Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shark300


shark300
tag

Hi! Nagyon tetszet a cikk! :R Elismerésem! :C
Egy hozzáfűznivalóm lenne: ''Gyengébb minőségű hangkártyánál nagy volt az alapzaj, csökkent, de nem szűnt meg teljesen az Audigyvel.'' Azalia ALC880-nál teljesen zajtalan. Nagyon jó kis rendszer.

[Szerkesztve]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#2) ALI_G


ALI_G
veterán

Protezis kollégának van ilyenje, de én nem hallottam torzulást sehol, nagyon-nagyon szépen szól, ebben a kategóriában nem hallottam jobbat, igaz vájtfülű vagyok. Ha váltanék, akkor ez lenne az áldozat, de panelba iszonyat erős. Fél hangon is már a szomszéd csenget, de azt nem hallod a hangtól :D Rezonálnak az ajtók a tokban, az ablakok, a szekrény...nagyon állat cucc.

apropó, a nagy testvérének szerintem sokkal jobb az a kis konzolja (ezen csak hangerő szabályozó, füles kimenet, és bass erősség meg on/off van), bár ennek is szép dizájnos, nekem kissé szolid a nagyobb testvéréhez képest.

[Szerkesztve]

(#3) f_sanyee


f_sanyee
senior tag

énis csak ajánlani tudom, lassan 1 éve dübörög nálam és nagyon szeretem. :) szerencsére nem panellba lakunk ugyhogy lehet hajtani :D azt sajnálom hogy nem vezetéknélküli lett a távirányító...

(#4) anjani182 válasza shark300 (#1) üzenetére


anjani182
őstag

Szia! Én egy SoundStormal próbáltam annak idején. Utána Audigy2-vel. Teljese zajtalan? Lehet, hogy rossz szériát fogtam ki? :F

Üdv, Jani

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5) anjani182 válasza ALI_G (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Szia!

Ebben a kategóriában nem sok rendszer van, talán az MW250, ami még elterjedtebb, de sose hallottam még.
Panelban/kis szobában valóban erős, de mint írtam én 35 négyzetméterben is kirpóbáltam, oda elég gyenge, jól szól, de nem üt, ''elvész'' a hangja.

Üdv, Jani

UI.: Talán majd egyszer próbáljátok ki olyan helyen, ahol addig lehet neki odaküldeni, ameddig a csövön kifér. :R

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó a cikk és a cucc is jónak tűnik.
Ez már designra is bejövős.

(#7) ace a merész válasza anjani182 (#5) üzenetére


ace a merész
csendes tag

Szeva!
Havernak is ilyen van! Csak még soha nem tekerte fel igazán. Egyszer kiment budira én meg feltekertem Dream Theater közben! Jól szólt. Csak másnak az alsó szomszéd pofázott az anyjáéknak, hogy a fiuk vadul! :C :C
Majd be szartam a híren. Amúgy a cucc hangja nekem is nagyon tetszik! :R
Jó cikk!

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#8) lajo


lajo
senior tag

Jó teszt! Én is ilyet szeretnék, csak nem tudom, lehet hogy a 10 nm-es szobámba elég lenne a z-4 is. Ha meghal a mostani hangfalam akkor mindenképpen ilyet.

(#9) f_sanyee válasza lajo (#8) üzenetére


f_sanyee
senior tag

nekem is 10nm-es szobában van a z2300, max félig szoktam felcsavarni a hangerőt :D

(#10) ace a merész válasza f_sanyee (#9) üzenetére


ace a merész
csendes tag

jó kicsi szobád van :D 10nm... hogy férsz el benne? :DD :DD

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#11) f_sanyee válasza ace a merész (#10) üzenetére


f_sanyee
senior tag

igy legalább nem gáz hogy nincs rendes távirányító :DD

(#12) Komplikato válasza shark300 (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

''Azalia ALC880-nál teljesen zajtalan.''
Az jó hír, mert ha veszek külön hangkártyát, akkor már nem Audigy szériás lesz ... most meg még drágák. (Meg ha veszek, akkor nem szoftveres kártyát, ugye.)

