Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) s.balla válasza coyote55 (#900) üzenetére


s.balla
csendes tag

Ki írja hogy t mobile-h,segélyhívást enged,de ha mást hívok akkor mindig befejezi a hívást.És van amikor nincs is térerőm.és még azt is ki írja ha akarok hívni hogy a mobilhálózat nem elérhető.

(#902) coyote55 válasza s.balla (#901) üzenetére


coyote55
őstag

A telefont használtan vetted?

Memento Mori!

(#903) s.balla válasza coyote55 (#902) üzenetére


s.balla
csendes tag

Nem....és eddig működött,de be értünk autóval 1 szerpentinbe ahol el szokott menni de most nem jött vissza.Most még meg próbáltam wipe-oltam mindent és semmi.visza tetem a 2.1 backup-ot és igy se jó. :( :( :W :W :W

(#904) coyote55 válasza s.balla (#903) üzenetére


coyote55
őstag

Próbáld meg a "klasszikus" akksi ki-be figurát

Memento Mori!

(#905) fabicska válasza coyote55 (#904) üzenetére


fabicska
aktív tag

Vagy az orosz módszert! 2-3x hozzákocogtatni az asztal széléhez! ;]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#906) s.balla válasza fabicska (#905) üzenetére


s.balla
csendes tag

Nem segített egyik módszer sem :( :(
Esetleg valami más ötlet ami jó lehet?

(#907) s.balla


s.balla
csendes tag

Most ki vettem a sim-et és be tettem újra.
Van térerő,2g,már csak az a gond hogy ha hívni akarok bontja a hívást.

(#908) s.balla


s.balla
csendes tag

Ja és híváskorlátozásban le van mindentiltva.

(#909) Johny_ válasza coyote55 (#898) üzenetére


Johny_
újonc

coyote55

Feltetted a v20Bhunmod-ot?
A fastboot és a recovery csak akkor működik, ha a ROM-ban engedélyezve van.
A ROM csere utáni HR is megvolt? (HR=hard reset)
Memento Mori!

fennt van a V20Bhunmod és a Reset is megvolt

[ Szerkesztve ]

Johny

(#910) coyote55 válasza Johny_ (#909) üzenetére


coyote55
őstag

Passz...
Nem tudom, mi lehet a baj, én is ez alapján csináltam meg, gond nélkül. :(

Memento Mori!

(#911) Johny_ válasza coyote55 (#910) üzenetére


Johny_
újonc

Mármint most megcsináltam a telepítést és a resetet.

A Recovery menűvel állok még hadilábon hogy hogyan kell

[ Szerkesztve ]

Johny

(#912) coyote55 válasza Johny_ (#911) üzenetére


coyote55
őstag

Azt kikapcsolt vírusvadásszal kell kicsomagolni, és a recovery.bat fájlt futtatni.

Memento Mori!

(#913) Johny_ válasza coyote55 (#912) üzenetére


Johny_
újonc

Igen ez meg volt, lefuttattam a install_recovery.bat-ot, újraindult a teló.
De a Recovery menüt hogyan tudom elérni hogy ezeket a parancsokat tudjam futtatni? (format system, format boot, format cache, format data)..

Johny

(#914) coyote55 válasza Johny_ (#913) üzenetére


coyote55
őstag

Ja, értem.
Kikapcsolod a telefont, és a "Home"+"Hívás vége" gombok együttes nyomva tartásával kapcsolod be.

Memento Mori!

(#915) Johny_ válasza coyote55 (#914) üzenetére


Johny_
újonc

Már csak egy probléma akad (egyelőre), sikerült elindítani Fastboot modban de a rendszer nem akarja felismerni, kiírja hogy eszköznévnek hogy Android, de drivert nem talál, én az összes drivert feltelepítettem

[ Szerkesztve ]

Johny

(#916) coyote55 válasza Johny_ (#915) üzenetére


coyote55
őstag

Az Android SDK fel van telepítve? A Tools mappa is?
Remélem, Win7 futkorászik a gépeden, akkor elindítod a telefont fastboot módban, csatlakoztatod a kábelhez, és engedélyezed, hogy az op.rendszer felmehessen driverért a netre. Leszedi, és telepíti is! :K

Memento Mori!

