Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) coyote55 válasza Adrián0419 (#750) üzenetére


coyote55
őstag

[link] :K

Memento Mori!

(#752) corey.b


corey.b
újonc

Ha a gyári 2.1 ROM van rajta akkor először fel kell raknom az itt fent lévő 2.1-et és csak azután tehetem fel a 2.3-mat vagy a gyáriról rögtön telepíthetem a 2.3-mat ?

Legyetek szívesek segíteni
köszönöm... !!!!!

[ Szerkesztve ]

(#753) coyote55 válasza corey.b (#752) üzenetére


coyote55
őstag

Elsőnek egy recovery-engedélyezett ROM-ot kell felrakni (v20bhunmod.kdz), utána mehet már fel recovery, vagy fastboot útján a 2.3 :K

Memento Mori!

(#754) corey.b válasza coyote55 (#753) üzenetére


corey.b
újonc

És azt hogy is kellen megvalósítanom :) ?
Vagy az a leírás is használható hozzá ami 1.6-ról 2.1 ROM-ra való frissítésnél van (azt is az oldalon találtam) Bocs h ennyit kérdezgetek csak nem akarom elb..ni telefonomat

(#755) Adrián0419 válasza coyote55 (#751) üzenetére


Adrián0419
tag

Jogos, én kérek elnézést! :U Teljes respect Joe-nak! :C

(#756) coyote55 válasza corey.b (#754) üzenetére


coyote55
őstag

Itt mindent megtalálsz! :K

Memento Mori!

(#757) Akalifornia válasza coyote55 (#751) üzenetére


Akalifornia
csendes tag

:C

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#758) gyzda89


gyzda89
újonc

Helló sziasztok! Lenne egy kérdésem feltettem a 2.3 as frissítést és a telefon nemtöltődik fel csak 30 százalékig az akuja. Ez miért lehet és van még egy kérdésem az hogy a telefonkönyv nem mutatja a neveket pedig felmásoltam a telefonra? Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni aki tud kérem segítse. Előre is köszi.

(#759) corey.b


corey.b
újonc

Hali
Nem tudom feltelepíteni a recovery-s 2.3-mat mivel megcsináltam mindent recovery engedélyezve van(azal az automatizált dologgal csináltam) és nincs az sd kártyán clocwordmod mappa meg semmi hasonló sem
Most akkor mivan :D ?

(#760) coyote55 válasza corey.b (#759) üzenetére


coyote55
őstag

Nos, ha már van recovery, akkor használd: csinálj egy mentést a jelenlegi rendszerről, és a recovery elkészíti a szükséges mappákat! :K :D

Memento Mori!

(#761) corey.b válasza coyote55 (#760) üzenetére


corey.b
újonc

Kösz a segítséget/segítségeket sikerült :D

(#762) TheGrotox


TheGrotox
csendes tag

Hali! Az autorootapp2sd-vel való rootolás mennyi időbe telik? Mert az már olyan 3-4 perce megy és írja hogy "**rootolás**" és semmi életjel sem a gépen, sem a telefonon. Több féle root módszert próbáltam már és valahogy elűzöm a technikát mert egyik sem vált be. Z4Root hatásos? Nektek mennyire vált be?

(#763) Akalifornia válasza TheGrotox (#762) üzenetére


Akalifornia
csendes tag

korábban én is megpróbálkoztam mindennel.

Lehet, hogy kicsit nehézkes néha kihámozni Joe írását, és nem minden esetben egyértelmű, ha figyelmesen végig olvasod az utasításokat és mindent a megfelelő sorrendben, a megadott módon/programokkal csinálsz, akkor mindennek rendben kell lennie.

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#764) patex1983 válasza TheGrotox (#762) üzenetére


patex1983
őstag

Lehet az a baj, hogy a virusírtód blokkolja valamely fájlt az adott programban. Nekem pl ez volt NOD32-vel, tévesen vírusnak látta. Engedélyeztem és utána már ment is a root.