Nem tudom összejön e a pénz rá, de ilyet szeretnék. (Asszony kéri réges rég, hogy valami zenére valóval váltsuk már le az ősöreg párwattos műanyag Geniusokat.)
Ha nem jön össze a pénz, kénytelen leszek Genius X1250-et venni. A kettő között meg nem sok mindne van.
(Pl. egy Creative T20 2x annyi, mint az X1250, és mivel műanyag, erősen kétlem, hogy jobban szólna.)
Nézegettem Z-10-et is, paraméterei okésak, de akkor (se) veszek USB-s hangkeltőt, ha piros hó esik. Így is van 9 uSB kütyüm, az XP meg már 5-6 darab után el kezd köhögni, a belassulásokat nem is említve ...

Jani kartárs, betehetnél egy képet a blogba a porvédővel együtt a szatelitekről. Amúgy én nem értek hozzá, de ezek a ''borítók'' nem csökentik a hangfal zizegését ha fent vannak? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) anjani182 válasza Komplikato (#12) üzenetére


anjani182
őstag

Szia!

A gugliba keress rá porvédős képekre, amúgy szvsz nem csökkent semmi zizegést, most jutott eszembe, hogy kihagytam, hogy ha felteszed elkezdenek ''lemászni'' a rezonanciától, tehát mindig vissza kell igazítani. :U

Üdv, Jani

Forever and ever, let's make this last forever.

(#14) Protezis válasza anjani182 (#13) üzenetére


Protezis
őstag

hm... nekem nem masznak le

(#15) anjani182 válasza Protezis (#14) üzenetére


anjani182
őstag

Nem döngeted eléggé ;]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#16) szroncs001


szroncs001
csendes tag

Hölgyek, urak most vettem 1 teljesen új configot.És úgyesett,hogy Z-2300 is belekerült.Igazából csak képen láttam,és teszteket sem találtam róla eddig.Úgyhogy zsákbamacskáztam vele 1 et.Hangkártyára nemköltöttem mert ahoz zsidó vagyok, inkább más konponensre ment a lé úgyhogy maradt az alaplapi (ASUS P5B Deluxe)
Sajnos a hangrendszer később jött mint a gép úgyhogy már nagyon vártam, tegnap szóltak is, hogy mehetek érte.Meglepődtem a dobozt látva ''kellemesen''.Hazavittem,kibontottam. + láttam a mélynyomót és elszívtam 1 cigit:)
Eddig egy ''gyenge'' Jazz 5.1 em volt 2002 ben vettem'' a kábelek és hejhiány miatt döntöttem 2.1 mellet.Na de nemhúzom tovább elindítottam a kedvenc muzsikámat majdnem besz...-tam .Egyébként panel 25nm ígyhát 50% felett nemlehet járatni a cuccot mert a vakolat hullik a szomszédra bazzeg 50% basszus mellett is!!! De a jó a dologban, hogy nemcsak szól, szépen is teszi azt bár megemlítem amit a cikkben is írt az arc, hogy az MP3 minősége igencsak kihallaccik ígyhát nincs mit tenni jobb minőségben kell beszerezni a ''gyári cd-ket'':) Egyébként FPS rajongó volnék CS, BF stb és a rendszer teljesen új élményeket ad a dögös hangjával.Ahogy ''tanult'':) haverom megjegyezte úgy szól a kala mint a kala:), biztos a szomszéd is ígyvéli :) Tehát csak ajánlani tudom mindenkinek:Logitech 4EVER.Akinek meg nemteccik az biztos valami elkényeztett gazdag 100nm es templomban lakó kis pöcs.