(#917) St3ven válasza Johny_ (#915) üzenetére


St3ven
addikt

Ugyanez volt a gondom a fastboot-tal, itt a megoldás Joe mestertől, a pdanet csomagot kell feltelepíteni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#918) Johny_ válasza St3ven (#917) üzenetére


Johny_
újonc

Köszi!, Sikerült, felment a ROM, minden fasza.
Köszönöm a segítséget! coyote55, St3ven

Johny

(#919) djRusT


djRusT
tag

Üdv
segítséget szeretnék kérni. Adott egy GT540. Mellé egy SwiftDroid_v2.0_ASIS_fastboot /előtte feltettem a v20bhunmod.kdz -t /
Ezt fel is telepítettem fastboot módban, minden rendben fel is ment és el is indul, minden oké, kiírja hogy SwiftDroid, aztán a kék kis android figura begördeszkázik, forog körbe-körbe a nyíl, alatta kiírja hogy "Cyanogen mod 7" és gondolom itt kellene elindulnia a rendszernek,DE ekkor jön a lényeg: vissza ki gördeszkázik a kis android figura és újra be, újra forog a nyíl körülötte...és így tovább, folyton csak ezt ismétli...nem indul el maga az "android".
Mi lehet a baj, mit rontottam el?

| AsRock P67 Fatal1ty Performance B3 | Intel Core i5-2500k | Thermaltake Contac 30 CPU Cooler | Kingston 2x2GB DDR3 | Leadtek GTX560 1GB | Thermaltake M5 + LCD kijelző beépítve (4x20) | Gigabyte E620 | LG GT540 @ 2.3.7 Android |

(#920) coyote55 válasza djRusT (#919) üzenetére


coyote55
őstag

ROM-telepítés után HR volt?
Attól szokot zizi lenni a rendszer...

Memento Mori!

(#921) sovarie


sovarie
csendes tag

Sziasztok ! Nekem csak az a problémám ,hogy a ginger0710.zip letöltési hivatkozásra valami krix krax jön be! Valaki ebben tudna segíteni? Mert kellene nagyon! :R

sovarie

(#922) joestone válasza sovarie (#921) üzenetére


joestone
addikt

(#923) St3ven


St3ven
addikt

Dalvik-cache hogyan törölhető d2s rom esetén?

Mert a recoveryben dalvik-cache wipe-ot nyomva elvileg azt írja, hogy megvolt a törlés, mégis Root Explorer szerint hónapokkal ezelőtti fájlok vannak a kérdéses könyvtárban.
Talán a d2s kiosztás miatt nem találja a recovery, hogy mit kell törölni?

Gondolom simán törölni a könyvtár tartalmát azért kicsit erős lenne.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#924) Adriano086


Adriano086
csendes tag

Sziasztok! Szeretném feltenni ezt --GT540 2.3 CM7 | SDSL v1.0 Final | Kernel 2.6.29 REVO | Miroslav_mm -- viszont laptopom van s már a driverekkel is gondban vagyok, mert nem ismeri fel a telefont minden módban... Budapesti vagyok és odaadnám annak a telefont aki szívesen vállalkozik rá. adam0086 kukac gmail.com Köszönöm

(#925) kemenyzsolt


kemenyzsolt
újonc

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem, sikeresen feltelepítettem a 2.3.7 et de nem tetszett s gondoltam visszarakom a gyári 2.1 et. Odáig jutottam hogy KDZ vel felraktam a V20A_00.kdz t. s elindítottam a gyári LG szoftverfrissítőt de sajna 40% körül kiírja h nem találja a telefont s vége. Most ott áll a telo, hogy LG logo s semmi több. Megöltem vagy van valami megoldás????? segítsetek, nagyon kezdő vagyok

Köszönöm

(#926) sovarie válasza joestone (#922) üzenetére


sovarie
csendes tag

Köszönöm szépen! :R

sovarie

(#927) sdavic01


sdavic01
tag

Jólett Grat !! :DDD

(#928) turboman13


turboman13
csendes tag

Hali! Király a blog, részletesen le van írva minden, bár egy-pár dolgot nemigazán értek..... Egy olyan kérdésem lenne h van-e valaki aki Győrben él és tudja hogy kell csinálni.... :D

(#929) St3ven


St3ven
addikt

Ujraraktam a telom, es ugy dontottem, nem teszek fel kulon billentyuzet-progit. Viszont azt tapasztaltam, hogy a gyarinak gyakorlatilag nincs beepitett szotara, csak a telefonkonyvben szereplo neveket kinalja fel.