X

(#765) prwnd


prwnd
csendes tag

Akalifornie írta:
"Szerintem ez Joestone blogja az ő romjáról, ha a C betűset szeretnétek használni, akkor azt kérdezzétek a C betűs fórumján. Én megtisztelem azzal, hogy a Joestone ROM blogján nem fogom kérdezgetni a C betűs ROM-ot, meg ajánlgatni sem.."

Teljes mértékben igazad van. De.
Joe nem fog több ROM-ot kiadni, és az ő ROM-ján -akármennyire jó is - még van mit dolgozni, a hibái (bluetooth headset, vagy nálam csak megemelt minimum cpu-val ment, ismerősmnél sim kártyát dobja el stb) nem fog magától megjavulni, mi pedig használni szeretnénk a telefont, ha már pénzt is adtunk ki érte.

Azonban a C betűs fiúknak még mindig megvan ez a telefon, és még mindig aktívan fejlesztik. Ezért úgy gondoltam a sok sírás-rívást olvasva, hogy ezen a fórumon a hibákkal megrekedt társainknak is joguk van tudni arról, hogy bizony ki vannak javítva azok a hibák, Csak ugye másmerre kell kacsintgatni. Ez a tájékoztatás megtörtént, mostantól én sem fogom itt többet megemlíteni.

(#766) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!
egy kis iránymutatásra lenne szükségem.
Egy rossz irányú mozdulattal (a Rom-maneger segítségével) eltűntettem a recovery menüt. A fastbot menü jön be. A telefonon greendroid 2.0 van és régi recovery (2..x.x?)
Hogyan tudnám helyrerakni a dolgokat?

(#767) lazlo16 válasza ratobi (#766) üzenetére


lazlo16
aktív tag

A recorveryt frissited (újra rakod) Joe fele 2.0.0.5-re majd elinditod . A rom managert töröld a pi...-ba nem jó semmire (töbszori baj van vele).Aztán indisd el a rekorveryt ház+bekapcs gomb egyidejjü folyamatos tartással.HA frissited atómatikusan felül irja a régit (tuudtommal nekem bevált).Aztán intézheted a töbit :)

(#768) ratobi válasza lazlo16 (#767) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszönöm, recovery fentvan, rommanager törölve! ;)
Hogyan tudom a recovery-t frissíteni? (mert itt kezdődtek problémáim) :(

(#769) coyote55 válasza ratobi (#768) üzenetére


coyote55
őstag

Nem egyszerű a dolog. :(
Én is próbáltam már joestone ROM alá frissebb recoveryt tenni (fastboot segítségével), de vagy hibával leállt a flash, vagy végigment, csak éppen a recovery nem jött be, hanem a fastboot jött elő ismét. Többen is állítják, hogy így megoldható a csere, de az én telefonom nem hajlandó ezt tudomásul venni :F
Nagy idegeskedés után sikerült azt a régi recoveryt visszaimádkozni, ami eredetileg rajta volt.

Memento Mori!

(#770) ratobi válasza coyote55 (#769) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszönöm, közben minden rendbe lett, felment az új recovery+ még egy s más! :C
Köszönet "prwnd"-nek! :-)

(#771) coyote55 válasza ratobi (#770) üzenetére


coyote55
őstag

Írjátok már le, hogy a búbánatba csináltátok?
Ez a recovery megy joestone ROM-mal is?

Memento Mori!

(#772) joestone válasza coyote55 (#771) üzenetére


joestone
addikt

miért ne menne. A legvégén én is 4 -es recoveryt használtam.

(#773) coyote55 válasza joestone (#772) üzenetére


coyote55
őstag

Affenébe.... :W
Akkor miért szívat a telefon? :(((
A recovery mérete nem okozhat bajt? Az újabbak jóval nagyobbak

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#774) joestone válasza coyote55 (#773) üzenetére


joestone
addikt

5mb még nem gond

(#775) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

nekem is problémáim vannak a recoveryvel, helyette a fastboot jön be, valaki tudna segíteni hogy tudom frissíteni a recoveryt? mert hibával nekem is leáll a flash:O

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#776) SektorFlop válasza SektorFlop (#775) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

remek :W 2 perc telt el az előző hozzászólásom óta és már se recovery, se fastboot semmi:S van egy lg logóm és kész :S

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#777) joestone válasza SektorFlop (#776) üzenetére


joestone
addikt

Kapcsold be a telefont download módban (hangerő le és bekapcs a kijelzőn download mode jelenik meg) és tedd fel vlamelyik recovery engedélyezett romot , v20bhunmod.kdz , illetve van belőle v20c amit quasimidi kolléga csinált. Utánna mehet fel fastbootból valamelyik recovery .