(#17) ddekany válasza szroncs001 (#16) üzenetére


ddekany
veterán

''hullik a szomszédra bazzeg 50% basszus mellett is''

Én ismerem ezt a hangszórót, és jó lenne (már persze PC-s hangszoró kategóriába, nem a komolyak közt), attól eltekintve, hogy durván el van benne túlozva a basszus, hogy dögös legyen (szóval global equalizer-el ellátott hangkártya erősen javasolt). És nem engedik ám, hogy levegye a T. vásárló, u.i. a basszus állító gomb az a legalacsonyabban volt, és úgy olyan. Nem is értettem minek van ott (a hangszoró tulajdonosával egyetemben), mert ki az aki ezt még fölfelé tekerné? Erre... 50% basszus. Könyörgöm, ezen???

(#18) vittuka


vittuka
aktív tag

Sziasztok! Jomagam is tulajdonosa vagyok egy ilyen kis dragasagnak es meg kell mondjam nagyon meg vagyok vele elegedve. Mar tobb mint 1 eve nyuzom es szinten egy 10nm-es szobaban :) Altalaban negyed hangeron megy, a basszus meg minimumon, de haromnegyedig csavarod mar torzit ez rendesen. A basszus talan kicsit el van tulozva, mondjuk nekem egyetlen egyszer szoltak a hazban erte, pont aznap amikor megvettem, felre csavartam, basszus csutkan es wing commander - dark techno teszt... Azonnal jott le a felettem lako, hogy kicsit vegyek le a melybol... :) Ja igen, egy XFI-extrememusic-ra van kotve es nagyon szeretem( csutka hangeron van csak alapzaj de oda sosem tekered, szoval nincs). Valoszinuleg egy z-4 is eleg egy ekkora szobaba, de nyilvan alacsonyabb hangeron szebben szol a cucc, szoval ajanlom mindenkinek, egy szolidabb hazibulit meg lehet vele csinalni :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#19) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

volt nálam 1 ideig,hmm
királyos cucc!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#20) Alieninv


Alieninv
csendes tag

Nos, nekem majdnem 1 éve van Z-2300. A cikk írójával ellentétben a hangerővel nincs bajom, igaz 9 m3-es szobában lakom. Ha felnyomom a mély hangokat, egy óráig cseng a fülem és kb olyan érzés mintha felszúrták volna. :)
A mélynyomónál azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne tekergesse fel a távirányítón lévő sub gombot, mert csúnyán torzulni fog nagyon a mély tartomány. Egy jó hangkártyával (pl. Audigy 4) viszont tiszta és betonremegtető mélyeket lehet kicsalni. A sub gomb maradjon mindig középállásban!
A középtartomány igencsak hiányos, szép meleg hangzást lehetetlen kihozni, ami a lassabb pop számoknál lenne jó. Kb olyan érzés a hangja, mintha váratlanul egy jégdarabot csúsztatnának a pólódba a huncut osztálytársak. Hallani a középtart.-ban lévő hangszereket is, csak nincs bennük élet. Hangszínszabályzóval némi javulás elérhető, de soha nem lesz olyan mint egy nagy hangszórónál.
A magas hangok pontosak és tiszták, semmi szükség treble szabályozásra. A sztereó hatás fantasztikus, néha odakapom a fejem, hogy ''hát ez meg milyen hang volt?'', mintha a szobából jönne, megtévesztően valósághű. Általában minden hangszer tökéletesen kijön, erőteljes, valósághű, tényleg olyan, mintha itt énekelnének és zenélnének a szobában vagy a szomszédban.
Viszont van egy nagy hátránya az egésznek, a kicsi szatelliteknek fura hangszínük van. Olyan mintha néhai nagyapám kisrádióját hallgatnám! Mikor először bekapcsoltam, majdnem sírva fakadtam, hogy erre költöttem 35 ezret! A Cnet-en írta valaki nagyon helyesen, hogy mintha kis konzervdoboz jönne a hang. De aztán meg lehet szokni. Az előző hangcucc egy Philips mini hifi volt, 2x50W jó nagy hangszórókkal. Na abban aztán volt élet, melegség, igaz más nem. Hang tisztaságban messze elmaradt a Logi-tól. Nagyobb hangerőnél egyre kevésbé érezni a konzerdoboz ''effektet''.
Kis PC hangszórónál mindenképpen érdemes erre váltani, de mini hifinél csak akkor ha el tudja viselni a középtart. hiányát és a konzervdoboz hangzást. Cserébe tiszta magas és mély hangokat kap.

