Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Cifu válasza Andie (#27) üzenetére


Cifu
nagyúr

Meg az Indexes, meg a többi. :DDD

Mondom, nekem teljesen korrektül felajánlották a csomagváltást, ha kiderül, hogy nem tudnak stabilan nagyobb sávszélességet biztosítani (pardon, nem ők, hanem a T-Com). Sajnos az, hogy a szomszédnél mi a helyzet, az nem mérvadó, az én utcámban még egy srácnak van Interware-es ADSL-e (én ajánlottam neki), volt, hogy nála semmi gond, nálam meg égre-földre szakadozott, pedig cirka 100 méterrel közelebb vagyok a központhoz. Bár abból a szempontból most osztozunk a helyzeten, hogy neki is vissza kellett venni a sávszélességből, hogy ne szakadozzon. Lekopogom, nekem az elmúlt 4 napban semmi problémám nem volt a nettel (az elötte lévő egy hétben viszont nem volt nap, amikor ne lett volna gond).

Ahogy én nézem az Interware ajánlatait ([link]), a privát ADSL 4Mbit 8.580 HUF, ami átlagosnak mondható (vannak olcsóbbak, de vannak drágábbak is). Kiváncsiságból megnéztem a Yo!Neked-et, hát igen, ott kezdődik, hogy vidéken kisebb településeken nem is elérhető. Köcce, bye... :U

Ami pedig a probléma valódi lényegét, az 1 éves szerződést illeti, az szinte mindenhol így megy. Csodák nincsenek. :(

Hozzáteszem, mint korábban is említettem, volt már pár szolgáltatóval dolgom (Externet, Matáv/T-online, GTS) és eddig az Interware-el voltam a leginkább megelégedve, és nem kis mértékben azért, mert az ügyfélszolgálatuk valóban 0-24, többször is tárcsáztam őket éjfél után is, és eddig akármi problémám volt, ott sajnos nem az Interware, hanem a T-Com volt a hunyó, ők meg azokat noszogatták serényen. Ám ők sem tudnak csodákat tenni, ha a vonalak és az azon való szolgáltatási körülmények olyanok, amilyenek... :(((

[Szerkesztve]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.