(#778) SektorFlop válasza joestone (#777) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

köszi a gyors választ! megpróbálom... remélem nem fogok éjszakázni

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#779) SektorFlop válasza SektorFlop (#778) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

felment a recovery engedélyezett rom, innen már menni fog :D

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#780) SektorFlop válasza joestone (#777) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

még mindig küszködök szegény telefonnal, recovery nem megy fel... androig feliratig tölt a teló, valami ötlet?

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#781) TheGrotox válasza patex1983 (#764) üzenetére


TheGrotox
csendes tag

Lehetséges lenne az hogy a vírusírtóm blokkolja a rootolást vagy a hozzátartozó folyamatokat, de a vicces az hogy nincs vírusírtóm:) viszont a probléma még mindig fennáll.

(#782) patex1983 válasza TheGrotox (#781) üzenetére


patex1983
őstag

mindenféle védelmi szoftver nélkül netezni...merész :U

más tippem azonban sajnos nincs a problémádra

X

(#783) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!

Ebbe a romban van integrálva olyan lehetőség, hogy ha némára van állítva, bizonyos számokat akkor is enged csörögni?
Vagy milyen programot javasoltok rá?
rt

(#784) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Sziasztok! Nekem valamiért a Cyanogen-es restore-os verzió telepítése nem akar menni.
A restore-ból elvileg vagy install zip parancssal lehetne tudomásom szerint (a file meg rar-ban van és így nem látja a restore), vagy ha meg kicsomagolom a clockworkmod mappába, és az advanced restore paranccsal próbálom, akkor sem akar menni a dolog.

UI: Mivel úgy néz ki, hogy megszűnt Joestone további fejlesztgetése, légyszíves senki ne cseszegessen hogy ide írom a Cyanogen-es kérdésemet, minden respect Joestone-nak eddigi fáradozásaiért, nem ellene irányul az egész, csak ebben a fórumban elég sok segítséget kap az ember.

(#785) SektorFlop válasza SektorFlop (#780) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

feladtam a szenvedést, telóm szervizbe...

[ Szerkesztve ]

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#786) Metzger


Metzger
tag

Sziasztok!
Jó ideje nem néztem Joe blogját, szóval eléggé lemaradtam. Jelenleg a mur4ik-féle ROm-ot használom,de nálam nem elég stabil. Random befagy(legtöbbször akkor amikor netezek a telón), van amikor szimplán gondol egyet és kikapcsol, és újonnan néha a zenét is szaggatja. Valakinek van valami tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy Joe ROM-ja esetlegesen stabilabb mint a Mur4ik-féle?(2.0 RC4)

Minden jóban van valami METAL!!!!

(#787) repa77 válasza Metzger (#786) üzenetére


repa77
újonc

Szia!

Probaltam Joe, es Mur4ik romot is.
Nekem jobban tetszik Joe romja. Gyorsabb, telefon aksija jobban birja. Stabilitasi problemam egyikkel sem volt. Egyetlen dolog, ami miatt Mur4ik-et hasznalom, az a bluetooth kihangosito. Ha ez a kulonbseg nem lenne, tuti Joe-et hasznalnam.

Csaba

(#788) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

ginger0710d2s féle rom van a telómon és mobilnet nem üzemel... másnál is voltak ilyen problémák? vagy esetleg valaki tud valamilyen megoldást? másik probléma hogy bekapcsolás után néha nem ismeri fel a sim kártyát

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#789) mazzic


mazzic
csendes tag

Üdv Emberek!