Üdv

(#21) Harti


Harti
senior tag

Nagyon jó a cikk!!!

Nekem most egy X-530-asom van már több mint 2 éve, meg vagyok elégedve vele de már úgy érzem váltani kéne!

Természetesen egyből a Z-5500-ra gondoltam de tekintettel a 6nm-es szobámra egy panellakásban, letettem erről! :DDD

Z-5400 szintén felejtős mert már nem lehet kapni nagykerben(én onnan veszek mindent)!

Maradt ez a Z-2300, a THX minősítés és a 200W-os teljesítmény nagyon csábító!
Egyetlen problémám az hogy nem 5.1!
Időm nagyobbik részében zenét hallgatok(mp3, netrádió) és játszok, de havi rendszerességgel egy film is előfordul!

Mérlegre tettem a dolgokat hogy hol használom én ki az 5.1-et és néhány DVD-n kívűl amik nagyrészt AC3 as minőségben vannak nem igen jutott eszembe más terület!
Játékoknál szintén ez a helyzet, hirtelen egy sem jut eszembe ahol feltűnt volna hogy fú dejó ez a térhagzás!

A lényeg hogy ennél a mostani 70W-nál többet szeretnék, a 200W tökéletesen hangzik, plusz a THX minősítés, vagyis biztos szebben szól az X-530-amnál!
Ami visszatart az egyedül a 2.1 ténye!

Sztetek bánni fogom ha lecserélem???

(#22) anjani182 válasza Harti (#21) üzenetére


anjani182
őstag

Szerintem ne cseréld le, mert nekem van itthon egy X-230-asom is, tudtommal egyforma az X-230 és X-530 mélnyomója, kis szobába kiváló, szerintem ne cseréld le, mert akkor ugrik az 5.1, de viszont a Z-2300-at meg nem fogod tudni kihasználni olyan kicsi szobában.

Üdv, Jani

Forever and ever, let's make this last forever.

(#23) Harti válasza anjani182 (#22) üzenetére


Harti
senior tag

Köszi a véleményedet!
De miért ne tudnám kihasználni a Z-2300at???
Hát sokkal szebb hangja van nem?

(#24) chop válasza Harti (#23) üzenetére


chop
őstag

Milyen hangkartyaval tolod?

Nalam is hasonlo a helyzet, szinten kicsi szoba, szinten X-530. Most elso korben normalis hangkartyat akarok venni, hatha az mar kielegiti kivanalmaimat, es az ugyis kellene egy jobb hangcucchoz is. Engem is az 5.1 hianya gondolkodtat el.:(

(#25) Harti válasza chop (#24) üzenetére


Harti
senior tag

Bocsi a nagy késésért!

Egy sima Audigy LS-em van!
A múlt héten elköltöztem és a 6nm-ből 20nm lett a szoba mérete!:)
Úgyhogy ismét aktuális a hangfalvásárlás!
5.1 a szoba berendezése miatt szóba sem jöhet, így megoldódott a problémám! :))
Eladom az X-530-at és jöhet a Z-2300!
A THX minősítés miatt nagy változásra számítok, remélem nem fogok csalódni!

