Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) buktagt540 válasza joestone (#350) üzenetére


buktagt540
senior tag

oks,a proci 728on is kiválóan megy végülis az is elég.a wifi alapú pozícionálást sajnálom mert így a places,smartcity alkalmazások nem használhatóak.Amúgy grat nagyon jól össze van rakva a 0522es rom! :R

(#352) apaszka válasza joestone (#348) üzenetére


apaszka
veterán

Az sok!
Viszont az aksim rohamosan merül? Vinnem kell éjjelre töltőt,mert nem fog kibírni egy műszakot tuti! egy fénykép elkészítése 10 % merülést okozott?!?! :W :Y kevés nyomkodás a feltöltés után kb 5 perc,és már 80% on van az aksim! :W :Y Az a 2 nap simán már a múlté?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#353) joestone válasza apaszka (#352) üzenetére


joestone
addikt

ne használj setcpu-t hagyd alapbeállításokon.Töltsd fel teljesen.

(#354) gelencser4


gelencser4
újonc

Valaki lefordítaná magyarra ezt a szöveget?: A ginger0522.zip fastboot módból telepítendő.
Fontos , hogy telepítés előtt a recovery menüben le legyen futtatva a wipe data/factory reset !!
És ezek a szavak mit jelentenek?:recowery,fastboot,restore én ezekhez tök hülye vok

(#355) Rurik


Rurik
csendes tag

Nekem pár napja van csak fent, de eddig kb ugy merül mint anno a 2.1-el. Nem vettem észre semmi extrát, viszont a telefon érezhetően gyorsabb és végre SDre tudom telepiteni a programok többségét.

Köszi a fáradozást Joe, szerintem igazán jó lett a rom.

(#356) apaszka válasza joestone (#353) üzenetére


apaszka
veterán

Nem húzom,és nem használom. Most a felénél van.50% on.azért nem rossz ez,majd megszokom! De a rom ,marha jó! Alig tudok betelni vele.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#357) apaszka válasza gelencser4 (#354) üzenetére


apaszka
veterán

google segített képeket találni róla! EZEK azok! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#358) apaszka


apaszka
veterán

Így alakult a napja! :C
Most mit mondjak? Nem is rossz annyira! Lesz jobb is?! :C
Tényleg! Kikapcsolva nem lehet tölteni? Bocs ha már kibeszélt téma! Ha rádugom a töltőre bekapcsol! Kikapcsolva jobban feltudtam tölteni 2,1 él! 100 % ra! Bár így sem rossz,csak szokás kérdése! az AndroSS ezzel a rommal egy nyomásra egy csomó képet csinált! Mi lehet a gond? Nem jól állítottam be?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amit hiányoltam a romban ,megoldottam! Notification Toggle inkább! Így a lehuzkodósban tudom ugyan úgy kezelni a fontosabb dolgaimat!
A fiam meg a sok hülye reklámra adott tippet! AdFree Android ,,,,játékban és alkalmazásban nincsen végre reklám!:C :C :C :C :C :C
Marketből lelehet tölteni őket! :C :DD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#359) St3ven válasza apaszka (#358) üzenetére


St3ven
addikt

Kozepes hasznalattal - ezt a kek csikokon latjatok - nalam ez a helyzet:

Most mit mondjak, orok hala Joe! :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#360) apaszka válasza St3ven (#359) üzenetére


apaszka
veterán

Most lennuláztam az aksim ! wipe battery stats ! Újra feltöltöm fullra! Aztán meglátom mit bír! 2 óra alaat 60 % on! Semmi nyomkodással egy telefonálással! Ha másfél napot bír majd ,akkor tuti marad! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#361) SPY0817 válasza apaszka (#360) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Nekem jelenleg 1n 16óránál van és ebben volt futás(cardiotrainer.. gps. + zene) telefonálás wifi24óra és néha nyomkodás.. (folyamatos max fényerő..) és 30%on van..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#362) aattila81


aattila81
újonc

Sziasztok!

Először is meg szeretném köszönni hogy ilyen létezik a telefonomra :C :))

fél éve van már gt540-em és már a megvétele után rátaláltam joe blogjára , de csak olvasgattam eddig és a fél év alatti többszöri memoria gond utána amikor meghülyült a telefon hard reset után ismételten megtelt memoria miatt most hétvégén rászántam magam hogy felteszem a 2.3-at 0522 verziót...

Nos én is szeretnék hozzá járulni egy két infóval az eddigi használatok alatt tapasztaltakkal.

