Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) dragonfx válasza rudi (#17) üzenetére


dragonfx
veterán

igaz persze van alternatíva, de akkor meg nincs tuning :O ...és azért valljuk be olyna procis gép előtt ülni amibe tudom van minimum 50% mhz túlhajtás, és én meg közel alapon használóm, elég rossz érzés ülni :C ;]

Hát gondolom lesz 1 teszt, de arra kíváncsi vagyok, hogy pl: az agp-s x1950pro-t hogy fogjátok rábírni bármilyne gémben felbontásban és tesztrendszerben vga limitre :DD

Amugy a 7600gt pontos megjelenését nem tudom, annyi biztos én nem a kezdetek kezdetén vettme meg, mondjuk nem is vehettem mert az agp-s később jött, és elég erős hiánycikk volt, amint bejött és lehetett kapni rá 2-3 hóra vehettem kb....a fear megfogja ahogy a kolléga is mondta, szerintem a carbon, a tdu(na jó csak hdr-rel :D ), a stalker...ezek mind megfogják és akkro még csak azokat soroltam amiket kipróbáltam :DDD ......Nem hiszem hogy kevés lenne a 3.4es p4 :U ...de nagyon úgy fest hogy a 7600as széria alá is már core 2 illik. :O



[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.