Letezik erre vmi megoldas? Pl. recoveryben felflashelni vmilyen szotarat vagy ilyesmi...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#930) zsolti98


zsolti98
újonc

SOS!
Nem tudom hogy kell írni a fastboot módba...
Én a ginger0710-et akarom telepíteni,most a recovery enedélyezett V20B magyar ROM van rajta. Valaki írja meg nekem,hogy hogy kell írni a fastboot-ba!
Előre is köszi!

(#931) zsolti98


zsolti98
újonc

Mostmár összejött írni a fastboot-ba de a fastboot flash boot bootd2s.img és a
fastboot flash userdata system.img-nél is hibát ír ki,ezért nem tudom megcsinálni. Mi lehet a probléma? :O

(#932) zsolti98


zsolti98
újonc

Tegnap nagy nehézségek közepette fel tudtam tenni,nagyon jó lett! :))

[ Szerkesztve ]

(#933) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Üdv, nekem is van egy LG GT540-som, gyári 2.1-es rendszerrel. Szeretném frissíteni 2.3-ra, de nem egészen értem, hogy kell. Leírná valaki nagyon egyszerűen, mit kell tennem (mit hogyan kell csinálni, az alapoktól), mit kell letöltenem, ahhoz, hogy egyszerűen, biztonságosan tudjam frissíteni egy jól használható verzióra?
Ha frissítem, az Android Market és minden más ugyanúgy fog működni?
Sikerült rájönnöm, hogy a Recovery biztonságot nyújt, de nem tudom letölteni az autómatikus telepítőt. Honnan lehet letölteni?
Köszi,
hbarnabas

(#934) coyote55 válasza hbarnabas01 (#933) üzenetére


coyote55
őstag

Olvasd el a blogot, minden benne van!

Memento Mori!

(#935) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Kösz a gyors választ, de az a baj, hogy a blog nekem olyan, mintha kínaiul lenne. Javíts ki, ha tévedek, de az a dolgom ,hogy letöltöm a recovery telepítőt (na az a baj, hogy nem engedi letölteni, 99%-nál a forrásfájl olvashatatlan), a recovery módból telepíthető deodexelt valamit , meg mondjuk a recovery0613.zip-fájt. Ezután jön a nagy kérdés, hogy mit csináljak ezekkel?
Köszi,
hbarnabas

(#936) coyote55 válasza hbarnabas01 (#935) üzenetére


coyote55
őstag

Letöltéshez, kicsomagoláshoz, futtatáshoz a vírusirtót kapcsold ki!
A felsorolás egyébként jó ;) :K
A zip-fájlt kicsomagolás nélkül másold az SD kártyára!
A kdz telepítőt is töltsd le, a v20bhunmod.kdz-t csak azzal tudod felrakni. Ez a lépés az egész folyamat leghúzósabb lépése. Ha hiba nélkül lement, akkor már nyert ügyed van.

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#937) Dzsabi89


Dzsabi89
csendes tag

Sziasztok!
Van egy optimuszom 2.3.2-es Android fut rajta, és 2.6.29-es joestone@joe-virtualbox #77 kernel. Sajnos nem én frissítettem a telefont hanem segítettek. Gondoltam kipróbálok más romokat mert ez a mostani már nagyon lassú, kezdésnek visszaakartam állítani az alap 2.3.2-re. Amikor bekapcsolnám a telefont (hangerőfel+bekapcs) ez a hiba üzenet fogad
Diplay initalized
USB init ept @ x6b000
Fastboot_init()
Udc_start()
és itt megáll. :W Tud valaki segíteni hogy mit csináljak ?