(#26) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Hello.
Én április óta bátyám Sony RG590S mini-HiFi-jét használom. Nem vagyok nagy zeneszakértő. Szerintem jól szól. 460 watt van benne, 2x145 wattos hangfalak + 170 wattos mélynyomó. Hangerő tekintetében elképesztő, remeg minden ha kicsit fennebb tekerem, szerintem a minősége is nagyon jó. Bár a géphez kötve az mp3ak nem a legjobbak, de audio CD-vel nagyon f@xa.
Na az a helyzet hogy bátyám a közeljövőben el fog költözni itthonról, és viszi a drágaszágot is magával. Én meg azon gondolkozok hogy mit vegyek helyette. Két rendszer jöhet szóba: a Z-2300-as, vagy a Sony EC77-es minihifije. Az 2x130 wattos, nincs hozá külön mélynyomó, de viszont hifi, és én soxor hallgatok audio cd-t, mert van mikor dög vagyok bekapcsolni a gépet hogy zenét hallgassak...
Vajon van annyival jobb a Z-2300as hogy ellensúlyozza a hifi fent említett előnyeit?

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#27) Manci


Manci
tag

Babák!

Nemes egyszerűséggel csak dícsérni tudom kicsikénket, talán 1.5 éve van meg. Alapvetően filmnézéshez akartam venni valami "izét", sűrűn járkálok el ismerősökhöz projektorral vetíteni, így mindneképpen valami egyszerűen össze-szétszedhető, mobilis cuccot szerettem volna, ami amúgy tökéletesen összejött és elláttam az egészet mindenféle átalaakítókkal és hosszabbítókkal (táp, távirányító, jack), így tényleg frenetikus az egész, jópárszor még szabadtéren is sikerült zenélnem vele teljesen problémamentesen, jó minőségben, viszonylag hangosan egy erdőben messze Pesttől SzeXárd mellett. Aztán olvastam valami fórumban vagy értékelésnél, h gyenguszok a (gyári) szatelitek, nem szólnak szépen, szinte egyátalán nincsen bennük magas (kinek a pap, kinek a papír), bla-bla, de valahol kicsit nekem is ez volt a véleményem :( így érdemes lecserélni a Magnat Monitor 110-re vagy 220-ra, ami amúgy pöpec is.

De találtam egy jobb alternatívát is: Outline IS6T-BK

Az eredményt nem igazán tudom szavakba foglalni... Lakásavató, rendőr leoltogatás és konkrét beszarás után a puszta hangerő mellett tökéletes (!!!) minőséget követően mindenkinek javallok szatelit cserét, ha meg tudja oldani normális anyagi körülmények között... Ez a Z-2300-as mélyláda erősítője egy igencsak komoly, beltéri mocskosul erős és mégdrágább HiFi hangfalpárat is meg tudott hajtani, Én is ezért döntöttem a csere mellett.

... nagyon megérte ... kibaszottul, ha lehet ilyen tsúnyákat írni ...

Aha. De. Igen.

(#28) Pópa


Pópa
senior tag

Kamionban hajtom, és bőven jó. :DD

Trust is good, control is better!

(#29) Dikk válasza vittuka (#18) üzenetére


Dikk
tag

szolidabb házi bulit haver megcsinált egy 2 éves creative 10e-es 2.1-el is.. persze úgyhogy nem csak zene hallgatás volt hanem pia azt énekelés izomból.. és eközbe volt 4-en a 10-ből.. szal ez házi buliba elég szépen elég lesz.. én most rendeltem egyet.. remélem a 2db 80/120-as Magnat-ot majd felül múlja, de legalább érje el azt.. majd meglátjuk milyen is ez.. 12 nm-es szobába csak elég lesz, kertes házba;) én igen csak maxon tolatom sokáig.. csak eleinte nem hogy puhuljon a mélynek a pereme.. utánna szebb hangzása lesz késöbbiekben.. úgy hallottam..

(#30) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

Ma rendeltem én is egy Logitech Z-2300-at, remélem tényleg be fog válni.
Most olvastam itt, hogy nem olyan jók a szatelitek, ez tényleg így van?
Máshol is hallottam róla, de elég sok az ellentmondás ezzel kapcsoltaban.

