Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

hali!
kéne egy kis help!:
a story: új konfig: asus p5b, e6300, msi1950pro, 1gb ram, asus ház +táp(350).
a gond a következő: keményebb program közbe (pl 3dmark, vagy játékok) a gép kifagy. Először a jelenség úgy nézett ki hogy a monitor kikapcsolt, a gép meg mintha tovább ment volna(bekapcsolt állapotot mutatott), és semmire sem reagált, csak ha a bekapcsolást hosszan nyomom. Kisebb kétségbeesés után egy kis megnyugvás, aztán odáig jutottunk, hogy a proci alapon 60-65 fok, játék v 3dmark közbe elérte a 80 fokot is!!! bolt hív, mondják igazítsuk meg a hűtőt. meg is tettük, alaphőmérséklet 40fok, 53ig ment fel nagy terhelés alatt. na örültem hogy megoldódott de újabb 30p játék után a gép újfent kifagy. mostmár rendes fagyás is volt, tehát a monitoron kimerevedik a kép, illetve kék halált is produkált. Na mi lehet a gáz, hol lehet még hőmérsékletet mérni, hát a vga-n. nemtudom hogy ez gáz e de kifagyás elött i állapotokban 73fokig ment a vga hőmérséklete. Akinek van valami ötlete, bármi tippe, légyszi írjon mert én sajna nem nagoyn értek hozzá de eléggé kétségbe vagyok esve. amugy azért ide írtam mert most más ötlet lévén a vga a leggyanúsabb.
vVárom mihamarabbi válaszaitokat.Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.