(#938) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
LG GT 540 tulaj vagyok 2.3.5-ös SwiftDroid v2.0 RC 4 androiddal.
Frissíteni szeretném 2.3.7-re, de nem tudom sehonnan letölteni az android237gt540.exe file-t, pontosabban csak egy olyat sikerült amelyik nyelve spanyol és nem igazodok ki rajta.
Nos abban kérnék segítséget , ha tudtok angol nyelvű progit belinkelnétek vagy egy kis leírást, mit tegyek a spanyol progival.
Előre is köszi a segítséget.

(Ui.:Azért akarok updatelni és nem újrarakni, mert nem szeretném , hogy minden adatom elússzon)

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#939) Dzsabi89 válasza Dzsabi89 (#937) üzenetére


Dzsabi89
csendes tag

Meglett hogy mi a baj !!! Nem a kamerát, hanem a home gombot kellet volna nyomogatni :D

(#940) sala210


sala210
újonc

Üdv!
Nekem az lenne a gondom hogy Recovery menüt feltelepítem leírtak alapján de ha a home gomb megnyomásával bekapcsolom nem jön be a recovery!!! Ez miért lehet?? Kérem mielőbbi segítséget!! Kezdő vagyok!!! És ha megtudnám csinálni utána mi a teendő? Sd kártyára menteni pl: a ginger0710-et? majd azt recoverybe telepíteni? Ha valaki tud segítsen kérem!!

És még valami a telefonomra a v20bhunmodot hogy tudom felrakni? mert nekem a v20c van fent!!

[ Szerkesztve ]

(#941) coyote55 válasza sala210 (#940) üzenetére


coyote55
őstag

Recovery-t csak olyan ROM-ra lehet telepíteni, amelyikben engedélyezve van. A gyári v20c nem olyan!
Olvasd el alaposan a blogot [link], ebben minden részletesen le van írva!

Memento Mori!

(#942) biroarur


biroarur
újonc

Nagyon jó a rom, le a kalappal. Amit hiányolok, az egyedi mp3 csengőhang, illetve hogy a névjegyekhez sem lehet egyedi hangot párosítani.

(#943) St3ven válasza biroarur (#942) üzenetére


St3ven
addikt

Csinálj az SD kártyán egy media/audio/ringtones mappát, és tedd oda a saját csengőhangokat. Ezzel választhatóvá válnak, ha az adott névjegyen nyomsz egy Menü gombot, és a Beállításokra böksz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#944) biroarur válasza St3ven (#943) üzenetére


biroarur
újonc

Köszi, bár idegesít a sok "gyári" hang, de működik. :R

(#945) St3ven válasza biroarur (#944) üzenetére


St3ven
addikt

Root Explorer-rel törölhetők a gyáriak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#946) szadam99


szadam99
újonc

Heló én nemigazán értek az ilyen telefonnal kapcsolatban lévő dolgokhoz szóval ha valaki le tudná irni ezt a műveletet érthetően azt megköszönném. :)

(#947) atikj válasza St3ven (#945) üzenetére


atikj
csendes tag

Hello mindeni szeretnék érdelödni valaki pest megye déli részén vállalná ezt a dolgot?és mennyiért?köszi

(#948) fabicska válasza atikj (#947) üzenetére


fabicska
aktív tag

Szia, dél pesti (pesterzsébeti) vagyok (XX. kerület), ha kell szívesen segítek, esetleg élőben.

Amiben (már) tudok segíteni:
- 2.1-es ROM-ok cseréje (LG programmal)
- más (Android 2.2, 2.3, 4.0.x) ROM frissítések
- egyéb törlések, javítások.

Ha érdekel írj.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#949) CsMike válasza fabicska (#948) üzenetére


CsMike
tag

sziasztok. tudom ez nem ide tartozik de nem találok róla semmit sehol. azt az alkatrészt a telefonban amin van a hangszóró és a micro sd olvasó is azt hogy hívják vagy honnan tudok szerezni egy olyat???? PLS aki tud kérem segítsen benne.

(#950) Sebulba válasza coyote55 (#861) üzenetére


Sebulba
csendes tag

Szia!Nem él a link sajnos!:(

(#951) coyote55 válasza Sebulba (#950) üzenetére


coyote55
őstag

Sajnálom...
Megnézem, hogy a gépemen még megvan-e, és felteszem újra a data.hu-ra.
Kis türelmet, ha sikerül, beírom a linket! ;)

Memento Mori!