Eddig nekem igaz szombat este(éjjel ) tettem föl a leírtak alpján , de reggel amikor felkeltem kikapcsolva volt a teló... pedig miután bekapcsoltam 80% on figyelt az aksi mégis kikapcsolt vmiért.
Most éjjel nem kapcsolt ki a teló, viszont tegnap nap közben volt, hogy pinkódot kért(gondolom újra indulás után amit nem vetem észre), de ma reggel ez a jelenség fogadott ismételten pin kód.

Kingstone 8gb class4-es memkari figyel benne és 2.1 gyári szoftver alatt is felfigyeltem hogy amikor készenlétből-alvó állapőotból bekapcsolt a teló billzár ki és bal felül figyelt a sd kártya leválasztása előkészitése , de most 2.3 alatt leválassza és többször is írta , hogy sérült formázza le blabla és nem készíti elő nekem kelett csatolni...

Amiket próbálgattam a gps+ndrive müködött, Wifi működött, rádió működött igaz nem olyan tisztán sokszor berecsegett, de működött!!
rockplayert raktam fel és a filmezés közben nem akadt egyszer se gond nélkül szépne ment a film majd 2 órás volt és 20% vett le az aksiból...

Volt aki írta hogy más hálozatot használt a határ környékén és kapott egy x ezerbe került neki, más ilyeneket nem tapasztalt , mert előfizus kártyát inkább kiveszem és veszek bele a kártyásat mint hogy meglepetés érjen....

még valami amire felfigyeltem igaz 2.1 alatt is ingézott az aksi töltööttsége, de most 2.3 alatt van hogy 50-60% esik le aztán vissza miután gps vagy telefonálás vége van.

(#363) martin255


martin255
csendes tag

Ti 1,5 napnak örültök? ;]
Mur4ik 2.0 M5-ös verzióban 3, ha alig használod 4 napot bír :DDD :DDD

(#364) St3ven válasza martin255 (#363) üzenetére


St3ven
addikt

Mindenkinek tök más értékek jönnek ki, amit tapasztalataim szerint a rom csak befolyásol, nem meghatároz.

Nekem pl. alap gyári 2.1-gyel is alig bírt egy napot. Ezek után igen, nagyon is örülök 1,5 napnak. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#365) tokaji6p


tokaji6p
újonc

Hali nekem joe 2.3 0522 ginger féle cucc van fent de nekem semmi baja az aksinak! Napi 2 óra gps ,zene 3-4 óra, telefonálás,2 óra wifi és 2 nap tuti birja! Hát lehet ennél jobb az aksi bárminek is! Ja néha angry bird's! De minden más folyamatot amire nincs szükség azokat leállítgatom!
Az elején mikor megvettem a telót 24 teljes órát töltőn volt addig hozzá se nyúltam! Lehet ez a titok??????????? :K :K :K :K :K :K :K :K

(#366) sadamsa válasza joestone (#316) üzenetére


sadamsa
csendes tag

ezt az ADB shellt milyen paranccsal kell felrakni? amit az adbhez lelehetett tölteni az megvan, több, mint 2gb lett a mappa, ezt is fastbootból kell?

(#367) polo5


polo5
tag

hát én valamit nagyon nem jól csinálok mert bemásoltam a sd könyvtárába a recovery0522.zip fájlt és nem volt hajlandó csinálni semmit restore-re kattintottam és kiírta hogy nem talál valami fájlt. Pedig a reset megvolt, ki is írta hogy kész és rebooting volt. Utána meg nem hajlandó semmit sem cisnálni a restorebe ha belepek.
De csak a fájlokat kell a backup kv-ba másolni vagy kell a 2011-05-22.19.35.34 könyvtár is és azzal együtt kell a fájlokat másolni.
Mert csak a backup-ra volt hajlandó csinálni valamit és most újra a 1.03b4 van fent.
És ha nem jön be 2.3 akkor vissza lehet valahogy rakni a 2.1 1.03b4-et?
köszi a segítségeket

[ Szerkesztve ]

