Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Andie válasza Cifu (#26) üzenetére


Andie
őstag

Te az SG-s Cifu vagy? :)

Most hivtam az interware-t, küldtek egy PDF-et, amiben a csomagváltást és a telenfolemondást meg tudom ejteni. Úgynevezett TisztaADSL 4 csomagjuk 4 megabites ugye, és mindenestöl 12ezer ft / hó. Hát hol élnek ezek? Ja, új előfizetőnek 10.500.- Büntetjük az 1 éve hüséges elöfizetőnket, ugye? Hát azthiszem itt a hűség nem kifizetődő.
Vagy a yonekedet, vagy a tvnetes 5 megás csomagot fogom választani, amit ajánlottatok, a 10 alatt megáll, még telefonbüntetésestöl együtt is.
Eszem megáll bakker...

Ja, Cifu :) Neked kezdtem el irni. Szóval szakadás nekem is van rendszeresen. Általában este 8 körül van egy, de azonnal vissza tudok csatlakozni. Aztán van hogy még 22 fele is jön egy. Van hogy mégegy. Ez is gáz azért.
Nekem az emelést egyszeri és stabil volt. Kemény 40 kbyte! :DDD A 2 megás csomagom, ami 8-ra kellett volna, hogy emelkedjen, 3 megásra ''bővült''. Nem volt 1 percig sem magasabb, ennyi és kész. Állitólag ennyit bir a vonalam. Hát kétlem, mer szomszédsrácnak egy közeli utcában 7-et bir, de ez mostmár mindegy is.
Az ügyfélszolg valóban relative okés, csak épp nem intéznek semmit. De legalább felveszik, még este 10kor is.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.