Nem akarok nagyon bénának tűnni, de tegnap felraktam a 2.3.5 Romot (SwiftDroid v2.0 RC4 Based on CyanogenMod-7.1.0-RC1) és egyszerűen nem találom hogyan tudnék a főképernyőkre widgetet felrakni. Ha valaki tud megoldást megköszönném.

(#790) patex1983 válasza mazzic (#789) üzenetére


patex1983
őstag

Hosszan kell a főképernyő üres részén tapizni, előjön egy menü és onnan ki tudod rakni

X

(#791) mazzic válasza patex1983 (#790) üzenetére


mazzic
csendes tag

Köszi, ez így műxik, csak nem mind ami működött 2.1 alatt. Lehet frissebbet kéne keresni.

(#792) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Hát nekem az a tapasztalatom az eddigi "buherált" romokkal kapcsolatban, hogy mindegyiknél akadnak stabilitási problémák, az sd-kártya eldobálása mindennapos, legyen szó akár a 2.1-es, akár a 2.3-as buherált Romokról (a legfrisebb Cyanogen-eset még nem próbáltam ki). Sajnos azt a következtetést vontam le hogy a megoldás:
TELEFONCSERE,
olyanra, amire gyárilag 2.3-as androidot adtak ki, és nem kell egész napokat szarakodni mindenféle barkácsszoftverekkel, hogy teljesértékű okostelefont kapjak.

(#793) patex1983 válasza Totigyerek (#792) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem konkrétan még egyszer sem dobta el az SD-t egyik rom sem, a jelenlegi joe féle 0613 d2s verzió is hibátlanul fut, jó pár hónapja már :K

X

(#794) Totigyerek


Totigyerek
csendes tag

Az is lehet hogy a 32 Gb-os kártyát nem tudja rendesen kezelni, lehet hogy kissebbel is próbálkoznom kellene, de már nincs hozzá türelmem meg energiám.

(#795) Akalifornia


Akalifornia
csendes tag

Én is a 0613-as d2s veriót használom, sokkal stabilabb, mint a 0710-es.

Arra amire kell, tökéletesen megfelel.

[ Szerkesztve ]

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#796) Akalifornia válasza joestone (#777) üzenetére


Akalifornia
csendes tag

Szia Joe!

Nagyon jó a ROM, örömmel használom! :D

Három dologra lettem figyelmes, ezeket leírom.

Az egyik, hogy telefonálás közben nem kapcsol be a képernyőzár és sajnos sokszor nyomkodjuk a fülünkkel a gombokat, ami nem jó sajnos. A másik észrevétel talán nem olyan nagy gond, kikapcsolt állapotban nem lehet tölteni a telefont, arra értem, hogy ha rádugom a töltőt, nem csak annyi történik, hogy kijelzi a képernyő, hogy töltés folyamatban, hanem kapásból be is kapcsolja a telefont. Ez nem nagy gond, de szerintem jobban fel lehet tölteni a telefont kikapcsolt állapotban. A harmadik, hogy ha használom az IGO-t, akkor kb 3-4 óra használat után lefagy a telefon, újraindul, illetve ha használom az IGO-t és hívást kapok közben, akkor is lefagy és újraindul...

Ezekre esetleg tudsz megoldást?

Köszönöm :C

Bence

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#797) patex1983 válasza Akalifornia (#796) üzenetére


patex1983
őstag

Joe már nem fejleszt GT 540-re

X

(#798) Akalifornia válasza patex1983 (#797) üzenetére


Akalifornia
csendes tag

..sajnálatos... :(

LG GT540 Joestone 2.3.2

(#799) vzomby


vzomby
csendes tag

Hello!
Szeretnék v20c-re visszállni ezért fastbootban töröltem mindent és felraktam a boot meg img fájlokat utána újraindítás download mode-ban és mikor kdz-vel raknám fel a firmwaret azt mondja h nincsen csatlakoztatva a telefon. Valami ötlet?

(#800) vzomby válasza vzomby (#799) üzenetére


vzomby
csendes tag

Végül sikerül megoldani az összeköttetést, de miután felraktam a v20bhunmodot csak a bekapcsoláskor fellépő android felirat megy megállás nélkül... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.