(#368) apaszka válasza tokaji6p (#365) üzenetére


apaszka
veterán

Ezeket az aksikat nem igen kell formázni! Na de én formáztam ennek ellenére! gyári 2.1 el 2 napot simán bírt! Az új ROMmal sajna 1 nap kevés nyomkodással! De nem bánom! Viszont 3-4 napot nem hiszek el! Talán más kijelző jár hozzá? Vagy repülő módban? :F Haver N8-a sem bír 1-2 napnál többet! De nyomkodja egész nap! E52 is papír szerint több hetet kellene bírnia,de azt nem mondják,hogy full térerő és használat nélkül!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#369) apaszka válasza polo5 (#367) üzenetére


apaszka
veterán

Gyárihoz hasonlót tudsz vissza rakni! De szervizben ráteszik neked! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#370) vviktor1 válasza apaszka (#368) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Most próbálom h.wifi-t csak akkor kapcsolom be amikor kell, (tudom hogy alvóba kikapcsolja de mégis valahogy készenlétben lehet a jelek szerint) így most 1n 8ó 48p -nél van 70%-on, az 5.22-vel, így elérhető a 3 (akár 4) nap.
Ha rekord lesz csinálok képet... hogy is kell a képernyőmentést ??? :) (max lefotózom)
folyamatos wifivel (eddíg úgy volt, nem kapcsolgattam) 24-36 óra kb amit én is keveselltem.
Winmo-s pda-mon is a wifi szívja leginkább az akkut az adta az ötletet...

Beállok a repedt akkusok sorába én is amúgy ... celluxos javítás lesz, nem idegelem magam miatta, 2 hét után úgyis elreped megint :)

Ne dudálj, küzdj !

(#371) St3ven válasza vviktor1 (#370) üzenetére


St3ven
addikt

Ezzel az appal tudsz gyorsan, egyszerűen képernyőmentést csinálni: ShootMe

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#372) apaszka


apaszka
veterán

Tapasztaltátok,hogy a kamera,nem engedi állítani a menüjét? Nem autómatán szerettem volna fényképezni,mert sajna nem jól ismeri fel ! De olyan mint ha lefagyott volna,pedig képet készít,de csak az autómata beállításon? 2.3.2 van fenn! Más hibát nem tapasztaltam a Romban,max,hogy az írás ezzel a billentyűvel igen lassú,kicsit akadozik,késik!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#373) vviktor1 válasza St3ven (#371) üzenetére


vviktor1
aktív tag

:R

apaszka : megerősítem :F az 5.08-ban pedig még jó volt

Ne dudálj, küzdj !

(#374) Rurik válasza apaszka (#368) üzenetére


Rurik
csendes tag

Nekem is ment 3 napot. Milyen appokat használsz?
Nem lehet, hogy valamelyik bekavar?

(#375) aattila81


aattila81
újonc

Sajnos lematolta a telefonom 2.3 alatt a kártyám teljesen meghülyült (kingstone 8gb class 4-es)
Abból jöttem rá hogy volt talonba egy 2gb nokia karim amit betéve észhez tért a telefon nem inditgatta újra és alvásból nem fogad másfél napja a sd kárty leválasztás csatolása felirat bil-zár kioldásnál....

Nos tapasztalatokat tudnátok írni kinek milyen márkájú kártyája van és hogy tapasztal e sd kártya leválasztások sorozatát ami ezek után nem normális helyzet!

Én egy ilyet néztem ki :SanDisk microSDHC kártya 8GB Ultra + microMate olvasó class 6 -os.

De megvárom milyen reakció lesz...

[ Szerkesztve ]

(#376) apaszka válasza Rurik (#374) üzenetére


apaszka
veterán

Advaced task killer,battery monitor, clockq,dropbox, igo,gmail,imgur,dolphin, :Y opera mini,poweramp! ennyi! Más nincsen telepítve!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#377) apaszka válasza Rurik (#374) üzenetére


apaszka
veterán

Nem hiszem,hogy bekavar valami! 3 napot soha,még a gyári 2.1 el sem tudott,még közelében sem volt! Talán ha kikapcsolom 1.5 napra!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#378) Rurik válasza apaszka (#377) üzenetére


Rurik
csendes tag

Hát a taskkiller nekem anno ölte az akksit.. akkor álltam át AutoKiller Memory Optimizer-re, ami viszont sokat dobott az akksi időn.

(#379) apaszka válasza Rurik (#378) üzenetére


apaszka
veterán

Már törlöm is! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#380) apaszka válasza Rurik (#378) üzenetére


apaszka
veterán

melyik beállítás javasolt? Profil! :F

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#381) dinin válasza aattila81 (#375) üzenetére


dinin
tag

Olvasd el a blogomat! :)

(#382) jacoby


jacoby
csendes tag

Nekem a 0511es van fennt, nekem is problémáim voltak az sd kártyával, újraindult és állandóan leválasztotta. Akkor egy 16 GB Class 4-es kártyám volt. Utánaolvastam, 8GBos kártyáig jó a CL4-es, annál nagyobb kártya esetében viszont legalább Class6-os kell különben le fogja dobni.. én egy Silicon Power SDHC 8GB Class10-es kártyát vettem bele, azóta semmi problémám nem volt..