(#31) mx260 válasza audi100td (#30) üzenetére


mx260
csendes tag

Nagyon állat cikk lett. Grat!!!!

(#32) audi100td válasza mx260 (#31) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ne nekem gratulálj, hanem anjani182-nek :DDD

De egyébként tényleg nagyon jó a cikk :R

(#33) audi100td


audi100td
nagyúr

Na meglett a Z-2300, nekem nagyon bejön, hiphop zenéhez tökéletes, nekem a szatelitekkel sincs bajom és a mély az valami csodálatos :)
És nem hallani semmi alaphangot sem szóval csak ajánlani tudom.

(#34) K_Hartmann válasza anjani182 (#5) üzenetére


K_Hartmann
csendes tag

heló!
Notebookhoz lehet csatlakoztatni a kicsikét? :U

(#35) K_Hartmann


K_Hartmann
csendes tag

Vagy kell hozzá valami ketyere?

[ Szerkesztve ]

(#36) ddekany válasza K_Hartmann (#35) üzenetére


ddekany
veterán

Nem kell hozzá semmi ami ne lenne a Z-2300 dobozában. (A szokásos 3,5-es jack kimenetbe kell beledugni, az meg minden laptopon szokott lenni.)

[ Szerkesztve ]

(#37) K_Hartmann válasza ddekany (#36) üzenetére


K_Hartmann
csendes tag

köszi!
Ebben az esetben novemberben beszerzek eggyet mert nagyon pöpec kis rendszernek tűnik. :C

(#38) NoX


NoX
senior tag

Hátha valaki erre tud itt magyarázatot...
Mély hangoknál eltűnik a magas, és mintha leesne a teljesítmény.

(#39) Kis zöld izé válasza NoX (#38) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Első körben nézd meg, hogy a hangkártyád szoftverében nincs-e bekapcsolva az SVM (Smart Volume Management). Okozhat ilyesmit. Milyen lejátszó progival hallgatsz zenét stb... Pl. Media player esetében a túlzott SRS használat is okozhat ilyesmit. Ugy ez program függő, hogy milyen beállítások találhatóak benne.
Nem valószínű, hogy a hangfal miatt van, nálam nem produkál ilyesmit. Szoftveres gubanc lesz szerintem. Nézz körül jól a házad tájékán. Alap esetben a Foobar2000-et próbáld ki, vagy a Creative gyári lejátszóját, de SVM nélkül!

[ Szerkesztve ]

Bye!

(#40) NoX válasza Kis zöld izé (#39) üzenetére


NoX
senior tag

Szia!

Igazad volt, software-es a bibi. Windows Media Player 11-el hallgatok zenét.
Meghallgattam ugyan azt a zenét Winamp-ban és Foobar2000-ben is, egyből nem esett le magas hang és nem lett tompa az egész, mikor bejött egy ütősebb/pörgősebb mélyebb rész.

Egyébként többször volt már gondom a Windows Media Playerrel... Egyszer teljesen eltorzította az MP3-ak hangzását, valahogy levágta a mélyeket. Akkor kodek frissítéssel megoldódott, de itt nem tudom mi lehet, elállítást nem látok a beállításokban, azthiszem a legegyszerűbb, ha megszabadulok ettől a lejátszótól...
A Winamp és a Foobar2000 beépített saját codecet használ, nem azt amit az oprendszerben talál.

Thx még1x :R

(#41) royalka


royalka
őstag

Hi al. Én is tulaja vok egy ilyen kis masinának. De mitől van az hogy az éjszakai órákban mint ha egy külföldi rádió adót hallanék a cumóbol???? De hiába veszem le a hangot akkor is szól, és majd magátol elhallgat. Meg az miért van hogy ha a házba fel kapcsolom a villanyt akkor pattan eggyet akár miyle nhangerőn van mitól vannak ezek és hogy tudnám kiküszöbölni???