(#952) coyote55


coyote55
őstag

Nos, szerencséd van.
Itt van a letöltési link: [link]
Kapsz egy rar-t, amit kicsomagolva bemásolsz az SD kártya Clockworkmod\Backup mappába.
A Recovery-ből történő telepítés gondolom, már megy, de ha elakadsz, kérdezz.
A sok "wipe" ki ne maradjon! ;)

Memento Mori!

(#953) Sebulba válasza coyote55 (#952) üzenetére


Sebulba
csendes tag

Köszi coyote55!Minden megy rendesen.ginger 0710 a legfrissebb?

[ Szerkesztve ]

(#954) coyote55 válasza Sebulba (#953) üzenetére


coyote55
őstag

Örülök a sikeres telepítésnek! :K
Tudtommal igen, ez az utolsó.

Memento Mori!

(#955) Dzsabi89


Dzsabi89
csendes tag

Sziasztok, a mobilomon, ez a Rom van fent [ROM][Gingerbread] 2.3.7 | CyanogenMod 7 | SwiftDroid ASIS| Mur4ik (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=927379) ez ment is kb fél évig, csak néha gondok voltak az érintőképernyővel aztán újra raktam és újra pontos lett. Na most pontos, csak az egész érzékelés el van csúszva 1,5-2 centit felfelé !!!
És ebben a Romban nem találtam semmi olyat hogy képernyő kalibráció vagy ilyesmi ... Ezt a romot meg párszor újra raktam recoveryből, de most nem, oldotta meg, gondoltam visszatérek a jó öreg Joestone féléhez, de ha a 0610est akarom recoveryből akkor egyszerűen nem fut le abortal kilép. Így most jelenleg próbálom bogarászni a fórumot és kideríteni hogy most szoftveres vagy hardveres a gond. Ha van valami tippetek vagy már találkoztatok ilyennel és megosztanátok a tapasztalatokat az jó lenne

(#956) Dzsabi89 válasza Dzsabi89 (#955) üzenetére


Dzsabi89
csendes tag

Sikerült felraknom a 0610est fastbootból és nagy nehezen sikerült is a kalibráció elindítása, de a képernyő alja így is halott, akkor gondolom ez most nem szoftveres hanem hardveres :( :W :O

(#957) Bergo válasza Dzsabi89 (#956) üzenetére


Bergo
tag

Üdv!
Ez sajna nagyon hardver gyanús :(

(#958) zoli0310


zoli0310
csendes tag

sziasztok, van 1 kis gondom. A kék hátteres menü bejön, de közben a számítógép nem kapcsolódik a telefonnal, ha a dowland modot próbálom ott sincsen kapcsolat a telefon és a számítógép között.
Csak rendes indításkor, ha bejelölöm az usb kapcsolatot.
Mi lehet a gond?

(#959) djkoko69


djkoko69
újonc

Sziasztok!
Nincs meg véletlenül valakinek a ginger0710.zip fastboot módból telepíthető változata, vagy egy élő link? Köszönöm a segítséget!

(#960) coyote55 válasza djkoko69 (#959) üzenetére


coyote55
őstag

Recovery-s nem jó? Csak olyanom van...

Memento Mori!

(#961) djkoko69 válasza coyote55 (#960) üzenetére


djkoko69
újonc

Recoveryből nem tudok telepíteni semmit, de ezt is megköszönöm, ha tudsz linket.

(#962) coyote55 válasza djkoko69 (#961) üzenetére


coyote55
őstag

Most néztem, szerintem ez jó lesz!
Természetesen előbb a gépen a .rar-t kicsomagolod.
A link: [link]

Memento Mori!

(#963) djkoko69 válasza coyote55 (#962) üzenetére


djkoko69
újonc

Köszönöm már töltöm is! :)

(#964) bazsee83


bazsee83
tag

Sziasztok
Elég új vagyok LG témában. Az érdekelne engem, hogy jelenleg melyik a legstabilabbnak mondható rom?

(#965) apaszka


apaszka
veterán

Szia!
Milyen telód van most Joestone? :F

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#966) integrated


integrated
tag

Első androidos telefonom egy GT540 volt, imádtam :D

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.