Samsung Galaxy R i9103

(#383) joestone


joestone
addikt

Most van 20 % -on (cm m5 szerint ez kb 30% lenne ).
Folyamatosan bekapcsolt wifi , 3g.Nincs semmilyen taskkiller.

[ Szerkesztve ]

(#384) apaszka válasza joestone (#383) üzenetére


apaszka
veterán

Ez aztán faxa! Nekem ilyen lenne? Főleg,ha annyit nyomkodnám neki mint szoktam!???? Napi 5-6 aktív óra minimum!

Én lecseréltem a javasoltra,de 2 óra alatt nyomkodás nélkül most már 80% on volt! Most full töltés,és reseteltem az aksit! Kíváncsi leszek mi lesz! Megyek melóba,majd kiderül! :F

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#385) sadamsa


sadamsa
csendes tag

http://androinica.com/2010/08/how-to-install-apps-to-the-sd-card-by-default-on-android-2-2-froyo/

A linken leírtak szerint próbáltam a set install localationt, de már ott elakadtam hogy
adb devices (adb is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file) mit csinálok rosszul?

(#386) vviktor1 válasza apaszka (#384) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Így valahogy már elfogadom én is : most ír még 20%-ot a két kiugrást viszont nem tudom mire vélni, azt két rövid beszélgetés okozta (de nemcsak ez a 2 beszélgetésem volt a 3 nap alatt, az előbb is kb egy 8 perces)

Ezután még mindig nem adok neki töltőt, kiváncsiságból... ennyit még sose ment. :DD

Taskkiller(ek) szintén mellőzve. Ami fent van az az android assistant, de nem piszkálgatom vele különösebben.

Fotózni meg majd automatán fogok a következő frissítésig :)

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#387) apaszka válasza vviktor1 (#386) üzenetére


apaszka
veterán

40 % on van ! Munka előtt töltöttem 100% ra!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#388) Chaser20


Chaser20
csendes tag

Üdv!
Igazából csak néhány kérdésem lenne mielőtt belevágok!
Jelenleg a Joe féle [Black ROM 1.3b04] van a telómon, de szeretném felrakni ezt a verziót!

1. Ha feltelepítem és nem mükszik, vagy nem jön be vissza tudok állni erre: 2.1 [Black ROM 1.3b04]?

2. A [Black ROM 1.3b04]-as verzióban használt recovery mentésem használható az újban vagy mindent újra kell majd telepítenem?

3. Az ismert hibák közül csak az ékezetes betű hiba mi érdekelne!

4.A telepítéshez kell a legújabb recovery, vagy használhatom az előző verziómat is?

Előre is köszönöm!
Chase

Mivel mindig az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak!!!

(#389) apaszka válasza apaszka (#387) üzenetére


apaszka
veterán

Reggel nem tudtam lefényképezni,mert 1% ot írt ki,és kikapcsolt! :O Éjjel nem nyomkodtam! Reggel töltés közben letöröltem mindent róla,még az óra widgetet is! Ha így sem bír 1 napot,megy vissza a 2.1! Minek okos telefon,ha nem tudod használni,mert úgy le kell butítani,hogy elmenjen 1-2 napot? :Y

Ja ,,,tényleg nullára merült a teló,és mikor rádugom töltőre 30 % ról kezdte a töltést! Ez jelent valamit?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#390) vviktor1 válasza apaszka (#389) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Reggel még mindíg 20-on volt, amikor rádugtam a töltőt felugrott 70-re és onnan töltött felfelé, addíg hagytam amíg ki nem írta hogy teljesen feltöltve (ez 99%)
Van a 99% és van a teljesen feltöltve állapot.a telefon szerint
Battery solo widget-el nézve viszont a 99% is 99 és a teljesen feltöltve is 99%, szvsz nincs jelentősége
Nekem 2.1-el rosszabb volt, meg amúgyse lépnék visszafele, adj még esélyt ennek a romnak (aztán majd jön frissebb, lágyabb, jobb ugye Joe ? :) )

Chaser : Ha van recoveryd azzal mentsd el a mostanit, és bármikor vissza tudod tenni, kompletten, a többit majd Joe vagy nálam okosabbak...