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#42) Matrixka


Matrixka
tag

Sziasztok!
Én 4 napja vettem 1 ilyen kis masinát.
Ne higgyetek senkinek aki azt írja hogy nem jó meg torz nagyobb hangerőnél.
Nagyon brutális jószág még álmodni sem mertem hogy ilyen brutális basszust ad ki magából.
Ha megfelelő a hangkártyátok akkor semmi baj nem lehet vele.
Nekem sajnos nem jól szól az integrált hangkártyámon keresztül de jövő héten veszek 1-et.
Most SonyEricsson W800i-re van kötve de szerintem akár milyen hankarit veszek nem fogja legyőzni nagyon szuperül szól.
Nagyon nem bántam meg eddig hogy megvettem. :C :C :C

(#43) Adonimus válasza Matrixka (#42) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Üdw. Vegyél egy Audigy 2 Zs-t és adjál rá basszust. nagy hangerőn úgy fog torzítani, hogy semmi mély hang nem marad... az alaplapi hangkártya nem tud annyi jelet leadni neki, hogy betorzuljon de egy erősebb hangkari 'sajnos' igen... :O ezvan.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#44) PuMbA válasza Adonimus (#43) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem egy Audigy 4-gyel teljesen jól megy úgy,hogy 100%-on van Windowsban a hangerő. Elég nagy a basszusa is (szétesik a szoba úgy ,hogy középen van a basszus az irányítóján -feljebb tekerve meg nem csodálom,hogy torzít hiszen még középen is brutál az egész. Fogalmam sincs minek engednek ekkora basszust rajta,hiszen semmi értelme) és nincs torzítás. Neked egy 300k-s hangrendszer való akkor,ha ez sem elég :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) Adonimus válasza PuMbA (#44) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Lehet az lesz... :DD

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#46) PuMbA válasza Adonimus (#45) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem is kéne amúgy,de majd ha lesz olyan sok pénzem (ami nem most lesz) :C Addig meg el lehet lenni a Z-2300-zal,annyira nem rossz hangfal ,ha eq-val adsz rá közepet. Vannak 100x rosszab hangfalak is...

[ Szerkesztve ]

(#47) Adonimus válasza PuMbA (#46) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Persze. Sokat próbáltam már ki, eddig ez a legjobb. Most egy ideig marad és ha majd annyi pénzem lesz egyszer amennyi most nincs akkor veszek valami nagyobbat. :DD

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#48) Wyll


Wyll
őstag

Távirányító szétszedési útmutató: [link]

[ Módosította: Racecam ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#49) danes94


danes94
csendes tag

Csao

4 hónapja vettem meg a cuccot, előtte egy Z-4 esem volt. Panelba lakok a szobám kb 15 nm, kicsit többet vártam tőle mert háromnegyed után nagyon torzít:S De nem bántam meg hogy megvettem. Anyám egyfolytába üvölt h már a földszinten hallani hogy zenét hallgatok (a 4. en lakunk:D) egyszer feljött a másodikról egy szomszéd fegyverrel h nagyon gyorsan halkítsam le mert zörögnek a falon a képei:D Mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#50) Dzsedáj


Dzsedáj
tag

Sziasztok!

Egy HATALMAS segítséget kérnék tőletek! Egy ugyanilyen hangfalrendszerem van. Sajnálatos módon az egyik szatelit megadta magát :(( :(( Garancia már nincs rá és nem tudom mitévő legyek.Kérlek segítsetek. Kihez tudnák segítségér fordúlni ilyen problémával?Ugyanis ha ki lett ütve a hangszóró akkor kuka :S vagy nem e lehet külön rendelni valahonnan ilyen hangszórót külön?Nagyon imádom ezt a hangszórót csak így monóba elég gáz :F Jöhet bármilyen altarnatíva!!!HELP!!!!

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.