül ki, hogy recovery-t nem tettél fel.
Miért hagytad ki?

Memento Mori!

(#640) Dzsabi89


Dzsabi89
csendes tag

pls segíteni valaki hogy akkor most mitcsináljak ?

(#641) xKRIPAPAx válasza coyote55 (#639) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Még az elején próbáltam recovery menü telepítéssel (install recovery.bat joestone féle cucc ez is), de nem sikerült , ezért a fastboot-osnál maradtam. Kellene így is a recovery?

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#642) joestone válasza xKRIPAPAx (#641) üzenetére


joestone
addikt

az csak azért érdekes , mert akkor esetleg a recovery menüből tudnád telepíteni a 0710 -et.illetve tudsz egy mentést csinálni a 0613 ról ami a telefonon van és ha nem sikerül akkor pár gombnyomással visszaállhatsz.

(#643) xKRIPAPAx válasza joestone (#642) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Köszi. Majd ha lesz türelmem megpróbálom.
Köszönöm mégegyszer az új romot JOESTONE! :R :R :R :R :R
És nagyon várom a frissebb, kiforrottabbakat is. :C

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#644) joestone válasza xKRIPAPAx (#643) üzenetére


joestone
addikt

Sajnos több rom már nem lesz , mert a legutóbbi meghibásodás kapcsán megkaptam a csereengedélyt az LG től és Blade-re váltottam.

(#645) xKRIPAPAx válasza joestone (#644) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

huha. :Y akk nekünk is váltani kell... :K

Azért köszönök mindent.

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#646) nemtommitirj


nemtommitirj
csendes tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni az android 2.3-as camera is tud 30fps-es videókat készíteni mint a lgcamera app a blackromban?

(#647) coyote55 válasza nemtommitirj (#646) üzenetére


coyote55
őstag

Nem tud.

Memento Mori!

(#648) nemtommitirj


nemtommitirj
csendes tag

és nem tudod honnan tudom letölteni azt változatott ami a black romba volt?

(#649) coyote55 válasza nemtommitirj (#648) üzenetére


coyote55
őstag

A Marketről: [link]

Memento Mori!

(#650) nemtommitirj


nemtommitirj
csendes tag

és milyen beállítást tudsz javasolni hogy a legjobban videózzon így értem pl:a felbontás 640x320 vagy 800x600 vagy video encoder:H.263 vagy H.264 vagy Mpeg4 vagy Video bitrate hány mb-re állítsam és a video framrate-et mennyire?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.