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#391) dinin


dinin
tag

Heló!
Tegnap felraktam a romod, és minden nagyon jól működik, csak egyetlen dolog zavar.
Zenehallgatás közben fél percenként van egy akadás, mintha egy pillanatra leállna a lejátszás. Ez a hiba mur4ik 2.3 romjainál is előjött, de 2.1 alatt nem jelentkezett.
Nem tudod miért lehet?
Arra gondoltam, hogy memória kezeléssel lehet kapcsolatban. Amikor a rendszer kilő valamilyen appot (pl vmi olyat ami automatikusan újraindul) a kevés szabad memória miatt, akkor ez megakasztja a lejátszást. Nincs valami program amivel meg tudnám nézni a memória kezelés logját?

(#392) bajiszityu


bajiszityu
csendes tag

Hello joe tegnap megpróbáltam feltenni egy az új 2.3-as verziót a telomra és eljutottam addig nagy nehezen hogy felment a recorvery és megpróbáltam úgy csinálni hogy restoréből de nem ment és már nem is lehetett bekapcsolni a telót mert csak a kék fastboot kijelző-t rakta ki. Ezért visszaraktam rá a 2.1-est. Pls írd le hogy hogy kell csinálni meg hova kell felrakni az sd-be meg a recorveryt mint black rom-nál! Előre is köszike!

(#393) apaszka válasza vviktor1 (#390) üzenetére


apaszka
veterán

Még a Joestone 2.3.2. van fenn! Hogy mikor jön frissítés nem lehet tudni!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#394) bajiszityu


bajiszityu
csendes tag

hello joe! eddig root-olva volt a telom és minden ment meg probáltam tegnap felrakni rá a te általad készített 2.3 és nem sikerült. Vissazraktam rá a 2.1-et de nem megy se a root-olás meg semmi mert valami fájlokat nem találl. Vissza akartam rá rakni a fastboot-os modot és ott meg a recorvery menü készítés nem megy mert ott se találja a fájlokat mi lehet a baj?

(#395) Protezis


Protezis
őstag

Várható a közeljövőben, hogy a szolgáltató választás és a képernyő kalibrációs probléma megoldódik?

(#396) _seth_ válasza bajiszityu (#394) üzenetére


_seth_
veterán

Hogyan sikerült visszaraknod a gyári 2.1-et?

Én is vissza akartam rakni, előbb az lg automatikus frissítőjével ment fel a gyári gondolom legújabb de az LG logo után nem történik semmi, majd kdz file tallózós másik lg frissítővel is felment az a majd b végződésű de ugyanaz a hiba :(

Másnak esetleg valami ötlet?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#397) repa77


repa77
újonc

Sziasztok!

Joestone-nak koszonet a romert, nagyszeruen mukodik.
Bluetoothhoz kis kiegeszites: media lejatszas hangja szepen atmegy bluetoothon keresztul, legalabbis a kocsiban beepitett radion megszolalt a lejatszott mp3.

Csaba

(#398) prwnd


prwnd
csendes tag

Sziasztok!

Most akartam felrakni ezt a romot, de előtte kérdeznék:

Kínából rendelt 8 GB-s Kingston microsd sdhc kártyámat hosszabb pihentetést követő wake up után néha eldobja a teló (sd card removed unexpectedly), majd rögtön utána mountolja.
Ez azonban épp elég volt arra, hogy ne működjön a gyári 2.1-es romon az autoapp2sd, mert az első újraindítás után nem csatolta a kártyát (vagy talán csak későn), a lényeg, hogy tonna forceclose hibaüzenet után nem lehetett használni semmi.

Ezek után merjek belevágni? Sosem csináltam még ilyet, bár linux buherálásból van tapasztalatom. Csak a kártya miatt félek, mert nem tudom, ez mit mountol a kártyára, és miben különbözik lényegesen a másik, kártyaparticionálós változattól. Ez ugye rendszerszinten támogatja a memóriakártyára való telepítést, de ki tudja...

(#399) apaszka válasza prwnd (#398) üzenetére


apaszka
veterán

2.2 től tudja igen! Ez az egyik nagy előnye a frissítésnek!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#400) prwnd válasza apaszka (#399) üzenetére


prwnd
csendes tag

Köszi, sikerült minden, nagyon tetszik a gyorsasága, nem volt gond. Most kezdem belakni. Ha ezután recovery menüben backupra nyomok, appok / beállítások is megmaradnak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.